Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

πρίν από 7 λεπτά , nina21 είπε:

Αχχ όλη μέρα στην ζέστη είμαι...το έχω κάνει φούρνο τ σπίτι κ γυρίζω με κουβέρτα

αχχχ μακάρι βρε κορίτσι μ!!

Εσύ πως είσαι με συμπτώματα covid; έκανες άλλο τεστακι σήμερα να δεις εάν έγινε πιο σκούρο? 

Έτσι καλά κανείς !!! 
εκανα ναι το έβαλα προφίλ !!! 
καλυτερα απλά αγχώνομαι με

το βήχα κ φτέρνισμα μη κάνω κακό <_<

ολα τα τεστ μου βγάζουν θετικά , ελπίζω να μην έχουν μπερδευτεί μεταξύ τους , είχα πονάκια χαμηλά τ απόγευμα και τη μέση μου σαν να περιμένω περίοδο …

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

7 minutes ago, silvy22 said:

Καλώς την , ποτέ κάνατε μεταφορά ; Τι εμβρυακια βάλατε ;

Kαλησπέρα silvy !

Δεν κάναμε ακόμα, έχουμε κάνει μονο την ωοληψία προς το παρών.. Βγάλαμε 10, και τα 10 ήταν ώριμα (το ένα ήταν πολύ-πολύ μεγάλο) και γονιμοποιήθηκαν τα 8. Αυριο θα δούμε πως πάει και ποσα θα προχωρήσουν για να δουμε εαν θα πάμε για 3η μέρα ή για 5η μέρα. Εδω είναι και ο φόβος μου ο μεγαλύτερος. Καλά, ψέματα, πρώτα φοβόμουν ποσα θα βγάλουμε (μια στιγμή ήταν μόνο 4 που φαινόταν να πηγαίνουν καλά) , μετά φοβόμουν πόσα θα γονιμιποιηθούν, τώρα πόσα θα συνεχίσουν...

Εσείς ; 

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , zouko είπε:

Kαλησπέρα silvy !

Δεν κάναμε ακόμα, έχουμε κάνει μονο την ωοληψία προς το παρών.. Βγάλαμε 10, και τα 10 ήταν ώριμα (το ένα ήταν πολύ-πολύ μεγάλο) και γονιμοποιήθηκαν τα 8. Αυριο θα δούμε πως πάει και ποσα θα προχωρήσουν για να δουμε εαν θα πάμε για 3η μέρα ή για 5η μέρα. Εδω είναι και ο φόβος μου ο μεγαλύτερος. Καλά, ψέματα, πρώτα φοβόμουν ποσα θα βγάλουμε (μια στιγμή ήταν μόνο 4 που φαινόταν να πηγαίνουν καλά) , μετά φοβόμουν πόσα θα γονιμιποιηθούν, τώρα πόσα θα συνεχίσουν...

Εσείς ; 

 

Όλα τα στάδια έχουν άγχος , υπομονή και ηρεμία όσο μπορείς, θα κανείς μεταφορά σ αυτό το κύκλο ; 
εγω έκανα μεταφορά κ περιμένω να κάνω χοριακη αυτή τη βδομάδα 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Effie99 είπε:

Σε καταλαβαίνω απόλυτα! Εγώ όταν παίρνω 2 ρεπό κι όχι 1 που δικαιούμαστε τη βδομάδα (το οποίο θα το δουλέψω την επόμενη εβδομάδα)με το ζόρι μου μιλάει η προϊσταμένη (και μάλιστα χωρίς να ντρέπεται, εγώ της λέω καλημέρα κι αυτή κάνει ότι δεν ακούει!)κι ενώ της έχω εξηγήσει ότι 3 φορές το μήνα θα πρέπει να λείπω και είχε συμφωνήσει τότε! Νομίζω το ΄΄ζώα΄΄δεν αξίζει σε μισάνθρωπα πλάσματα, γιατί αδικούμε τα αγνά και καλοκάγαθα ζωάκια με αυτόν τον χαρακτηρισμό...!

Μα να σου πω τα άδικουμε φουλ με τον ονοματισμο..αλλά υποτίθεται οι άνθρωποι έχουν ανθρώπινη νοημοσύνη!

3 ώρες πρίν, Chrussa1982 είπε:

Αγάπη κάνω προετοιμασία ενδομητρίου για ετ με κατεψυγμένα.Πρωτα ο Θεός τέλος του μήνα αδιαθετω και ξεκινάω.  Είμαι με δωρεά ωαρίων βέβαια αλλά δεν παύει η αγωνία να είναι ίδια. Και πόσο τρέμω την γρουσουζιά και την κακογλωσσια των αφεντικών δεν φαντάζεσαι!!! 

Πολύ πολύ καλή επιτυχία. Δίνουμε την υπέρτατη μάχη πρέπει να είμαστε δυνατές!!!

Καλή επιτυχία να έχεις,με μια ωραιότατη θετικότατη χοριακη εύχομαι!!

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, silvy22 said:

Όλα τα στάδια έχουν άγχος , υπομονή και ηρεμία όσο μπορείς, θα κανείς μεταφορά σ αυτό το κύκλο ; 
εγω έκανα μεταφορά κ περιμένω να κάνω χοριακη αυτή τη βδομάδα 

Ναι σε αυτο τον κύκλο. Δεν νομίζω οτι αντέχω στον επόμενο ! χα! Αχ, καλά αποτελέσματα ! ολα θα πάνε καλα!!! :) 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 20 λεπτά , silvy22 είπε:

Έτσι καλά κανείς !!! 
εκανα ναι το έβαλα προφίλ !!! 
καλυτερα απλά αγχώνομαι με

το βήχα κ φτέρνισμα μη κάνω κακό <_<

ολα τα τεστ μου βγάζουν θετικά , ελπίζω να μην έχουν μπερδευτεί μεταξύ τους , είχα πονάκια χαμηλά τ απόγευμα και τη μέση μου σαν να περιμένω περίοδο …

Όλα καλά θα πάνε!! Αφού έπιασε το μικρουλι δεν πάει πουθενά τώρα....

Καλε τώρα το είδα το τεστ! Πιο θετικό δεν πάει...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 31 λεπτά , silvy22 είπε:

Έτσι καλά κανείς !!! 
εκανα ναι το έβαλα προφίλ !!! 
καλυτερα απλά αγχώνομαι με

το βήχα κ φτέρνισμα μη κάνω κακό <_<

ολα τα τεστ μου βγάζουν θετικά , ελπίζω να μην έχουν μπερδευτεί μεταξύ τους , είχα πονάκια χαμηλά τ απόγευμα και τη μέση μου σαν να περιμένω περίοδο …

Συγχαρητήρια, είσαι έγκυος! Εύχομαι μια ήρεμη και καλή εγκυμοσύνη!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Maroxmarox είπε:

Και επειδή δεν έχω παρακολουθήσει,είχες σύλληψη τελικά πήγαν όλα καλά;

Πρωτόκολλο βραχύ έκανες;

Καλά έχω πάθει αμνησία! την 2η μέρα μόνο αιματολογικές..

 

Ναι έκανα βραχύ με Μενοπούρ (όχι καλή ανταπόκριση), έβαλα 2 έμβρυα 3ών ημερών τον Δεκέμβρη και τώρα είμαι στη 10η βδομάδα.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Troia είπε:

Συγχαρητήρια, είσαι έγκυος! Εύχομαι μια ήρεμη και καλή εγκυμοσύνη!

Σ ευχαριστώ πολύ Τροια μου, μετά απο 3 χρόνια στο καφέ μας 

Έχω συγκρατημένη χαρα μέχρι τη χοριακη :wub:

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nina21 είπε:

Ρε κορίτσια να ρωτήσω κάτι χαζό? Πριν λίγο στην τουαλέτα είδα μια σταγόνα αίμα σαν πήγμα όμως...φαντάζομαι δεν φεύγουν έτσι τα εμβρυακια εεε? 

Όχι καλέ, προφανώς ήταν αιματάκι εμφύτευσης! Πολύ χάρηκα με τα καλά σου νέα!!! 

πρίν από 52 λεπτά , silvy22 είπε:

Έτσι καλά κανείς !!! 
εκανα ναι το έβαλα προφίλ !!! 
καλυτερα απλά αγχώνομαι με

το βήχα κ φτέρνισμα μη κάνω κακό <_<

ολα τα τεστ μου βγάζουν θετικά , ελπίζω να μην έχουν μπερδευτεί μεταξύ τους , είχα πονάκια χαμηλά τ απόγευμα και τη μέση μου σαν να περιμένω περίοδο …

Μπράβοοοο Silvy!!! Τέλεια νέα!!! Στο 'λεγα ότι έχω θετικό feeling!!! Χουχούλιασε τώρα και απόλαυσε το μέχρι να μπορέσεις να βγεις από το σπίτι! Με τον κόβιντ πώς είσαι? 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 17 λεπτά , happiness79 είπε:

Όχι καλέ, προφανώς ήταν αιματάκι εμφύτευσης! Πολύ χάρηκα με τα καλά σου νέα!!! 

Μπράβοοοο Silvy!!! Τέλεια νέα!!! Στο 'λεγα ότι έχω θετικό feeling!!! Χουχούλιασε τώρα και απόλαυσε το μέχρι να μπορέσεις να βγεις από το σπίτι! Με τον κόβιντ πώς είσαι? 

Λίγο καλύτερα έχω ακόμη βήχα φτέρνισμα και μπούκωμα, ελπίζω σήμερα να κοιμηθώ μετά απο Τρια βραδια αυπνιας …έχουμε γίνει χουχουλιαρες :x:wub:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, silvy22 είπε:

Έτσι καλά κανείς !!! 
εκανα ναι το έβαλα προφίλ !!! 
καλυτερα απλά αγχώνομαι με

το βήχα κ φτέρνισμα μη κάνω κακό <_<

ολα τα τεστ μου βγάζουν θετικά , ελπίζω να μην έχουν μπερδευτεί μεταξύ τους , είχα πονάκια χαμηλά τ απόγευμα και τη μέση μου σαν να περιμένω περίοδο …

Καραθετικο ομως...Πολυ πιο εντονη η γραμμή!!!! Αυτο δειχνει πως αυξάνεται κοριτσάκι μου!!!! Τέλεια!!!!

  • Μου αρέσει 2

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , KoraliaP είπε:

Καλά έχω πάθει αμνησία! την 2η μέρα μόνο αιματολογικές..

 

Ναι έκανα βραχύ με Μενοπούρ (όχι καλή ανταπόκριση), έβαλα 2 έμβρυα 3ών ημερών τον Δεκέμβρη και τώρα είμαι στη 10η βδομάδα.

Δυδυμακια ; Να έχεις καλη λευτερια !!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , winspert είπε:

Καραθετικο ομως...Πολυ πιο εντονη η γραμμή!!!! Αυτο δειχνει πως αυξάνεται κοριτσάκι μου!!!! Τέλεια!!!!

Πήρα το early predictor έδειξε ναι 

μακαρι να συνεχίσει :!:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...