Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Βιοχημική κύηση


Recommended Posts

2 ώρες πρίν, Ellimn είπε:

Έκανα υπέρηχο και είδαμε σάκο ,εγώ είδα και λεκιθικο , έχω γίνει εξπερ πια , ο γιατρός δεν ανέφερε κάτι , είπε απλά ότι είδαμε όσα έπρεπε να δούμε . Έχω τέτοια ταραχή που ενώ είναι 2 μέρες διάφορα εγώ μέτρησα 3 και τρελάθηκα από το πρωί ... Αλλάζω γιατρό επιτόπου δεν ξέρω γιατί με έβαλε να ξανακάνω χοριακη ενώ κάναμε υπέρηχο , και μάλιστα.με έβαλε να την κάνω στο Ρεα , ενώ εγώ τόσο καιρό την κάνω σε άλλο εργαστήριο . Έχω χάσει όλο το πρωινό μου σε άγχος και απίστευτο στρες εξαιτίας του . Τον δεύτερο υπέρηχο θα τον κάνω αλλού , δεν θέλω να ξαναπάω σε αυτόν !!

Να αλλάξεις τώρα που είναι νωρίς γιατί αν από το πρώτο ραντεβού δεν είσαι ικανοποιημένη, φαντάσου μετά!

Επίσης νιώθω ότι σου αφήνει μια αβεβαιότητα. Έπρεπε να σου πει αναλυτικά τι βλέπει. Όχι ότι αυτά που βλέπουμε είναι αυτά που πρέπει να δούμε σύμφωνα με την εβδομάδα κύησης. Πες βρε @#@# τι βλέπεις?

:rolleyes:

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 80
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, Mariam23 είπε:

Να αλλάξεις τώρα που είναι νωρίς γιατί αν από το πρώτο ραντεβού δεν είσαι ικανοποιημένη, φαντάσου μετά!

Επίσης νιώθω ότι σου αφήνει μια αβεβαιότητα. Έπρεπε να σου πει αναλυτικά τι βλέπει. Όχι ότι αυτά που βλέπουμε είναι αυτά που πρέπει να δούμε σύμφωνα με την εβδομάδα κύησης. Πες βρε @#@# τι βλέπεις?

:rolleyes:

Συμφωνω απόλυτα , γι'αυτό και ήδη έκλεισα σε άλλον . Αν δεν με καλύψει και αυτός θα συνεχίσω να ψάχνω !! Το θεωρώ αδιανόητο να με στεσσαρει ο γυναικολόγος χωρίς λόγο ουσιαστικά και να περνάω τόσο άγχος και στεναχώρια , για να μου απαντήσει τελικά στο viber " μια χαρά ανέβηκε, θα σε δω την Τετάρτη" . Ε όχι δεν θα με δεις την Τετάρτη γιατί εγώ σήμερα έχω χάσει τη μισή μου ζωή από την τρομάρα μου. Συγγνώμη αλλά ειμαι έξαλλη από το πρωί !!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Ellimn είπε:

Συμφωνω απόλυτα , γι'αυτό και ήδη έκλεισα σε άλλον . Αν δεν με καλύψει και αυτός θα συνεχίσω να ψάχνω !! Το θεωρώ αδιανόητο να με στεσσαρει ο γυναικολόγος χωρίς λόγο ουσιαστικά και να περνάω τόσο άγχος και στεναχώρια , για να μου απαντήσει τελικά στο viber " μια χαρά ανέβηκε, θα σε δω την Τετάρτη" . Ε όχι δεν θα με δεις την Τετάρτη γιατί εγώ σήμερα έχω χάσει τη μισή μου ζωή από την τρομάρα μου. Συγγνώμη αλλά ειμαι έξαλλη από το πρωί !!

Απόλυτα κατανοητά τα νεύρα και η ψυχολογία γενικότερα . Καλά έκανες και βρήκες άλλον γιατρό. 

Αυτός που πήγαινες τώρα (αυτός που άλλαξες δηλαδή)είναι αυτός που σε παρακολουθούσε όλα αυτά τα χρόνια με τα τεστ Παπ?

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Mariam23 είπε:

Απόλυτα κατανοητά τα νεύρα και η ψυχολογία γενικότερα . Καλά έκανες και βρήκες άλλον γιατρό. 

Αυτός που πήγαινες τώρα (αυτός που άλλαξες δηλαδή)είναι αυτός που σε παρακολουθούσε όλα αυτά τα χρόνια με τα τεστ Παπ?

Σε αυτόν μόνο ένα τεστ Παπ είχα κάνει πέρσι . Λόγω μετακόμισης αναγκάστηκα να αλλάξω γιατρό και γενικά στην εγκυμοσύνη νιώθω μεγαλύτερη ασφάλεια εάν έχω σχετικά κοντά τον γιατρό μου για παν ενδεχόμενο. Ή εγώ ειμαι τελικά πολύ παράξενη ή δεν ταιριάζω καλά με τους γυναικολόγους . Στη βιοχημική τον πρωτο που ήρθα σε επαφή τον απέκλεισα από το δεύτερο τηλεφώνημα , πριν καν τον συναντήσω από κοντά !!

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Ellimn είπε:

Σε αυτόν μόνο ένα τεστ Παπ είχα κάνει πέρσι . Λόγω μετακόμισης αναγκάστηκα να αλλάξω γιατρό και γενικά στην εγκυμοσύνη νιώθω μεγαλύτερη ασφάλεια εάν έχω σχετικά κοντά τον γιατρό μου για παν ενδεχόμενο. Ή εγώ ειμαι τελικά πολύ παράξενη ή δεν ταιριάζω καλά με τους γυναικολόγους . Στη βιοχημική τον πρωτο που ήρθα σε επαφή τον απέκλεισα από το δεύτερο τηλεφώνημα , πριν καν τον συναντήσω από κοντά !!

Με τον γιατρό και δή για εγκυμοσύνη πρέπει να ταιριάζεις κατάλληλα. Να σε καλύπτει και να τον εμπιστεύεσαι. 

Σου εύχομαι να βρεις αυτό που ψάχνεις για να απολαύσεις το δύσκολο αυτό ταξίδι! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

11 ώρες πρίν, Mariam23 είπε:

Με τον γιατρό και δή για εγκυμοσύνη πρέπει να ταιριάζεις κατάλληλα. Να σε καλύπτει και να τον εμπιστεύεσαι. 

Σου εύχομαι να βρεις αυτό που ψάχνεις για να απολαύσεις το δύσκολο αυτό ταξίδι! 

Θα αλλάξω όσους χρειαστεί μέχρι να βρω αυτόν που θα μου εμπνέει εμπιστοσύνη και ασφάλεια .

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...