Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 38 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Έχεις δίκιο,ίσως γι αυτό έβγαιναν τα τεστ αχνά θετικά.Ειναι πολύ ψυχοφθόρο,δεν ξέρω πως να νιώσω..Δεν ξερω καν γιατί πχ μια χοριακη είναι χαμηλή ενώ είναι εντός ορίων,τι είναι αυτό που την καθορίζει?Προσπαθώ να το πιστέψω και να πάω την Κυριακή με θετικές σκέψεις,αν και προς το παρόν τρέμω απ' το άγχος 

      Μπράβο κοριτσάκι μου! Είσαι και επίσημα έγκυος!! Χορταστικους διπλασιασμους εύχομαι!!

      Μη συγκρίνεις, κάθε κύημα είναι διαφορετικό ακόμα και στην ίδια γυναίκα!! Πολλοί μπορεί να είναι οι παράγοντες, για αυτό άλλωστε δίνουν τόσο μεγάλο εύρος φυσιολογικών τιμών στην εξέταση της χοριακής! Για την ώρα είναι πολύ καλή η τιμή της και να θυμάσαι ότι θέλουμε αύξηση τουλάχιστον 60% σε 72 ώρες..!

      Να σου πάνε όλα κατ'ευχήν γλυκιά μου!!🙏🙏🙏

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

πρίν από 6 λεπτά , winspert είπε:

Στους φυσικούς δεν μπορεις να αλλαξεις και κατι δυστυχώς...

καταλαβα...καλη αρχη κοριτσι μου λοιπον στο νεο κεντρο και γιατρο! ευχομαι να ειναι πιο τυχερο ❤️❤️❤️❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

4 ώρες πρίν, mominthemaking είπε:

Καλημερααα πως είσαι σήμερα κοπέλα μου;;;Πολλες πολλες ευχες και πάλι!!Παιρνουμε τόσο κουραγιο συμμαθήτριες!!!!

ερωτηση:στο γεν είσαι Ε;και κανεις prolutex? Το ειχα ζητήσει την προηγούμενη φορά αλλα μου είχαν πει δεν έχει διαφορά από τα ουτρο ..

Εμένα πάντως μου έχουν δώσει και Prolutex και Utrogestan (2 την ημέρα), αλλά είμαι σε άλλο κέντρο. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nina21 είπε:

καταλαβα...καλη αρχη κοριτσι μου λοιπον στο νεο κεντρο και γιατρο! ευχομαι να ειναι πιο τυχερο ❤️❤️❤️❤️

 

1 hour ago, silvy22 είπε:

Μπορεί να σε σας ταιριάξει καλύτερα το εργαστήριο της κλινικής 

Μακαρι να πανε ολα καλα!!!! Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια!:wub:

  • Μου αρέσει 6

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, winspert said:

Στους φυσικούς δεν μπορεις να αλλαξεις και κατι δυστυχώς...

Καλή αρχή. Μακάρι αυτή η αλλαγή να φέρει και καλύτερα αποτελέσματα. Με femara είσαι και αυτόν τον μήνα;

Αλήθεια, σου είπε κάποια γνώμη γιατί μπορεί να είχες αυτά τα αποτελέσματα μέχρι τώρα;

  • Μου αρέσει 1

eardp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια καλησπέρα να κάνω μια ερώτηση μήπως κάποια από εσάς ξερει αν αλαξε η ovitrelle;το κουτί το θυμάμαι λίγο μεγάλο και τώρα μου δώσανε ένα μικρο έχει κάποια διαφορά;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Stellouni είπε:

Κορίτσια καλησπέρα να κάνω μια ερώτηση μήπως κάποια από εσάς ξερει αν αλαξε η ovitrelle;το κουτί το θυμάμαι λίγο μεγάλο και τώρα μου δώσανε ένα μικρο έχει κάποια διαφορά;

Δεν είναι πια στυλό...είναι κανονική ένεση προγεμισμενη 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , nina21 είπε:

Δεν είναι πια στυλό...είναι κανονική ένεση προγεμισμενη 

Εντάξει λέω και γω τι έγινε νόμιζα ότι κάνανε λάθος από το φαρμακείο ….θα βολέψει περισσότερο από το στύλο πιστεύω πάντως 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Mar.Theo said:

Καλησπέρα Κορίτσια να ρωτήσω κάτι; ποσες φορές χρειάστηκε να πάτε μέχρι την ωοληψια για υπέρηχο;; κ μέτα από ποσες μερες περίπου κάνατε εμβρυομεταφορα ;; 

Εγω συνήθως πηγαίνω 2 φορές. Μία 7η-8η μέρα και μία 10η-11η. Η εμβρυομεταφορα γίνεται 3-6 μέρες μετά την ωοληψία. Αναλόγως αν θα βάλεις έμβρυα 3ης μέρας ή βλαστοκύστες 5 ημερών, 6 ημερών κτλ

  • Μου αρέσει 1

eardp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 9 λεπτά , kateriiina25 είπε:

Εγω συνήθως πηγαίνω 2 φορές. Μία 7η-8η μέρα και μία 10η-11η. Η εμβρυομεταφορα γίνεται 3-6 μέρες μετά την ωοληψία. Αναλόγως αν θα βάλεις έμβρυα 3ης μέρας ή βλαστοκύστες 5 ημερών, 6 ημερών κτλ

Απ ότι εξαρτάται αν θα βάλω βλαστοκυστες η έμβρυα 3ης μέρας; συγγνώμη για τις ερωτήσεις μου .... αλλά μάλλον γνωρίζω πολύ λίγα.   .   . 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, winspert είπε:

 

Κορίτσια μου ολα καλα... Προχωραμε για την πρώτη ωοληψια...Μια χαρα άνθρωπος μας φανηκε...

Μπράβο κοριτσάκι μου!! Αλλαγή γιατρού λοιπόν και ας αλλάξει και η τύχη μας!!!Ας είναι η τυχερή σου ωοληψια!! 

 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, happiness79 είπε:

Τέλεια είναι!!! Μπράβο!!!!

Όσο το αν είναι ένα ή δύο, μάλλον θα πρέπει να περιμένεις ως τον υπέρηχο γι' αυτό, γιατί έχω ακούσει περιπτώσεις που μπορεί μια δίδυμη κύηση να ξεκινάει με όχι τόσο υψηλή χοριακή, αλλά και ένα μωρό να φέρνει πολύ υψηλά νούμερα! Οπότε όλα είναι πιθανά!!! 

Happiness79 den me pirazi katholou ena duo oti theli o theos kala na ine na pane ola kala giati imasten stin arxi kai den me pirazii

Oles kala na imasten na mas prosexii i Agia marina kai o theos kales epitixies se olees 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, winspert είπε:

 

Κορίτσια μου ολα καλα... Προχωραμε για την πρώτη ωοληψια...Μια χαρα άνθρωπος μας φανηκε...

οποτε ευχομεθα απο καρδιας να ναι οντως καλυτερο το εμβρυολογικο επι της ουσιας. και να εντοπιζεται εκει η λυση.

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια.. τα νεα μου δεν ειναι καλα..τη δευτερα ειδαμε ενα πολυ μικρο σάκο σα ψεύδοσακο το ειπε τον ειδα καπως το γιατρο αλλα προφανως δεν ηθελε να με τρομάξει.. εγω εκανα χοριακη κ τη δευτερα ηταν 2367 απο 1195 μετα απο 3 μερες τον παιρνω μου λεει δεν ειναι καλο το νουμερο ξανα κανε μ λεει τεταρτη κ μιλαμε πηγα σημερα.. 2977 παλι δεν ηταν καλο.. ωστοσο επειδη ανέβαινε αντι να πεφτει φοβαται κ εξωμητριο.. δεν ξερω εχω τρελαθει απο την αγωνία μου αυριο θα παω να με δει.. αν ηταν παλινδρονη θα επρεπε να πεφτει ..να ναι βιώσιμη κύηση θα ανέβαινε με αλλους ρυθμούς.. να ειναι εξωμητριο..;; 
σκεφτομαι μηπως ειναι εκτος σάκος και συνεχίζει η χοριακη να ανέβαινει π πεσει μετα νομιζω συμβαινει και αυτο..

  • Λυπημένη/-ος 7
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...