Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

καμμιά μανούλα από γιάννενα


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

σορυ,:P δεν το ειπα σωστα,απλα ειμαι απο την μαμα μου απο γιαννενα,και απο πρεβεζα απο τον μπαμπα και μεχρι πριν 10 χροννια που παντρευτικα,;)εμενα εκει,τωρα πηγαινοερχομαι:P:p

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΚΙ ΕΓΩ ΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΤΕ Π.Μ ΓΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΒΑΦΤΙΣΕΙΣ Π.Χ. ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ,ΤΡΑΠΕΖΙ,ΑΝΘΟΠΩΛΕΙΟ,ΦΩΤΟΓΡΑΦΟ,ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ ΣΤΑ ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΑΝΟΙΞΗ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΒΑΦΤΙΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ...Α,ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΠΡΩΤΟΤΥΠΗ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΣΤΙΚΟ ΟΝΟΜΑ!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, τι ηλιος με δοντια ειναι αυτος? Καλυτερα ομως απο συννεφια και βροχη..

letisia, δεν μπορω να σου δωσω καμμια πληροφορια οσο αφορα τη βαφτιση, ηρθα νυφη εδω προσφατα και το μονο που ξερω ειναι το Διεθνες και η λιμνη...

Ενα γυναικειο ονομα ομως που μου αρεσει ειναι το Φαιδρα καθως επισης Νιοβη και Κλειω..

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια γειά σας.Ξέρει καμμία σας το τηλ. του κ.Περρή είναι παιδοορθοπεδικος δεν το βρήκα στον τηλεφωνικό κατάλογο ή αν έχεται κάποιον αλλον να προείνετε. Επίσης ψάχνω κ για Παιδοοδοντίατρο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΟ ΤΡΙΤΟ Κ ΕΨΑΧΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΣΤΙΚΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΙ Κ ΜΕ ΒΡΗΚΕ ΑΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΤΗ .ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΤΟ ΛΥΔΙΑ ΗΛΙΑΝΑ ΕΥΑ ΜΑΡΡΙΕΤΑ ΑΡΤΕΜΗ ΑΡΙΑΔΝΗ ΙΟΛΗ ,ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΛΕΝΕ ΔΑΝΑΗ- ΔΑΜΙΑΝΗ ΓΙΑΤΙ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΤΩΝ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ(ΚΟΣΜΑ Κ ΔΑΜΙΑΝΟΥ ) ΤΟ ΔΑΝΑΗ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ Κ ΕΤΣΙ ΤΗ ΦΩΝΑΖΟΥΜΕ Κ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ ΜΕ ΤΟ ΑΛΛΟ

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΗΠΩΣ ΕΝΝΟΕΙΣ ΤΟΝ ΜΠΕΡΗ ΤΟΝ ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ? 78098 ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ


image.php?type=sigpic&userid=23500&dateline=1274288107

-------------------------------------------

ΓΙΩΡΓΟ ΔΑΝΑΗ ΙΑΣΟΝΑ

Η ΜΑΜΑ ΣΑΣ ΛΑΤΡΕΥΕΙ!

1218455mjqw66vx3t.jpg

Link to comment
Share on other sites

Με το καλό thena, μεγάλη η έκπληξη έτσι?

Τώρα πρέπει να διαλέξεις όνομα για το αγόρι σου. Σκέφτηκες τίποτα? Εμένα τα αγαπημένα μου για αγόρι είναι άγγελος και αλέξανδρος.

Κορίτσια, χρησιμοποιήτε καθόλου το ίντερνετ για αγορές? σκεφτόμουνα να παραγγείλω μπουμπουνιέρες αλλά δεν ξέρω εαν τελικά βρω κάτι καλύτερο εδώ.


[sIGPIC][/sIGPIC]1.12.2008 - Αντίκρυσα το φως της ζωής μου!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, melita εμεις χρησιμοποιουμε το internet αρκετα συχνα για αγορες εντος και εκτος Ελλαδος καθως επισης και για να κλεισουμε εισητηρια αεροπορικα ή ακτοπλοϊκα..Εδω και 4 χρονια τουλαχιστον..Επισης πληρωνουμε και τους λογαριασμους μας..Ποτε δεν αντιμετωπισαμε το παραμικρο προβλημα...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες! Μελίτα μου από τη στιγμή που έμεινα έγκυος κ ειδικά από τη στιγμή που γέννησα ψωνίζω μόνο μέσω ίντερνετ. Μη φοβάσαι. Κάνε μια βόλτα στην αγορά και μετά κοίτα και εδώ www.narlis.gr Σύγκρινε και αποφάσισε το καλύτερο!


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα σε όλες! Μελίτα μου από τη στιγμή που έμεινα έγκυος κ ειδικά από τη στιγμή που γέννησα ψωνίζω μόνο μέσω ίντερνετ. Μη φοβάσαι. Κάνε μια βόλτα στην αγορά και μετά κοίτα και εδώ www.narlis.gr Σύγκρινε και αποφάσισε το καλύτερο!

Κι εγώ για το συγκεκριμένο κατάστημα σκέφτομαι. Καλά πήγα σήμερα σε ένα μαγαζί με είδη συσκευασίας και διακόσμησης και είδα κάτι δειγματάκια και φρίκαρα με τις τιμές. Εάν τα σκέτα υλικά κάνουν τόσο μετά πόσο θα βρω τις έτοιμες μπομπο στα μαγαζιά.

Τέλοςπάντων, σκέφτομαι μήπως το χρόνο που θα σπαταλήσω να ψάχνω μπομπο κτλ για την βάφτιση είναι καλύτερα να τον περάσω φτιάχνοντας η ίδια ότι χρειάζομαι.

ravt βρήκες σπίτι τελικά για να μας έρθεις?


[sIGPIC][/sIGPIC]1.12.2008 - Αντίκρυσα το φως της ζωής μου!

Link to comment
Share on other sites

Βρε να τα φτιάξεις μόνη σου αλλά να βρεις υλικά σε λογικές τιμές. Αλλιώς δε λέει...

Για το Ναρλή σου είπα επειδή από εκεί πήρα μπομπονιέρες και έμεινα πολύ ικανοποιημένη.

Σπίτι δυστυχώς δεν βρήκα. Και πως άλλωστε? Τέλος πάντων, θα δουμε...


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

Βρε να τα φτιάξεις μόνη σου αλλά να βρεις υλικά σε λογικές τιμές. Αλλιώς δε λέει...

Για το Ναρλή σου είπα επειδή από εκεί πήρα μπομπονιέρες και έμεινα πολύ ικανοποιημένη.

Σπίτι δυστυχώς δεν βρήκα. Και πως άλλωστε? Τέλος πάντων, θα δουμε...

ΠΩΣ ΣΟΥ ΤΑ ΕΣΤΕΙΛΕ ΜΕ ΚΑΛΑΘΙΑ Η ΚΟΥΤΙΑ ΤΑ ΓΥΡΝΑΣ ΠΙΣΩ Η ΣΤΑ ΧΡΕΩΝΕΙ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ?


image.php?type=sigpic&userid=23500&dateline=1274288107

-------------------------------------------

ΓΙΩΡΓΟ ΔΑΝΑΗ ΙΑΣΟΝΑ

Η ΜΑΜΑ ΣΑΣ ΛΑΤΡΕΥΕΙ!

1218455mjqw66vx3t.jpg

Link to comment
Share on other sites

Με κούτα τα έστειλε, είχα αγοράσει εγώ ένα καλάθι κ αυτό χρησιμοποίησα. Αν δεν κάνω λάθος άλλες κοπέλες έχουν γράψει πως δίνει καλάθια και τα επιστρέφεις κατόπιν συνεννόησης κ δεν πληρώνεις κάτι. Αλλά μια τηλεφωνική επικοινωνία θα σου λύσει όλες τις απορίες, είναι πολύ εξυπηρετικοί. Αν μπορώ να βοηθήσω σε κάτι μου λες


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...