Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες! Θα χρειαστώ την βοήθεια από κοπέλες που έχουν προχωρήσει με δωρεά ωαριων στην Θεσσαλονίκη. Χρειάζομαι πληροφορίες (σε προσωπικο μήνυμα αν είναι εύκολο καθώς δεν ξέρω αν επιτρεπεται η δημόσια αναφορά)για γιατρούς και κέντρα καθώς δεν γνωρίζω καθόλου.Επίσης ο γιατρός είναι προτιμότερο να είναι του κέντρου η εξωτερικός συνεργάτης;ευχαριστώ πολύ και ευχομαι σε όλες ότι καλυτερο! 

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

1 ώρα πρίν, Giouli36 είπε:

Όχι δυστυχώς δεν έχω τίποτα από εμβρυα!!Θα κάνω από την αρχή νέα διέγερση απλά ότι προκύψει και αν προκυψει(το ευχομαι) θα τα καταψυξω και θα τα βάλω στον επόμενο κύκλο!!!

Τα εμβρυα είναι 3 ημερών, 5 ημερών (γνωστά και ως βλαστοκυστες) αυτά είναι τα πιο συνηθισμένα!!Ανάλογα το πόσα ωάρια βγάλεις από τη διέγερση δηλαδή αν εσύ πχ βγάλεις 12 ωάρια και γονιμοποιηθουν σε πρώτο στάδιο τα 8 ωάρια μπορείς να τα αφήσεις να φτάσουν μέχρι την 5η μέρα γιατί έχεις πολλά και σίγουρα κάποια στατιστικά θα φτάσουν!!Αν βγάλεις λιγότερα και υπάρχει η πιθανότητα να μην φτάσει κάποιο σε βλαστοκυστη τότε βάζεις τα 3 ημερών!!Απλά λέγεται ότι οι βλαστοκυστες είναι εμβρυα που έχουν δείξει τη δυναμική τους γιατί προχώρησαν μέχρι την 5η μέρα άρα έχουν περισσότερες πιθανότητες να οδηγήσουν σε εγκυμοσυνη!!

Σε ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση,σου εύχομαι πολλά γερά εμβρυακια και μια θετικότατη χοριακη!!!

1 ώρα πρίν, Καντι είπε:

Ειναι ο γιατρος μου απο το 2017, εκανα τον γιο μου μαζι του το 2020 και θελω να ξανά ξεκινήσω τις ωοληψιες. Εσυ ποσο καιρό τον εχεις γιατρο; Εχεις κανει προσπαθεια μαζι του;

Είναι ο νέος μου γιατρός ,πρώτη εξωσωματική μαζί του δεν έχω ξανακάνει γενικά προσπάθεια ..πολύ χαίρομαι να ακούω ότι έχεις και ένα γιο,να σου ζήσει,υγεία και τύχη του εύχομαι,καλή επιτυχία να έχεις στη νέα σου προσπαθεια

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

4 ώρες πρίν, Καντι είπε:

 

@winspert νομιζω θα εισαι απο τις μοναδικές περιπτώσεις που κανονίζεις ωοληψια χωρις να εχεις γνωρίσει τον γιατρο χαχαχα. Τυφλή εμπιστοσύνη στις στις συμφορουμιτισσες!

Χαχαχαα,ετσι ειναι...αφου εστειλα σήμερα τα αποτελέσματα και με πηραν να μου πουν ποτε να ξαναπαω και ανεφερα οτι δεν εχει γινει ακομα το ραντεβού με το γιατρό και ηταν οντως περίεργο...Εχω ξεκινησει χωρις το γιατρό...Με τοσα που εχω κανει ολα αυτα τα χρόνια ειναι απλα ρουτινα πλεον...


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πρίν, Ευαγγελιαα είπε:

ναι,σ αυτόν την έστειλε κ ο δικός μου...αλλά είχα αίμα και μάλλον μου ήρθε κ περίοδος νωρίτερα κ έχασα ένα μήνα..οπότε μόλις αδιαθετησω ξανά ξεκινάω.. 

πως ήταν η εξέταση σου;εμένα δεν ήθελε ο γυναικολόγος μου να την κάνω.. αυτοβούλως λειτούργησα..κ επεμενα εγώ...

γενικά δεν ξέρω τι γίνεται πια...

Καλησπερα σας μπορω να μάθω κ εγω ποια ηταν αυτη η εξέταση; Εκανα κ εγω την 4η ωοληψια μου

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια με fsh 26,5 στα 33 μου είμαι για κλάματα;; 12 ήταν πέρσι... Τι αύξηση είναι αυτή; Πέφτει με διατροφή; Πρέπει να πέσει για να είναι καλύτερης ποιότητας τα ωάρια;
 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 16 λεπτά , Visit a vis είπε:

Μπράβοοοο!!!! Όλα καλά να πάνε!! Αλλάξατε κάτι σε αυτή την προσπάθεια;

Ευχαριστώ  πολύ αλλάξαμε πολλά απο την προηγούμενη προσπάθεια θέλω να δω ότι προχωράει και θα τα γράψω αναλυτικά :wub:

πρίν από 9 λεπτά , Iro 39 είπε:

Μπραβοοοοοο!Να ακούμε ευχάριστα.....

 

Ευχαριστώ πολύ 

πρίν από 7 λεπτά , kateriiina25 είπε:

Αχ τι καλά!! Συγχαρητήρια! Λες να είναι δύο? Υψηλή μου φάνηκε 

Ευχαριστώ σύντομα και στα δικά σου !!! 
μπα δεν νομίζω θα έπρεπε να είναι 600 κ πάνω είμαι 11η μέρα 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 16 λεπτά , silvy22 είπε:

Ευχαριστώ πολύ περιμένω νέα το βράδυ !!!

 

πρίν από 12 λεπτά , Καντι είπε:

Ποτε εχεις το ραντεβού; Περιμένουμε feedback !

Το απόγευμα θα μιλήσουμε...Θα σας πω


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...