Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ναι εμένα ήταν ευχαριστημένος ο γιατρός με την τιμή. Μην αγχώνεσαι αν κάτι δεν του άρεσε θα στο έλεγε. Μια χαρά είσαι, θα πάνε όλα καλά αυτή τη φορά ❤️ 

      Μου είπε πως είναι πολύ καλή η τιμή απλώς όταν περίμενα να με πάρουν είπα να ρωτήσω για να δω περίπου τ να περιμένω !! Όλα καλά μου είπε προχωράμε Σάββατο πρώτα ο θεός θα μεταφέρουμε τα εμβρυακια μουυυ🙏🏼❤️

      • Ευχή 1

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

πρίν από 28 λεπτά , KONNA28 είπε:

Κορίτσια καλημέρα 

Επιτελουσ μετά από τόσο καιρό άκουσα και ένα καλό νέο ...πάμε για εμβρυομεταφορα την Πέμπτη . Ηθελα να ρωτήσω κάποια κοπέλα του σφακ αν ξέρει στην ετ αν επιτρέπεται να είναι και ο άντρας μαζί , γιατί αν κρίνω στισ εγχυσεισ αντιβίωσης πόσο ποναγα σίγουρα θα θέλω να κρατάω κάποιου το χέρι χαχα. Επισησ ξεχασα να ρωτήσω την μαία την ημέρα τησ ετ πριν βάζουμε το υπόθετο προγεστερόνησ ;

Καλημέρα! εγώ που ήμουν Σφακ, ναι φυσικά ο άντρας μαζί στην ΕΤ, είναι στιγμή όμορφη και για τους 2! επισης πιστεύω θα του κρατάς το χέρι από αγάπη γιατί δεν θα χρειαστει για συμπαράσταση. Εγώ όχι μόνο δεν πόνεσα σε καμία από τις 3, αλλά δεν κατάλαβα και τιποτα!! στην τελευταία θυμάμαι μόνο κατ***μουν γιατί είχα πιει λίγο παραπάνω νεράκι απ το κανονικο χαχχα Για το utro, δεν θυμαμαι, νομίζω το είχα βάλει κανονικά το πρωί. Πάρε όμως τις μαίες να ρωτήσεις. Καλή καλή επιτυχία!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 9 λεπτά , KoraliaP είπε:

Καλημέρα! εγώ που ήμουν Σφακ, ναι φυσικά ο άντρας μαζί στην ΕΤ, είναι στιγμή όμορφη και για τους 2! επισης πιστεύω θα του κρατάς το χέρι από αγάπη γιατί δεν θα χρειαστει για συμπαράσταση. Εγώ όχι μόνο δεν πόνεσα σε καμία από τις 3, αλλά δεν κατάλαβα και τιποτα!! στην τελευταία θυμάμαι μόνο κατ***μουν γιατί είχα πιει λίγο παραπάνω νεράκι απ το κανονικο χαχχα Για το utro, δεν θυμαμαι, νομίζω το είχα βάλει κανονικά το πρωί. Πάρε όμως τις μαίες να ρωτήσεις. Καλή καλή επιτυχία!!

Καλημερα.. καλη επιτυχια! Απο οσο μου ειχαν πει δε βαζουμε το κολπικο το πρωι πριν την ετ το βαζεις μετα κ δεν φοράμε αρώματα ..αλλα φαρμακα που παιρνεις απο το στομα κανονικα !

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 37 λεπτά , KONNA28 είπε:

Κορίτσια καλημέρα 

Επιτελουσ μετά από τόσο καιρό άκουσα και ένα καλό νέο ...πάμε για εμβρυομεταφορα την Πέμπτη . Ηθελα να ρωτήσω κάποια κοπέλα του σφακ αν ξέρει στην ετ αν επιτρέπεται να είναι και ο άντρας μαζί , γιατί αν κρίνω στισ εγχυσεισ αντιβίωσης πόσο ποναγα σίγουρα θα θέλω να κρατάω κάποιου το χέρι χαχα. Επισησ ξεχασα να ρωτήσω την μαία την ημέρα τησ ετ πριν βάζουμε το υπόθετο προγεστερόνησ ;

Με το καλό!!! Επιτρέπεται ναι με ραπιντ , θα είστε παρεούλα, σε πάνε σ ένα δωμάτιο κ γίνεται εκεί,εγώ το είχα βάλει το πρωί κανονικά 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , ksvolimi είπε:

Καλημερα.. καλη επιτυχια! Απο οσο μου ειχαν πει δε βαζουμε το κολπικο το πρωι πριν την ετ το βαζεις μετα κ δεν φοράμε αρώματα ..αλλα φαρμακα που παιρνεις απο το στομα κανονικα !

δεν θυμάμαι ρε γαμώτο, παρότι δεν έχουν περάσει και πολλές μέρες. Καλύτερα ναι να μιλήσει με τα κορίτσια

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , KoraliaP είπε:

δεν θυμάμαι ρε γαμώτο, παρότι δεν έχουν περάσει και πολλές μέρες. Καλύτερα ναι να μιλήσει με τα κορίτσια

Θα της τα πουν ετσι κι αλλιως 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 2/2/2022 at 8:25 ΜΜ, Faih 87 είπε:

Δεν ξέρω Pagotoula μου για παραπεμπτικό  για τον καρυότυπο....άλλοι λένε ότι γράφεται άλλοι όχι .....ποτέ δεν έμαθα την αλήθεια.... πάντως για την κυστική μου το έγραψαν και το έκανα στο Λαϊκό δωρεάν....ενώ στην αρχή μου έλεγαν ότι δεν γράφεται.(Γυναικολόγος μου το έγραψε)

Για τα ενδοκρινολόγικα είμαι σίγουρη γτ τα έκανα και εγώ εκεί ....Μου είχε γράψει κατεβάτα οι Οικονομ..

Καλή επιτυχία να έχεις κορίτσι μου ❤️

Εξετάσεις για Καρυότυπο κάναμε πρόσφατα. Η μικροβιολογος εδώ στην επαρχία μου είχε πει ότι δεν γράφεται αλλά από το κέντρο εξωσωματικής μου το διέψευσαν και μου έστειλαν κανονικά παραπεμπτικο. Η περιγραφή στο παραπεμπτικο έλεγε "καρυοτυπος με ειδικές τεχνικές" και η συμμετοχή ασφαλισμένου ήταν 13,5€. Εν τέλη στη μικροβιολογο πληρωσα μόνο την συμμετοχή. 

Επεξεργάστηκαν by Konie
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Natassou85 είπε:

Καλημερα κοριτσια .. ποσο αγχωθηκα που ειπατε οτι υποφερετε στις ετ .. αχ κ ξεκιναω διαδικασια για τη πρωτη μου κ παγωσε τωρα λιγακι .. δε θελω να περασω το πονο της σαλπιγγογραφιας 

Κοριτσάκι μου μη φοβασαι....έχω κάνει και σαλπιγγογραφια(σταμάτησα την διαδικασία στην μέση από τον πόνο)και εξωσωματική!Δεν έχει καμία σχέση....δεν θα καταλάβεις τίποτα,να πας χαρούμενη και με ακμαίο ηθικό!Μη φοβασαιιι....

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Οποία δουλεύει κατά την ωοληψια που θα χρειαστεί άδεια για την εργασία,τι κάνετε κορίτσια; Εγώ δε θέλω να το μάθουν,δεν είναι τόσο προοδευτικοί και ίσως έχω θέμα..καμία ιδέα; Χιχι

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Maroxmarox είπε:

Οποία δουλεύει κατά την ωοληψια που θα χρειαστεί άδεια για την εργασία,τι κάνετε κορίτσια; Εγώ δε θέλω να το μάθουν,δεν είναι τόσο προοδευτικοί και ίσως έχω θέμα..καμία ιδέα; Χιχι

κανενα παθολογο να σου γραψει 2 μερουλες για γαστρεντεριτιδα δεν εχεις?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 12 λεπτά , Maroxmarox είπε:

Οποία δουλεύει κατά την ωοληψια που θα χρειαστεί άδεια για την εργασία,τι κάνετε κορίτσια; Εγώ δε θέλω να το μάθουν,δεν είναι τόσο προοδευτικοί και ίσως έχω θέμα..καμία ιδέα; Χιχι

Δικαιούσαι αν δεν κάνω λαθος άδεια εξωσωματικής!Τωρα αν δεν θες να το μάθουν πάρε μια αναρρωτική,η άδεια από την κανονική σου!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , nina21 είπε:

κανενα παθολογο να σου γραψει 2 μερουλες για γαστρεντεριτιδα δεν εχεις?

Αυτό σκέφτομαι να κάνω απλά ήθελα να ξέρω πως το κάνετε εσείς..αν τους πω την αλήθεια έχω φόβο..

πρίν από 8 λεπτά , Iro 39 είπε:

Δικαιούσαι αν δεν κάνω λαθος άδεια εξωσωματικής!Τωρα αν δεν θες να το μάθουν πάρε μια αναρρωτική,η άδεια από την κανονική σου!

Άδεια από τη κανονική μου; Με το ζόρι μου τη δίνουν..ναι άδεια από άλλο γιατρό θα πάρω!για άλλο λογο

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Maroxmarox είπε:

Αυτό σκέφτομαι να κάνω απλά ήθελα να ξέρω πως το κάνετε εσείς..αν τους πω την αλήθεια έχω φόβο..

Άδεια από τη κανονική μου; Με το ζόρι μου τη δίνουν..ναι άδεια από άλλο γιατρό θα πάρω!για άλλο λογο

εγω ειμαι στο δημοσιο τομεα οποτε εχω αδεια καθολη την διαρκεια... να ξερεις δικαιουσαι 7 εργασιμες μερες... αλλα εαν δεν θες να το πεις η λυση ειναι αδεια απο αλλο γιατρο...για μενα παρε αδεια 2 μερες...την ιδια κ την επομενη...εγω ειχα αρκετες ενοχλησεις την επομενη μερα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , nina21 είπε:

εγω ειμαι στο δημοσιο τομεα οποτε εχω αδεια καθολη την διαρκεια... να ξερεις δικαιουσαι 7 εργασιμες μερες... αλλα εαν δεν θες να το πεις η λυση ειναι αδεια απο αλλο γιατρο...για μενα παρε αδεια 2 μερες...την ιδια κ την επομενη...εγω ειχα αρκετες ενοχλησεις την επομενη μερα

Ευχαριστώ,αυτό θα κανω

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Natassou85 είπε:

Καλημερα κοριτσια .. ποσο αγχωθηκα που ειπατε οτι υποφερετε στις ετ .. αχ κ ξεκιναω διαδικασια για τη πρωτη μου κ παγωσε τωρα λιγακι .. δε θελω να περασω το πονο της σαλπιγγογραφιας 

Καλημέρα!!!Εγω προσωπικά δεν πονεσα καθόλου στις ετ, η διαδικασία είναι πολύ απλή και από τη στιγμή που βλέπουν που κατευθυνονται με τον υπέρηχο δεν έχεις τίποτα να φοβάσαι!!!Επίσης στη σαλπιγγογραφια δεν πονεσα καθόλου, μια μικρή ώθηση ένιωσα όταν μου έβαλαν το σκιαγραφικο!!Λένε ότι μπορεί να πονέσουν οι κοπέλες που έχουν κλειστές σάλπιγγες!!Αλλά και πάλι αυτός ο πόνος δεν είναι τίποτα μπροστά σ'αυτα που περνάμε προκειμένου να αποκτήσουμε το μωράκι μας!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...