Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Cafe Mανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2012


sophie jolie

Recommended Posts

θα παω στες 9/9 την αλλη παρασκευη εχω ακομα μια εβδομαδα για να δω το μωρο μου!!!εγω εχω παρει 4 κιλα και εκανα και κανω ακομα εξαγωγες αν δεν ποσα θα ειχα παρει?????:confused::confused::confused:

ασε εφακη κ εγω 3 κιλα εχω παρει κ ολες ξερετε τι εμετους κανω! ενταξει βεβαια μερικες φορες κανω εμετο 2ωρες μετα το γευμα (εκει να δειτε αηδια) οποτε εχει χωνευτει ηδη κατα πολυ. αλλα ουτε γλυκα τρωω! τρωω βεβαια αρκετο αμυλο γιατι με ηρεμει καπως απο εμετους.

μωρε το θεμα ειναι να μην φτασουμε πανω απο 15κιλα. αυτο δεν το θελω γιατι χανω δυσκολα κ μαλλον θα μου μεινουν...


Σ' αγαπω τοσο πολυ...

JGUxp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 55,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • fouskitsa82

    6607

  • dolphin73

    5860

  • kalliopi poul

    5830

  • εφακη

    4884

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

ασε εφακη κ εγω 3 κιλα εχω παρει κ ολες ξερετε τι εμετους κανω! ενταξει βεβαια μερικες φορες κανω εμετο 2ωρες μετα το γευμα (εκει να δειτε αηδια) οποτε εχει χωνευτει ηδη κατα πολυ. αλλα ουτε γλυκα τρωω! τρωω βεβαια αρκετο αμυλο γιατι με ηρεμει καπως απο εμετους.

μωρε το θεμα ειναι να μην φτασουμε πανω απο 15κιλα. αυτο δεν το θελω γιατι χανω δυσκολα κ μαλλον θα μου μεινουν...

εγω στο γιο μου ειχα παρει 17 κιλα και τα εχασα σε δυο μηνες μετα που γεννησα μακαρι να παρω και τωρα τοσα!!!


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

εγω στο γιο μου ειχα παρει 17 κιλα και τα εχασα σε δυο μηνες μετα που γεννησα μακαρι να παρω και τωρα τοσα!!!

τα μωρα μας ειναι ροδακινα!!!! χαχαχχαχαα μα τι πλακα εχει αυτο με τα φρουτα!:P:p:p:p:p


Σ' αγαπω τοσο πολυ...

JGUxp2.png

Link to comment
Share on other sites

εγω στο γιο μου ειχα παρει 17 κιλα και τα εχασα σε δυο μηνες μετα που γεννησα μακαρι να παρω και τωρα τοσα!!!

ελα ρε συ τοσο γρηγορα? μπραβο!!!! εμενα 2 φιλες μου εκαναν κανα χρονο να επανελθουν εντελως. κ εγω εχω πολυ κακο μεταβολισμο κ φοβαμαι πολυ. ασε που φετος ξεκινησα +4 απο το κανονικο μου βαρος.

παντα ημουν κανονικη προς αδυνατη 58-59 κιλα κ 1.70

τωρα ξεκινησα 63 κ τωρα ειμαι ηδη 66....αχ...


Σ' αγαπω τοσο πολυ...

JGUxp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα σε όλες!!!!!!!!!!!!!!

Βλέπω όλες είχατε περίεργα ονειρα ε?? Εγώ πάλι συνεχίζω και βλέπω σεξ... χα χα!!

Πάντως σήμερα είμαι με ενα αγχος απο την ωρα που ξυπνησα γιατι δεν ξερω τι πρεπει να πρωτοαγορασουμε ρε κοριτσια!!!! Βγηκαμε χτες και μου ελεγε μια φιλη διαφορες εκδοχες μέχρι και για ενα μαξιλάρι σφηνάκι και λέω Χριστέ μου πόσα είναι πια αυτά που πρέπει να πάρουμε???????????????????????????


1554962n1w34v73a9.gif Βικτωρία 18-01-2012

9AcEp2.png

nyy2p2.png

Link to comment
Share on other sites

ελα ρε συ τοσο γρηγορα? μπραβο!!!! εμενα 2 φιλες μου εκαναν κανα χρονο να επανελθουν εντελως. κ εγω εχω πολυ κακο μεταβολισμο κ φοβαμαι πολυ. ασε που φετος ξεκινησα +4 απο το κανονικο μου βαρος.

παντα ημουν κανονικη προς αδυνατη 58-59 κιλα κ 1.70

τωρα ξεκινησα 63 κ τωρα ειμαι ηδη 66....αχ...

εγω βαζω ευκολα και χανω πολυ ευκολα κιλα αυτο ειναι το καλο μου!!ελπιζω να μην αλλαξει κατι αυτη την φορα!!!φυσικα μια χαλαρωση στην κοιλια την ειχα αφου γεννησα και καισαρικη!!!


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες!!!!!!!!!!!!!!

Βλέπω όλες είχατε περίεργα ονειρα ε?? Εγώ πάλι συνεχίζω και βλέπω σεξ... χα χα!!

Πάντως σήμερα είμαι με ενα αγχος απο την ωρα που ξυπνησα γιατι δεν ξερω τι πρεπει να πρωτοαγορασουμε ρε κοριτσια!!!! Βγηκαμε χτες και μου ελεγε μια φιλη διαφορες εκδοχες μέχρι και για ενα μαξιλάρι σφηνάκι και λέω Χριστέ μου πόσα είναι πια αυτά που πρέπει να πάρουμε???????????????????????????

καλημερααααααααααααα

σφηνακι ειχα παρει στο γιο μου αλλα τωρα εχω ακουσει οτι δεν κανει να αναγκαζεις το μωρο να πεφτει συνεχεια στο πλευρο σφηνομενο στο σφηνακι!!!


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερααααααααααααα

σφηνακι ειχα παρει στο γιο μου αλλα τωρα εχω ακουσει οτι δεν κανει να αναγκαζεις το μωρο να πεφτει συνεχεια στο πλευρο σφηνομενο στο σφηνακι!!!

Ναι επικρατει τωρα λένε οτι δεν κάνει να κοιμάται στο πλάι ... Ρε θα μας τρελλανουν?? Μηπως να κοιμάται όρθιο να ξεμπερδεύουμε??? Μια στο πλαι μια ανασκελα... Ελεος πως ειναι το σωστο??

Κι εγω σαν εσένα ειμαι στα κιλά .Βάζω ευκολα και χανω ευκολα!!!


1554962n1w34v73a9.gif Βικτωρία 18-01-2012

9AcEp2.png

nyy2p2.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι επικρατει τωρα λένε οτι δεν κάνει να κοιμάται στο πλάι ... Ρε θα μας τρελλανουν?? Μηπως να κοιμάται όρθιο να ξεμπερδεύουμε??? Μια στο πλαι μια ανασκελα... Ελεος πως ειναι το σωστο??

Κι εγω σαν εσένα ειμαι στα κιλά .Βάζω ευκολα και χανω ευκολα!!!

ποιος ξερει μας εχουν μπερδεψει!!!:confused::confused::confused:


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ναι επικρατει τωρα λένε οτι δεν κάνει να κοιμάται στο πλάι ... Ρε θα μας τρελλανουν?? Μηπως να κοιμάται όρθιο να ξεμπερδεύουμε??? Μια στο πλαι μια ανασκελα... Ελεος πως ειναι το σωστο??

Κι εγω σαν εσένα ειμαι στα κιλά .Βάζω ευκολα και χανω ευκολα!!!

χαχαχαχαχαχα!α ρε φουσκα!!πολυ γελασα!!


GjJbp3.png7IWup3.png
Link to comment
Share on other sites

τελεια Λιτσακι με την μπουμπου!!!! μπραβο! εμενα περασε μονο μια βδομαδα απο την αυχενικη κ ηδη με τρωει η ανησυχια κ θελω να δω το μωρακι μου!!!

τυχερες οσες θα εχετε πραγματακια απο συγγενεις φιλους! ειναι πολα τα εξοδα κ οτι γλυτωσουμε μια χαρα θα μας κατσει!

ποτε ξαναπας γιατρο τωρα;;κ εσας ετσι αραια σας βλεπει βρε κοριτσακια;εμενα ο μηνας που εκανα να το δω μετα την αυχενικη μου φανηκε αιωνας!να δω τωρα πως θα την παλεψω!!

οσο για τα επιπλακια ο,τι αρπαξει ο απαυτουλης μας κοριτσακια!!χαχαχα οι καιροι ειναι ζορικοι!


GjJbp3.png7IWup3.png
Link to comment
Share on other sites

τι ειναι το σφηνακι ρε κοριτσια? καλα εγω ειμαι μακραν η πιο ασχετη...

γιατι εγω ηξερα;;;πριν 2 μερες στα jumbo το ειδα και το εμαθα!θα μαθουμε μωρε!στο χερι του ειναι;


GjJbp3.png7IWup3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...