Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

καμμιά μανούλα από γιάννενα


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια! Τι κάνετε? Μελίτα βρήκες σπίτι? Καλά εσύ είσαι και εκεί, θα βρεις. Εμείς που ψάχνουμε από την Αθήνα να δω πως στο καλό θα βρούμε... Τι καιρό κάνει αυτές τις ημέρες?


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια! Τι κάνετε? Μελίτα βρήκες σπίτι? Καλά εσύ είσαι και εκεί, θα βρεις. Εμείς που ψάχνουμε από την Αθήνα να δω πως στο καλό θα βρούμε... Τι καιρό κάνει αυτές τις ημέρες?

Καλημέρα σας.

Βρήκα ένα που είναι πολύ κοντά εκεί που μένω, θα παραδοθεί τον Αύγουστο και σχετικά καλή τιμή. Δεν το έχω καπαρώσει ακόμη θέλω να δω και τίποτα άλλο, αλλά είναι μια καλή περίπτωση.

Εσύ τι σπίτι ψάχνεις? Εάν ενδιαφέρεσαι για Βοτανικό πάντως, κοντά στο Onteon, και τριάρι υπάρχει δίπλα από αυτό που είδα ένα ωραίο διαμέρισμα. Αν σε ενδιαφέρει σου στέλνω π.μ.

Ευτυχώς δεν βρέχει, συνεφειά με λίγο κρύο προς το βράδι.


[sIGPIC][/sIGPIC]1.12.2008 - Αντίκρυσα το φως της ζωής μου!

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ καλή μου αλλά ούτε για βοτανικό ενδιαφέρομαι, ούτε για διαμέρισμα. Τοσα χρόνια στην Αθήνα έχω ανεχτεί πολλαααααααα στα διαμερίσματα και κοιτάζω για μεζονέτα. Σε ευχαριστώ πολύ πάντως!


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΕΓΩ ΚΑΤΑΓΟΜΑΙ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ ΑΛΛΑ ΗΡΘΑ ΓΙΑ ΣΠΟΥΔΕΣ ΠΡΙΝ ΑΠΟ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙΤΕΛΙΚΑ ΕΜΕΙΝΑ,ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 9,5 ΜΗΝΩΝ...ΤΑ ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΔΕΝ ΤΑ ΑΛΛΑΖΩ ΜΕ ΤΗΝ ΤΡΕΛΛΑ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!!Η ΑΘΗΝΑ ΟΧΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙΣ ΠΑΙΔΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ ΠΙΑ...ΓΡΗΓΟΡΟΙ ΡΥΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΣΕ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΒΑΣΗ ΔΕΝ ΑΠΟΤΕΛΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ...

Link to comment
Share on other sites

Μακαρι να ηταν μονο αυτα letizia...Αερας δεν υπαρχει πια στην Αθηνα..Ιδιαιτερα τωρα που ειναι ολα καμμενα...και πολυ ηχορυπανση, ουτε τον εαυτο σου δεν μπορεις να ακουσεις...

Link to comment
Share on other sites

Μα το πιο απλό πράγμα, τον έναστρο ουρανό πρέπει να πάμε στα χωριά μας για να τον δουμε! Φωτορύπανση, ηχορύπανση, ατμοσφαιρική ρύπανση και ψυχολογική ρύπανση...


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πάντως είναι καλό να έχεις ένα σπίτι στην Αθήνα να πηγαίνεις για ψώνια, βόλτα που και που. Τώρα στις εκπτώσεις πολύ θα πήγαινα στα μεγάλα εμπορικά κέντρα αλλά αν πρέπει να πληρώσεις και ξενοδοχείο πάει πολύ.

Προς το παρόν ετοιμάζω βάφτιση για το καλοκαίρι και θα ήθελα τα φώτα σας όσες βαφτίσατε γιάννενα, ό,τι πληροφορία για μπομπονιέρες, τραπέζι, εκκλησία κτλ..... ευπρόσδεκτη.


[sIGPIC][/sIGPIC]1.12.2008 - Αντίκρυσα το φως της ζωής μου!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες! Μελίτα μου έχω να σου προτείνω χώρο για τραπέζι καθώς έκανα εκεί τον γάμο μου αλλά και ο κουνιάδος μου τον δικό του (και ο κουμπάρος μου) και αν έκανα και τη βάπτιση Γιάννενα πάλι εκεί θα την έκανα. Μπομπονιέρες είχα πάρει από Αθήνα. Φωτογράφο έχω επίσης να σου προτείνω όπως και σε ποιο ανθοπωλείο να ΜΗΝ πας. Άντε με το καλό! Είναι πολύ όμορφη η περίοδος της προετοιμασίας της βάπτισης! Όσο για τα ψώνια στην Αθήνα, ναι οκ έχεις περισσότερες επιλογές εδώ αλλά αν ζεις εδω δεν το χαίρεσαι και τόσο. Να εγώ θέλω σήμερα να παω να ψωνίσω για τη μικρή για του χρόνου και ενώ έλεγα να πάω στο mall σκέφτηκα τον πανικό που θα επικρατεί και θα παω στην αγορά κοντινής περιοχής που θα βρω και μεγαλύτερη ποικιλία και καλύτερες τιμές και θα ανασαίνω κιόλας!


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες! Μελίτα μου έχω να σου προτείνω χώρο για τραπέζι καθώς έκανα εκεί τον γάμο μου αλλά και ο κουνιάδος μου τον δικό του (και ο κουμπάρος μου) και αν έκανα και τη βάπτιση Γιάννενα πάλι εκεί θα την έκανα. Μπομπονιέρες είχα πάρει από Αθήνα. Φωτογράφο έχω επίσης να σου προτείνω όπως και σε ποιο ανθοπωλείο να ΜΗΝ πας. Άντε με το καλό! Είναι πολύ όμορφη η περίοδος της προετοιμασίας της βάπτισης! Όσο για τα ψώνια στην Αθήνα, ναι οκ έχεις περισσότερες επιλογές εδώ αλλά αν ζεις εδω δεν το χαίρεσαι και τόσο. Να εγώ θέλω σήμερα να παω να ψωνίσω για τη μικρή για του χρόνου και ενώ έλεγα να πάω στο mall σκέφτηκα τον πανικό που θα επικρατεί και θα παω στην αγορά κοντινής περιοχής που θα βρω και μεγαλύτερη ποικιλία και καλύτερες τιμές και θα ανασαίνω κιόλας!

Ευχαριστώ και όποτε μπορεσεις μου τα στελνεις.


[sIGPIC][/sIGPIC]1.12.2008 - Αντίκρυσα το φως της ζωής μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...