Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 14 minutes ago, η ζωή είναι όμορφη said:

      Ρε κορίτσια αλήθεια είναι φοβερό που ξένοι άνθρωποι χαίρονται με την χαρά σου σασ ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ για τις ευχές σασ αλήθεια μέσα από την καρδιά μου μόνο χαρές σας εύχομαι. Απλά η σύζυγος έσκασε γιατί μου λέει ότι εχτές θα έπρεπε να είναι κοντά 4000 και σήμερα 6000 αλλά μπορεί να μην κάνει διπλασιασμό κάθε 48ωρες σωστά δεν τα λέω;;

      Ρε χαίρομαι πάρα πολύ αλήθεια γιατί κάναμε την ίδια μέρα εμβρυομεταφορα αχααχαχαχα ο καθένας με τον πόνο του αχααχαχαχα σου εύχομαι τα καλύτερα αλήθεια εσύ πότε θα πασ για ραντεβού 

      Μπταβο κορίτσια με το καλό !!!! Όλα να πάνε δεξιά !!!

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

Κοριτσούδια εδώ είμαι και εγώ αλλά δεν έχω κέφια να γράψω....έχω στενοχωρηθεί όπως και εσείς για το φιογκίδιο!!

Ελπίζω να μην είναι κάτι σοβαρό και να περάσει άμεσα!!!

Μπιλάκι σου στέλνω πολλές αγκαλίτσες και κράτα γερά!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ολες με την ιδια διαθεση βλεπω....Ειρηνη υπομονη ολες σε εχουμε στις προσευχες μας μπορα ειναι θα περασει...ελπιζω τουλαχιστον να του εκαναν κατι ωστε να μην ποναει.Οποια εχει νεα ενημερωνει γιατι εχουμε αγωνια.


Mx8hp2.png

dv8Yp2.png

Link to comment
Share on other sites

Και εγω γιαυτο μπηκα (οχι οτι δεν θελω να δω τι κανετε οι υπολοιπες κοπελες :) μην με παρεξηγειτε!)

Κλεβω λιγο χρονο κια μπαινω!!

Ειρηνη, ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ και αγυριστα!!!


Μετα απο 20 κυκλους υποβοηθουμενης αναπαραγωγης, ηρθαν!!

bPp7p3.png

Το τελειως αναπαντεχο θαυματακι μας!!

Xkx4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αμφιταλαντεύομαι απο το πρωί για να γράψω τα νέα του παιδιού ... δεν τη ρώτησα δλδ δεν πήρα την άδειά της ούτε το πρωί ούτε πριν απο μια ώρα που μίλησα .... καταλαβαίνετε ότι τέτοιες στιγμές προέχουν να πεις άλλα...

ΑΛΛΑ

επειδή η Ειρήνη έχει μια ιδιαίτερη σχέση μαζί σας και επειδή αντιλαμβάνομαι την πραγματική σας αγωνία και όχι διάθεση κουτσομπολιού και εύχομαι και ελπίζω η Ειρήνη μας να είναι σύμφωνη....

τα πρωινά νέα τα έγραψε ήδη η Αρετή...

τα νεότερα είναι οτι είναι ακομα μέσα και περιμένουν αποτελέσματα εξετάσεων, τα οποία δεν ξέρει καν αν θα τα έχουν όλα αύριο.

Τον άκουσα πολυ ενεργητικό τον κύριο τόσο το πρωί όσο και πριν απο λίγο. Επίσης έχει όρεξη για φαγητό - δεν έχει φαει τπτ δεν τον αφήνουν- μόνο μια φρυγανιά έφαγε πριν απο 2 ώρες περίπου... και με αυτά τα δεδομένα (όρεξη για φαγητό και ενεργητικότητα) πιστεύω ότι είναι όλα καλά.

Τη ρώτησαν επίσης αν χτύπησε - για το παγκρεας- πράγμα πολυ πιθανό ....

Όλα θα πάνε καλά είμαι σίγουρη!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μπράβο βρε κορίτσια για την ενημέρωση.

Το έχω άγχος από χτες το βράδυ που το διάβασα και όλη την ώρα έμπαινα να δω νέα αλλά τώρα μπόρεσα να γράψω...

Καλέ Christine να τον χαίρεσαι τον άντρα σου,το είχα ξεχάσει!

Μπιλάκι εσείς κανένα νεότερο???

Ειρήνη μου μια μεγάλη αγκαλιά σου στέλνω με όλη μου την αγάπη...


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Μπηκα να σας διαβασω και να χαλαρωσω και ..............:-(:sad::-(

Ειρηνη μου ολα καλα θα πανε , τπτ δεν θα ειναι.

Μπιλακι μου καλα αποτελεσματτα στη βιοψια ευχομαι.

Καλο βραδυ κοριτσακια........


IIk6p3.png

Qskdp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...