Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

ΑΖΩΟΣΠΕΡΜΙΑ


Recommended Posts

Ντόμινο συγχαρητήρια!!!!! Χαίρομαι πάρα πολύ που σε βλέπω τόσο χαρούμενη! Και ευχαριστούμε που μας δίνεις κουράγιο να συνεχίσουμε τη δική μας αναζήτηση!

Μάγισσα τι κάνεις ? Σε τι φάση βρίσκεσαι?


302qp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ντόμινο συγχαρητήρια!!!!! Χαίρομαι πάρα πολύ που σε βλέπω τόσο χαρούμενη! Και ευχαριστούμε που μας δίνεις κουράγιο να συνεχίσουμε τη δική μας αναζήτηση!

Μάγισσα τι κάνεις ? Σε τι φάση βρίσκεσαι?

Καλημέρα! Την τεταρτη θα αποψυξουν τα κατεψυγμένα μου και πεμπτη θα κανω εμβρυομεταφορα!

Εσυ πως εισαι κοριτσακι μου;;;;


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αααα καλή επιτυχία την Πέμπτη Μαγισσούλα μου!!! Να δώσει ο Θεός να στεριώσουν τα νινάκια σου!

Εγώ καλά είμαι, παίρνουμε τα φαρμακάκια μας, έχουμε επαφούλες και ελπίζουμε :)


302qp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια. Σας γραφω τωρα που προλαβαινω. Γεννησα χθες ενα πανεμορφο αγορακι...που μου εχει παρει τα μυαλα...Απλα θελω να πω,πως γι αυτο το θαυμα αξιζουν ολες οι προσπαθειες που κανουμε..Ολοι οι κοποι...Γι αυτο καμμια σας να μην τα παραταει να μην απογοητευεται αλλα με πεισμα να παλευει...Η ζωη τελικα ξερει ποτε ειναι η σωστη στιγμη που θα δειξει την απεραντοσυνη της για την καθεμια μας..

να σου ζήσει!!!! να είναι γερό κ καλή ανατροφή!!!!


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Την τεταρτη θα αποψυξουν τα κατεψυγμένα μου και πεμπτη θα κανω εμβρυομεταφορα!

Εσυ πως εισαι κοριτσακι μου;;;;

με το καλο να τα δεχτείς και να μπαστακωθούν στην κοιλίτσα σου για 9 μήνες :tongue::tongue: :D


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εεεεεε....ας μπαστακωθουν επιτελους .... Χαχχαχαχαχα.....

Μαγγισουλα καλή επιτυχία να εχεις!!!!!:-):-):-) εύχομαι πολλά +++++++++!!!!

Ντόμινο να σου ζήσει το αγοράκι σου!!!!να είστε πάντα γέροι!:-)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! :)

Μαγισσούλα τι κάνεις? Έγινε η εμβρυομεταφορά? Πώς αισθάνεσαι?

Καλημέρα κοριτσάκι μου!!!

Ναι εγινε την πεμπτη! Βάλαμε δυο εμβρυακια και ελπιζουμε.... Χοριακη 11/11!!! Σημερα τελευταια μερα ξάπλας και απο αυριο πισω στην καθημερινότητα !!! Εσυ τι κανεις;;;;


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites

To 11/11 μου φαίνεται πολύ γουρλίδικο!!! Εύχομαι να ριζώσουν, να αγκιστρωθούν γερά αυτή τη φορά! :)

Εγώ καλά είμαι, στην αναμονή για την κιουρία, έως 7/11 την περιμένω, φαρμακάκια εγώ κι ο άντρας μου και περιμένουμε το Δεκέμβρη να δούμε το Σοφικίτη, να δούμε τι γίνεται με τη θεραπεία...


302qp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


To 11/11 μου φαίνεται πολύ γουρλίδικο!!! Εύχομαι να ριζώσουν, να αγκιστρωθούν γερά αυτή τη φορά! :)

Εγώ καλά είμαι, στην αναμονή για την κιουρία, έως 7/11 την περιμένω, φαρμακάκια εγώ κι ο άντρας μου και περιμένουμε το Δεκέμβρη να δούμε το Σοφικίτη, να δούμε τι γίνεται με τη θεραπεία...

11/11 έχει και νέα Σελήνη στον σκορπιό !!! Σκορπίνα εγω....για να δουμε!!!! Χαχαχχαχαχα....

Χαπακωθειτε γιατι χανόμαστε !!!!!!!! Χαχαχαχαχα.....


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχαχα κοιτάμε με τον άντρα μου τα χάπια μας και λέμε, όταν γεράσουμε τι έχει να γίνει!!! αν από τώρα παίρνουμε τόσα χαχαχαχα

Ε πολύ σημαδιακή η 11/11!!! Και νέα σελήνη στο σκορπιό, τέλεια! Εύχομαι να τη θυμάσαι για πολύ καιρό αυτή τη μέρα!


302qp2.png

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχαχα κοιτάμε με τον άντρα μου τα χάπια μας και λέμε, όταν γεράσουμε τι έχει να γίνει!!! αν από τώρα παίρνουμε τόσα χαχαχαχα

Ε πολύ σημαδιακή η 11/11!!! Και νέα σελήνη στο σκορπιό, τέλεια! Εύχομαι να τη θυμάσαι για πολύ καιρό αυτή τη μέρα!

Άσε φιλενάδα....και δεν εχεις δει τιποτα!!!! Και ευχομαι να μην δεις!!!!! Εγω αυτη την στιγμη παιρνω 17 χαπια την ημερα (αν δεν ξεχναω κανενα) και μια ένεση!!!! Αλλα ειναι για καλο σκοπο..... Αυτο να σκεφτεσαι!!!! :wink:


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλη επιτυχια ευχομαι σε ολες σας. Μπαινω στα κλεφτα. Μολις τον κοιμησα. Ευχαριστω για τις ευχες σας. Ειμαι πτωμα κ ξενυχτισμενη αλλα χαλαλι.. Σημερα στολισαμε στο σπιτι την πρωτη φωτο του μπεμπη μας μετα απο δεκα χρονια γαμου κ συγκινηθηκα που μας αξιωσε ο Θεος κ ζησαμε αυτη τη στιγμη.

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο dominaki!!!! Να τον χαίρεστε τον μπεμπούλη σας και από δω και πέρα μόνο χαρές να σας δίνει ο Θεός!

Μάγισσα το ξέρω ότι είναι για καλό! Εννοείται και ότι χρειάζεται θα το πάρουμε, σε μερικά χαπάκια θα κολλήσουμε τώρα? χαχαχαχα μάκαρι να υπάρξει αίσιο τέλος και όλα τα άλλα ωχριούν...τώρα περιμένουμε την 11/11, 7 μέρες μείνανε μόνο ;)


302qp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...