Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Neverstop είπε:

      Καλημέρα!! Το γάλα μου κατέβηκε αφού γέννησα και μετά από λίγες μέρες. 

      Σε ό, τι αφορά τα κιλά.. το τελευταίο δίμηνο πήρα σχεδόν δέκα κιλά,είχα μια απίστευτη όρεξη..τι ενάμισι κιλό ακούω??!!!!! μια χαρά είναι!!!

      βασικα ο άντρας μ μου είπε προχθές να κόψω τις σαβούρες γιατί ψιλό πήρα και λέω ρε λες να είναι πολύ;  (εγώ του εχω πει, όταν με δει και πάρω να μ το πει)  εγώ εχω όρεξη για fast food δε θέλω φαγητό 

Cafe Mανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2012


sophie jolie

Recommended Posts

ονοματα για τα παιδια σας εχετε σκεφτει κοπελες??

εμεις καταληξαμε κιολας αντρεα θα το βγαλουμε σαν τον πατερα μου!!!

Εμείς στην πεθερά μου θα το βάλουμε και θα την πούμε (με το καλό να δώσει ο Θεός να έρθει η ώρα) Βικτωρία!!! Πολύ μου αρέσει!!!!


1554962n1w34v73a9.gif Βικτωρία 18-01-2012

9AcEp2.png

nyy2p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 55,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • fouskitsa82

    6607

  • dolphin73

    5860

  • kalliopi poul

    5830

  • εφακη

    4884

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Ωραία... Οπότε πρέπει να πάρω και άλλη ντουλάπα στο δωμάτιο!!??!

Αν αφήσω ένα φύλλο της ντουλάπας για την μικρή και πάρω και μια συρταριέρα δεν θα χωρέσουν???

Κοπέλα μου εξαρτάται και από το τι θεωρεί κάθε μανούλα απαραίτητο για το παιδί της. Εσύ μπορεί να είσαι οκ με 2 μπουρνουζάκια πχ. μια άλλη να θέλει 4.

Εγώ λέω αρχικά να πάρετε μια σιφουνιέρα όσες το σχεδιάζετε και μετά βλέπετε αν χρειάζεστε περισσότερο χώρο.

Μόνο να σας πω ό,τι όσο μεγαλώνει το παιδί έχει περισσότερες ανάγκες. Λερώνεται συχνότερα, άρα θέλει περισσότερα ρούχα. Στην αρχή δεν φοράει παπούτσια, μετά θα θέλει 1-2 τουλάχιστον ζευγάρια (αλλάζουν συνήθως κάθε 3 μήνες νούμερο).

Τα βλέπετε στην πορεία αυτά. Εγώ είμαι της υπερβολής. Έχω μια αλλαξιέρα τίγκα, και μια 3φυλλη ντουλάπα τίγκα με ρούχα του μικρού. Εννοείται μιλάω για τα ρούχα που φοράει τώρα, όσο δεν του κάνουν πάνε πατάρι. Έχω όμως και πάρα πολλά καινούργια-μεγαλύτερα νούμερα και αφόρετα. Θα έχετε και τέτοια σίγουρα από δώρα ή από δικές σας αγορές.


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Δώρα ωραίο το δωμάτιο αυτό. Εσύ που έχεις ντουλάπες στο χρώμα του ξύλου, θα σε εξυπηρετήσει κάτι τέτοιο. Τα συρτάρια προσέξτε. Εκτός από πολλά να έχουν βάθος και μήκος. Μην είναι μικροσκοπικά!

Ναι ρε συ γιατι με αυτο εχω θεμα κ στην κρεβατοκαμαρα... Ειναι με νοικι το σπιτι κ στην κρεβατοκαμαρα ειχε μια ντουλαπα μικροσκοπικη με ουτε βαθος στα συρταρια... Τιποτα... Γι αυτο καναμε μονοι μας την χαζο ντουλαπα στο αλλο δωματιο και τωρα δεν μου αρεσει.. :(:(


1554962n1w34v73a9.gif Βικτωρία 18-01-2012

9AcEp2.png

nyy2p2.png

Link to comment
Share on other sites

Αν σας πω τι κάνω τωρα η τρελλη θα γελάτε!!! Εχω βγάλει το μέτρο και μετράω... Οκ θα φυγουν απο το δωμάτιο ενα καναπεδλακι που εχω(το που θα το βάλω είναι άλλο θεμα), θα φυγει και το γραφειο με τον υπολογιστη(θα εχουμε μονο λαπτοπ μετα) και θα μπουν εκει που ηταν ο καναπες το κρεβατακι και εκει που ηταν το pc η σιφουνιερα... Ενταξει τα χωρεσα... Και μου μένει και ενα χωρος ακομα που εχω ενα τραπεζακι τωρα με την tv να βάλω πχ ραφιερα.. Οκ θα εχω χωρους πιστευω... χα χα

Μα ειμαι τρελλη!!!!!


1554962n1w34v73a9.gif Βικτωρία 18-01-2012

9AcEp2.png

nyy2p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αν σας πω τι κάνω τωρα η τρελλη θα γελάτε!!! Εχω βγάλει το μέτρο και μετράω... Οκ θα φυγουν απο το δωμάτιο ενα καναπεδλακι που εχω(το που θα το βάλω είναι άλλο θεμα), θα φυγει και το γραφειο με τον υπολογιστη(θα εχουμε μονο λαπτοπ μετα) και θα μπουν εκει που ηταν ο καναπες το κρεβατακι και εκει που ηταν το pc η σιφουνιερα... Ενταξει τα χωρεσα... Και μου μένει και ενα χωρος ακομα που εχω ενα τραπεζακι τωρα με την tv να βάλω πχ ραφιερα.. Οκ θα εχω χωρους πιστευω... χα χα

Μα ειμαι τρελλη!!!!!

ολα θα χωρεσουν καλε μην αησυχεις!!!για μπανιο τι σκεφτεσε να παρεις?


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε συ γιατι με αυτο εχω θεμα κ στην κρεβατοκαμαρα... Ειναι με νοικι το σπιτι κ στην κρεβατοκαμαρα ειχε μια ντουλαπα μικροσκοπικη με ουτε βαθος στα συρταρια... Τιποτα... Γι αυτο καναμε μονοι μας την χαζο ντουλαπα στο αλλο δωματιο και τωρα δεν μου αρεσει.. :(:(

Σου κάθεται στον λαιμό η ντουλάπα ε??:) Θα κάνεις μια μετατροπή και θα φτιάξει μωρέ.

Το βασικό μου θέμα με το χρώμα του ξύλου είναι πως είναι πολύ σκοτεινό! Την κουζίνα μου την έκανα μπεζ ακριβώς γι'αυτό τον λόγο! Τα βέγκε μου αρέσουν όμως. Παράξενα γούστα:tongue:


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Πάρε και μια αλλαξιέρα Βούλα. Εγώ έχω μια καλή πλαστική, η καλύτερη αγορά που έχω κάνει! Είναι αλλαξιέρα με μπανιέρα. Σαν μπανιέρα δεν με εξυπηρέτησε γιατί είναι μικρό το μπάνιο μου αλλά σαν αλλαξιέρα την χρησιμοποιούσα μέχρι που έμεινα έγκυος. Από τότε σταμάτησα να σηκώνω τον μικρό οπότε τον αλλάζω στο κρεβάτι μας ή όρθιο!


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites

ολα θα χωρεσουν καλε μην αησυχεις!!!για μπανιο τι σκεφτεσε να παρεις?

Τι εννοεις λακανιτσα και τετοια? Δεν ξερω τωρα το ακουω απο σενα δεν το ειχα σκεφτει... Ναι εγω σκεφτομουν να κοιμιζω το μωρο , τωρα εσυ μου θυμισες οτι πρεπει να κανει και μπανιο !!! χα χα Στη βρωμα θα το ειχα... χα χα :D:D:D


1554962n1w34v73a9.gif Βικτωρία 18-01-2012

9AcEp2.png

nyy2p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σου κάθεται στον λαιμό η ντουλάπα ε??:) Θα κάνεις μια μετατροπή και θα φτιάξει μωρέ.

Το βασικό μου θέμα με το χρώμα του ξύλου είναι πως είναι πολύ σκοτεινό! Την κουζίνα μου την έκανα μπεζ ακριβώς γι'αυτό τον λόγο! Τα βέγκε μου αρέσουν όμως. Παράξενα γούστα:tongue:

Εγω τα εχω ολα βεγκε στο σπιτι... Αλλά αν παω σε δικο μου την κουζινα θα την κανω μιση μιση βεγκε και ανοιχτοχρωμο...

Βασικα με το κρεβατακι που εβαλα πριν στην φωτο ταιριαζει η ντουλαπα μου μωρε ε??


1554962n1w34v73a9.gif Βικτωρία 18-01-2012

9AcEp2.png

nyy2p2.png

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοεις λακανιτσα και τετοια? Δεν ξερω τωρα το ακουω απο σενα δεν το ειχα σκεφτει... Ναι εγω σκεφτομουν να κοιμιζω το μωρο , τωρα εσυ μου θυμισες οτι πρεπει να κανει και μπανιο !!! χα χα Στη βρωμα θα το ειχα... χα χα :D:D:D

ναι ξερεις θα θελει και μπανιο το μωρο!!!!:tongue::tongue::tongue:


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγω τα εχω ολα βεγκε στο σπιτι... Αλλά αν παω σε δικο μου την κουζινα θα την κανω μιση μιση βεγκε και ανοιχτοχρωμο...

Βασικα με το κρεβατακι που εβαλα πριν στην φωτο ταιριαζει η ντουλαπα μου μωρε ε??

εμενα ειναι ολα σε ξυλο στο σπιτι αλλα οχι σε βεγκε σε πιο ανοικτο χρωμα.


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αν η ντουλάπα σου είναι στο χρώμα του ξύλου ταιριάζει κάτι τέτοιο. Επίσης μην περιμένεις να βρεις κάτι να ταιριάζει απόλυτα. Το ξύλο έχει πολλές αποχρώσεις και δύσκολα θα βρεις ακριβώς την ίδια. Ε δεν χάλασε και ο κόσμος!

Εξάλλου το περιεχόμενο μετράει, όχι το περιτύλιγμα:)

Το κακό του βέγκε είναι πως όταν χτυπήσει κάτι πάνω κάνει γδαρσίματα και ένα παιδί στο σπίτι θα κάνει πολλά τέτοια...


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αν η ντουλάπα σου είναι στο χρώμα του ξύλου ταιριάζει κάτι τέτοιο. Επίσης μην περιμένεις να βρεις κάτι να ταιριάζει απόλυτα. Το ξύλο έχει πολλές αποχρώσεις και δύσκολα θα βρεις ακριβώς την ίδια. Ε δεν χάλασε και ο κόσμος!

Εξάλλου το περιεχόμενο μετράει, όχι το περιτύλιγμα:)

Το κακό του βέγκε είναι πως όταν χτυπήσει κάτι πάνω κάνει γδαρσίματα και ένα παιδί στο σπίτι θα κάνει πολλά τέτοια...

Κι εμεις που δεν ειμαστε παιδακια καναμε τα χτυπηματακια μας ασε....


1554962n1w34v73a9.gif Βικτωρία 18-01-2012

9AcEp2.png

nyy2p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...