Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

Καλημερα και ευχομαι να ειναι πραγματικα μια καλη μερα..

Εγραψε το 4αδακι για τον μικρουλη μας..το αντιμετωπιζουν με ορο και αφαγια..μια χαρα θα τα παει ειμαι σιγουρη..θα τελειωσει ολο αυτο και θα γυρισουν σπιτακι τους..

Μπιλλακι τα καλυτερα αποτελεσματα να εχετε απο την βιοψια..


vSYvp3.png

6HIKp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα

δεν το είχα διαβάσει.....χτες το βράδυ τα διάβασα όλα

Ειρήνη εύχομαι τα καλύτερα αποτελέσματα για το φιογκάκι σου κ γρήγορα εξιτήριο!!

Μπιλάκι εύχομαι κ σε σας το καλύτερο για τη μαμά σου!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια, τι κανετε?

αφαγια το φαγανο φιογκακι??? πως τα παει αραγε, θα ταλαιπωρειται το καημενο???:( αλλα ολα θα τελειωσουν πολυ πολυ γρηγορα!!!:D

ξερουμε ποτε θα βγουνε?

(εμενα μαλλον με κολλησε η μικρη, ο λαιμος μου χαλια, περνω το φαρμακο της μικρη χαλια πικρο, ελπιζω να μεινει εκει.)

σας φιλω!

Link to comment
Share on other sites

τα χτεσινοβραδινά νέα είναι ότι έχει παγκρεατίτιδα. Η εξέταση είχε παρα παρα πολυ ανεβασμένες τιμές! το πιο πιθανό είναι να συνέβει απο χτύπημα. Μεχριχτες συνέχιζαν με αφαγία και ορό μόνο έτσι θα το αντιμετωπίσουν και θα κανουν εξετασεις και θα μείνουν μέχρι να καλυτερευσουν τα αποτελέσματα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εχω προχωρήσει παρα πολυ με το μάθημά μου... και εδωσα και το 1ο τεστ ;) εννοείτε 10/10 :)

Χτες το βραδυ διάβασα και τη μισή 2η εβδομάδα μαθημάτων δλδ είμαι μια εβδομάδα μπροστά... το επόμενο τεστ όμως θα είναι διαφορετικό με μπλα μπλα και όχι με επιλογες (α,β,γ κλπ) ...

Σήμερα απο το πρωί στις 8 φτιάχνω ντουλάπες ... έχω προχωρήσει παρα πολύ αλλά ήδη το σώμα κουράστηκε......

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια!

Έχω μέρες να σας γράψω...προσπαθώ να μαθαίνω τα νέα σας...είμαι αρκετά πεσμένη και δεν συμμετέχω στο θέμα γιατι δεν είμαι και η καλύτερη παρέα.Αλλά δεν μπορώ να μην αναφερθώ στα τελευταία γεγονότα έστω και τυπικά...

Ειρηνάκι μου εύχομαι να μην είναι κάτι σοβαρό και να γυρίσετε,αν δεν το έχετε κάνει ήδη,σπιτάκι σας γεροί και δυνατοί.Να δώσεις στο φιογκάκι ένα μεγάαααααλο και σβουρηχτό φιλί.Και σε 'σένα μια μεγάλη και σφιχτή αγκαλιά απο 'μενα.Περαστικά και πάλι!

Μπιλάκο μου καλά αποτελέσματα να έχετε με την βιοψία.Είναι δυνατή η μαμά σου και της αξίζει το καλύτερο αποτέλεσμα.Σε σκέφτομαι και προσεύχομαι για σας κορίτσι μου.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια!

Έχω μέρες να σας γράψω...προσπαθώ να μαθαίνω τα νέα σας...είμαι αρκετά πεσμένη και δεν συμμετέχω στο θέμα γιατι δεν είμαι και η καλύτερη παρέα.Αλλά δεν μπορώ να μην αναφερθώ στα τελευταία γεγονότα έστω και τυπικά...

Ειρηνάκι μου εύχομαι να μην είναι κάτι σοβαρό και να γυρίσετε,αν δεν το έχετε κάνει ήδη,σπιτάκι σας γεροί και δυνατοί.Να δώσεις στο φιογκάκι ένα μεγάαααααλο και σβουρηχτό φιλί.Και σε 'σένα μια μεγάλη και σφιχτή αγκαλιά απο 'μενα.Περαστικά και πάλι!

Μπιλάκο μου καλά αποτελέσματα να έχετε με την βιοψία.Είναι δυνατή η μαμά σου και της αξίζει το καλύτερο αποτέλεσμα.Σε σκέφτομαι και προσεύχομαι για σας κορίτσι μου.

χχμμμμμμ... κάτσε να τελειώσω με τις ντουλάπες και θα σε αναλάβω κυρία μου απο Δευτέρα!

έχω παραγγείλει και την καινούργια καφετιέρα επιτέλους :rolleyes: και εύχομαι να την έχω σύντομα....

και αν είσαι τυχερή και ο καιρός παραμείνει έτσι θα σου έχω και τζάκι ... ακους εκεί πεσμένη .......

και εννοείτε ότι είσαστε όλες καλεσμένες.....

να στρώσω και χαλιά αύριο ? έχετε στρώσει?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


(εμενα μαλλον με κολλησε η μικρη, ο λαιμος μου χαλια, περνω το φαρμακο της μικρη χαλια πικρο, ελπιζω να μεινει εκει.)

σας φιλω!

Και εγώ την Τρίτη την άρπαξα κ βήχω λίγο...γκρρρρ

Περαστικά μας ;)

τα χτεσινοβραδινά νέα είναι ότι έχει παγκρεατίτιδα. Η εξέταση είχε παρα παρα πολυ ανεβασμένες τιμές! το πιο πιθανό είναι να συνέβει απο χτύπημα. Μεχριχτες συνέχιζαν με αφαγία και ορό μόνο έτσι θα το αντιμετωπίσουν και θα κανουν εξετασεις και θα μείνουν μέχρι να καλυτερευσουν τα αποτελέσματα!

Φουφφφφφφφφφφ......

γμτ....γμτ .... εύχομαι να πάνε όλα καλά!

Σήμερα φτιάχνω σολωμό στο φούρνο και ρύζι....

ανυπομονώ να βγάλω τις γαλότσες μου :)

Το μεσημέρι μάλλον θα έχουμε νεότερα του μικρού κυρίου ....

Μμμμμ ωραίο φαγάκι,

Εμένα χτες με ξεμυάλισε μια φίλη από εδώ μέσα....κ αντί να κάτσουμε σπίτι πήγαμε παιδότοπο κ για σήμερα έφτιαξα σούπα τραχανά με σαλάτα μπρόκολο για τη μικρή

Εχω προχωρήσει παρα πολυ με το μάθημά μου... και εδωσα και το 1ο τεστ ;) εννοείτε 10/10 :)

Χτες το βραδυ διάβασα και τη μισή 2η εβδομάδα μαθημάτων δλδ είμαι μια εβδομάδα μπροστά... το επόμενο τεστ όμως θα είναι διαφορετικό με μπλα μπλα και όχι με επιλογες (α,β,γ κλπ) ...

Σήμερα απο το πρωί στις 8 φτιάχνω ντουλάπες ... έχω προχωρήσει παρα πολύ αλλά ήδη το σώμα κουράστηκε......

Μπράβο για τα μαθήματα!!! Οσο για τα ρούχα σε ζηλεύω, έχω κάνει της μικρής όλα χτες έπλυνα κ ένα χοντρότερο μπουφαν αλλά τα δικά μου ακόμη....κ κυκλοφορώ με καλοκαιρινά κ ζακέτα

χχμμμμμμ... κάτσε να τελειώσω με τις ντουλάπες και θα σε αναλάβω κυρία μου απο Δευτέρα!

έχω παραγγείλει και την καινούργια καφετιέρα επιτέλους :rolleyes: και εύχομαι να την έχω σύντομα....

και αν είσαι τυχερή και ο καιρός παραμείνει έτσι θα σου έχω και τζάκι ... ακους εκεί πεσμένη .......

και εννοείτε ότι είσαστε όλες καλεσμένες.....

να στρώσω και χαλιά αύριο ? έχετε στρώσει?

Αχχ ωραία να μας πεις εντυπώσεις για την καφετιέρα σου

Εδώ σήμερα στις 8μιση είχαμε 13,5 βαθμούς....ω ναι κρυώσαμε στο τσακ ήμουν χτες το βραδυ να ανοίξω το άεριο.

Λέω να στρώσω μετά τις 20 του μήνα, είναι η γιορτή της μικρής κ θα μαζευτούμε

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια! Πολυ χαρηκα για το Φιογκακι! Ευχαριστουμε για την ενημερωση!

Σορρυ που δεν πολυγραφω αλλα εχω πολλη δουλεια, τα εξοδα αυτον τον μηνα στο Θεο και εγω προσπαθω απεγνωσμενα να τα καλυψω, χρωσταω παντου. Προσπαθω να τελιωσω παραγγελειες κτλ να μαζεψω καμια δεκαρα.

Σας σκεφτομαι ομως!

Σας φιλω!!


Μετα απο 20 κυκλους υποβοηθουμενης αναπαραγωγης, ηρθαν!!

bPp7p3.png

Το τελειως αναπαντεχο θαυματακι μας!!

Xkx4p3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα!!

Ειρήνη κουράγιο, με το καλό να επιστρέψετε σπίτι σας και σιδερένιος ο μικρούλης που απ ό,τι κατάλαβα αναρρώνει...άλλο κακό να μην τον βρει...

Καλαμαράκι και γω με καλοκαιρινά κυκλοφορώ κ με πέδιλα ακόμα...πρέπει να κατέβουν τα χειμερινά όμως, δεν παει άλλο....


Wgl2p3.png

kHoQp2.png

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ την Τρίτη την άρπαξα κ βήχω λίγο...γκρρρρ

Περαστικά μας ;)

Φουφφφφφφφφφφ......

γμτ....γμτ .... εύχομαι να πάνε όλα καλά!

Μμμμμ ωραίο φαγάκι,

Εμένα χτες με ξεμυάλισε μια φίλη από εδώ μέσα....κ αντί να κάτσουμε σπίτι πήγαμε παιδότοπο κ για σήμερα έφτιαξα σούπα τραχανά με σαλάτα μπρόκολο για τη μικρή

Μπράβο για τα μαθήματα!!! Οσο για τα ρούχα σε ζηλεύω, έχω κάνει της μικρής όλα χτες έπλυνα κ ένα χοντρότερο μπουφαν αλλά τα δικά μου ακόμη....κ κυκλοφορώ με καλοκαιρινά κ ζακέτα

Αχχ ωραία να μας πεις εντυπώσεις για την καφετιέρα σου

Εδώ σήμερα στις 8μιση είχαμε 13,5 βαθμούς....ω ναι κρυώσαμε στο τσακ ήμουν χτες το βραδυ να ανοίξω το άεριο.

Λέω να στρώσω μετά τις 20 του μήνα, είναι η γιορτή της μικρής κ θα μαζευτούμε

πριν απο λίγο άρχισε και ο δικός μου λαιμός να πονά ..... :rolleyes:

τραχανάς!!! μιαμ μιαμ θα τον φτιάξω σύντομα !

η καφετιέρα μεγάλος καημός! χαλασε η πολυκαφετιέρα πριν κανα μήνα, ίσως και παραπάνω. Πήγα και πήρα μια οικονομική για γαλλικό γιοατί χειμώνα - καλοκαίρι πινουμε γαλλικό το πρωί . Το μεσημερο-απόγευμα όμως μου είναι απαραίτητος τουλάχιστον ενας εσπρέσσο.... εψαχνα να βρώ κάτι καλό αλλά σε καλή τιμή εεεε νομιζω το βρήκα ;) Θα σας πω νεότερα μόλις παραλάβω και κάνω τα τεστ μου....

Link to comment
Share on other sites

Ντουλάπες τέλος !!!!!!

πονάει όλο μου το κορμί αλλά δεν πρέπει να σταματησω τώρα..... Θα βάλω το φαγητό να γίνεται και θα φτιάξω και τα παπούτσια!

αύριο θα κανω ενα πολυ καλό καθαρισμα σε όλο το σπίτι και λέω να βάλω μερικά απο τα χαλιά ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...