Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

13 minutes ago, vasoula88 said:

Όχι δεν μου τα αύξησε…3ης υπέρηχος σήμερα,εκανα κ την προηγούμενη βδομάδα Τετάρτη κ Παρασκευή κ δεν μου άλλαξαν τπτ… προλαβαίνει λες τώρα να παχύνει η πάμε στον επόμενο κύκλο;;; Ιδέα δεν έχω,όπως ξέρεις!

Όταν τα ειχα αυξήσει σε 9 την μέρα, πάχυνε σε 3 μέρες εμένα 1,5χιλ. Και σε φυσικό κύκλο χωρίς cyclacur κατάφερε και πάχυνε 2,5χιλ σε 2 μέρες αλλα έπαιρνα συμπληρώματα, χυμούς ρόδι και παντζάρι, κάθε μέρα γυμναστική, οργασμούς κτλ. Νομίζω εχεις περιθώριο ακόμα 5 μέρες για αυτόν τον κύκλο


eardp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 14 λεπτά , kateriiina25 είπε:

Όταν τα ειχα αυξήσει σε 9 την μέρα, πάχυνε σε 3 μέρες εμένα 1,5χιλ. Και σε φυσικό κύκλο χωρίς cyclacur κατάφερε και πάχυνε 2,5χιλ σε 2 μέρες αλλα έπαιρνα συμπληρώματα, χυμούς ρόδι και παντζάρι, κάθε μέρα γυμναστική, οργασμούς κτλ. Νομίζω εχεις περιθώριο ακόμα 5 μέρες για αυτόν τον κύκλο

Σε ευχαριστω παρά πολύ!! Θα περιμένω τώρα οδηγίες και βλέπουμε!!για ετ πηγαίναμε την επόμενη βδομάδα 6 η 7 του μήνα…

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, vasoula88 said:

Σε ευχαριστω παρά πολύ!! Θα περιμένω τώρα οδηγίες και βλέπουμε!!για ετ πηγαίναμε την επόμενη βδομάδα 6 η 7 του μήνα…

 

Για να δούμε τι θα σου πουν 


eardp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 48 λεπτά , kateriiina25 είπε:

Για να δούμε τι θα σου πουν 

Μόλις με πήραν,μου είπαν να αυξήσουμε τα cyclacur σε πέντε την ημέρα κ ξανά υπέρηχο την Παρασκευή,αν έχει παχύνει προχωράμε κ θα πάμε για ετ τέλος την επόμενης βδομάδας…αν όχι το αφήνουμε…

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, vasoula88 said:

Μόλις με πήραν,μου είπαν να αυξήσουμε τα cyclacur σε πέντε την ημέρα κ ξανά υπέρηχο την Παρασκευή,αν έχει παχύνει προχωράμε κ θα πάμε για ετ τέλος την επόμενης βδομάδας…αν όχι το αφήνουμε…

Και 8 να φτάσει θα είσαι μια χαρά. Προλαβαίνει μέχρι την Παρασκευή. Βοήθησε το και 'σύ λίγο με χυμούς και γυμναστική 20' cardio την μέρα. Από συμπληρώματα παίρνεις κάτι;


eardp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, kateriiina25 είπε:

Όταν τα ειχα αυξήσει σε 9 την μέρα, πάχυνε σε 3 μέρες εμένα 1,5χιλ. Και σε φυσικό κύκλο χωρίς cyclacur κατάφερε και πάχυνε 2,5χιλ σε 2 μέρες αλλα έπαιρνα συμπληρώματα, χυμούς ρόδι και παντζάρι, κάθε μέρα γυμναστική, οργασμούς κτλ. Νομίζω εχεις περιθώριο ακόμα 5 μέρες για αυτόν τον κύκλο

Οργασμούς??? Να βοηθάει και σε φάση εξωσωματικής??? 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , kateriiina25 είπε:

Ναιιι!! Βοηθάει, αιματώνεται η μήτρα 😊

αχαχαχ δλδ τι να έχουμε οργασμούς καθόλη τη διάρκεια της προετοιμασίας για ετ;

επειδή μετά τη μεταφορά δεν κάνει νομίζω !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κορίτσια...καλή επιτυχία σε όλες!!!

Κ εγώ μανούλα εξωσωματικής...έχω ένα γιο 6 ετών και ίσως μπω πάλι σε διαδικασία για δεύτερο παιδάκι έπειτα από 3 αποτυχημένες εμβρυμεταφορες με κατεψυγμένα...

Θα ήθελα να ρωτήσω γιατί δεν θυμάμαι καθόλου για την επιτροπή θέλει ασφαλιστικη ικανοτητα και από τον συζυγο ή μόνο για τη γυναίκα εφόσον σε εκείνη συνταγογραφουνται τα φάρμακα;;

Ευχαριστώ..

 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Angot said:

αχαχαχ δλδ τι να έχουμε οργασμούς καθόλη τη διάρκεια της προετοιμασίας για ετ;

επειδή μετά τη μεταφορά δεν κάνει νομίζω !

Μετά την μεταφορά οχι δεν κάνει. Πριν όμως δώστου να καταλάβει 😄

  • Χαχα 5

eardp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Angot είπε:

αχαχαχ δλδ τι να έχουμε οργασμούς καθόλη τη διάρκεια της προετοιμασίας για ετ;

επειδή μετά τη μεταφορά δεν κάνει νομίζω !

Αν κάνει να μας το πούνε γιατί με το που ξεκινάω τα utrogestan αρχίζουν οι ορέξεις!!! 

πρίν από 12 λεπτά , kateriiina25 είπε:

Μετά την μεταφορά οχι δεν κάνει. Πριν όμως δώστου να καταλάβει 😄

Πως μπορούμε να βοηθήσουμε την αιμάτωση μετά? Ηλεκτρικό υπόστρωμα επιτρέπεται? 

πρίν από 12 λεπτά , kateriiina25 είπε:

Μετά την μεταφορά οχι δεν κάνει. Πριν όμως δώστου να καταλάβει 😄

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Eternity είπε:

Αν κάνει να μας το πούνε γιατί με το που ξεκινάω τα utrogestan αρχίζουν οι ορέξεις!!! 

Πως μπορούμε να βοηθήσουμε την αιμάτωση μετά? Ηλεκτρικό υπόστρωμα επιτρέπεται? 

 

οχι υπόστρωμα ! με τίποτα!

πρίν από 13 λεπτά , kateriiina25 είπε:

Μετά την μεταφορά οχι δεν κάνει. Πριν όμως δώστου να καταλάβει 😄

το κάνω screen shot να ξέρεις! θα πω στον άντρα μου συνταγή γιατρού!😇

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, Αγάπ είπε:

Συγχαρητήρια!!!!Όλα πάνε τέλεια!!

Εγώ έκανα τον υπέρηχο την ίδια εβδομάδα γιατί η χοριακη μου ήταν υπερβολικά υψηλή και ήθελε να δει τι γινεται....τελικά είδαμε 2 σάκους!Αλλά όλα ακόμα παίζονται αφού ήταν νωρίς για εμβρυικα στοιχεία, μόλις ακούσω τις καρδούλες ίσως ηρεμήσω! Καλά το πάει ο γιατρός σου νομίζω και να πας νωρίς δεν θα προλάβει να δει τα σημαντικά, γιατί να σε πεδευει?

Μπράβο σου, εύχομαι την επόμενη φορά που θα πας να ακούσετε δύο πανέμορφες καρδούλες. Πιθανόν να θέλει να δει τον σάκο στο σωστό μέρος, έχω ιστορικό με κενό σάκο που οι μισοί έλεγαν ότι ήταν εξωμητριος και άλλοι εντός κοιλότητας της μήτρας αλλά χωρίς εμβρυικα στοιχεία. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...