Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 minutes ago, Fay_ said:

      Είμαι και μόνη μου δεν έχει γυρίσει ο άντρας μου από τη δουλειά. Έχω δυο εμβρυακια. Λέτε να έχουν πάθει τίποτα και τα δυο; Αχ τι ρωτάω τώρα κι εγω.. που να ξέρετε..τώρα δεν έχω ξανά δει εδώ και ένα τέταρτο κάτι 

      Μην ανησυχείς … κάποιο αγγείο ίσως ;;; Καλύτερα να ξεπλωσεις να μην κανείς κάτι … να είσαι ήρεμη και ξεκούραστη … 

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

πρίν από 10 λεπτά , Διδυμακια2 είπε:

Εμενα μου είπε η φαρμακοποιος να τις έχω στο ψυγείο.  Ίσως γι αυτο πονεσα τόσο πολύ....

η ovitrell θελει σιγουρα ψυγειο
μηπως τις πηρες μαζι? και στο ειπε καταλάθος

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 13 λεπτά , silvy22 είπε:

η ovitrell θελει σιγουρα ψυγειο
μηπως τις πηρες μαζι? και στο ειπε καταλάθος

Οχι δεν περνω overall. Περνω τις prolutex και τις clexane.  Μου είπε ότι μόνο οι prolutex χρειάζονται ψυγείο.  Τι να πω? Μπορεί να περάσω το απόγευμα από το φαρμακείο να ρωτήσω ξανά.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Διδυμακια2 είπε:

Οχι δεν περνω overall. Περνω τις prolutex και τις clexane.  Μου είπε ότι μόνο οι prolutex χρειάζονται ψυγείο.  Τι να πω? Μπορεί να περάσω το απόγευμα από το φαρμακείο να ρωτήσω ξανά.

οταν στις εδωσε ηταν στο ψυγειο? κ γω παω τωρα για προμηθειες!!!

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Inana είπε:

Λες Μακελεν μου να έπιασα και τα δύο τα σποράκια μου πάντως έχω ενοχλήσεις κάτω στην κοιλιά 

Καλημέρα από Κύπρο είμαι εγώ 

@Inana μου και εγώ από Κύπρο είμαι. Παω το Σάββατο πρώτα ο Θεός για ετ 2 παγωμένες βλαστοκυστες. Χαίρομαι πολύ για τους διπλασιασμους σου!! Σε ποιο γιατρό είσαι αν επιτρέπετε?

πρίν από 7 λεπτά , silvy22 είπε:

οταν στις εδωσε ηταν στο ψυγειο? κ γω παω τωρα για προμηθειες!!!

Δεν είμαι σίγουρη..... Άσε τον τελευταίο καιρό πάω στο φαρμακείο με λίστα μεγαλύτερη από της υπεραγοράς χαχαχα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 5/2/2022 at 8:54 ΜΜ, silvy22 είπε:

Ναι στείλε μου

Να σου πω και την εμπειρία μου, εγώ έχω οπίσθια κλίση, ενδομητριωση κ πονάω ακόμη και στον υπερυχο. Ωοληψια εκανα μόνο με μέθη ακόμη και ενα ωάριο έχω κάνει 4, σπερματέγχυση και 2 έμβρυο μεταφορές σχεδόν λιποθυμία , ως ποτέ στην τελευταία 3η στη σειρά πριν 8 μέρες έκανα μέθη πήγαν όλα καλά ήμουν πολύ ήρεμη ίσα που ποναγα μετά …70€ κόστισε παραπάνω κ ίσως αυτη η αλλαγη που έκανα και μου έφερε μια άχνη γραμμουλα +++ σήμερα στο τεστ 

Δεν συνηθίζεται στη μεταφορά να κανείς μεθη, εγώ το συζήτησα με το γιατρό και μου είπε κατευθείαν πάμε με μέθη 

επισης στη Σαλπιγογραφια με διαβάτες σάλπιγγες σχεδόν λιποθύμησα απο τον πόνο στο Λητω, είχα πάει μ αμάξι κ δεν μπορούσα να οδηγήσω αν φύγω 

Καλημέρα 

διαβασα το ποστ σου κ ήθελα να σε ρωτήσω γιατί δεν κατάλαβα .. έκανες σπερματέγχυση κ κ πέτυχε;; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 24 λεπτά , Evi15 είπε:

Καλημέρα 

διαβασα το ποστ σου κ ήθελα να σε ρωτήσω γιατί δεν κατάλαβα .. έκανες σπερματέγχυση κ κ πέτυχε;; 

ελα κορίτσι μου δεν πέτυχε η σπερματέγχυση
εκανα 2 εξωσωματικεσ 0 χοριακή
τώρα ειμαι στην 3η και πηρα θετικη χοριακή

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, silvy22 said:

ελα κορίτσι μου δεν πέτυχε η σπερματέγχυση
εκανα 2 εξωσωματικεσ 0 χοριακή
τώρα ειμαι στην 3η και πηρα θετικη χοριακή

@silvy22 μου στις άλλες 2 ήσουν με τον Σφακ?


eardp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , silvy22 είπε:

ελα κορίτσι μου δεν πέτυχε η σπερματέγχυση
εκανα 2 εξωσωματικεσ 0 χοριακή
τώρα ειμαι στην 3η και πηρα θετικη χοριακή

Ρωτάω γιατί έκανα κ γώ σπερματέγχυση κ μόνο αρνητικά ακούω κ διαβάζω κ έχω απογοητευτεί !!! Συγχαρητήρια εύχομαι να πάνε όλα καλά κ να έχεις μια καλή εγκυμοσύνη !!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 8 λεπτά , Evi15 είπε:

Ρωτάω γιατί έκανα κ γώ σπερματέγχυση κ μόνο αρνητικά ακούω κ διαβάζω κ έχω απογοητευτεί !!! Συγχαρητήρια εύχομαι να πάνε όλα καλά κ να έχεις μια καλή εγκυμοσύνη !!! 

Πότε έχεις χοριακή? αν έχετε καλό σπέρμα
έχεις πιθανότητες μην απογοητεύεσαι
προσπάθησε να ξεκουράζεσαι και να κρατάς ζεστά ποδαράκια

και κοιλίτσα

 

πρίν από 7 λεπτά , kateriiina25 είπε:

Και τι θεωρείς ότι δεν είχε πάει καλά στις άλλες και κυρίως στην 2η που ήσουν μαζί του? Αλλάξατε κάτι τώρα?

Καναμε λαμπαροσκόπηση όπου βρήκε πολύ βαριά ενδομητρίωση σχεδόν 4ου βαθμου και το εγχείρησε

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , silvy22 είπε:

Πότε έχεις χοριακή? αν έχετε καλό σπέρμα
έχεις πιθανότητες μην απογοητεύεσαι
προσπάθησε να ξεκουράζεσαι και να κρατάς ζεστά ποδαράκια

και κοιλίτσα

 

17/2 έχω χοριακη .. το σπερμα ήταν πολύ καλό είπε ο γιατρός .. έχω κ κάποια πονάκια περιόδου εδώ κ λίγο καιρό αν κ είναι νωρίς.. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, silvy22 said:

Καναμε λαμπαροσκόπηση όπου βρήκε πολύ βαριά ενδομητρίωση σχεδόν 4ου βαθμου και το εγχείρησε

Α πολύ σημαντική αλλαγή. Την προηγούμενη φορά δεν σου είχε κάνει υστεροσκόπηση? Δεν είχε φανεί η ενδομητρίωση?


eardp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Evi15 είπε:

17/2 έχω χοριακη .. το σπερμα ήταν πολύ καλό είπε ο γιατρός .. έχω κ κάποια πονάκια περιόδου εδώ κ λίγο καιρό αν κ είναι νωρίς.. 

οτι το καλύτερο να είσαι ήρεμη και να μην κοιτάς συμπτώματα, παίρνεις outrogestan?

πρίν από 6 λεπτά , kateriiina25 είπε:

Α πολύ σημαντική αλλαγή. Την προηγούμενη φορά δεν σου είχε κάνει υστεροσκόπηση? Δεν είχε φανεί η ενδομητρίωση?

ναι βέβαια και είχαμε κάνει είδε μια ελαφριά ενδομητρίτιδα η ενδομ δεν φαινόταν, και στην υποψία ενδομητρίωσης κάναμε μακρύ πρωτόκολλο που κατα 80% -90% ξεπερνάει την ενδομητρίωση αλλά....

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , silvy22 είπε:

οτι το καλύτερο να είσαι ήρεμη και να μην κοιτάς συμπτώματα, παίρνεις outrogestan?

ναι βέβαια και είχαμε κάνει είδε μια ελαφριά ενδομητρίτιδα η ενδομ δεν φαινόταν, και στην υποψία ενδομητρίωσης κάναμε μακρύ πρωτόκολλο που κατα 80% -90% ξεπερνάει την ενδομητρίωση αλλά....

Παίρνω ναι !!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...