Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

καμμιά μανούλα από γιάννενα


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΝΑ ΤΟ ΤΣΙΚΝΙΣΕΤΕ ΣΗΜΕΡΑ?

ΕΓΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑΚΑΝΩ ΚΑΘΟΤΙ Κ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΔΕ ΜΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ . ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΝΑ ΚΑΛΟ ΜΕΡΟΣ Κ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ?


image.php?type=sigpic&userid=23500&dateline=1274288107

-------------------------------------------

ΓΙΩΡΓΟ ΔΑΝΑΗ ΙΑΣΟΝΑ

Η ΜΑΜΑ ΣΑΣ ΛΑΤΡΕΥΕΙ!

1218455mjqw66vx3t.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μαρία, εγώ πήρα πρόσφατα το britax romer king plus από το ιντερνετ pingpong-online.com στα 180 ευρώ με τα μεταφορικά.

Όταν έψαχνα μου άρεσε πολύ το νέο κάθισμα της asos που γυρίζει 180 μοιρες αλλά ήταν αρκετα πιο ακριβό.

Στα καταστηματα αυτό που αγόρασα ήταν στα 280 ευρώ.


[sIGPIC][/sIGPIC]1.12.2008 - Αντίκρυσα το φως της ζωής μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ευχαριστω πολυ κοριτσια.Εψαξα κι εγω για καθισματακι..Ειδα κ ενα που κοιταει πισω μεχρι 4 ετων κ ενα της maxicosi me isofix.θα δουμε τωρα τι θα κανω.Παντως το μαγαζι της trezoli exei πολυ ποικιλια.


line_flow_blue_beg_40_time_1233291600_text_f4ef20e1e3eff1e1eae920eceff520e5e9ede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites

Για καταστημα συνιστω κ το gellino.

Κοριτσια, ξερετε για το επομενο σαβ/κο αν οργανωνεται πουθενα καμμια παιδική γιορτη ειτε από δημο ειτε από αλλού να παω με την μικρη?


[sIGPIC][/sIGPIC]1.12.2008 - Αντίκρυσα το φως της ζωής μου!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια. Σχετικά με τα καθίσματα δεν μπορώ να βοηθήσω γιατί θα αγοράσω το 2ο από το ίντερνετ αλλά θα είναι isofix και θα κοιτάει μπροστά. Η μικρή αποκλείεται να καθίσει κ άλλο σε κάθισμα που κοιτά πίσω.


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κι από μένα!Μόλις έγινα μέλος! Είμαι κι εγώ από τα Γιάννενα όπου και μένω τα τελευταία 3,5 χρόνια. Έχω έναν γιο 2,5 ετών και είμαι έγκυος στην κόρη μου που θα γεννηθεί, με το καλό, το καλοκαίρι. Χαίρομαι που υπάρχουν τόσες Γιαννιώτισσες στο forum και θα μπορούμε να τα λέμε;)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι από μένα!Μόλις έγινα μέλος! Είμαι κι εγώ από τα Γιάννενα όπου και μένω τα τελευταία 3,5 χρόνια. Έχω έναν γιο 2,5 ετών και είμαι έγκυος στην κόρη μου που θα γεννηθεί, με το καλό, το καλοκαίρι. Χαίρομαι που υπάρχουν τόσες Γιαννιώτισσες στο forum και θα μπορούμε να τα λέμε;)

Καλως ήρθες Αρτεμη και με το καλό το νέο μέλος.


[sIGPIC][/sIGPIC]1.12.2008 - Αντίκρυσα το φως της ζωής μου!

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΠΩΣ ΤΑ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΚΡΥΟ Κ ΒΡΟΧΗ ΕΓΩ ΕΤΣΙ Κ ΕΤΣΙ ΕΧΩ Κ ΕΝΑΝ ΣΤΟΜΑΧΟΠΟΝΟ ΑΠΟ ΤΙΣ ΧΘΕΣΙΝΕΣ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΠΟΥ ΦΑΓΑΜΕ ΕΞΩ ΤΙ ΤΟ ΘΕΛΑ . ΑΦΗΣΤΕ ΠΟΥ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΑΡΧΙΖΩ Κ ΒΛΕΠΩ ΑΣΤΡΑΚΙΑ Κ ΕΧΩ ΟΙΔΗΜΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΤΟΥΜΠΑΝΙΑΖΕΙ ΤΟ ΕΝΑ ΧΕΡΙ ΜΟΥ ΙΔΙΚΑ Κ ΦΟΒΑΜΑΙ ΓΙΑ ΕΚΛΑΜΨΙΑ

ΑΝ Κ ΑΠΟ ΠΙΕΣΗ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ. ΕΙΧΕ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΚΑΜΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ?


image.php?type=sigpic&userid=23500&dateline=1274288107

-------------------------------------------

ΓΙΩΡΓΟ ΔΑΝΑΗ ΙΑΣΟΝΑ

Η ΜΑΜΑ ΣΑΣ ΛΑΤΡΕΥΕΙ!

1218455mjqw66vx3t.jpg

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Thena, δεν ξερω τι να σου πω, δεν ειχα κατι παρομοιο, δεν ρωτας και τον γιατρο σου?..Μονο μερικες φορες κατα το τελος της εγκυμοσυνης, 8-9ος, εβλεπα και γω κατι αστρακια χωρις να εχω κατι, πιεση , υποταση κ.λπ. ο γιατρος μου ειπε να σηκωνομαι απο το κρεββατι πραγματικα αργα, πολυ πλακα, σηκωνομουνα λες και ημουν καμμια γρια 800 ετων...Παντως ετσι χωρις λογο (τουλαχιστον δεν βρηκαμε τιποτα με εξετασεις) αστραποβρονταγε, μπροστα στα ματια μου....Ολα καλα να πανε, καλη Σαρακοστη...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...