Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 44 λεπτά , Lila ki είπε:

      Έλα Παναγία μου … πως τώρα είπε για εξωμητριο δεν το καταλαβαινω χωρίς υπέρηχο … και δεν είναι και κάτι απλο υο εξωμητριο … έχεις αίμα ; Έχεις πόνους ; Γιατί αυτο διαβάζω τώρα για εξωμήτρια κύηση . 

      Εχω πόνους και τραβήγματα,αλλά μου είπε πως αυτό ειναι απ' τα φάρμακα..Ο  κύριος λόγος που πάω αύριο απ' όσο κατάλαβα,είναι για να δούμε αν πέφτει η χοριακη,γιατί τώρα δεν έχει πέσει σχεδόν καθόλου..Πολύ ψυχοφθόρο ☹️

      πρίν από 7 λεπτά , dec-e είπε:

      Κορίτσι μου λυπάμαι πολύ. Το έχω περάσει κ εγώ, ευτυχώς σε τόσο χαμηλές τιμές η χοριακή θα μηδενιστεί σχετικά γρήγορα κ μπορείς να προχωρήσεις άμεσα ακόμα και σε εμβρυομεταφορά. Όντως ψυχολογικά όλα αυτά κουράζουν, υπομονή. Το εξωμήτριο κ εγώ πιστεύω το είπε απλά για να είναι σίγουρος για κάθε ενδεχόμενο, αν δεν κάνω λάθος δίνει μεγαλύτερες τιμές χοριακής. 

       

      Σ' ευχαριστώ πολύ ❤️ Μέχρι στιγμής μετράω μια μηδενική χοριακη,μια παλινδρομη,μια εγκυμοσύνη που γέννησα την κορούλα μου και αυτό τώρα που μάλλον είναι βιοχημική.Ε φτάνει δε θέλω άλλο☹️ Και εγώ θέλω να πιστεύω πως δεν είναι εξωμητριο,δλδ και ο γιατρός απλά να θέλει να το αποκλείσει.

      Εσύ όταν είχες βιοχημική,πως το πέρασες?

Μανουλες Απριλίου 2023


Recommended Posts

17 ώρες πρίν, GeoA είπε:

Περαστικά κορίτσι μου. Αν ξεκίνησε αντιβιωση και πέρασαν 48 ώρες και δεν κόλλησε, τελείωσε ο κίνδυνος. Πραγματικά σταματημό δεν έχουν. Εμάς ο μεγάλος ξημερώματα Σαββάτου ξυπνησε και ήθελε να κάνει εμετό και έβγαλε λόγο νερό. Το ίδιο αισθάνθηκε και το πρωί και λέω την πατήσαμε με γαστρεντεριτιδα. Φυσικά ευτυχώς αυτό ήταν.

Καλημέρα και σε ευχαριστώ!!! Ξεκίνησε αντιβίωση Παρασκευή βράδυ και δεν έχουμε συμπτώματα κανένας μας ούτε καν το μωρό.. κάνω έλεγχο κάθε εμένα τους λαιμούς μας και παίρνω θερμοκρασία χαχαχαχαχα.... Και ο μεγάλος μου είναι τέλεια έχει καθαρίσει κιόλας ο λαιμός του!  Περαστικά εύχομαι και σε εσάς!!! Δεν υπάρχει αυτό το πράγμα πραγματικά.... Πόσο ακόμα;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 ώρες πρίν, GeoA είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Πως είστε; Τα παιδάκια σας;

Καλησπέρα!! Εμείς καλά είμαστε, σε λίγες μέρες κλείνουμε 3 μήνες! Η μπουμπου κοιμάται τα βράδια (αλληλούια!!) Και τώρα ξεκινήσαμε σιγά σιγά μπιμπερο με δικό μου γάλα γιατί από Σεπτέμβρη πρέπει να γυρίσω στη δουλειά δυστυχώς αν και δε θέλω καθόλου χαχα! Μέσα στη μέρα βέβαια έχει τις γκρίνιες της και όταν είμαστε οι 2 μας στο σπίτι με θέλει συνεχειαααααααα μαζί να με βλέπει λ, να την παίρνω αγκαλιά κτλ. Πάω τουαλέτα και σπαραζει στο κλάμα! Περιμένω να έρθει ο Αύγουστος να πάμε στο πατρικό μου που έχουμε θάλασσα λίγο να κάνουμε καμιά βουτιά εμείς (όχι το μωρό). Τι κάνετε εσείς πώς πατε;;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα!!!Διαβάζω που κ που κ εσάς!Εγώ γέννησα 5/7 ..Έχω κάποιες ατυχίες και αργεί η ανάρρωση μου αλλα υπομονή...Δεν κοιμάμαι κ ούτε 3 ώρες ακόμα το 24ωρο....Η μικρη μία έχει γκρίνια κ θέλει μόνο βόλτα στα χέρια,μια ξυπνάει και ανά 1μιση ώρα να φάει από γκρίνια πάλι. Τρώει λίγο κ μετά ξανά μάνα..Κάποιες μέρες κοιμήθηκε κ 3ωρα...Είναι νωρίς ακόμα το ξέρω....

Ήθελα να ρωτήσω μιας κ είστε πιο προχο σε όλα πια.Μια μαια επέμενε να πάρω να έχω θήλαστρο.. Μπορώ πέρα απ το να αποσυμφοριζομαι που δεν το έχω νιώσει συχνά ότι χρειάζομαι, πως αλλιώς χρησιμεύει??Αν είναι να λείψω ας πούμε οκ κ έχουμε μητρικό γάλα ψυγείο.Μπορω να δίνω κ μπουκάλι έστω μια φορά το βράδυ με μητρικό για να τρώει πιο γρήγορα ή είναι βλακεια αυτό που λέω???Έχω χάσει λίγο την μπάλα με αυτά...Θα αλλάξω και παιδίατρο λίγο πιο μετά γιατί δεν με βοηθάει με αυτά τα θέματα....

Έχετε να μου προτείνετε κάποιο οικονομικό θήλαστρο να μην δώσω για αρχή 100 και ευρώ???Και να μου πείτε τι είδους χρήση το κάνετε????

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πρίν, Spring_girl είπε:

Καλησπέρα!! Εμείς καλά είμαστε, σε λίγες μέρες κλείνουμε 3 μήνες! Η μπουμπου κοιμάται τα βράδια (αλληλούια!!) Και τώρα ξεκινήσαμε σιγά σιγά μπιμπερο με δικό μου γάλα γιατί από Σεπτέμβρη πρέπει να γυρίσω στη δουλειά δυστυχώς αν και δε θέλω καθόλου χαχα! Μέσα στη μέρα βέβαια έχει τις γκρίνιες της και όταν είμαστε οι 2 μας στο σπίτι με θέλει συνεχειαααααααα μαζί να με βλέπει λ, να την παίρνω αγκαλιά κτλ. Πάω τουαλέτα και σπαραζει στο κλάμα! Περιμένω να έρθει ο Αύγουστος να πάμε στο πατρικό μου που έχουμε θάλασσα λίγο να κάνουμε καμιά βουτιά εμείς (όχι το μωρό). Τι κάνετε εσείς πώς πατε;;

Και εμείς σήμερα γίναμε 3 και Τετάρτη πάμε για νέο εμβόλιο. Αλήθεια; Κοιμάται συνεχόμενα;;;; Εμένα ούτε καν. Εκεί που ξυπνούσε κάθε 3 ώρες εδώ και 2 μέρες ξυπνάει στο 2ωρο. Θέλω να κλαίω. Εμένα ήθελε ο σύζυγος να έρθουμε Ελλάδα για 20 ημέρες στο πατρικό του αλλά η αλήθεια το θεώρησα δύσκολο με 2 μωρά σε αεροπλάνο και 20 μέρες εκτός σπιτιού. Έτσι διακοπές γιοκ :( και φοβάμαι ότι τον Σεπτέμβριο θα το μετανιώσω όταν επιστρέψω στη δουλειά.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

19 ώρες πρίν, Maria Ad είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!!!Διαβάζω που κ που κ εσάς!Εγώ γέννησα 5/7 ..Έχω κάποιες ατυχίες και αργεί η ανάρρωση μου αλλα υπομονή...Δεν κοιμάμαι κ ούτε 3 ώρες ακόμα το 24ωρο....Η μικρη μία έχει γκρίνια κ θέλει μόνο βόλτα στα χέρια,μια ξυπνάει και ανά 1μιση ώρα να φάει από γκρίνια πάλι. Τρώει λίγο κ μετά ξανά μάνα..Κάποιες μέρες κοιμήθηκε κ 3ωρα...Είναι νωρίς ακόμα το ξέρω....

Ήθελα να ρωτήσω μιας κ είστε πιο προχο σε όλα πια.Μια μαια επέμενε να πάρω να έχω θήλαστρο.. Μπορώ πέρα απ το να αποσυμφοριζομαι που δεν το έχω νιώσει συχνά ότι χρειάζομαι, πως αλλιώς χρησιμεύει??Αν είναι να λείψω ας πούμε οκ κ έχουμε μητρικό γάλα ψυγείο.Μπορω να δίνω κ μπουκάλι έστω μια φορά το βράδυ με μητρικό για να τρώει πιο γρήγορα ή είναι βλακεια αυτό που λέω???Έχω χάσει λίγο την μπάλα με αυτά...Θα αλλάξω και παιδίατρο λίγο πιο μετά γιατί δεν με βοηθάει με αυτά τα θέματα....

Έχετε να μου προτείνετε κάποιο οικονομικό θήλαστρο να μην δώσω για αρχή 100 και ευρώ???Και να μου πείτε τι είδους χρήση το κάνετε????

Σε χαιρετώ! Να σου ζήσει το παιδάκι σου. Κοίτα εγώ σ αυτόν έβγαλα στις αρχές ότι είχα γάλα και ο μικρός κοιμόταν αρκετά και για να μην πάθω μαστίτιδα, το έβγαλα και στην πορεία του το έδωσα με μπιμπερό. Στον μεγάλο μου η αλήθεια επειδή δεν έβγαζα πολύ (ή έστω έτσι νόμιζα) δεν το πολυπαλεψα και απλά θήλαζα αποκλειστικά. Τώρα που το βλέπω απλά είμαι πιο εύκολο τώρα όταν θέλω να πάω κάπου και ξέρω ότι μπορώ να λείψω άνετα. Και όταν θα επιστρέψω στη δουλειά θα προσπαθήσω να κάνω τράπεζα ώστε όσο γίνεται κι αν γίνεται να μην πάρει ξένο. Εγώ η αλήθεια στο μπουκάλι δίνω μόνο όταν θα λείπω ή όταν έχω βγάλει και είναι κοντά στο να περάσει το τριήμερο και δε θέλω να το φυλαξω κατάψυξη. Τότε μάλιστα αναλαμβάνει το τάισμα ο μπαμπάς. Δε ξέρω αν τρώει πιο γρήγορα, απλά ξέρεις πόσο τρώει.

Τώρα για το ποιο να πάρεις, προσωπικά δε μπορώ να σε βοηθήσω γιατί έχω αυτό της mustella το οποίο είχε η αδερφή μου. Έτσι δεν πολύ ψαχτηκα

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πρίν, Maria Ad είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!!!Διαβάζω που κ που κ εσάς!Εγώ γέννησα 5/7 ..Έχω κάποιες ατυχίες και αργεί η ανάρρωση μου αλλα υπομονή...Δεν κοιμάμαι κ ούτε 3 ώρες ακόμα το 24ωρο....Η μικρη μία έχει γκρίνια κ θέλει μόνο βόλτα στα χέρια,μια ξυπνάει και ανά 1μιση ώρα να φάει από γκρίνια πάλι. Τρώει λίγο κ μετά ξανά μάνα..Κάποιες μέρες κοιμήθηκε κ 3ωρα...Είναι νωρίς ακόμα το ξέρω....

Ήθελα να ρωτήσω μιας κ είστε πιο προχο σε όλα πια.Μια μαια επέμενε να πάρω να έχω θήλαστρο.. Μπορώ πέρα απ το να αποσυμφοριζομαι που δεν το έχω νιώσει συχνά ότι χρειάζομαι, πως αλλιώς χρησιμεύει??Αν είναι να λείψω ας πούμε οκ κ έχουμε μητρικό γάλα ψυγείο.Μπορω να δίνω κ μπουκάλι έστω μια φορά το βράδυ με μητρικό για να τρώει πιο γρήγορα ή είναι βλακεια αυτό που λέω???Έχω χάσει λίγο την μπάλα με αυτά...Θα αλλάξω και παιδίατρο λίγο πιο μετά γιατί δεν με βοηθάει με αυτά τα θέματα....

Έχετε να μου προτείνετε κάποιο οικονομικό θήλαστρο να μην δώσω για αρχή 100 και ευρώ???Και να μου πείτε τι είδους χρήση το κάνετε????

Αν δε νιώθεις ότι έχει πολύ γάλα ο μαστός και σε ενοχλεί γνώμη μου είναι μην αντλεις με το θήλαστρο γιατί το γάλα είναι ζήτηση - προσφορά και μετά θα παράγεις ακόμα περισσότερο.. προσωπικά έχω ξεκινήσει να βγάζω με το θήλαστρο τώρα που είναι να επιστρέψω σε 2 μήνες στη δουλειά για να συνηθίσει το μωρό με το μπουκάλι και αν μπορέσω να κάνω κάποια μικρή τράπεζα καλά θα είναι! Δύσκολο όμως! Δε βρίσκω το λόγο εφοσον είσαι σπίτι να δίνεις μπουκάλι με μητρικό, ίσα ίσα που μου φαίνεται διπλός κόπος πόση ώρα να αντλήσεις και άλλη τόση να το ταισεις ενώ με το θηλασμό 2 σε ένα χαχα!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!! Εμείς είμαστε 3,5 μηνών έχουμε κάνει ήδη το δεύτερο εμβόλιο και κοιμόμαστε σερί τα βράδια ή μπορεί να ξυπνήσει μια φορά και μετά καλό πρωί ξανά! Έχουμε βρει ρυθμούς γιατί κοιμάται και ο μεγάλος μου σερί εκτός αν φοβηθει από κάτι αλλά μια στο τόσο... Όλα καλά δηλαδή ευτυχώς! Με την ζέστη δεν πάνε καλά ειδικά την επόμενη είδα κάτι 47-48 θα πεθάνουμε.. ευτυχώς έχουμε κλιματιστικό!

@Maria Ad να σου ζήσει το μωράκι σου! Το θηλαστρο εννοείται δεν βοηθάει στο να κάνεις αίτηση γιατί το γάλα είναι ζήτηση προσφορά δηλαδή όσο θηλάζει το μωρό τόσο γάλα παράγεις! Δεν είναι το ίδιο να θηλάζει το μωρό με το να βγάζεις γάλα με θηλαστρο.  Αλλά σίγουρα βοηθάει όταν θέλεις να βγεις έξω μόνη σου και να δώσει σε μπουκάλι κάποιος άλλος το γάλα! Όσο για τον ύπνο που λες ότι δεν κοιμάται, είναι μικρούλι ακόμη! Και εμένα στις αρχές ξυπνούσε πολύ συχνά και σιγά σιγά κοιμόταν περισσότερο και τώρα 3,5 μηνών κοιμάται σερί. Βέβαια αυτό δεν είναι απόλυτο αλλά είναι στο κάθε παιδί.. ο μεγάλος μου ξυπνούσε πολλές φορές ακόμα και κάθε ώρα μέχρι δύο μήνες πριν κλείσει τα 3 χρόνια δηλαδή δύο μήνες πριν γέννησω! Τώρα κοιμάμαι σερί από το 2020 που γέννησα τον πρώτο! Κουράγιο δεν θα είναι πάντα έτσι και θα μας λείψουν αυτές οι στιγμές!!! 

On 16/7/2023 at 4:41 ΜΜ, Maria Ad είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!!!Διαβάζω που κ που κ εσάς!Εγώ γέννησα 5/7 ..Έχω κάποιες ατυχίες και αργεί η ανάρρωση μου αλλα υπομονή...Δεν κοιμάμαι κ ούτε 3 ώρες ακόμα το 24ωρο....Η μικρη μία έχει γκρίνια κ θέλει μόνο βόλτα στα χέρια,μια ξυπνάει και ανά 1μιση ώρα να φάει από γκρίνια πάλι. Τρώει λίγο κ μετά ξανά μάνα..Κάποιες μέρες κοιμήθηκε κ 3ωρα...Είναι νωρίς ακόμα το ξέρω....

Ήθελα να ρωτήσω μιας κ είστε πιο προχο σε όλα πια.Μια μαια επέμενε να πάρω να έχω θήλαστρο.. Μπορώ πέρα απ το να αποσυμφοριζομαι που δεν το έχω νιώσει συχνά ότι χρειάζομαι, πως αλλιώς χρησιμεύει??Αν είναι να λείψω ας πούμε οκ κ έχουμε μητρικό γάλα ψυγείο.Μπορω να δίνω κ μπουκάλι έστω μια φορά το βράδυ με μητρικό για να τρώει πιο γρήγορα ή είναι βλακεια αυτό που λέω???Έχω χάσει λίγο την μπάλα με αυτά...Θα αλλάξω και παιδίατρο λίγο πιο μετά γιατί δεν με βοηθάει με αυτά τα θέματα....

Έχετε να μου προτείνετε κάποιο οικονομικό θήλαστρο να μην δώσω για αρχή 100 και ευρώ???Και να μου πείτε τι είδους χρήση το κάνετε????

Όσο για το θηλαστρο εγώ έχω το elegance cangaroo μονής άντλησης! Είναι κατά πολύ καλό είμαι πουλ ευχαριστημένη και το είχα πάρει πριν 3 χρόνια 46€. Τώρα έχει 46€ το ίδιο αλλά διπλής άντλησης από ότι είδα, το έχει σε προσφορα και συμφέρει!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πρίν, MariaZiss είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!! Εμείς είμαστε 3,5 μηνών έχουμε κάνει ήδη το δεύτερο εμβόλιο και κοιμόμαστε σερί τα βράδια ή μπορεί να ξυπνήσει μια φορά και μετά καλό πρωί ξανά! Έχουμε βρει ρυθμούς γιατί κοιμάται και ο μεγάλος μου σερί εκτός αν φοβηθει από κάτι αλλά μια στο τόσο... Όλα καλά δηλαδή ευτυχώς! Με την ζέστη δεν πάνε καλά ειδικά την επόμενη είδα κάτι 47-48 θα πεθάνουμε.. ευτυχώς έχουμε κλιματιστικό!

@Maria Ad να σου ζήσει το μωράκι σου! Το θηλαστρο εννοείται δεν βοηθάει στο να κάνεις αίτηση γιατί το γάλα είναι ζήτηση προσφορά δηλαδή όσο θηλάζει το μωρό τόσο γάλα παράγεις! Δεν είναι το ίδιο να θηλάζει το μωρό με το να βγάζεις γάλα με θηλαστρο.  Αλλά σίγουρα βοηθάει όταν θέλεις να βγεις έξω μόνη σου και να δώσει σε μπουκάλι κάποιος άλλος το γάλα! Όσο για τον ύπνο που λες ότι δεν κοιμάται, είναι μικρούλι ακόμη! Και εμένα στις αρχές ξυπνούσε πολύ συχνά και σιγά σιγά κοιμόταν περισσότερο και τώρα 3,5 μηνών κοιμάται σερί. Βέβαια αυτό δεν είναι απόλυτο αλλά είναι στο κάθε παιδί.. ο μεγάλος μου ξυπνούσε πολλές φορές ακόμα και κάθε ώρα μέχρι δύο μήνες πριν κλείσει τα 3 χρόνια δηλαδή δύο μήνες πριν γέννησω! Τώρα κοιμάμαι σερί από το 2020 που γέννησα τον πρώτο! Κουράγιο δεν θα είναι πάντα έτσι και θα μας λείψουν αυτές οι στιγμές!!! 

Όσο για το θηλαστρο εγώ έχω το elegance cangaroo μονής άντλησης! Είναι κατά πολύ καλό είμαι πουλ ευχαριστημένη και το είχα πάρει πριν 3 χρόνια 46€. Τώρα έχει 46€ το ίδιο αλλά διπλής άντλησης από ότι είδα, το έχει σε προσφορα και συμφέρει!

Ζηλεύω λίγο που κοιμάστε σερί. Νομίζω θα αργήσω πολύ να το ξαναζήσω αυτό. Και εμείς κάναμε χθες νέα εμβόλια. Κάναμε 2η δόση γαστρεντεριτιδας και πνευμονιοκοκο

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 50 λεπτά , GeoA είπε:

Ζηλεύω λίγο που κοιμάστε σερί. Νομίζω θα αργήσω πολύ να το ξαναζήσω αυτό. Και εμείς κάναμε χθες νέα εμβόλια. Κάναμε 2η δόση γαστρεντεριτιδας και πνευμονιοκοκο

Εμένα μου φαίνεται περίεργο που κοιμάται πάντως γιατί ο μεγάλος μου άσε τι τράβηξα σχεδόν 3 χρόνια.... Τώρα καμιά φορά για τσισα ξυπνάει και σηκώνομαι γιατί τον ακούω... Εγώ να σου πω δεν ξέρω καν τι εμβόλια κάνουμε κάθε φορά χαχαχα!!! 4/8 πάμε για τρίτο πάντως εμβόλιο θα είναι 5 μηνών!! Πόσο γρήγορα μεγαλώνουν!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, GeoA είπε:

Ζηλεύω λίγο που κοιμάστε σερί. Νομίζω θα αργήσω πολύ να το ξαναζήσω αυτό. Και εμείς κάναμε χθες νέα εμβόλια. Κάναμε 2η δόση γαστρεντεριτιδας και πνευμονιοκοκο

Κι εμείς τα ίδια κάναμε σήμερα! Το ένα πόσιμο το άλλο με ένεση! Έκλαψε πολύ η γλυκούλα μου μετά έπεσε στην αγκαλιά μου να θηλάσει για παρηγοριά! 🥲 Κι εμάς κοιμάται αλλά αργεί να κοιμηθεί χθες 12 η ώρα τη βάλαμε νωρίτερα γαρίδα το μάτι!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Spring_girl είπε:

Κι εμείς τα ίδια κάναμε σήμερα! Το ένα πόσιμο το άλλο με ένεση! Έκλαψε πολύ η γλυκούλα μου μετά έπεσε στην αγκαλιά μου να θηλάσει για παρηγοριά! 🥲 Κι εμάς κοιμάται αλλά αργεί να κοιμηθεί χθες 12 η ώρα τη βάλαμε νωρίτερα γαρίδα το μάτι!

Να ρωτήσω κάτι; Τα ίδια εμβόλια δεν κάνουν κάθε μήνα όλα τα μωράκια; Εγώ θυμάμαι στους δύο μήνες έκανε ένα πόσιμο και ένα ενέσιμο και στους 3 μήνες μόνο ενέσιμο... έτσι θυμάμαι και στον μεγάλο μου.....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια ξέρω ότι μείναμε λίγες στο γκρουπ αλλά όσες βλέπετε τα μηνύματα, θέλω τα φώτα σας. Χθες βράδυ ο μικρός μας έκανε τα πάνδεινα. Έκλαιγε επί μία ώρα, για την ακρίβεια ουρλιαΖε με τρελό νεύρο, κάποιες στιγμές δεν έπαιρνε ανάσα από το κλάμα. Υποθέτω ότι ήταν υπερδιέγερση. Πραγματικά μου άφησε ψυχολογικά... τρέμει η ψυχή μου για τυχόν επανάληψη. Στο μεταξύ χθες το απόγευμα απουσίαζα και δε ξέρω επ ακριβώς το ποσό κοιμήθηκε. Καμία συμβουλή;

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, GeoA είπε:

Κορίτσια ξέρω ότι μείναμε λίγες στο γκρουπ αλλά όσες βλέπετε τα μηνύματα, θέλω τα φώτα σας. Χθες βράδυ ο μικρός μας έκανε τα πάνδεινα. Έκλαιγε επί μία ώρα, για την ακρίβεια ουρλιαΖε με τρελό νεύρο, κάποιες στιγμές δεν έπαιρνε ανάσα από το κλάμα. Υποθέτω ότι ήταν υπερδιέγερση. Πραγματικά μου άφησε ψυχολογικά... τρέμει η ψυχή μου για τυχόν επανάληψη. Στο μεταξύ χθες το απόγευμα απουσίαζα και δε ξέρω επ ακριβώς το ποσό κοιμήθηκε. Καμία συμβουλή;

Μήπως δεν είχε κοιμηθεί και είχε υπερένταση;; Κι εμένα προχθές είχε πολλή υπερένταση αλλά μπορεί να είναι και από τη ζέστη αυτές τις μέρες! Παρατηρησε τα σημάδια νυστας και βαζε τον εγκαίρως για ύπνο πριν αρχίσει τα κλάματα.. Μπορεί απλά να ήταν και τυχαίο γεγονός, άνθρωποι είναι και τα μωράκια μας και έχουν τις κακές τους κάποιες μέρες! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...