Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Cafe Mανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2012


sophie jolie

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 55,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • fouskitsa82

    6607

  • dolphin73

    5860

  • kalliopi poul

    5830

  • εφακη

    4884

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

χαχαχαχ εδω ειναι κυπρος μην το ξεχνας το σπιτι μου ειναι 320 τετραγωνικα στεγασμενο + τες βεραντες!!!

:shock::shock::shock::shock::shock:

ελπιζω να εχεις γυναικα για το καθαρισμα!!χαχαχαχαχα

μια μερα θελει!!


GjJbp3.png7IWup3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να σας ρωτησω κατι αλλο..

Το μωρο, τι ντουλαπα χρειαζεται?Σκεφτειτε οτι εγω εχω μια αποθηκη κατω αλλα δεν εχω πολυ χωρο οποτε χειμωνιατικα-καλοκαιρινα θα πρεπε να τα χωρεσω σε μια ντουλαπα!Μια 3φυλλη φτανει?Γτ μου φαινεται λιγη..

Για βαλτε και την προικα..Αυτη που να την βολεψω..


R96J9O8.jpgR96Jp3.png

Λιώνω με κάθε σας χαμόγελο..

8wYFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Να σας ρωτησω κατι αλλο..

Το μωρο, τι ντουλαπα χρειαζεται?Σκεφτειτε οτι εγω εχω μια αποθηκη κατω αλλα δεν εχω πολυ χωρο οποτε χειμωνιατικα-καλοκαιρινα θα πρεπε να τα χωρεσω σε μια ντουλαπα!Μια 3φυλλη φτανει?Γτ μου φαινεται λιγη..

Για βαλτε και την προικα..Αυτη που να την βολεψω..

οι ηδη μανουλες θα μπορεσουν να σε βοηθησουν καλυτερα!εμενα μου φαινεται αρκετη η τριφυλλη τουλαχιστον προς το παρον.εννοω τωρα που θα ειναι ενα και μικρο ακομη!για αργοτερα δεν ξερω..

εμεις στην αποθηκη εχουμε μια διφυλλη ντουλαπιτσα και βαζουμε εκει καθε φορα τα εκτος εποχης ρουχα και βολευομαστε.εσας δε σας παιρνει η αποθηκουλα για κατι τετοιο;


GjJbp3.png7IWup3.png
Link to comment
Share on other sites

:shock::shock::shock::shock::shock:

ελπιζω να εχεις γυναικα για το καθαρισμα!!χαχαχαχαχα

μια μερα θελει!!

ερχετε γυναικα καθε 15 μερες τες υπολοιπες μερες οτι φτασω!!!

Να σας ρωτησω κατι αλλο..

Το μωρο, τι ντουλαπα χρειαζεται?Σκεφτειτε οτι εγω εχω μια αποθηκη κατω αλλα δεν εχω πολυ χωρο οποτε χειμωνιατικα-καλοκαιρινα θα πρεπε να τα χωρεσω σε μια ντουλαπα!Μια 3φυλλη φτανει?Γτ μου φαινεται λιγη..

Για βαλτε και την προικα..Αυτη που να την βολεψω..

εγω νωμιζω αν παρεις και μια σιρταρερα μια χαρα θα χωρεσουν!!!


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια!!Τι μου κανετε?

ΕΙδα ενα ονειρο εχθες..αλλο πραμα!

Ειδα οτι γεννησα..ομως γεννησα ενα σκυλι!Μικρο μαυρο τριχωτο!!Μου ειπαν οτι ηταν ετσι επειδη ηταν νεογεννητο και οσο περναει ο καιρος θα μοιαζει με ανθρωπο!!

Μετα τη γεννα το πηρα στην αγκαλια μου..Αυτο την ωρα που το ειχα αγκαλια, αρχισε να ζοριζεται παρα πολυ..Τελικα εκανε κακια..Αλλα ηταν περιεργα!Ηταν και η μαμα μου μαζι και τα επιασε στα χερια της!Μετα τα απλωσε στα μουτρα μου λεγοντας"Αυτα ειναι τα κακακια του μωρου σου..Δεν τα συχενεσαι.."!

Μετα απο λιγο κατουρησε κιολας και μπηκαν μερικα στο στομα μου γτ το ειχα αγκαλιτσα!Αυτο το σκυλακι ηταν αγορι..Μετα απο χρονια μεγαλωσε και τελικα εγινε κοριτσι και σε μορφη ανθρωπου...

Ενα εχω να πω..Μας ταραξαν οι ορμονες!

καλημερα τσουπρες! κ εγω εφιαλτη εβλεπα χτες οτι μου εκοβαν τα ποδια....αχ ηταν τοσο φρικαλεο! θα τον πνιξω το Μαριο με τα τρομακτικα που μου βαζει ολη την ωρα!!!!


Σ' αγαπω τοσο πολυ...

JGUxp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα τσουπρες! κ εγω εφιαλτη εβλεπα χτες οτι μου εκοβαν τα ποδια....αχ ηταν τοσο φρικαλεο! θα τον πνιξω το Μαριο με τα τρομακτικα που μου βαζει ολη την ωρα!!!!

καλημεραααααααααααααααα

ολες τρελλα ονειρα βλεπαμε εχτες!!λες να ειναι απο τες ορμονες τησ εγκυμοσυνης??


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερουδια μανουλιτσες!!!

εφακη αλο κ απο εδω!

αννιτα και σοφη τελεια τα νεακια σας!!παντα τετοια!μωρε πως μεγαλωνουν ετσι τα σκατουλια;;ολο τετοια χαρουμενα να εχουμε!

εχθες πηγαμε κ εμεις γιατρο μετα απο ενα μηνα και η μπουμπου ειναι 170 γραμμαρια και πολυ πολυ καλα!!οπως και η μανουλα που εχει παρει 1,5 κιλο!ο ντοκτορουλης ειπε οτι παμε τελεια και τωρα θα ξαναδουμε το κοριτσακι μας 10 οκτωβρη στη β επιπεδου!καλα κρασια δλδ!!

μετα το γιατρο πηγαμε στη συνυφαδα μου να διαλεξουμε τι θελουμε απο επιπλακια κλπ που εχει κρατημενα απο τα παιδακια της που μεγαλωσαν πια!

εχουμε ετοιμα:κρεββατακι,καλαθουνα,καθισματακια αυτοκινητου για ολες τις ηλικιες και καθισματακι φαγητου!!το ποσο χαρηκα που τα γλιτωνουμε δε λεγεται!ειναι κ ο ξαδερφος μου που μου εχει ταξει κ αυτος διαφορα της κορης του που υποψιαζομαι οτι θα βολευτουμε μια χαρα!!

σορρυ για το σεντονακι αλλα ειχα πολλα νεα!!:tongue:

τελεια Λιτσακι με την μπουμπου!!!! μπραβο! εμενα περασε μονο μια βδομαδα απο την αυχενικη κ ηδη με τρωει η ανησυχια κ θελω να δω το μωρακι μου!!!

τυχερες οσες θα εχετε πραγματακια απο συγγενεις φιλους! ειναι πολα τα εξοδα κ οτι γλυτωσουμε μια χαρα θα μας κατσει!


Σ' αγαπω τοσο πολυ...

JGUxp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα τσουπρες! κ εγω εφιαλτη εβλεπα χτες οτι μου εκοβαν τα ποδια....αχ ηταν τοσο φρικαλεο! θα τον πνιξω το Μαριο με τα τρομακτικα που μου βαζει ολη την ωρα!!!!

καλημερουδια!!

αχ εγω απ'οταν αρχισαν τα αιματηρα ονειρα,εκοψα τον Εζελ!!!χαχχαχαχα

ε μα πια!3 σκοτωμενοι και 5 τραυματιες σε καθε επεισοδιο!τςτςτς!

φταινε και λιγο οι ορμονες βρε κοριτσακια!και οσο περναει ο καιρος λεει οι εφιαλτες ειναι πιο συχνοι!ας μας δωσουν και τα φωτα τους οσες τα εχουν περασει ξανα!


GjJbp3.png7IWup3.png
Link to comment
Share on other sites

Ναιιι θελω την βοηθεια και απο τις ηδη μανουλες!Ειμαι πολυ μπερδεμενη και με αγχωνει το οτι πρεπει να εχω κανει ενα πλανο μεχρι τη Δευτερα!

Για να καταλαβετε μεσα στη κρεβατοκαμαρα εχουμε μια ντουλαπα σχεδον 3φυλλη!Εκει βαζω τα ρουχα μου, ασιδερωτα για να μην τα εχω χυμα εξω και καποια λευκα ειδη(πλεκτα και τετοια..).Ολα αυτα τα παιρνει ακριβως..και βαζω μονο καλοκαιρινα π.χ..Τα υπολοιπα στην αποθηκη!Στο παιδικο δωματιο εχουμε ακομα μια ιδια ντουλαπα που βαζει ο ανδρα μου τα δικα του ρουχα και βαζω και καποιες κουβερτουλες δικες μας!Επισης βαζουμε και τα εσωρουχα μας!

Και ερωτω..Που να τα βαλω ολα αυτα?Να βαλω και τις δυο ντουλαπες μεσα στη κρεβατοκαμαρα, δεν χωρανε..το μετρησα!Να παρω μια καινουρια 4 φυλλη..το σκεφτομαι..αλλα ειναι και κριμα τα λεφτα!

Να αφησω κατι στο δωματιο του μωρου δεν πολυ θελω..Εκτος και αν παρουμε μια 4φυλλη μεγαλη και μπορεσω να βαλω τπτ κουβερτες..Αλλα και παλι, θα πρεπει να βολευτουμε με μια 3φυλλη 2 ατομα!Σορρυ αν σας επριξα εεεεεεεεεεεεε!


R96J9O8.jpgR96Jp3.png

Λιώνω με κάθε σας χαμόγελο..

8wYFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...