Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

Μανουλες Απριλίου 2023


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!! ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΔΩΩΩ....ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΑΝ ΞΕΡΕΤΕ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ....ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΣΤΟ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΛΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΧΩ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΙΑΤΡΟ...ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΟΜΩΣ ΚΑΠΟΙΟΝ!!ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ????

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 ώρες πρίν, Mpoumpou23 είπε:

Σ'ευχαριστω πολύ κοπέλα μου!!Θα μιλήσω το απόγευμα με τον γιατρό να δούμε τι θα μου πει!Έχω και υπέρηχο αύριο το απόγευμα!

Μια χαρά μην αγχώνεσαι για τίποτα!!! Με τις οδηγίες του γιατρού όλα θα πάνε καλά!!! Περιμένω νεότερα :*

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Marou35 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Μετά από 10 χρόνια και πολύ προσπάθεια γίνομαι για δεύτερη φορά μανούλα!! ΠΗΤ έχω 20 Απριλίου αλλά λόγω πολυκυστικων δεν μπορούμε ακόμα να πούμε με σιγουριά!! 

Εύχομαι να πάμε όλες τέλεια να έχουμε υγεία να φέρουμε στον κόσμο τα Πασχαλιατικα αυγουλάκια μας :wub:

Πρώτα ο Θεός κι όλα καλά θα πάνε. Και εγώ με ΠΗΤ 20/4

5 ώρες πρίν, Mpoumpou23 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!Εγώ σήμερα είμαι 6 και 1 και είδα καφέ υγρά και μου είπε ο γιατρός να πάρω outrogestan  και να ξαπλώσω. Έχω στενοχωρηθεί και φοβάμαι για να πω την αλήθεια.

Κορίτσι μου μην αγχώνεσαι κι όλα καλά θα πάνε! Ξέρω ότι δεν είναι εύκολο αλλά προσπάθησε να χαλαρώσεις. Μας ενημερώνεις όταν πας γιατρό 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 47 λεπτά , MariaZiss είπε:

Μια χαρά μην αγχώνεσαι για τίποτα!!! Με τις οδηγίες του γιατρού όλα θα πάνε καλά!!! Περιμένω νεότερα :*

Μίλησα με τον γιατρό κορίτσι μου!θα κάτσω και αύριο για το απόγευμα έχω υπερηχο να με δει ο γιατρός να δούμε τι γίνεται!

πρίν από 43 λεπτά , GeoA είπε:

Πρώτα ο Θεός κι όλα καλά θα πάνε. Και εγώ με ΠΗΤ 20/4

Κορίτσι μου μην αγχώνεσαι κι όλα καλά θα πάνε! Ξέρω ότι δεν είναι εύκολο αλλά προσπάθησε να χαλαρώσεις. Μας ενημερώνεις όταν πας γιατρό 

Μίλησα με τον γιατρό κορίτσι μου!θα κάτσω και αύριο και αυριο το απόγευμα έχω υπερηχο να με δει ο γιατρός να δούμε τι γίνεται!Ο Θεός βοηθός.

  • Μου αρέσει 2

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , Mpoumpou23 είπε:

Μίλησα με τον γιατρό κορίτσι μου!θα κάτσω και αύριο για το απόγευμα έχω υπερηχο να με δει ο γιατρός να δούμε τι γίνεται!

Μίλησα με τον γιατρό κορίτσι μου!θα κάτσω και αύριο και αυριο το απόγευμα έχω υπερηχο να με δει ο γιατρός να δούμε τι γίνεται!Ο Θεός βοηθός.

Οπότε ξεκουράσου και αύριο θα μας πεις τι σου είπε!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 59 λεπτά , Mpoumpou23 είπε:

Ναι κορίτσι μου!Εδώ ξάπλα είμαι, δεν κάνω τίποτα και Θεός βοηθός!

Και πολύ καλά κάνεις! Απλά μην αγχώνεσαι θα δεις όλα καλά θα πάνε!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Mpoumpou23 είπε:

Σ'ευχαριστω πολύ κοπέλα μου!!Θα μιλήσω το απόγευμα με τον γιατρό να δούμε τι θα μου πει!Έχω και υπέρηχο αύριο το απόγευμα!

Μπουμπού,είχα καφέ εκκρίσεις για πολλές μέρες και νομίζω μόλις έκλεισα τις έξι βδομάδες.Τσαμπα η στεναχώρια κι η αγωνία!!Όλα καλά.Μαλιστα,ενώ είχαν σταματήσει εμφανίστηκαν πάλι τρεις βδομάδες μετά.Δυο τρεις μέρες κι από τότε τίποτα.Καλη συνέχεια!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, POPAKI2100 είπε:

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!! ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΔΩΩΩ....ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΑΝ ΞΕΡΕΤΕ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ....ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΣΤΟ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΛΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΧΩ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΙΑΤΡΟ...ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΟΜΩΣ ΚΑΠΟΙΟΝ!!ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ????

Καλησπέρα!!Και εγώ θέλω να γεννήσω στο Παπαγεωργίου.Ξερω σίγουρα ότι πρέπει να ανοίξεις καρτέλα εκεί,πριν μια εβδομάδα έκλεισα ραντεβού για αυχενική διαφάνεια και όταν πάω θα ρωτήσω περισσότερες πληροφορίες .Εγώ έχω τον Γκριμπίζη γιατρό που είναι διευθυντής στο Παπαγεωργίου και με παρακολουθεί στο ιατρείο του αλλά δεν ξέρω πως γίνεται και αν θα συμφωνήσει να με βάλει στο νοσοκομείο 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 47 λεπτά , Marla@ είπε:

Μπουμπού,είχα καφέ εκκρίσεις για πολλές μέρες και νομίζω μόλις έκλεισα τις έξι βδομάδες.Τσαμπα η στεναχώρια κι η αγωνία!!Όλα καλά.Μαλιστα,ενώ είχαν σταματήσει εμφανίστηκαν πάλι τρεις βδομάδες μετά.Δυο τρεις μέρες κι από τότε τίποτα.Καλη συνέχεια!

Κορίτσι μου σ'ευχαριστω πολύ!!!Μου αύξησε ο γιατρός κ τα utrogestan σε 3 φορές την ημέρα.Σημερα τα ξεκίνησα αλλά μου είχε πει για 2 φορές την ημέρα κ μετά μου το άλλαξε.Ελπιζω να δω μωράκι αύριο στον υπέρηχο.6 και 2 θα είμαι αύριο.

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, Sweetie32 είπε:

Καλησπέρα!!Και εγώ θέλω να γεννήσω στο Παπαγεωργίου.Ξερω σίγουρα ότι πρέπει να ανοίξεις καρτέλα εκεί,πριν μια εβδομάδα έκλεισα ραντεβού για αυχενική διαφάνεια και όταν πάω θα ρωτήσω περισσότερες πληροφορίες .Εγώ έχω τον Γκριμπίζη γιατρό που είναι διευθυντής στο Παπαγεωργίου και με παρακολουθεί στο ιατρείο του αλλά δεν ξέρω πως γίνεται και αν θα συμφωνήσει να με βάλει στο νοσοκομείο 

ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΚΛΕΙΣΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΕΚΕΙ ΣΤΙΣ 14/11 ΤΟΥΣ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΝΟΙΞΩ ΚΑΡΤΕΛΑ..ΡΩΤΗΣΑ ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΟΠΟΙΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΘΕΛΩ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΧΙ ,ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΟΠΟΙΟΝ ΤΥΧΕΙ....ΜΟΛΙΣ ΕΧΕΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΝΕΑ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ!!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥΥΥ!!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια σε ποια εβδομάδα φεύγουν τα συμπτώματα της εγκυμοσύνης όπως αναγουλες και εμετοί;Να αρχίσω να μετράω αντίστροφα μήπως και παρηγορηθω. Και επίσης μήπως είναι κάποια από Θεσσαλονίκη και έχει γιατρό τον Γκριμπίζη;

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου κάντε μια προσευχουλα για εμένα αν θέλετε, ενώ μέχρι το βράδυ δεν ξαναείδα καφέ εκκρίσεις, σήμερα στις 14.00 κατέβασα πάλι.στις 17.30 έχω ραντεβού με τον γιατρό κ προσεύχομαι να πάνε όλα καλά.μου θυμίζει την πρώτη μου εγκυμοσύνη που ξεκίνησε με καφέ κ μετά είχα ποτάμι αίμα απτις αποκολλήσεις κ έμεινα ξάπλα 3 μήνες κ στο τέλος είχα ενδομήτριο θάνατο στις 31 σχεδόν εβδομάδες.δεν θέλω να το ζήσω πάλι. Στο παιδάκι που εχω καταφέρει να έχω κύλησαν όλα ομαλά από την αρχή.η διαφορά με την πρώτη κύηση είναι ότι κάνω ενέσεις,παίρνω σαλοσπιρ,παίρνω d κ έχω ρυθμισμένο θυροειδή.

  • Μου αρέσει 4

 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Sweetie32 είπε:

Κορίτσια σε ποια εβδομάδα φεύγουν τα συμπτώματα της εγκυμοσύνης όπως αναγουλες και εμετοί;Να αρχίσω να μετράω αντίστροφα μήπως και παρηγορηθω. Και επίσης μήπως είναι κάποια από Θεσσαλονίκη και έχει γιατρό τον Γκριμπίζη;

Η κάθε γυναίκα, οργανισμός και εγκυμοσύνη είναι διαφορετική. Εγώ στην πρώτη εγκυμοσύνη είχα πολύ ήπια συμπτώματα, έκανα κάποιους εμετούς το πρωί αλλά μετά ήμουν καλά και έτρωγα και αυτό γινόταν μέχρι τον 3ο μήνα.... Μέχρι τον 5ο μήνα είχα απλά ανάγουλες ένιωθα αηδία για κάποια φαγητά και ειδικά ότι είχε σχεση με κρέας. Σε αυτήν την εγκυμοσύνη είναι πολύ χειρότερα κάνω συνέχεια εμετούς ειδικά τα πρωινά και χάνω κιλά μονίμως... Ελπίζω να μην συνεχιστεί για πολύ αυτό δεν την παλεύω δεν μπορώ να σηκωθώ καν από το κρεβάτι νιώθω εξάντληση.

Όσον αφορά τον γιατρό δεν έχω ιδέα είμαι από Τρίκαλα.

πρίν από 9 λεπτά , Mpoumpou23 είπε:

Κορίτσια μου κάντε μια προσευχουλα για εμένα αν θέλετε, ενώ μέχρι το βράδυ δεν ξαναείδα καφέ εκκρίσεις, σήμερα στις 14.00 κατέβασα πάλι.στις 17.30 έχω ραντεβού με τον γιατρό κ προσεύχομαι να πάνε όλα καλά.μου θυμίζει την πρώτη μου εγκυμοσύνη που ξεκίνησε με καφέ κ μετά είχα ποτάμι αίμα απτις αποκολλήσεις κ έμεινα ξάπλα 3 μήνες κ στο τέλος είχα ενδομήτριο θάνατο στις 31 σχεδόν εβδομάδες.δεν θέλω να το ζήσω πάλι. Στο παιδάκι που εχω καταφέρει να έχω κύλησαν όλα ομαλά από την αρχή.η διαφορά με την πρώτη κύηση είναι ότι κάνω ενέσεις,παίρνω σαλοσπιρ,παίρνω d κ έχω ρυθμισμένο θυροειδή.

Κορίτσι εύχομαι να πάνε όλα καλά! Οι καφέ εκκρίσεις πάνε και έρχονται έτσι είχα και εγώ σε αυτήν την εγκυμοσύνη. Η κάθε γυναίκα είναι διαφορετική. Ελπίζω να είναι μέχρι εκεί!!! Περιμένουμε νεότερα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...