Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

1 hour ago, Διδυμακια2 είπε:

Καλημέρα κορίτσια.  Εψές έκανα για πρώτη φορά την prolutex και δεν κατάφερα να κοιμηθώ από τον πόνο. Όντως έτσι είναι η έκανα κάτι λάθος?

Πονάει αυτή αυτό που έχω συζητήσει και με άλλο κορίτσια κ κάπως βοηθάει είναι να ζεσταίνεις το μπουκαλάκι είτε να το βάζεις λίγο πάνω στο καλοριφέρ η να το τρίβεις στα χέρια σ αρκετά , εγώ το έτριβα λίγο στην αρχή κ ποναγα πολύ , το υγρό είναι τα λαδακι φαντάσου , έχεις πατεί τη μικρή βελόνιτσα ε ;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 26 λεπτά , silvy22 είπε:

Πονάει αυτή αυτό που έχω συζητήσει και με άλλο κορίτσια κ κάπως βοηθάει είναι να ζεσταίνεις το μπουκαλάκι είτε να το βάζεις λίγο πάνω στο καλοριφέρ η να το τρίβεις στα χέρια σ αρκετά , εγώ το έτριβα λίγο στην αρχή κ ποναγα πολύ , το υγρό είναι τα λαδακι φαντάσου , έχεις πατεί τη μικρή βελόνιτσα ε ;

Ναι έχω πάρει την μικρή βελόνα.  Απο σήμερα θα ζεσταίνω το μπουκαλάκι. Σε ευχαριστώ πολύ!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Inana said:

Κορίτσια καλημέρα Δευτέρα χοριακη 41,45

Επανάληψη σήμερα 130,07 είναι καλη λέτε?

Έβαλα 2 βλαστοκυστες λογικά έπιασε η μία?

Είναι πολύ καλή! Συγχαρητήρια :)

Σε ποια μέρα είσαι;

  • Μου αρέσει 1

eardp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , Inana είπε:

Κορίτσια καλημέρα Δευτέρα χοριακη 41,45

Επανάληψη σήμερα 130,07 είναι καλη λέτε?

Έβαλα 2 βλαστοκυστες λογικά έπιασε η μία?

Καλημερα κοριτσι μου, και συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου! Μεσα σε 2 μερες εχεις τριπλασιασμο και βαλε.. Ειναι σαφες για μενα οτι ειναι διδυμα!! Ευχομαι να πανε ολα τελειααα!! ❤❤❤

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

34 minutes ago, Inana said:

Κορίτσια καλημέρα Δευτέρα χοριακη 41,45

Επανάληψη σήμερα 130,07 είναι καλη λέτε?

Έβαλα 2 βλαστοκυστες λογικά έπιασε η μία?

Συγχαρητήρια, έχει πολλαπλασιαστει όπως θα έπρεπε! Ποιος γιατρός σε παρακολουθεί?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Makelen είπε:

Καλημερα κοριτσι μου, και συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου! Μεσα σε 2 μερες εχεις τριπλασιασμο και βαλε.. Ειναι σαφες για μενα οτι ειναι διδυμα!! Ευχομαι να πανε ολα τελειααα!! ❤❤❤

Λες Μακελεν μου να έπιασα και τα δύο τα σποράκια μου πάντως έχω ενοχλήσεις κάτω στην κοιλιά 

πρίν από 6 λεπτά , dec-e είπε:

Συγχαρητήρια, έχει πολλαπλασιαστει όπως θα έπρεπε! Ποιος γιατρός σε παρακολουθεί?

Καλημέρα από Κύπρο είμαι εγώ 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, silvy22 είπε:

Πονάει αυτή αυτό που έχω συζητήσει και με άλλο κορίτσια κ κάπως βοηθάει είναι να ζεσταίνεις το μπουκαλάκι είτε να το βάζεις λίγο πάνω στο καλοριφέρ η να το τρίβεις στα χέρια σ αρκετά , εγώ το έτριβα λίγο στην αρχή κ ποναγα πολύ , το υγρό είναι τα λαδακι φαντάσου , έχεις πατεί τη μικρή βελόνιτσα ε ;

Καλησπερα σας…δεν θελουν ψυγείο οι prolutex σωστα;; Κ εγω εκανα οταν ειχα αιμοραγγια τον Ιούνιο αλλα δεν πονουσα .

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Μπισκοτακι27 είπε:

Καλησπερα σας…δεν θελουν ψυγείο οι prolutex σωστα;; Κ εγω εκανα οταν ειχα αιμοραγγια τον Ιούνιο αλλα δεν πονουσα .

οχι ψυγείο, μήπως επειδή ήταν κατακαλόκαιρο ήταν πιο ζεστη η θερμοκρασία τ χώρου

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 18 λεπτά , Inana είπε:

Λες Μακελεν μου να έπιασα και τα δύο τα σποράκια μου πάντως έχω ενοχλήσεις κάτω στην κοιλιά 

Καλημέρα από Κύπρο είμαι εγώ 

Ναι, προσωπικα πιστευω οτι ειναι 2! Οσον αφορα τις ενοχλησεις στην κοιλια, δεν ξερω τι ειναι ακριβως.. αλλα δεν μου φαινεται παραξενο.. μαλλον φυσιολογικο. Τωρα τι σου ειπαν για το παρακατω βημα; κι αλλες χοριακες; πότε υπερηχο;?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , Makelen είπε:

Ναι, προσωπικα πιστευω οτι ειναι 2! Οσον αφορα τις ενοχλησεις στην κοιλια, δεν ξερω τι ειναι ακριβως.. αλλα δεν μου φαινεται παραξενο.. μαλλον φυσιολογικο. Τωρα τι σου ειπαν για το παρακατω βημα; κι αλλες χοριακες; πότε υπερηχο;?

Περιμένω να με πάρουν τηλέφωνο από την κλινική,πιστεύω ότι θα μου πει για Παρασκευή ή Σάββατο ξανά επανάληψη 

Μακάρι όλα να είναι καλά,η ενοχλήσεις μπορεί να είναι και επειδή μεγάλη η μήτρα μού 

Επεξεργάστηκαν by Inana
  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πρίν, marmaki είπε:

 

Κορίτσια εγώ πρώτα ο Θεός σε 2-3 μέρες αναμένω να αδιαθετησω.. από φάρμακα μου είπε να έχω εννοείται τις ενέσεις..τις οποίες τις έχω από επιτροπή..puregon.. και μου είπε να προμηθευτώ και orgalutran και την οβιτρελ.. orgalutran έχω ήδη 3.. ξέρετε αν μπορώ να πάρω άλλες 2?? Ή πάνε 5αδα? Επίσης ξέρετε αν χρειαστεί κάτι άλλο το οποίο μπορεί να μην βρίσκω μετά??

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Lilian 28 said:

Κορίτσια εγώ πρώτα ο Θεός σε 2-3 μέρες αναμένω να αδιαθετησω.. από φάρμακα μου είπε να έχω εννοείται τις ενέσεις..τις οποίες τις έχω από επιτροπή..puregon.. και μου είπε να προμηθευτώ και orgalutran και την οβιτρελ.. orgalutran έχω ήδη 3.. ξέρετε αν μπορώ να πάρω άλλες 2?? Ή πάνε 5αδα? Επίσης ξέρετε αν χρειαστεί κάτι άλλο το οποίο μπορεί να μην βρίσκω μετά??

Orgalutran βγαίνουν σε μονές και σε πεντάδα. Καλή αρχή και καλή ΚΑΛΗ επιτυχία! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, silvy22 είπε:

οχι ψυγείο, μήπως επειδή ήταν κατακαλόκαιρο ήταν πιο ζεστη η θερμοκρασία τ χώρου

Εμενα μου είπε η φαρμακοποιος να τις έχω στο ψυγείο.  Ίσως γι αυτο πονεσα τόσο πολύ....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...