Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

Γεια σας κοριτσακια!ευτυχως το φιογκακι παει καλυτερα..να τελειωσει ολη αυτη η περιπετεια και να γυρισουν σπιτακι τους..

Γιωτακι και Καλαμαρακι περαστικα σας,ελπιζω να ειστε καλυτερα..

Βασια τελεια ελπιζω να καταφερω να ερθω..

Rav δεν εκανες και λιγα..

Σοφια εχεις δικιο να εισαι εκνευρισμενη με την δουλεια..τι να πει κανεις..καλη αρχη στο αγορακι σου

Πιτσακι γιατι πεσμενη?να μπαινεις εδω ειμαστε και για τα δυσκολα της καθεμιας..

Τι κρυο ειχε σημερα..αποτομη η αλλαγη..ευτυχως οι ντουλαπες των κοριτσιων ειναι ετοιμες και για μας ειχα κατω καποια φθινοπωρινα..το Σ/κ πρεπει να γινουν και οι δικες μας ντουλαπες..απο τα μεσα του μηνα σιγα σιγα θα αρχισω να κανω γενικη και να να κατεβασω κουρτινες ωστε τελος Οκτωβρη να στρωσω τα χαλια..γυρισα το μεσημερι φαγαμε κοτοπουλακι κοκκινιστο με μακαρονια,μαζεψα την κουζινα κοιμισα την μικρη και σκουπισα ξεσκονισα και σφουγγαρισα.επλυνα το μπανιο,αλλαξα πετσετες,εβγαλα τα σκουπιδια,επλυνα το μπαλκονι και ετοιμασα ττο πλυντηριο για τη νυχτα..ξυπνησαν τα κοριτσια εδωσα το απογευματινο και εφτιαξα κουλουρακια με την μεγαλη βοηθο..σαπουνισα τους παγκους εφτιαξα ρεβυθια για αυριο,ο αντρας μου εκανε μπανιο τα παιδια,εφτιαξα γαλατακια και τις πηρα για παραμυθι και υπνο..κοιμηθηκαν,τωρα ξεκουραζομαι λιγακι και θα ξεκινησω σιδερο..


vSYvp3.png

6HIKp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

γεια σας κοριτσια! εχουμε καλα νεα λοιπον!!!!:D:D:D σουπερ!

εγω εχω κανει αρκετες δουλειες εχτες κ σημερα, τα καθημερινα-πλυντηρια-σιδερωμα- σκουπισμα-ξυδιασμα τον βραστηρα-πλυσιμο-καθαρισμα σαλατες κ πολυ παιχνιδι με την μικρη γιατι βαριεται μεσα συνεχεια.

βαλαμε κατι αυτοκολλητα στην ντουλαπα μας κ στον καθρεπτη του μπανιου κ θελω να σας βαλω φωτο (καθως κ απο το παρτυ αλλα δεν εχω προλαβει!)

4u καλη προοδο!!!:D με γεια κ η καφετερα!

βασια μου μακαρι να τα καταφερω να ερθω! αλλα δεν εχω πραγματα για δωσιμο:(, τα κραταω ολα ακομα της μικρης για το 2ο παιδακι.

αχ κοριτσια παω να καθαρισω την μυτη της μικρης (παλι θα κλαιει:(:()

ισως ξανα μπω μετα!

Link to comment
Share on other sites

αχ νιωθω καπως καλυτερα. περαστικα στο φιογκακι και καλη δυναμη και στους γονεις. ειρηνακι μου περαστικα και αγυριστα. κοριτσια δεν εχω διαβασει τιποτα οποτε σας στελνω για την ωρα απο ενα φιλι και να ειστε καλα. εγω ασχοληθηκα με το ψυγειο. ειχα καιρο!. τωρα το ανοιγοκλεινω συνεχεια!!!!!!! και το κοιταω! και μονολογω~ "μα ποσο ομορφο και καθαρο εισαι ψυγειακι μου?!" χι χι!

Link to comment
Share on other sites

γεια σας, εδω κ παλι. κοιμησα την μικρη, με πηρε κ εμενα ο υπνος κ ξυπνησα απο την πεινα! σηκωθηκα, εφτιαξα ενα τοστ με ζαμπον-τυρι-αυγο-μαρουλι κ εβαλα κ ενα ποτηρι κρασι να χαλαρωσω. εβαλα τα μαρουλια που ειχα πλυνει σε ταπερ τυλιγμενα σε χαρτι κουζινας, συμμαζεψα ολα τα γυρω γυρω, εβαλα κατι λιγα στο πλυντηριο πιατων κ εκατσα να χαλαρωσω.

εχει αρχισει να μπουκωνει κ η μυτη... μια ομορφια!!!

ελενα κ 4u περαστηκα κ σε εσας.

αμελι καλη δυναμη με την μετακομιση! ωρες ωρες σε ζηλευω για το μερος που μενεις!!!

πιτσακι γιατι κοριτσακι μου???? να μπαινεις να τα λες κ να ξεσπας!

βρε αρετη μου φτου σκορδα! ακουραστη εισαι!!!!

βρε ραντ κ εσυ! τι αλλο ηθελες να κανεις για να κουραστεις???????:shock::shock::shock::shock:

τινα μου ειδα τον κουγια τωρα στην τηλεοραση κ σε θυμηθηκα. μπραβο που πηγαν καλα τα πραγματα στο δικαστηριο. για την μαμα κ την πεθερα μην σκας κ μην δινεις σημασια. καλη δουλιτσα να εχεις κ να τελειωσεις τις παραγγελειες σου οσο γρηγοροτερα γινεται για να παρεις το παραδακι!!!:D

κικη συμφωνω απολυτα για αυτο που λες στο πιτσακι!

χαρουλα ξανα-καλως ηρθες!!!:D

πατουσιτσα μπραβο για το ψυγειο!

αντε ειρηνη μου ολα καλα να πανε!:D τουλαχιστον εβγαλε ορο κ θα φαει!!!

μπιλλακι μου τι νεα??? πως παει η μαμα σου, ξεκινησε θεραπεια? βγηκαν αποτελεσματα? με την δουλεια τι εκανες?

χαρα που χαθηκες?

τι αλλα δεν θυμαμαι!!!

εχω παρα πολυ κουραση, σηκωνομαι 2-3 φορες την νυχτα να δω το παιδι, μετα ξυπναω στις 7,30 κ το περνω σερι ολη μερα....δουλειες-δουλεια-η μικρη, σημερα το μεσημερι πηγαμε μεχρι τα καρφουρ κ πηραμε παντοφλακια ετσι για να το βγαλω λιγο εξω το καημενο να παρει λιγο αερα, το βραδακι παλι ελεγε βο βο (βολτα). ασε μην σχολιασω πρωι μεσημερι βραδυ τον ορο κ το ρουφιχτιρι στην μυτη που κλαιει το καημενο....ποσο το λυπαμαι.....

απο ντουλαπες εγω αργω ακομα, τα λεπτα μας μακρυμανικα τα εχουμε σε προσβασιμο σημειο για τις αλλαγες της σεζον. την αλλη εβδ που θα ειναι καλα κ το παιδι κ ελπιζω κ εγω, θα κανω γενικη στην κρεβατοκαμαρα μας που δεν εχω κανει κ μετα θα ξεκινησω σιγα σιγα τις ντουλαπες.

τεσπα παω να ξεραθω γιατι δεν βλεπω μπροστα μου...

καλο βραδυ φιλεναδες!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γιωτάκι, συμπάσχω με την κούρασή σου! Χθες έκανα το πρόγραμμά μου όπως σας είχα περιγράψει, μόνο που κατά τη μία τη νύχτα έπρεπε να πάω στη δουλειά! Μετά, κοιμήθηκα κανα δύωρο και ήρθα ξανά στις 7. :roll: Τώρα είμαι σαν κοτόπουλο.

Καλή μέρα σε όλες!

Σπέσιαλ φιλιά για τη μάνα Ειρήνη! Ελπίζω να είναι όλα πολύ καλύτερα σήμερα! Με το καλό να πάρετε εξιτήριο.

Ποιος έχει γενέθλια; Το καλαμαράκι; Χρόνια πολλά!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!!Τι κάνετε?

Επιτελους φθινοπωριασε και μας βρεχει.Ξυπνησαμε ,πήγα τον μικρο σχολειο(δεν τον αφησα με το λεωφορειο γιατι εβρεχε και εκανε κρυο,πως θα βγαλουμε το χειμωνα δεν ξερω με αυτη την κατασταση ,το θεμα με το λεωφορειο δυστυχως ,ενω μας υποσχεθηκαν αλλα,εχει κολλήσει).

Μετα πήγαμε για καφεδακι με μια φιλη και την κουμπάρα μου και επεστρεψα σπίτι,εβαλα πλυντηριο,εβγαλα τα σεντονια στα κρεβάτια και πάω να συνεχισω .Εχω αρκετες δουλίτσες για σημερα.

Καλαμαρακι ,εχεις γενεθλια!Χρονια σου πολλά!


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!! Τι κάνετε? Εμείς σηκωθήκαμε στις 7 φάγαμε πρωινό, στρώσαμε κρεβάτια, ετοιμαστήκαμε και πήγαμε σχολείο την μπουμπού μας. Γύρισα έβαλα τις φασόλες στην χύτρα (τώρα είναι στο φούρνο) αέρισα (καλέ τι κρύο έβγαλε ξαφνικά?) , σκούπισα, σφουγγάρισα. Αυτά και τώρα κάθησα να σας διαβάσω λιγάκι.

yotou , ελενα και4U περαστηκά σας!

Αρετή μπράβο σου!! ντούρασελ είσαι!!

Ειρήνη μπράβο σας!! Πολύ καλά νέα!! εύχομαι γρήγορα να πάρετε το εξιτήριο και να πάτε στο σπιτάκι σας!!! θα έχει ταλαιπωρηθεί τόσο το φιογκάκι!!

Πάω να παίξω λίγο με το μικρό μπομπιράκο και θα ξαναμπώ μετά!

Link to comment
Share on other sites

Γιωτάκι, συμπάσχω με την κούρασή σου! Χθες έκανα το πρόγραμμά μου όπως σας είχα περιγράψει, μόνο που κατά τη μία τη νύχτα έπρεπε να πάω στη δουλειά! Μετά, κοιμήθηκα κανα δύωρο και ήρθα ξανά στις 7. :roll: Τώρα είμαι σαν κοτόπουλο.

Καλή μέρα σε όλες!

Σπέσιαλ φιλιά για τη μάνα Ειρήνη! Ελπίζω να είναι όλα πολύ καλύτερα σήμερα! Με το καλό να πάρετε εξιτήριο.

Ποιος έχει γενέθλια; Το καλαμαράκι; Χρόνια πολλά!!

καλημερα! με τι ασχολεισαι καλε κ πηγες νυχτιατικα για δουλεια??? κ εγω μια απο τα ιδια, με πηρε ο υπνος κατα τις 2 κ ξυπνησα 7....

σηκωθηκα, ετοιμασα το παιδι, εκανα κ εγω τα πρωινα μου κ εφτιαξα καφεδακια. δεν εχω δωσει το γαλα της μικρης ακομα γιατι προσπαθει να κανει κακα της κ δεν μπορει....:(

απο δουλειες εκανα:

εστρωσα κρεβατια

εβαλα κοτοπουλο στον φουρνο

μαγειρεψα της μικρης

μαζεψα νεροχυτη

περασα μια το μπανιο

συμμαζεψα το παιδικο

εβαλα ψωμι να γινεται

εβαλα ενα πλυντηριο σκουρα

μαζεψα απλωμενα τα διπλωσα κ τα εβαλα στην θεση τους

συμμαζεψα σαλονι

εστρωσα ριχταρια

καλημερα σε ολα τα κοριτσακια!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ελενα μου εχεις γενεθλια????? πολυχρονη κ ευτυχισμενη!!! υγεια κ αγαπη να εχεις παντα!

HappyBirthdayKitty.gif

Ποιος έχει γενέθλια; Το καλαμαράκι; Χρόνια πολλά!!

Καλημερα!!!!

Καλαμαρακι ,εχεις γενεθλια!Χρονια σου πολλά!

Καλαμαράκι χρόνια πολλά και ευτυχισμένα!!
Καλαμαριους! Χρονια πολλα!! Χιλιοχρονη και ευτυχισμενη!!!

Καλημέρα σας

Ναι ναι έχω γμτ....κλείνω τα 36 φουφφφφφφφφφφφφφφ κ με έχει πάρει από κάτω που πλησιάζω στα 40 κ νιώθω σαν 15χρονο χαχαχαχα

Σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας {καλέ που το είδατε ότι έχω γενέθλια??? :rolleyes:}

Να σας χαίρονται κ εσάς οι οικογένειες σας :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Ααααααα να σας δείξω κ τι έφτιαξα {το κάνω καιρό κ με βοηθάει να μη ξεχνάω διάφορα που έχω να κάνω συν την ημερολογιακή ατζέντα στη τσάντα που έχω μονίμως}

Το φετινό πρόσθετο είναι το πινακάκι με τις ώρες των δραστηριοτήτων της μικρής για φέτος

Το ημερολόγιο πάντα το έχω αναρτημένο στο ψυγείο μας, ήθελα κάποια στιγμή να το βάλω σε καδράκι/πίνακα ανακοινώσεων....αλλά το σκέφτομαι ακόμη γιατί δεν μου άρεσαν οι πίνακες που βρήκα στα μαγαζιά. Παλιά είχα μαυροπίνακα διαφημιστικό μπύρας με καθρέφτη χε χε αλλά σταμάτησε να μου αρέσει κ το χάρισα σε μια φίλη

photo-2013-10-03-21-00-09-543_zps7b8f0d27.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...