Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλησπέρα! Έχω αγχωθεί πάλι γιατί έκανα κάτι εξετάσεις θρόμβο φιλίας και ενώ όλες είναι καλες βγήκε ένα PAI-1 4G/4G που ενώ στα αλλά λέει φυσιολογικός γονότυπος σε αυτό δεν λέει. Ξέρει κάποια κοπέλα τι είναι αυτό; Είμαι  7η βδομάδα και αντιπηκτικές δεν κάνω ούτε ασπιρίνη παίρνω.. Σήμερα το ιατρείο είναι κλειστό όποτε αύριο θα επικοινωνήσουν μαζί μου και έχω αγχωθεί.. 

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

1 hour ago, kateriiina25 είπε:

Και 8 να φτάσει θα είσαι μια χαρά. Προλαβαίνει μέχρι την Παρασκευή. Βοήθησε το και 'σύ λίγο με χυμούς και γυμναστική 20' cardio την μέρα. Από συμπληρώματα παίρνεις κάτι;

Παίρνω filicine, d3και  q10..γυμναστική κάνω κάθε μέρα Pilates βέβαια αλλά θα βάλουμε κ λίγο ένταση…αχ μακάρι να ξεκολλήσει να προχωρήσει λίγο…. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

5 ώρες πρίν, Eternity είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, έχω χαθεί τελευταία όμως οπότε μπορώ σας παρακολουθώ. Είμαι σε αναμονή μετά από εμβρυομεταφορα. Τα νεύρα μου από την επομένη ήδη μέρα είναι τσατάλια...Είμαι μόνιμα στο κρεβάτι και σκέφτομαι μήπως δεν κάνω και καλό. Εσείς που είστε στην ίδια φάση, τι κάνετε? 

 

Προσπάθησε να επανέλθεις στις καθημερινές σου δραστηριότητες φυσικά με προσοχή ώστε να απασχολείται το μυαλό σου με αλλά πράγματα. Πότε σου έχουν πει να κάνεις την χοριακη;

1 hour ago, Butterfly 92 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Τετάρτη θα κάνω εμβρυομεταφορα!! 

Καλή αρχή!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Butterfly 92 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Τετάρτη θα κάνω εμβρυομεταφορα!! 

Με το καλό! Να πάνε όλα τέλεια 

πρίν από 54 λεπτά , Angot είπε:

οχι υπόστρωμα ! με τίποτα!

το κάνω screen shot να ξέρεις! θα πω στον άντρα μου συνταγή γιατρού!😇

Γιατί όχι υπόστρωμα; Στο έχει πει ο γιατρός;

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , EvgeniaCher είπε:

Προσπάθησε να επανέλθεις στις καθημερινές σου δραστηριότητες φυσικά με προσοχή ώστε να απασχολείται το μυαλό σου με αλλά πράγματα. Πότε σου έχουν πει να κάνεις την χοριακη;

Καλή αρχή!!

Στις 12 Φεβρουαρίου, εμβρυομεταφορα έκανα στις 26 Ιανουαρίου όμως μου είπαν 14 ημέρες από την εμβρυομεταφορα. Στις προηγούμενες προσπάθειες, στις 14 ημέρες είχα αδιαθετησει οπότε θα το ξέρω νωρίτερα 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , Σποράκι είπε:

Με το καλό! Να πάνε όλα τέλεια 

Γιατί όχι υπόστρωμα; Στο έχει πει ο γιατρός;

το έχουν πει αρκετές κοπέλες στο forum κατά καιρουσ όποτε δεν τον ρώτησα καν! και αν το καλοσκεφτείς έχει και μια λογική όπως και το καυτό νερό 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Angot είπε:

οχι υπόστρωμα ! με τίποτα!

το κάνω screen shot να ξέρεις! θα πω στον άντρα μου συνταγή γιατρού!😇

Γιατί δεν κάνει? Μόνο την πλάτη μου ζεσταίνει και φεύγει και η υγρασία από τα σεντόνια! Σου είπε ο γιατρός κάποιο λόγο? 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Eternity είπε:

Γιατί δεν κάνει? Μόνο την πλάτη μου ζεσταίνει και φεύγει και η υγρασία από τα σεντόνια! Σου είπε ο γιατρός κάποιο λόγο? 

να το ανάψεις πριν μπορείς αλλά για συνέχεια οχι ! ρωτά και σύ τον δικό σου ! είναι όπως το ζεστό νερό ! σ λένε χλιαρό οχι καυτό! κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης ε , μη σε μπερδεύω αν δεν ρωτάς αυτο

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Chris_V είπε:

καλημέρα και από Εμενα. 
Εχω το ίδιο σχεδόν ορμονικό προφίλ με εσένα και την ίδια ηλικία. 
Εχω κάνει μέχρι τώρα 2 διεγέρσεις με πολύ χαμηλή δόση ενέσιμων φαρμάκων menopur την 1η φορά και gonal τη 2η φορά και 1 φυσικό κύκλο. 
Σε κάθε ωοληψια με τις ενέσεις έπαιρνα 1-2 ωάρια τα οποία όμως έδιναν καλές βλαστοκυστες (αν και έχουμε θέμα με το σπερμα πολύ έντονο).

Και τις 2 φορές είχα εγκυμοσύνη που παλινδρομούσε.  Βρήκαμε λοιμωξη στην μήτρα τελικά με τη 2η απόξεση…όποτε ακόμη εχω δουλειά εκεί να κανω. 

Δεν εχω μιλήσει ακόμη για την επόμενη προσπάθεια με το γιατρό αλλά θα με πάει μάλλον συνδυασμό διεγερση (μάλλον μακρύ πρωτόκολλο) και φυσικό για την μεταφορά (ότι μαζεύω εγώ κέρδος είναι) και μέχρι τώρα έκανα μόνη μου πολυ καλο ενδομήτριο. 

Συζήτησε αν θελεις και αυτήν την εναλλακτική, ήπια ενέσιμα για τη διεγερση για την ποιότητα. 

ενέσιμα ο σφακ δεν μου προτεινε ποτε παρα το οτι του ειπα οτι θα δοκίμαζα ευχαρίστως..... μετα την κυστη τον Οκτώβριο οταν με παρακολουθούμε μου ζητησε να οαω για ωοληψια σε εντελώς φυσικό κύκλο αλλα εγω αποφασισα να προσπαθήσω φυσικα και τωρα 3.5 μηνες μετα εφσγα τα μούτρα μου και με αυτο ! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , Angot είπε:

το έχουν πει αρκετές κοπέλες στο forum κατά καιρουσ όποτε δεν τον ρώτησα καν! και αν το καλοσκεφτείς έχει και μια λογική όπως και το καυτό νερό 

Έχω την αίσθηση ότι είχα ρωτήσει στην προηγούμενη ετ και μου είχαν πει ότι δεν υπάρχει πρόβλημα. Θα ρωτήσω πάλι όμως γιατί δεν μπορώ χωρίς αυτό 🤪

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Σποράκι είπε:

Έχω την αίσθηση ότι είχα ρωτήσει στην προηγούμενη ετ και μου είχαν πει ότι δεν υπάρχει πρόβλημα. Θα ρωτήσω πάλι όμως γιατί δεν μπορώ χωρίς αυτό 🤪

και γω κρυουλιαρα ! και ο άντρας μου δε μ αφήνει να το βάζω 😑 φοβάται λέει !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


8 minutes ago, Angot said:

και γω κρυουλιαρα ! και ο άντρας μου δε μ αφήνει να το βάζω 😑 φοβάται λέει !

Εγώ βάζω κάθε φορά μετά την ετ απλώς μολις νιώσω να ζεσταίνει πολυ την χαμηλώνω. Δηλαδή γιατί να μην κάνει να εισαι στα ζεστά; Δεν καταλαβαίνω 


eardp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , kateriiina25 είπε:

Εγώ βάζω κάθε φορά μετά την ετ απλώς μολις νιώσω να ζεσταίνει πολυ την χαμηλώνω. Δηλαδή γιατί να μην κάνει να εισαι στα ζεστά; Δεν καταλαβαίνω 

η έτερνιτι εννοούσε μάλλον μετά την εμβρυομεταφορα και γω της απάντησα για κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης! αλλά δε βλάπτει να το ρωτήσουμε και για την ετ ,ειδικά εμείς οι κρυουλιαρες

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Angot είπε:

η έτερνιτι εννοούσε μάλλον μετά την εμβρυομεταφορα και γω της απάντησα για κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης! αλλά δε βλάπτει να το ρωτήσουμε και για την ετ ,ειδικά εμείς οι κρυουλιαρες

Δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτέ οπότε δεν έχω άποψη, πάντως μετά την ετ και πριν τη χοριακη απαγορεύεται η σάουνα...


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...