Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Μαΐου 2023


Mar-micky

Recommended Posts

πρίν από 22 λεπτά , Afrodite88 είπε:

Tα shein είναι κινεζικά και δεν τα πρότεινα λόγω κακης ποιότητας . Τα sinsay δεν είναι , είναι βουλγαρικά και πολωνικά και φτιάχνονται εκεί. Οπως και τα περισσότερα σε μαρκες γνωστες φτιάχνονται εκεί, όποτε μην ορκίζεσαι ότι τα h n’m είναι καλύτερα καθότι τα περισσότερα είναι made in Bangladesh, China! Παίρνω και από Waikiki που είναι τουρκικά και έχουν βγει επίσης εξαιρετικά ειδικά σε εκπτώσεις. Επίσης προσέξτε ένα ολλανδικό σάιτ αλλά είναι κινεζικό στην πραγματικότητα που λέγεται pat pat, φαίνονται εκπληκτικά και είναι μάπα από κοντα και σε υλικά. 

Σε πολλά καταστήματα έχει πολυσυσκευασίες. Εμείς φανελάκια είχαμε πάρει από mothercare που έχει και ωραία σχέδια και χρώματα αλλά πιο ακριβό από αλλά καταστήματα.  Κουνια κρεβάτι προτίμησε μεγάλο μέγεθος όσο γίνεται για να σου κάνει απόσβεση με τα χρόνια και να μην κοπανάει γιατί αυτά κάνουν ρολοι στροφές μετά από λίγους μήνες.  Κ όσον αφορά το λικνο πάρε ένα νορμαλ με ροδάκια, μη δώσεις ένα σκασμό λεφτά που δώσαμε εμείς και ελπίζουμε να κάνουμε και τρίτο μήπως κάνει σχετική απόσβεση!

Τωρα εγώ ασχολούμαι με αυτά ήδη σχεδόν δυο χρόνια. Γιατί γέννησα Οκτώβρη του 21 και έμεινα έγκυος όταν η μικρή ήταν 8 μηνών.. έχω ρίξει τρελό ψάξιμο γιατί θα φεύγουν λεφτά αέρας που στην αρχή είσαι ζαμανφου από ενθουσιασμό και μετά υπολογίζεις ότι έχεις χαλάσει δεκαχίλιαρο για αέρα κοπανιστό και θες κάθε 3 μήνες καινουρια .. 

Καλα τα pat pat ειναι αποpatος :lol:

 

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 44 λεπτά , Katerinaaa είπε:

Ευχαριστούμε για τον κόπο σου νομίζω τα είπες όλα! Εν τω μεταξύ γέλασα γιατί ότι έχω ψωνίσει έως τώρα είναι από τα τρια καταστήματα που ανέφερες😂 με ένα πρόβλημα μόνο που αντιμετωπίζω ΠΑΝΤΟΥ. Τις ελλείψεις στα νούμερα φυσικά. Προσπαθώ να βρω 50 φεύγα μέχρι και 62 όχι παραπάνω. Τα καλύτερα είναι πάντα εξαντλημένα

Κοιτα είναι πάντα πρόβλημα αυτό αλλά όταν τελειώσουν οι εκπτώσεις θα ξανά βγάλουν σχέδια ίδια και καινούρια. Εμένα αν μου αρέσει κατι τραγικά πολύ , βάζω ειδοποίηση και όταν ξαναέρχεται μου έρχεται mail και το χτυπάω. Ειδικά στο Σκρουτζ που κάνουν κατι ξαφνικά μερικά καταστήματα για λίγες μέρες και βαζουν κατι 70% σ εκπτώσεις. Στο λέω γιατί στην αρχή έλεγα σιγά μην βάλω και ειδοποίηση τώρα για βλακείες και μετά πχ καθισματάκι που το έχεις βρει 400€ σου το βαζουν λίγες μέρες 100€ δεν σε χαλαει. Το βάζεις στα αγαπημένα και σου έρχονται ειδοποιήσεις. Και στα καταστήματα το ίδιο γίνεται..  

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Ρε κορίτσια πόσο χαίρομαι που σας βλέπω όλες να αγοράζετε ρούχα και να μιλάτε για όλα αυτά!!! Πραγματικά είναι μεγάλη ευλογία να προχωράμε καλά!!!! Εγώ ακόμα δεν το έχω συνειδητοποιήσει!!! Περιμένω να δω ότι είναι καλά την άλλη βδομάδα στη γιατρό και μετά θα πάρω και γω κανένα κορμάκι....τα υπόλοιπα (καροτσι, ρούχα, πάρκο, παιχνίδια) τα έχω από το πρώτο μου παιδί....

Όσο για τον ύπνο θα κάνω ότι έκανα στο πρώτο ...μέχρι 4-5 μηνών στην καλαθουνα διπλα μας....5-12 μηνών στο κρεβάτι μαζί μας ...και μετά το χρόνο (ας πω καλύτερα τα 2) στο κρεβάτι της ....έχουμε φτιάξει κουκέτα...κούνια δεν ξαναστηνω.... 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ για να πω την αλήθεια αυτό είπα.. τη Δευτέρα ειναι η Β επιπέδου οπότε αμεσως μετά για γούρι θα πάρουμε τα πρωτα φανελάκια… σκεφτήκαμε να δουμε τι εκπτώσεις εχει στα marks n Spencer’s και στο prenatal … για τα πρώτα τουλάχιστον…😊 

Αλήθεια , καμια φορα αναρωτιέμαι αν ηταν καλύτερα όταν δεν νιώθαμε καθολου το μωρό ή τωρα… γιατι αν δεν το νιώσω μια μερα όπως μου συμβαίνει απο εχθες… νιώθω αμεσως άγχος… Τί να πω…  3 μέρες ακόμη…😅

 

Καλή ημέρα σε όλες να έχουμε! 🥰 ❤️ 😘

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Live, Love, Laugh είπε:

Κι εγώ για να πω την αλήθεια αυτό είπα.. τη Δευτέρα ειναι η Β επιπέδου οπότε αμεσως μετά για γούρι θα πάρουμε τα πρωτα φανελάκια… σκεφτήκαμε να δουμε τι εκπτώσεις εχει στα marks n Spencer’s και στο prenatal … για τα πρώτα τουλάχιστον…😊 

Αλήθεια , καμια φορα αναρωτιέμαι αν ηταν καλύτερα όταν δεν νιώθαμε καθολου το μωρό ή τωρα… γιατι αν δεν το νιώσω μια μερα όπως μου συμβαίνει απο εχθες… νιώθω αμεσως άγχος… Τί να πω…  3 μέρες ακόμη…😅

 

Καλή ημέρα σε όλες να έχουμε! 🥰 ❤️ 😘

Εγώ μπήκα σήμερα 20+1 και δε νιώθω τίποτα... Έχω πολλά κιλά φυσικά είμαι 125 ... Λένε ότι παίζει ρόλο.... Αλλά η αγωνία αυτή μέχρι να το δω στον υπέρηχο ξέρετε πως είναι....Δευτέρα έχω γυναικολόγο και 1 του μηνός β επιπέδου 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

17 ώρες πρίν, Afrodite88 είπε:

Tα shein είναι κινεζικά και δεν τα πρότεινα λόγω κακης ποιότητας . Τα sinsay δεν είναι , είναι βουλγαρικά και πολωνικά και φτιάχνονται εκεί. Οπως και τα περισσότερα σε μαρκες γνωστες φτιάχνονται εκεί, όποτε μην ορκίζεσαι ότι τα h n’m είναι καλύτερα καθότι τα περισσότερα είναι made in Bangladesh, China! Παίρνω και από Waikiki που είναι τουρκικά και έχουν βγει επίσης εξαιρετικά ειδικά σε εκπτώσεις. Επίσης προσέξτε ένα ολλανδικό σάιτ αλλά είναι κινεζικό στην πραγματικότητα που λέγεται pat pat, φαίνονται εκπληκτικά και είναι μάπα από κοντα και σε υλικά. 

Σε πολλά καταστήματα έχει πολυσυσκευασίες. Εμείς φανελάκια είχαμε πάρει από mothercare που έχει και ωραία σχέδια και χρώματα αλλά πιο ακριβό από αλλά καταστήματα.  Κουνια κρεβάτι προτίμησε μεγάλο μέγεθος όσο γίνεται για να σου κάνει απόσβεση με τα χρόνια και να μην κοπανάει γιατί αυτά κάνουν ρολοι στροφές μετά από λίγους μήνες.  Κ όσον αφορά το λικνο πάρε ένα νορμαλ με ροδάκια, μη δώσεις ένα σκασμό λεφτά που δώσαμε εμείς και ελπίζουμε να κάνουμε και τρίτο μήπως κάνει σχετική απόσβεση!

Τωρα εγώ ασχολούμαι με αυτά ήδη σχεδόν δυο χρόνια. Γιατί γέννησα Οκτώβρη του 21 και έμεινα έγκυος όταν η μικρή ήταν 8 μηνών.. έχω ρίξει τρελό ψάξιμο γιατί θα φεύγουν λεφτά αέρας που στην αρχή είσαι ζαμανφου από ενθουσιασμό και μετά υπολογίζεις ότι έχεις χαλάσει δεκαχίλιαρο για αέρα κοπανιστό και θες κάθε 3 μήνες καινουρια .. 

Πάντως για sinsay επιβεβαιώνω κι εγώ. Δεν είχα ψωνίσει ποτέ. Όμως το τριήμερο βρέθηκα στην Βουλγαρία και έπεσα πάνω σε καταστημα sinsay και έπαθα σοκ με την ποιότητα. Δεν το πίστευα. Καμία σχέση με shein και pepco ( είχε κατάστημα pepco δίπλα ακριβώς και κάναμε την σύγκριση).  Όπως και το Waikiki και το cool club έχουν καλή ποιότητα. Ωστόσο είμαι λιγάκι επιφυλακτική με orchestra και prenatal. Στο παρελθόν που τα επισκέφθηκα για δωράκια σε φίλες τα orchestra έχουν πολύ στενή γραμμή και τα prenatal μου φάνηκαν πολύ ψεύτικα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 44 λεπτά , Elenst είπε:

Εγώ μπήκα σήμερα 20+1 και δε νιώθω τίποτα... Έχω πολλά κιλά φυσικά είμαι 125 ... Λένε ότι παίζει ρόλο.... Αλλά η αγωνία αυτή μέχρι να το δω στον υπέρηχο ξέρετε πως είναι....Δευτέρα έχω γυναικολόγο και 1 του μηνός β επιπέδου !

Πάντως κ εγώ είμαι 20 +5 και μόνο κάποια πολύ ελαφριά πεταρίσματα έχω νιώσει. Άντε να παμε! Κ εγώ τη Δευτέρα εχω γιατρό!

βρε κορίτσια τις λίγες φορές που κάνουμε σεξ (γιατί φοβόμαστε) μετά σαν να σκληραίνει/πετρώνει η κοιλιά μου χαμηλά αριστερά. Περιμένω να πάω τη Δευτέρα να του το πω. Μετά από λίγο βεβαια ηρεμεί. Εσείς το έχετε πάθει ποτέ;

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 46 λεπτά , Annasdg είπε:

Πάντως για sinsay επιβεβαιώνω κι εγώ. Δεν είχα ψωνίσει ποτέ. Όμως το τριήμερο βρέθηκα στην Βουλγαρία και έπεσα πάνω σε καταστημα sinsay και έπαθα σοκ με την ποιότητα. Δεν το πίστευα. Καμία σχέση με shein και pepco ( είχε κατάστημα pepco δίπλα ακριβώς και κάναμε την σύγκριση).  Όπως και το Waikiki και το cool club έχουν καλή ποιότητα. Ωστόσο είμαι λιγάκι επιφυλακτική με orchestra και prenatal. Στο παρελθόν που τα επισκέφθηκα για δωράκια σε φίλες τα orchestra έχουν πολύ στενή γραμμή και τα prenatal μου φάνηκαν πολύ ψεύτικα.

Και τα Sinsay έχουν λεπτή γραμμή να ξέρεις, στη μικρή μου που πηρα ένα νούμερο μεγαλύτερο δεν της έκανε ανετα .. κ είναι αδυνατούλα .. τώρα τα φορμάκια τα καλοκαιρινά εγώ τα πηρα βέβαια πολύ μεγαλύτερα για να έχω το κεφάλι μου ήσυχο! Αλλά πράγματι ανέλπιστα καλή ποιότητα και ωραία σχέδια κ χρώματα. Tα orchestra έχεις δίκιο για τα ρούχα αλλά μπορείς να τα παίρνεις μεγαλύτερα γιατί έχουν πολύ καλή ποιότητα. Και αθάνατα επίσης είναι και τα marks n Spencer. Για τα πρεναταλ δεν ξερω καθόλου ..

πρίν από 14 λεπτά , μάφιν είπε:

Πάντως κ εγώ είμαι 20 +5 και μόνο κάποια πολύ ελαφριά πεταρίσματα έχω νιώσει. Άντε να παμε! Κ εγώ τη Δευτέρα εχω γιατρό!

βρε κορίτσια τις λίγες φορές που κάνουμε σεξ (γιατί φοβόμαστε) μετά σαν να σκληραίνει/πετρώνει η κοιλιά μου χαμηλά αριστερά. Περιμένω να πάω τη Δευτέρα να του το πω. Μετά από λίγο βεβαια ηρεμεί. Εσείς το έχετε πάθει ποτέ;

Μετά την 22η βδομάδα αρχίζει το ξύλο το καλό , το σωστό.. αν έχεις και πλακουντα πίσω ξεκινάνε καλά ξενύχτια. Εγώ είμαι 24 και 1 σημερα και τις τρωω πλέον πολύ έντονα… μη σε αγχώνει πλέον θα ειναι κάθε μέρα πιο έντονα ..

Σεξ μας το έκοψε εμάς , σε πέντε μήνες πάλι, μέχρι τότε θα τη βρίσκουμε μόνο με ηλεκτρική κουβέρτα.. 

Πάντως αλήθεια δεν το είχαμε πάθει ποτε ως τώρα αλλά το πέτρωμα της κοιλιάς ειναι σπασμός να ξέρεις και δυο τα τινα , είτε σου λείπει μαγνήσιο, είτε έχεις Braxton hicks σπασμούς που δεν είναι ανησυχητικό αλλά ρωτα το γυναικολόγο σου να σε δει. Τώρα δεν το θέτω σαν ερώτηση αλλά στο λεω αναφορικά ότι μπορεί τώρα να μας έκοψε το σεξ λόγω τραχήλου μου αλλά από πριν μας είχε ξεκαθαρίσει ότι απαγορεύεται δια ροπάλου η ελεύθερη επαφή ( εκσπερμάτωση) γιατί έχει μια ουσία το σπερμα και μπορεί να προκαλέσει έντονους σπασμούς στη μήτρα .. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Annasdg είπε:

Πάντως για sinsay επιβεβαιώνω κι εγώ. Δεν είχα ψωνίσει ποτέ. Όμως το τριήμερο βρέθηκα στην Βουλγαρία και έπεσα πάνω σε καταστημα sinsay και έπαθα σοκ με την ποιότητα. Δεν το πίστευα. Καμία σχέση με shein και pepco ( είχε κατάστημα pepco δίπλα ακριβώς και κάναμε την σύγκριση).  Όπως και το Waikiki και το cool club έχουν καλή ποιότητα. Ωστόσο είμαι λιγάκι επιφυλακτική με orchestra και prenatal. Στο παρελθόν που τα επισκέφθηκα για δωράκια σε φίλες τα orchestra έχουν πολύ στενή γραμμή και τα prenatal μου φάνηκαν πολύ ψεύτικα.

Τα ορκεστρα πολυυυυ στενά!!! Και μακριά.... Εγώ δε τα θέλω 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


4 ώρες πρίν, Afrodite88 είπε:

Και τα Sinsay έχουν λεπτή γραμμή να ξέρεις, στη μικρή μου που πηρα ένα νούμερο μεγαλύτερο δεν της έκανε ανετα .. κ είναι αδυνατούλα .. τώρα τα φορμάκια τα καλοκαιρινά εγώ τα πηρα βέβαια πολύ μεγαλύτερα για να έχω το κεφάλι μου ήσυχο! Αλλά πράγματι ανέλπιστα καλή ποιότητα και ωραία σχέδια κ χρώματα. Tα orchestra έχεις δίκιο για τα ρούχα αλλά μπορείς να τα παίρνεις μεγαλύτερα γιατί έχουν πολύ καλή ποιότητα. Και αθάνατα επίσης είναι και τα marks n Spencer. Για τα πρεναταλ δεν ξερω καθόλου ..

Μετά την 22η βδομάδα αρχίζει το ξύλο το καλό , το σωστό.. αν έχεις και πλακουντα πίσω ξεκινάνε καλά ξενύχτια. Εγώ είμαι 24 και 1 σημερα και τις τρωω πλέον πολύ έντονα… μη σε αγχώνει πλέον θα ειναι κάθε μέρα πιο έντονα ..

Σεξ μας το έκοψε εμάς , σε πέντε μήνες πάλι, μέχρι τότε θα τη βρίσκουμε μόνο με ηλεκτρική κουβέρτα.. 

Πάντως αλήθεια δεν το είχαμε πάθει ποτε ως τώρα αλλά το πέτρωμα της κοιλιάς ειναι σπασμός να ξέρεις και δυο τα τινα , είτε σου λείπει μαγνήσιο, είτε έχεις Braxton hicks σπασμούς που δεν είναι ανησυχητικό αλλά ρωτα το γυναικολόγο σου να σε δει. Τώρα δεν το θέτω σαν ερώτηση αλλά στο λεω αναφορικά ότι μπορεί τώρα να μας έκοψε το σεξ λόγω τραχήλου μου αλλά από πριν μας είχε ξεκαθαρίσει ότι απαγορεύεται δια ροπάλου η ελεύθερη επαφή ( εκσπερμάτωση) γιατί έχει μια ουσία το σπερμα και μπορεί να προκαλέσει έντονους σπασμούς στη μήτρα .. 

Ναι ναι για την ελεύθερη επαφή το ξέρω κ εγώ. και μην φανταστείς πολύ ήπια συμβαίνει όταν συμβαίνει αλλά και μένα κάτι δεν μου κάθεται καλά για αυτό κ εμείς μάλλον στην ηλεκτρική θα καταλείξουμε😂 θα ρωτήσω και τον γιατρό μου τη Δευτέρα.

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Elenst είπε:

Εγώ μπήκα σήμερα 20+1 και δε νιώθω τίποτα... Έχω πολλά κιλά φυσικά είμαι 125 ... Λένε ότι παίζει ρόλο.... Αλλά η αγωνία αυτή μέχρι να το δω στον υπέρηχο ξέρετε πως είναι....Δευτέρα έχω γυναικολόγο και 1 του μηνός β επιπέδου 

Συνήθως στην πρώτη εγκυμοσύνη αργείς λίγο να το νιώσεις το παιδί.Ειναι θεωρώ και στο παιδί βέβαια.Κι εγώ έχω πολλά κιλά,αλλά σε αυτό το παιδί νιώθω ΠΟΛΥ ΕΝΤΟΝΑ τις κινήσεις του. Βέβαια είμαι 23+3. Τον προηγούμενο δεν τον ένιωθα τόσο πολύ συχνά. 

Κι εγώ θα κοιτάξω για φορμακια σε mark's n Spencer ,prenatal και σε διάφορα διαδικτυακά. Τα πρώτα,όσο μπορώ καλύτερης ποιότητας για τα τρυφερά τους δερματακια.♥️♥️♥️ Έχω βέβαια κάποια απ' τον μεγάλο μου γιο.

Αύριο έχω β επιπέδου και υπάρχει ένα άγχος. Όπως κ επίσης για το ζάχαρο κ την εμφάνιση πίεσης που εμφανίστηκε πριν 1-2 εβδομάδες. Έχω επηρεαστεί λίγο. 

Επίσης την Τρίτη είχα ραντεβού στο νοσοκομείο με ένα γιατρό και έμεινα πολύ ευχαριστημένη με τη χημεία κ τη συμπεριφορά του. Ελπίζω να συνεχίσει έτσι και να γεννήσω μαζί του .

Αυτά...

  • Μου αρέσει 5

jfgBp3.png
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, μάφιν είπε:

Πάντως κ εγώ είμαι 20 +5 και μόνο κάποια πολύ ελαφριά πεταρίσματα έχω νιώσει. Άντε να παμε! Κ εγώ τη Δευτέρα εχω γιατρό!

βρε κορίτσια τις λίγες φορές που κάνουμε σεξ (γιατί φοβόμαστε) μετά σαν να σκληραίνει/πετρώνει η κοιλιά μου χαμηλά αριστερά. Περιμένω να πάω τη Δευτέρα να του το πω. Μετά από λίγο βεβαια ηρεμεί. Εσείς το έχετε πάθει ποτέ;

Αν πετρώνει η κοιλιά και σκληραίνει τότε κατά πάσα πιθανότητα είναι σύσπαση. Πρέπει να ρωτήσεις το γιατρό. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Και μενα πετρώνει καμιά φορά από τη μια πλευρά αλλά νομίζω ότι είναι φυσιολογικό να αρχίσει να συμβαίνει σιγά σιγά έτσι δεν είναι? Για μας το σεξ κομμένο μαχαίρι εδώ και μήνες. Έχω χαμηλό πλακούντα και συνεχή ενόχληση στην περιοχή του κόλπου/τραχήλου . Φοβάμαι για το τι θα ακουσω στη β επιπέδου . Σταμάτησα και τις αγορές και όλα μεχρι να δω ότι είναι όλα καλά!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Katerinaaa είπε:

Και μενα πετρώνει καμιά φορά από τη μια πλευρά αλλά νομίζω ότι είναι φυσιολογικό να αρχίσει να συμβαίνει σιγά σιγά έτσι δεν είναι? Για μας το σεξ κομμένο μαχαίρι εδώ και μήνες. Έχω χαμηλό πλακούντα και συνεχή ενόχληση στην περιοχή του κόλπου/τραχήλου . Φοβάμαι για το τι θα ακουσω στη β επιπέδου . Σταμάτησα και τις αγορές και όλα μεχρι να δω ότι είναι όλα καλά!

Και εγω δεν κανω σεξ ενω δεν μας εχει πει κανεις να μη κανουμε. Ποναω και εχω τοση ενοχληση απο κατω που τρεμω μη γινει καμια στραβη.. δευτερα εχω κ γω τη β. Ας ειναι ολα καλα κ θα κανουμε και ενα σεξακι στο τσακιρ κεφι. Αλλα φοβομαστε γαμωτο!!!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...