Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Mανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2012


sophie jolie

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 55,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • fouskitsa82

    6607

  • dolphin73

    5860

  • kalliopi poul

    5830

  • εφακη

    4884

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

κοριτσακια μου σας αφηνω να κανω δουλιτσες και να φτιαξω βαλιτσα γιατι το απογευματακι φευγουμε!!παμε σαλονικα!!!

θα γυρισω μετα απο μιαμιση βδομαδα περιπου οποτε καπου τοτε θα τα ξαναπουμε γιατι δεν πιστευω να καταφερω να μπω απο εκει!αν προλαβαινω θα διαβαζω νεακια!

σας χαιρετω και σας φιλω στις κοιλιτσες!!καλα αποτελεσματα σε οσα κοριτσακια θα πανε γιατρο!!

μακια σε ολες!!!!!!!!!!!!


GjJbp3.png7IWup3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ποτε ξαναπας γιατρο τωρα;;κ εσας ετσι αραια σας βλεπει βρε κοριτσακια;εμενα ο μηνας που εκανα να το δω μετα την αυχενικη μου φανηκε αιωνας!να δω τωρα πως θα την παλεψω!!

οσο για τα επιπλακια ο,τι αρπαξει ο απαυτουλης μας κοριτσακια!!χαχαχα οι καιροι ειναι ζορικοι!

ναι ρε γαμωτι κ μενα ενα μηνα μετα μου ειπε να παω αλλα πως γινεται αυτο??? τοσο καιρο θα κανω να δω το μαναρι μου??? ηδη ολο υπερηχους σκεφτομαι!!!!


Σ' αγαπω τοσο πολυ...

JGUxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως το σφηνάκι μου φαίνεται πολυ πιεστικό ρε σεις!!!

Δεν ζορίζεται,δεν το φυλακιζουμε το καημένο ετσι??

και εμενα ετσι μου φαινεται!!αλλα δεν ξερω..μπορει να ειναι βολικο για αυτα:confused:


R96J9O8.jpgR96Jp3.png

Λιώνω με κάθε σας χαμόγελο..

8wYFp2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου σας αφηνω να κανω δουλιτσες και να φτιαξω βαλιτσα γιατι το απογευματακι φευγουμε!!παμε σαλονικα!!!

θα γυρισω μετα απο μιαμιση βδομαδα περιπου οποτε καπου τοτε θα τα ξαναπουμε γιατι δεν πιστευω να καταφερω να μπω απο εκει!αν προλαβαινω θα διαβαζω νεακια!

σας χαιρετω και σας φιλω στις κοιλιτσες!!καλα αποτελεσματα σε οσα κοριτσακια θα πανε γιατρο!!

μακια σε ολες!!!!!!!!!!!!

Γειά σου αγάπη μου!!! Να περάσεις καλά και να προσέχεις το μπεμπέ σου!!!! Φιλιά και στη δική σου κοιλίτσα!!! :)


1554962n1w34v73a9.gif Βικτωρία 18-01-2012

9AcEp2.png

nyy2p2.png

Link to comment
Share on other sites

detailed_image_2315.jpg

detailed_image_2317.jpg

Αυτο ειναι το αλλο που ελεγα!Πιο λετε να ειναι πιο πρακτικο?

Αυτο ή το αλλο το καφε που ειναι μονο κουνια?

Κι εγώ για κάτι τέτοιο σκεφτόμουνα αλλά αν παρακολούθησες χτες την κουβέντα που είχαμε με την female θα δεις οτι τελικά δεν ξέρω αν όντως βολευει κ αυτό!! Δεν ξέρω ρε συ πολύ αγχος σου λέω ασε!!!! Αυτό σε ποια σελίδα το βρηκες??


1554962n1w34v73a9.gif Βικτωρία 18-01-2012

9AcEp2.png

nyy2p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κοριτσακια μου σας αφηνω να κανω δουλιτσες και να φτιαξω βαλιτσα γιατι το απογευματακι φευγουμε!!παμε σαλονικα!!!

θα γυρισω μετα απο μιαμιση βδομαδα περιπου οποτε καπου τοτε θα τα ξαναπουμε γιατι δεν πιστευω να καταφερω να μπω απο εκει!αν προλαβαινω θα διαβαζω νεακια!

σας χαιρετω και σας φιλω στις κοιλιτσες!!καλα αποτελεσματα σε οσα κοριτσακια θα πανε γιατρο!!

μακια σε ολες!!!!!!!!!!!!

καλο ταξιδι κοριτσακι! για διακοπες πατε η δουλεια? καλα να περασεις παντως!


Σ' αγαπω τοσο πολυ...

JGUxp2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου σας αφηνω να κανω δουλιτσες και να φτιαξω βαλιτσα γιατι το απογευματακι φευγουμε!!παμε σαλονικα!!!

θα γυρισω μετα απο μιαμιση βδομαδα περιπου οποτε καπου τοτε θα τα ξαναπουμε γιατι δεν πιστευω να καταφερω να μπω απο εκει!αν προλαβαινω θα διαβαζω νεακια!

σας χαιρετω και σας φιλω στις κοιλιτσες!!καλα αποτελεσματα σε οσα κοριτσακια θα πανε γιατρο!!

μακια σε ολες!!!!!!!!!!!!

Καλα να περασεις!!!!Φιλια και στη δικη σου κοιλουμπα!


R96J9O8.jpgR96Jp3.png

Λιώνω με κάθε σας χαμόγελο..

8wYFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ για κάτι τέτοιο σκεφτόμουνα αλλά αν παρακολούθησες χτες την κουβέντα που είχαμε με την female θα δεις οτι τελικά δεν ξέρω αν όντως βολευει κ αυτό!! Δεν ξέρω ρε συ πολύ αγχος σου λέω ασε!!!! Αυτό σε ποια σελίδα το βρηκες??

http://www.fivi.gr/

εδω μεσα ειναι καπου..

Ειδα τι λεγατε μωρε!!Αλλα δεν ξερω ακομα γτ μπορει να μην ειναι πρακτικο..

Αν με το καλο ερθει ενα δευτερο παιδακι, θα του παρω κατι παρομοιο..Και μετα δεν χρειαζεται να κανω παιδικο..Τουλαχιστον μεχρι τα 7..


R96J9O8.jpgR96Jp3.png

Λιώνω με κάθε σας χαμόγελο..

8wYFp2.png

Link to comment
Share on other sites

detailed_image_2315.jpg

detailed_image_2317.jpg

Αυτο ειναι το αλλο που ελεγα!Πιο λετε να ειναι πιο πρακτικο?

Αυτο ή το αλλο το καφε που ειναι μονο κουνια?

εγω θα απαντησω σαν ασχετη που ειμαι.

σκεφτομαι να παρω τωρα μια κουνια κ αργοτερα να παρω κρεβατακι. εχει πολυ ωραια κ πολυ οικονομικα η ΙΚΕΑ. εγω ετσι κ αλλιως βαριεμαι ευκολα οποτε να αποφασισω απο τωρα τι κρεβατακι θα θελω τοτε που θα χρειαστει ΔΕΝ....

οποτε για κουνια σκετη με βλεπω.


Σ' αγαπω τοσο πολυ...

JGUxp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...