Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 14 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Μα δεν είναι αχνή,μια χαρά είναι.Ισως να μην προχώρησαν και τα δύο,αλλά σίγουρα είσαι έγκυος  🥰 

      Εγώ κορίτσι μου τα θεωρώ πολύ αχνά και τα 2 δεδομένου ότι είμαι ήδη 9η ημέρα. Σε ευχαριστώ πάντως! 🥰 . 1,5 μέρα έμεινε!

      • Ευχή 1

Μανούλες Μαΐου 2023


Mar-micky

Recommended Posts

2 ώρες πρίν, Στελλα31 είπε:

Καλημέρα Katerinaaa, υπομονή θα σου πω για το ξενύχτι , εμένα τώρα κάτι μέρες ενώ έχει φάει ξυπναει στη μισή με μια ώρα κ απλά θέλει αγκαλιά . Όσο αναφορά τις τρίχες εγώ το μπνο που έχω είναι ότι χάνω πααααραααα πολλαααα μαλλιά εδώ κ μια βδομάδα αλλά είναι φυσιολογικό. Μήπως χρειάζεται να πάρεις σίδηρο; Εμένα μ είχε πει η γυναικολόγος να παίρνω 

Παίρνω συμπλήρωμα ασταμάτητα από την εγκυμοσύνη έως τώρα,έκανα εξετάσεις και κοντεύει στα ανώτερα όρια! Μου είπε η γιατρός να το σταματήσω..... θυρεοειδής επίσης καλός......δεν υπάρχει κάποια εμφανή διαταραχή! Δεν έχω παρατηρήσει τριχοπτωση,απλά το ίδιο ισχύει και στα μαλλιά μου, δεν μακραίνουν....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κορίτσια. 

Εμείς είμαστε πολύ καλά. Ο μπέμπης είναι ένα καλόβολο μωρό. Οκ,υπήρξαν κάποια βραδιά με ασταμάτητο κλάμα. Αλλά λίγα σχετικά.

Θηλάζω αποκλειστικά,πιπίλα δεν παίρνει αν κ προσπάθησα 😅. Πήρε 2 φορές,αλλά τώρα την φτύνει.

Έχει φτάσει 6700 με αποκλειστικό θηλασμό.😁😁😁 ...

Φοβήθηκα μην ξεφύγει απ' τις καμπύλες 😅.

Το βράδυ κοιμάται σερί. Με κάποιους θηλασμους κατά τη διάρκεια του ξημερωματος κοιμισμένος.  Γενικά κοιμάμαι. Αν κ ξενυχτάω τα βράδια χαζεύοντας στο κινητό 🙄. Το πρωινά κ τα μεσημέρια κοιμάται,αν κ έχω τον 5χρονο Ταλιμπάν που μου τον ξυπνάει.

  • Μου αρέσει 1

jfgBp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Τι κάνετε κορίτσια; Πως είστε,πως μεγαλώνουν τα μικρακια σας;

Εμείς εδώ,στο σπίτι ως επί το πλείστον,λόγω ζέστης και κοσμοσυρροής στο νησί δεν πολυβγαινω. 2 φορές πήγα για μπάνιο απόγευμα,ο μικρός δεν μπήκε εννοείται. Κάποιες βόλτες,κάποια γενέθλια παιδιών φίλων. Λίγα πράγματα αλλά οκ. Ο μικρός ήσυχος γενικά. Κάποιες φορές που θα βγούμε απ' το πρόγραμμα κ κουραστεί ή νυστάζει μπορεί να κλάψει,αλλά γενικά είναι βολικος. Αν κ πονάνε τα χέρια μου γιατί του αρέσει να τον έχεις αγκαλιά κ να περπατάς.😅

Ακόμα δεν γυρίζει από μπρούμυτα. Ο μεγάλος 2 μηνών ακριβώς γύριζε. Βέβαια είναι νωρίς ακόμα. Ο θηλασμός πάει καλά. Αυτά. Εσείς;

  • Μου αρέσει 1

jfgBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!

Εμεις 8 εβδομαδων σημερα. Γενικα εινα οκ σαν μωρο. Εχω ακουσει κ χειροτερα. Πλεον καθεται μονη μεσα στη μερα, στον καναπε, στο ριλαξ κτλ οχι συνεχεια αλλα αρκετα. Το βραδυ οκ. Καποια ειναι φοβερα με 6ωρα και 7ωρα σερι, καποια οπως αποψε πιο δυσκολα, που ολο μουγκριζει κ κοπαναει χερια ποδια. Χωρια που θυμαται να χεσει το βραδυ. Τα κανει 5-6 φορες τη μερα, οι 4-5 ειναι το βραδυ! Ακομα δε κοιμαται μονη της. Αμα τη βαλεις σε αλλο μερος εκτος απο το κρεβατι μας παθαινει ταρακουλο..

Θηλαζω κ γω φουλ αλλα δινω κ 1 γευμα ξενο τη μερα, οχι καθε μερα. Αλλα τρωει φουλ κ οπως τη ψευτοζυγιζω πρεπει να ειναι γυρω στα 5200-5300. Θα μαθουμε την παρασκευη που εχουμε ραντεβου στον παιδιατρο κ θα κανουμε κ τα πρωτα εμβολια.

Καναμε την εξεταση ισχιων κ ηταν αψογη αλλα το αστειο ειναι οτι εκει περιμενα να ξεσηκωσει τον κοσμο απο τις φωνες κ η κυρια ηταν Κυρια. Δεν εβγαλε κιχ!

Μπρουμυτα τη βαζουμε κ καθεται κ το κεφαλι το σηκωνει σαν κομπρα. Νομιζω ειναι καλα σε αυτο το κομματι..

Οσον αφορα εμενα, πηγα γυναικολογο, ειμαι τελεια μου ειπε εχουν επουλωθει ολα κ με την επιπλοκη που ειχα με τον πλακουντα. Το ενδομητριο ειναι ετοιμο για περιοδο μου ειπε αρα το αιματακι που ειχα ηταν προεορτια. Περιμενω τωρα να βγει το παπ.

Ωστοσο εχω ενα αλλο θεμα που με βασανιζει. Ειχα αιμοροιδες κ πριν τη γεννα κ μετα. Κ τωρα 2 μερες παω τουαλετα, κ νιωθω εντονο πονο κ βλεπω κατακοκκινο αιμα στο χαρτι κ στη λεκανη. Στο 2ο σκουπισμα δεν εχω αλλα στο 1ο ειναι αρκετο. Τρεμω σκεφτομαι καρκινο παχεως εντερου απο την αλλη λεω δε θα πονουσα στην αιμμοροιδα, το νιωθω σαν τραυμα.. εχει καμια εμπειρια?

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Elle12 είπε:

Καλημερα!

Εμεις 8 εβδομαδων σημερα. Γενικα εινα οκ σαν μωρο. Εχω ακουσει κ χειροτερα. Πλεον καθεται μονη μεσα στη μερα, στον καναπε, στο ριλαξ κτλ οχι συνεχεια αλλα αρκετα. Το βραδυ οκ. Καποια ειναι φοβερα με 6ωρα και 7ωρα σερι, καποια οπως αποψε πιο δυσκολα, που ολο μουγκριζει κ κοπαναει χερια ποδια. Χωρια που θυμαται να χεσει το βραδυ. Τα κανει 5-6 φορες τη μερα, οι 4-5 ειναι το βραδυ! Ακομα δε κοιμαται μονη της. Αμα τη βαλεις σε αλλο μερος εκτος απο το κρεβατι μας παθαινει ταρακουλο..

Θηλαζω κ γω φουλ αλλα δινω κ 1 γευμα ξενο τη μερα, οχι καθε μερα. Αλλα τρωει φουλ κ οπως τη ψευτοζυγιζω πρεπει να ειναι γυρω στα 5200-5300. Θα μαθουμε την παρασκευη που εχουμε ραντεβου στον παιδιατρο κ θα κανουμε κ τα πρωτα εμβολια.

Καναμε την εξεταση ισχιων κ ηταν αψογη αλλα το αστειο ειναι οτι εκει περιμενα να ξεσηκωσει τον κοσμο απο τις φωνες κ η κυρια ηταν Κυρια. Δεν εβγαλε κιχ!

Μπρουμυτα τη βαζουμε κ καθεται κ το κεφαλι το σηκωνει σαν κομπρα. Νομιζω ειναι καλα σε αυτο το κομματι..

Οσον αφορα εμενα, πηγα γυναικολογο, ειμαι τελεια μου ειπε εχουν επουλωθει ολα κ με την επιπλοκη που ειχα με τον πλακουντα. Το ενδομητριο ειναι ετοιμο για περιοδο μου ειπε αρα το αιματακι που ειχα ηταν προεορτια. Περιμενω τωρα να βγει το παπ.

Ωστοσο εχω ενα αλλο θεμα που με βασανιζει. Ειχα αιμοροιδες κ πριν τη γεννα κ μετα. Κ τωρα 2 μερες παω τουαλετα, κ νιωθω εντονο πονο κ βλεπω κατακοκκινο αιμα στο χαρτι κ στη λεκανη. Στο 2ο σκουπισμα δεν εχω αλλα στο 1ο ειναι αρκετο. Τρεμω σκεφτομαι καρκινο παχεως εντερου απο την αλλη λεω δε θα πονουσα στην αιμμοροιδα, το νιωθω σαν τραυμα.. εχει καμια εμπειρια?

Λοιπόν,πήγα κι εγώ χθες στο γυναικολόγο,άργησα να παω βέβαια.

Κι εμένα τα βρήκε όλα καλά. Πολύ λεπτό το ενδομήτριο,οπότε ξεχνάμε για καιρό την περίοδο,εικόνα πολυκυστικων ωοθηκών,οκ έχω τα κιλά μου κ λοιπά και βρήκε κ 2 πολύποδες στο χιλιοστό. Μου είπε ότι σε άλλο μηχάνημα δεν θα το έβλεπαν καν,είναι πολύ μικρά κ να μην ανησυχώ. Εγώ βέβαια ανησυχώ λίγο. Η τομή έχει κλείσει,όλα οκ...

Όσο για το αίμα κ τις αιμορροΐδες,έχω ακριβώς το ίδιο θέμα. Είχα θεματακι στην εγκυμοσύνη,αλλά πλέον  υπάρχουν μέρες που υποφέρω όταν πάω στην τουαλέτα η λεκάνη είναι κόκκινη απ' το αίμα. Κάτι σε θρίλερ ας πούμε. Πήγα να κλείσω ραντεβού σε γαστρεντερολογο,αλλά είχε διαθέσιμο  μεσημεριατικα ,ήταν κ ο καύσωνας κ λέω που να βγάζω κ το μωρό έξω (πάμε παντού μαζί). Και δεν το εκλεισα.Και ακριβώς το ίδιο φοβάμαι γιατί υπάρχει ιστορικό καρκίνου  τέτοιου είδους στην οικογένεια και μου έμπαιναν τρελά στο μυαλό. Σίγουρα πρέπει να το τσεκαρουμε στο γιατρό,αλλά μάλλον είναι οι αιμορροΐδες.

 

Εγώ κοιμάμαι μαζί με το μωρό, υπάρχουν ώρες που αν κουνηθώ από δίπλα του ξυπνάει και ώρες που όλα οκ.

  • Μου αρέσει 1

jfgBp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια! Και μεις καλά είμαστε, σήμερα είναι μια κακή μέρα αλλά γενικά είναι βολικό μωρό...με το γνωστό όμως θέμα του ύπνου που δεν ξεπερνάμε το δίωρο πια με τίποτα. Η καθημερινότητα μας έξω είναι μαρτύριο λόγω του τουρισμού στο νησι,δε βρίσκουμε πάρκινγκ πουθενά και για να ψωνίσουμε τρώμε τουλάχιστον μία ώρα λόγω αναμονής σε ψυγεία, ταμεία κτλ. και όλα αυτά με ένα μωρό στο μάρσιπο μέσα στον καύσωνα!

Γυναικολογικά μόνο καλά δε νιώθω αν και όλα βγαίνουν καθαρα και απορώ ακόμα περισσότερο. Αιμοροιδες έχω και γω δεν έχουν φύγει αλλά ευτυχώς δε ματωνουν και άμα συμβεί θα γίνει ελάχιστα... αυτό που χαλάει όλη τη διάθεση είναι η ακράτεια και η ανάγκη να φοράω συνέχεια σερβιετες 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Αχ με ηρεμησε οτι το εχει κι αλλη.. τρελαθηκα. Κ γω αυριο εχω υπερηχο ανω κατω κοιλιας και θα παμε οικογενειακως. Δεν μπορω να την αφησω με αλλον πανω απο μιση ωρα.. και πολυ λεω.. αν δε με δει συντομα αρχιζει τσιριδα κ θελει αγκαλια κ στηθος για παρηγορια...

Ηθελα να κανω κ μια γαστροσκοπιση γιατι εχω τρομερη καουρα κ οισοφαγιτιδα με φρικτο πονο (ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ απο της γεννας) αλλα μου ειπε οτι δε θελει να θηλασω 2-3, μερες μετα λογω μεθης και το εχω τρεναρει.. ισως αργοτερα, τον χειμωνα..

Ο γυναικολογος επισης ειπε οτι μπορουμε να αρχισουμε να κανουμε σεξ. Να σας πω οτι εχουμε να κανουμε απο τον σεπτεμβρη. Ειχα τρομοκρατηθει με την εγκυμοσυνη κ διαφορα που συνεβαιναν σε γνωστες μου κ το ειχαμε κοψει. Εκτος του οτι νιωθω περιεργα και σκεφτομαι πως σκατα θα το κανουμε με το μωρο που ειναι διαρκως κοντα μας ή πανω μας, τρεμω μη μεινω παλι εγκυος στο καπακι..χαχαχα... σκεφτομαι σοβαρα να βαλω σπιραλ...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια! Στέλνω σε όλες αγωνιστικούς χαιρετισμούς. Εγω νιώθω πολύ ταλαιπωρημένη. Ευτυχως γυναικολογικά είμαι καλα αλλά έχω πρόβλημα με τη μέση μου και σφαδάζω. Επίσης η μικρή έχει κλείσει πάνω από μηνα με έντονους κολικούς που μας οδηγούν κάθε απόγευμα 4-10 να τρέχουμε πάνω κάτω εναλλάξ. Όχι μπάνιο, όχι βόλτα, πάνω κάτω βόλτα στο σπιτι κρατωντας τη μικρή στα χέρια για ωρεσ κτλ κτλ. Επίσης έχει και παλινδρόμηση. Με αποτέλεσμα πάλι κάθε φορά αφού φάει να την κάνω βόλτα για μισή ωρα γιατί πρέπει να είναι όρθια. Ταυτόχρονα βάζει μόλις 140γρ την εβδομάδα με αποτέλεσμα να τη θηλάζω περίπου κάθε μια ωρα. Τα χω παιξει☹️ εν τω μεταξύ ανυπομονω να πάμε στο εξοχικό μας γιατί με τέτοιες θερμοκρασίες στην Αθηνα που να τη βγάλω έξω. Πολύ αραιά μόνο… κάτσαμε χθες που φύσαγε σε ένα καφέ δίπλα στο σπιτι το βράδυ και στα 5 λεπτα ξύπνησε και άρχισε να κλαίει… το ξέρω ότι θα μεγαλώσει και θα καλυτερέψουν τε πράγματα αλλά μ έχει πάρει κιγο απο κάτω με την κουραση και την απομόνωση. 

  • Μου αρέσει 2
  • Δύναμη! 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες κορίτσια!! Καλά είμαστε κι εμείς, τη μέρα θέλουμε συνέχεια αγκαλιά και παιχνίδια και θηλασμό ανά 2 Ώρο, το βράδυ αραιώνει ευτυχώς.. Πέμπτη έχουμε 2 εμβόλια. Άρχισα επίσης να αντλώ με το θήλαστρο και να αποθηκεύω στην κατάψυξη γιατί απο Σεπτέμβρη επιστρέφω στη δουλειά και αν μπορέσω θέλω να συνεχίσω αποκλειστικό θηλασμό. Αν δω τα σκούρα θα κάνω μικτό. 

Αιμορροΐδες έχω κι εγώ, μην αγχώνεστε καλέ έντονο κόκκινο ζωηρό χρώμα είναι 100% αυτό. Ταλαιπωρία όμως εγώ από τότε που γέννησα νομιζω χειροτέρεψαν. 

Μαφιν κουράγιο, φάση είναι θα περάσει! Δεν περάσαμε κολικούς εμείς πρέπει να είναι τρομερά δύσκολο αλλά λογικά μέχρι τον 3ο μήνα σταματάνε έτσι δεν είναι; Λίγο έμεινε! Θα πάτε στο εξοχικό και θα ξεκουραστείτε θα είναι όλα καλύτερα! Κι εμείς θα πάμε τελη του μήνα, και θα κουβαλήσω όλη μου την προίκα αποστειρωτες, θήλαστρα, κτλ να αποθηκεύω στο μεταξύ.. 

Κουράγιο σε όλες και καλές διακοπουλες ακομα κι αν δεν πάμε κάπου τρελά τουλάχιστον να ξεκουραστούμε λίγο επιβάλλεται!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Πως ειστε βρε κοριτσια? 1 μηνα σιγης στην ομαδα.. ολα καλα?

Η μικρη μου κλεινει την Τεταρτη τους 3 μηνες. Δευτερα εχουμε παιδιατρο και εμβολια. Τον αλλο μηνα θα κανουμε και της μηνιγγιτιδας.

Ο θηλασμος παει τελεια, σε σημειο να μη θελει πια φορμουλα, ο υπνος επισης, ξυπναει μια αντε δυο φορες και κοιμαται περιπου 9 με 9.

Περασα και μια μπορα επρεπε να κανω επεμβαση χολης εκτακτως κ την αφησα 3 μερες κ φρικαρα αλλα ευτυχως ο αντρας μου κ η μαμα μου τα βγαλαν περα..

Τα μοναδικα αρνητικα ειναι οτι ακομα δε την εχουμε βαλει σε κουνια, κοιμαται μαζι μου στο κρεβατι κ οτι τελευταια κλαιει απαρηγορητη στο αυγο στο αμαξι.. δε ξερω γιατι. Ενω στις αρχες κοιταζε εξω κ κοιμοταν τωρα κλααααμα. Οχι τιποτα αλλο εχουμε ταξιδι τελος του μηνα κ δε ξερω τι θα κανουμε... κατα τα αλλα ειναι μια πανεμορφη μπουκιτσα με μπλε ματαρες, μαγουλαρες, μπουταρες που κανει ολο γελακια και χαρουλες και λιωνουμε ❤️

 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


17 ώρες πρίν, Elle12 είπε:

Πως ειστε βρε κοριτσια? 1 μηνα σιγης στην ομαδα.. ολα καλα?

Η μικρη μου κλεινει την Τεταρτη τους 3 μηνες. Δευτερα εχουμε παιδιατρο και εμβολια. Τον αλλο μηνα θα κανουμε και της μηνιγγιτιδας.

Ο θηλασμος παει τελεια, σε σημειο να μη θελει πια φορμουλα, ο υπνος επισης, ξυπναει μια αντε δυο φορες και κοιμαται περιπου 9 με 9.

Περασα και μια μπορα επρεπε να κανω επεμβαση χολης εκτακτως κ την αφησα 3 μερες κ φρικαρα αλλα ευτυχως ο αντρας μου κ η μαμα μου τα βγαλαν περα..

Τα μοναδικα αρνητικα ειναι οτι ακομα δε την εχουμε βαλει σε κουνια, κοιμαται μαζι μου στο κρεβατι κ οτι τελευταια κλαιει απαρηγορητη στο αυγο στο αμαξι.. δε ξερω γιατι. Ενω στις αρχες κοιταζε εξω κ κοιμοταν τωρα κλααααμα. Οχι τιποτα αλλο εχουμε ταξιδι τελος του μηνα κ δε ξερω τι θα κανουμε... κατα τα αλλα ειναι μια πανεμορφη μπουκιτσα με μπλε ματαρες, μαγουλαρες, μπουταρες που κανει ολο γελακια και χαρουλες και λιωνουμε ❤️

 

Καλα είμαστεεε, σήμερα 4 μηνών εμείς!! Ήμασταν στο πατρικό μου για 3 βδομάδες κάναμε και τις βουτιές μας εναλλάξ, ωραία ήταν τώρα επιστρέφουμε στην καθημερινότητα! Κι εμείς καλά πάμε με ύπνο θηλασμούς κτλ, το μόνο που με αγχωνει είναι ότι ξεκινάω δουλειά σε 2 βδομάδες και ζοριζομαι λίγο! Βγάζω με το θήλαστρο, πήρε και μπιμπερο μετά από πολλές απόπειρες που δε το ακουμπούσε καν! Γενικά είναι μια γλύκα, μεγάλωσε πολύ! Κάνει προσπάθειες να γυρίσει από ανάσκελα μπρούμυτα μόνη της, πιστεύω είναι θέμα χρόνου να τα καταφέρει μέσα στις επόμενες μέρες! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια! Και μεις καλά ειμαστε, μεγαλώνουμε και ζωιρευουμε....3μιση μηνών σχεδόν,με αποκλειστικό θηλασμό πλέον...το βράδυ θελουμε συνέχεια αγκαλίτσες, ξυπνάει πολλές φορές αλλά δεν τρώει άμα τη βάλω στο στήθος, θέλει μόνο να την έχω πάνω μου....κάνω συγκοιμηση λοιπόν για να ξεκουράζομαι και γω αλλιώς δε βγαινει. Εγώ πρέπει να χρησιμοποιω αμάξι αναγκαστικά γιατί δεν έχω τίποτα κοντά μου . Φροντίζω να φεύγω απ' το σπίτι όταν είναι να κοιμηθεί για να την πάρει ο ύπνος στο δρόμο, διαφορετικά αν είναι ξύπνια αρχίζει η γκρίνια και όχι τίποτα, αν αγνοηθεί κλαιει σε σημείο που της κοβεται η ανάσα και τρομάζω παρά πολύ... αναγκάζομαι καμιά φορά να σταματάω στη μέση του δρόμου κάθε τρεις και λίγο 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Η ομαδα του μαιου πολυ ψοφιμι ε.. που ειστε ολες?

Τι νεα?

Εμεις καλα, γιναμε 7. Τρωμε απο τον 5ο, δινω αλεσμενα δεν εχω υπομονη για blw αν κ σιγα σιγα θα κανω μεταβαση. Μονο ψαρι δε φαγαμε ακομα, τις επομενες μερες. Μπουσουλαει φουλ σφαιρα απο τον 6ο κ στεκεται και αλλαζει βηματα ηδη. Δε τη προλαβαινω.. εβγαλε και το 1ο δοντακι κ κοντευει το 2ο. Ο γιατρος της βρισκει τελεια κ πολυ ανεπτυγμενη (περασαμε την ανωτατη καμπυλη). Ειναι μια γλυκα  ολα καλα αλλα δε παλευω αλλο τον υπνο της.. μου κανει 3 ναπς μεσα στη μερα 40 λεπτα συνηθως. Το βραδυ θα κοιμηθει κατα τις 8, θα ξυπνησει μετα απο μια ωρα, θα ξανακοιμηθει, κ αν ειμαστε τυχεροι θα ξυπνησει μετα απο 2-3 ωρες. Αλλιως μπορει ανα μια ωρα.

Μετα το αλμα των 4 μηνων μας πηγε τρενο ο υπνος. Εννοειται μονι μαζι μας 9 στις 10 στο κρεβατι μας κ που κ που στη κουνια κολλητα μας.. εχει βεβαια καναδυο μερες μου κανει κατι 5ωρα σερι και αναθαρρευω αλλα ερχεται το αλμα του 8ου και κανω πισω χαχαχα!

Οσο για το γαλα φουλ θηλασμο, δε πιανει με τιποτα πιπιλα και μπουκαλι 

Τελος να τονισω ΟΤΙ ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΝ ΜΑΙΟ. Θελω να κλαψω 😭

Εσεις πως ειστε? 

  • Δύναμη! 1
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...