Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, dec-e said:

      Καλησπέρα! Εγώ νιώθω πολύ ευγνώμων που υπάρχει αυτή η μέθοδος κ μετάνιωσα που δεν έκανα νωρίτερα εξωσωματική. Νιώθω ότι ήταν πολύ πιο ψυχοφθόρο που ερχότανε κάθε μήνα η περίοδος κ απογοητευομουν. Βέβαια δεν τα κατάφερα από την 1η φορά με την εξωσωματική, όμως και πάλι είμαι πολύ χαρούμενη που έχω τα παιδάκια μου. Πριν τις εξωσωματικές είχα κάνει κ σπερματέγχυση η οποία δεν πέτυχε, κ δε θεωρώ ότι ήταν λιγότερο ψυχοφθόρα διαδικασία. 

      Όσο κ να σου φαίνεται βουνό, όταν μπεις στο χορό προχωράνε τα πράγματα, κ κάθε βήμα είναι μια νίκη, που οδηγεί στον στόχο! Εύχομαι καλή επιτυχία σε ότι αποφασίσεις να κάνεις κ να σου έρθουν όλα όσο πιο απλά γίνεται!

      Ne enoite kai egw xerome p ixarxoun enalaxtikes lisis gia tin ipogonimotita .. apla kseris den einai mono i anamoni psixofthora einai kai to oti prp na mpis se diadikasia eksosomatikis afto kai an einai anipofora dld den pisteva pote oti tha xriasto na peraso apo afti tin diadikasia kai niotho kapos.. oles to viosame pistevo .. alla an einai i teleftea epilogi tha to kanoume thelontas kai mi.. euxaristo gia tin apantisi sou ☺️

      2 hours ago, Kathrin17 said:

      Είπες τη λέξη κλειδί.. Να αποδεκτει.. Αυτό έχει σημασία, να απιδεκτειτε ότι η απόκτηση παιδιου είναι δυσκολη με το φυσικό τρόπο κ χρειάζεται εξωσωματική.. Έτσι ήταν κ για μένα στην αρχή " Είναι δυνατόν να μη μπορώ φυσιολογικά όπως οι περισσότεροι;".. Στην αρχή μόνο.. Σημασία έχει τι αποτελέσματα κ οχι ο τρόπος!! Προσωπικά κοιτάζω τα κοριτσάκια μου κ είμαι περηφανη για τον αγώνα που έδωσα για να τα αποκτήσω.. 

      Ταπεινή μου γνώμη, αποδεχτείτε ότι χρειάζεστε την βοήθεια της επιστήμης κ προχωρηστε.. Μην σπαταλατε τα χρήματα σας σε άλλες μεθόδους.. Φυσικά οι γιατροί που σας παρακολοτθουν έχουν καλυτερη εικόνα κ γνώση από μένα αλλά παντα παιζει ρόλο και η δικιά σας επιθυμία κ επιλογή.. 

      Φιλικά παντα

      Ne akrivos se aftin tin fasi vriskome tis arnisis oti oloi mporoun kai emis oxi kai kapos erxete to parapono .. an einai i teleftea epilogi tha to kanoume thelw polli na kano ena moro an me aksiosi o theos vevea .. euxaristo polli gia tis simvouli su ☺️

      14 minutes ago, Jamie said:

      κοριτσι μου καλησπερα επειδη ειχα βρεθει στην θεση σου ακριβως πριν λιγα χρονια εχοντας πολυκυστικες αλλα ελαφριας μορφης συνδρομο και ο συζυγος προβλημα με το σπερμα η γνωμη μου ειναι να προχωρησεις σε εξωσωματικη και εμενα τα ιδια ποσοστα μου εδιναν και επιασα με την πρωτη φορα(ειναι βεβαια κ θεμα τυχης)και τωρα κοιταω το γιο μου και δεν το μετανιωνω καθολου.Σιγουρα βεβαια να κανεις αυτο που νιωθεις εσυ πιο ανετα γιατι ειναι δικο σου το σωμα και μονο εσυ εχεις λογο πανω σε αυτο.Δεν ειναι και τοσο φοβερη σαν διαδικασια φαντασου θα πηγαινα παλι με χαρα αν ηθελα δευτερο!!ευχομαι να πανε ολα καλα με οτι αποφασισεις!!

      Ne tha sizitiso kalitera me ton sizigo mou kai tha doume ti tha apofasisoume .. alla nomizo tha pame akoma mia fora gia spermatexisi dipli aftin tin fora kai an den petixi tha proxorisoume me eksosomatiki .. o theos na sas exei kala euxaristo gia tis sivoule su .. tha sas enimeroso gia oti apofasiso. ☺️

      • Μου αρέσει 1

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

καλησπέρα κορίτσια, τι κάνετε? εμεις ήρεμα, το πρωί δουλειά κ μετα κουνιες με την μικρή, το μεσημέρι φαγητο κ υπνο ολοι! ξυπνησαμε με το χαλάζι! τι πράγμα ήταν αυτό! τωρα το απόγευμα, μαζεψα νεροχύτη, εκανα παγκους κ εστιες, φουρνο (ας είναι καλά το αφροδιτακι που μου το θυμησε), επλυνα ενσ ταψι κ την χυτρα, μαγειρεψα φασολακια, κ εκανα εκκαθάριση ψυγείου. Ολα αυτά παρεα με την μικρή που ήθελε να βοηθήσει! Έκανα και ένα γρήγορο συμμαζεμα κ τελος για σήμερα! ειρήνη με γεια τον καθρέφτη, παρα πολυ ωραίος! επι της ευκαιρίας διαβασα κ τις αναρτήσεις σου που ειχα καιρό! μυρτουλα κ εμενα δεν μου λείπει ιδιαίτερα αλλα θα ήθελα να εχω την επιλογή! καλο βραδυ κοριτσακια! σας φιλω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα αγαπημένες μου... βροχερή και μουλιασμένη!

Χθες, πήγα στο krav maga. Το πόσο έχω πορωθεί με το άθλημα.. δεν λέγεται. Εχω αρχίσει να καταλαβαίνω και το τι γίνεται. Είναι σκληρό, σαν street fight, ας πούμε και σου δείχνει ακριβώς τι πρέπει να κάνεις, τι να σκεφτείς και που να χτυπήσεις σε περίπτωση επίθεσης. Δεν είναι σαν το tae, που είναι πολύ πιο "μαλακό".

Ακριβώς αυτό που ήθελα γιατί εκτός που κάνει πολύ καλή φυσική κατάσταση {σε λιώνει στη γυμναστική}, σε βοηθάει σε περίπτωση....επίθεσης :roll: .

Χθες εκεί, άκουγα με μία κοπέλα του muay thai {καλά, κάνει χρόνια και η κοπελίτσα είναι ΤΟ αστέρι}, που συζηταγε μ έναν φιλο της για μία κοπελίτσα που της έκανε κακό κάποιος Πακιστανός {αναφέρω την καταγωγή, σαν γεγονός, όχι για να στοχοποιήσω κάποια χώρα} και έτρεμα μετά... :?:-?:?

Πάντως, το έχω λατρέψει.

Το πολύ άσχημο είναι πως ο άντρας μου αρρώστησε με 39 πυρετό.. είχε χρόνια... :? ο καημένος. Τον έχω στο κρεβάτι μας και τον φροντίζω. Εγώ κοιμήθηκα στον καναπέ του σαλονιού και νιωθω σαν 8άρι... αχ μεσούλα και πλατούλα! Ξημερώματα δε, σηκώθηκα να του δώσω αντιπυρετικό και ευτυχώς δεν είχε πυρετό.. ελάχιστο.

Σηκώθηκα, ετοίμασα το παιδί, το πήγα σχολείο, πήγα στην τράπεζα να πληρώσω ένα λογαριασμό, στο σούπερ γιατί είχα ξεχάσει να πάρω ψωμί του τοστ και regato και επέστρεψα σπιτάκι μου.

Τώρα θα λουστώ και σιγά-σιγά, γιατί σήμερα δεν έχω κουράγια λόγω της νυχτερινής αϋπνίας, θα κάνω κάποιες δουλίτσες. Ευτυχώς δεν δουλεύω!

Σας φιλώ όλες γλυκά

Ακριβώς αυτό κάνω κι εγώ με την διαφορά πως όταν είμαι βαμμένη - σπανίως - το καθαρίζω πρώτα με γαλάκτωμα-λοσιόν (έχω 2 σε 1 της Elizabet Arden) και μετά με τζελ καθαρισμού. Έχω βολευτεί πολύ το τζελ της AVENE και το αγοράζω όταν έχει προσφορές το φαρμακείο.

Βάζω ενυδατική κρέμα νύχτας μετά το καθάρισμα με τζελ.

Το κάνω πολύ πολύ σπάνια.

Τα έχω δοκιμάσει και τα δύο αλλά θέλουν επανάληψη για ορατό αποτέλεσμα.....και που χρόνος;;;

Επίσης κάνω peeling 1 φορά στους 2 μήνες μόνη μου στο σπίτι εννοείται και 2 φορές τον χρόνο θυμάμαι να βάλω και μάσκα προσώπου :tongue:. Το ξέρω πως θέλουν πιο τακτική εφαρμογή αλλά ξεχνιέμαι....

Άρα, Αφροδιτούλα μου, κάνεις κάποια πραγματάκια {αρκετά για μένα} και μπράβο!

Από 'κει και πέρα, να κοιτάξεις αν νιώθεις, πως αυτά που κάνεις καλύπτουν το προσωπάκι σου. Αν πιστεύεις πως χρειάζεται και κάτι παραπάνω, να το βρούμε {έναν ορό για τα πολύ κρύα... έναν καθαρισμό μία στο τόσο...}. Αν όχι, συνέχισε έτσι αρκεί να νιώθεις εσύ καλά! ;)

Ειρήνη μου βάζεις σ ενα φλυτζανάκι και ανακατευεις καλά μια κουταλιά μέλι, μια γιαούρτι και μια - ή και λίγο λιγότερο- βρώμη (quaker)...απλώνεις στο πρόσωπο και αφήνεις κανα 20λεπτο και μετά ξεπλένεις, κρεμούλα κλπ...γενικά το μέλι κάνει πολύ καλό στο δέρμα, μπορείς να το κάνεις όπως προανέφερα ή μέλι με κανέλα ή μέλι με λεμόνι...δοκίμασέ το:wink:. Ανακατεύεις, απλώνεις στο πρόσωπο, αφήνεις 20λεπτο και ξεπλένεις. Α σούπερ ο καθρέφτης

Ερσάκι μου, σ ευχαριστώ πολύ. Πρέπει να την κάνω άμεσα γιατί το πρόσωπό μου κάτι χρειάζεται... {μάλλον καθαρισμό... :| }

καλησπέρα κορίτσια, τι κάνετε? εμεις ήρεμα, το πρωί δουλειά κ μετα κουνιες με την μικρή, το μεσημέρι φαγητο κ υπνο ολοι! ξυπνησαμε με το χαλάζι! τι πράγμα ήταν αυτό! τωρα το απόγευμα, μαζεψα νεροχύτη, εκανα παγκους κ εστιες, φουρνο (ας είναι καλά το αφροδιτακι που μου το θυμησε), επλυνα ενσ ταψι κ την χυτρα, μαγειρεψα φασολακια, κ εκανα εκκαθάριση ψυγείου. Ολα αυτά παρεα με την μικρή που ήθελε να βοηθήσει! Έκανα και ένα γρήγορο συμμαζεμα κ τελος για σήμερα! ειρήνη με γεια τον καθρέφτη, παρα πολυ ωραίος! επι της ευκαιρίας διαβασα κ τις αναρτήσεις σου που ειχα καιρό! μυρτουλα κ εμενα δεν μου λείπει ιδιαίτερα αλλα θα ήθελα να εχω την επιλογή! καλο βραδυ κοριτσακια! σας φιλω

Απίστευτο το χαλάζι, Γιωτάκι μου! Δεν πίστευα στα μάτια μου!

Ούτε και εμείς βγαίνουμε βράδια.

Μας αρέσει πολύ να βγαίνουμε το πρωί, όταν ξυπνάμε! Βολτίτσα, περίπατο Γλυφάδα, Πειραιά ή όπου κάνουμε κέφι... καφεδάκι στο χέρι και μετά ίσως σουβλάκι. Ωραιότατα!

Για βράδυ, μ αρέσει πολύ να είμαι με φίλους, στο σπίτι μας ή στο σπίτι τους.. Το λατρεύω!

Να προσέχεις την κοιλίτσα σου,Γιωτούλα μου! :P


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Επλυνα τα πιάτα, μου έμειναν τα χθεσινά 2 ταψιά, ψευτομάζεψα, αέρισα το σπίτι και λούστηκα.

Σήμερα, έχω κατεβάσει ταχύτητες.. όλα θα τα κάνω πολυ χαλαρά και για την ακρίβεια θα κάνω λίγα πράγματα...

Βρε κορίτσια μου, χθες είδα ένα ονειρο που νομίζω είναι πολύ άσχημο.. φορούσα λευκό νυφικό και παπούτσια μαύρα.. προσωρινά λέει γιατί μετά είχα πάρει άσπρα να βάλω.. ξέρει καμία τι "ειναι" όλο αυτό? :roll::roll:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια, τι κάνετε? εγω σήμερα σπίτι, θα κατεβω αργότερα που θα φύγει ο άντρας μου. Εχω απίστευτο πονο στο στήθος κ σήμερα εβαλα πια σουτιέν εγκυμοσύνης που στην κορη μου δεν ειχα χρησιμοποιησει. Ειρήνη μου περαστηκα στον αντρουλη σου, κ μπραβο για το καινούργιο σου χόμπι! απο δουλειές τίποτα το ιδιαίτερο μόνο κρεβάτια κ μπανιο θα κανω, θα ετοιμαστω εγω κ η μικρη να κατεβουμε στο γραφείο. Μεχρι κ στην δουλειά την περνω μαζι μουκ τρεμω στην ιδέα που θα λειψω 4 μέρες οταν έρθει η ώρα να γεννησω.... Έχει συνηθίσει να είναι συνέχεια μαζι μου κ δεν κάθεται με γιαγιαδες παππούδες, σπάνια. Βολτα? ποια βολτα??? θσ ηθελα μια φορά το διμηνο να ειχα την επιλογη χωρίς να πρέπει να ξενιτευτω στον γερακα που μένουν οι γονείς μου

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα κοριτσια μου!!!!

Τι κανετε???

Εγω δυο μερες τωρα ποναω αρκετα...ουτε να περπατησω δεν μπορω καλα....Μιλησα με τον γιατρο μου και μαλλον εχω σπασει καποια εσωτερικα ραματα...

Και οπως καταλαβαινετε το σπιτακι μου ειναι λες και εχει πεσει βομβα...παντου σκορπια πραγματα,αλλα δε βαριεσαι...δε πειραζει...το μονο κακο ειναι οτι μας περνουν φιλοι για να ερθουν να μας δουν και τους το ακυρωνω γιατι δεν

ειναι να πατησει ανθρωπος εδω μεσα....

Σημερα γινομαστε 2 εβδομαδων!!!!!

Ειρηνακη μου περαστικα στον αντρουλη σου...Νομιζω πως το ονειρο δεν ειναι καλο κοριτσακι μου...

4U ποσο χαιρομαι που ειδα νεα σου!!!Μπραβο για την δουλιτσα!!!Πολυ χαιρομαι!!!Και εγω εχω αρχισει να σκεφτομαι το καλοκαιρι και το που θα παμε διακοπεεεεεεεεεεςςςςςςςςς!!!!!

Γιωτακι και εμεις εχουμε να βγουμε οι δυο μας βραδυ...ουτε που θυμαμαι απο ποτε...παρομοια πραγματα με την Ειρηνη μας κανουμε και εμεις!Ο μικρος το εχει παρει πολυ καλα με το μωρο!Μολις τον ειδε μου απλωσε τεραστιο χαμογελο και μου λεει "μαμα μπορω να το χαιδεψω?" και αφου το χαιδεψε μου λεει "μαμα μπορω να το παρω στο δωματιο μου να παιξουμε?",απο κει και περα βγαζει αντιδραση στην καθημερηνοτητα αλλα σε φυσιολογικα πλαισια,εχει λιγο γκρινια και προσπαθηθει να μας τραβαει το ενδιαφερον π.χ. λεμε "κοιτα ποσο μικρα χερακια εχει" και πεταγεται "εγω εχω πολυ μεγαλα χερακια" αλλα ολα ειναι πολυ ηπια και ελεγχομενη μεχρι στιγμης.

Αποψε ειδα και εγω πολυ παραξενο ονειρο,κατι γινοταν αλλα δεν θυμαι τι,το μονο που θυμαμαι ηταν οτι βρισκομουν με τον αντρα μου σεναν υπεροχο καταπρασινο δρομο,σαν να υπηρχε δρομος μεσα στο δασος,και λιγα μετρα πιο κατω τελειωνε και ξεκιναγε ενα βουνο το οποιο ηταν πολυ ανηφορικο και ηταν ολο καταπρασινο και γεματο ζωα και αυτο υποτιθεται πως ηταν στο Πηλιο.Ομως δεν ειχα σκοπο να το ανεβουμε απλα το χαζευαμε.

Φιλια Πολλα κοριτσια μου!!!

Link to comment
Share on other sites

mamakonstantinou δεν ξέρω από ράμματα αλλά εύχομαι να σου περάσει γρήγορα ο πόνος....

Να σας ζήσει και πάλι το μωράκι και να χαίρεσαι τα παιδάκια σου και μην ξεχάσεις να φιλήσεις τα πατουσάκια του εκ μέρους μου!

Καλύτερα που δεν δέχεσαι ακόμη ανθρώπους ακόμη κι αν το σπίτι σας ήταν σούπερ τακτοποιημένο.....κυκλοφορούν πολλές ιώσεις και κατά την γνώμη μου πάντα, το νεογνό προφυλάσεται καλύτερα έτσι.....

Όσο για το σπίτι μην στενοχωριέσαι, λεχώνα είσαι έλεος! Εγώ προσωπικά χρειαζόμουν τον χρόνο μου στην λοχεία και δεν ήθελα πολλά πολλά με κανέναν.

Από όνειρα δεν ξέρω τίποτα απολύτως......

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

Σήμερα πρωινή πρωινή γιατί δεν θα μπορώ να μπω από την δουλειά.

Σηκώθηκα, ήπια το καφεδάκι μου, μάζεψα τα ρούχα από την απλώστρα και μαγείρεψα φασολάδα.

Εχθές μπήκα στο σπίτι 5.35' και όλοι έτρεξαν να δουν ποιος είναι :tongue::tongue::tongue:, η μικρή μου κόρη λέει ''μαμά δεν είναι νύχτα ακόμη...''.

Εφαγα σαν άνθρωπος, πήγα και πήρα την μεγάλη από τα αγγλικά και γενικά χαλάρωσα και κοιμήθηκα νωρίς για να σηκωθώ σήμερα και να κάνω τις δουλίτσες μου.

Το απόγευμα έχουμε στο σχολείο την πρώτη γενική συνέλευση των γονιών μ' εμάς ως σύλλογο.....για να δούμε.

Αυτά τα νέα, πάω να ντυθώ για να ξυπνήσω μετά τα κορίτσια.

Link to comment
Share on other sites

aloha:wink:

Αγαπητα μου κοριτια καλημερα :)

εχω χαθει πολυ καιρο αλλα μαθενω τα νεα σας

το θεμα μας εχει μια εσανς μπεμπεληλας και γαλατηλας και ειναι υπεροχο:P

καλοτυχα να ειναι τα μωρακια που ηρθαν γερα και τυχερα, πανεξυπνα και πανεμορφα (που ειμαι συγουρη οτι ειναι:cool:)

Γιωτακι με το καλο να ερθει και ο μπουμπουκος σου(ωχ αυτο θυμηζει αδωνη:rolleyes: το αλαζω:mrgreen:)ο μπεμπακος σου λοιπον,αλλα μεχρι τοτε χαλαροσε λιγο κοριτσακι ας μην ειναι ολα τελεια.

Ειρηνακη μου μαθενω και τα δικα σου νεα, πραγματηκα μεσα απο την καρδια μου ευχομαι το καλητερο, μακαρη να ημασταν ποιο κοντα να βοηθησω με καποιον τροπο:|

Οσο για το ονειρο που ειδες νομηζω οτι οφειλετε στο αγχος και στην κακη ψυχολογια που εχεις λογο καταστασεων, οποτε το λογηκο ειναι να εχεις διαταραγμενο υπνο με κακα ονειρα :| ισος θα ηταν κηλητερα να μην ψαχνεις εξηγησεις τωρα που εισαι ετσι γιατι θα επηρεαζεσε αρνητηκα.

Εγω αυτον τον καιρο κανω πολλα και διαφορα

επαγγελαμτικα ειμαι οπος με ξερατε σεμηναρια 2 δευτερες το μηνα κανονηκα την πελατεια μου.

Την περασμενη εβδομαδα ξεκινησα αγγληκα που τα ειχα παρατησει καποτε,

2 ωρες την εβδομαδα μεχρι το καλοκαιρη να παρω το λοουερ,και σεπτεμβρη

παω για προφισενσι:P

και μετα με το καλο να τελειωσω και τα γαλλικα:rolleyes:

Σπιτι,το σπιτι ειναι σε καλη κατασταση(νομιζω:rolleyes:) προσπαθω να διατηρω -συντηρω σε καλη κατασταση με χαλλλλλαρο προγραμμα μερα παρα μερα,(τα πλυντηρια λιγο μου το χαλανε αλλα τεσπα:rolleyes:)

Αυτα τα νεα για σημερα, θα προσπαθησω να ξαναμπω συντομα,

το προβλημα μου ειναι οτι μου χαλασε ο σπορος το λαπ τοπ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΜΑΣΤΟΡΑ και σας διαβαζω απο το παλιο που δεν εχει κουμπια(ναι αυτος τα εβγαλε:o) και δεν μπορω να γραψω,και στο σταθερο το πσ βαριεμαι να καθομαι :mrgreen:

σας φιλω ολλες

καλο μεσημερι :)

Link to comment
Share on other sites

mamakonstantinou δεν ξέρω από ράμματα αλλά εύχομαι να σου περάσει γρήγορα ο πόνος....

Να σας ζήσει και πάλι το μωράκι και να χαίρεσαι τα παιδάκια σου και μην ξεχάσεις να φιλήσεις τα πατουσάκια του εκ μέρους μου!

Καλύτερα που δεν δέχεσαι ακόμη ανθρώπους ακόμη κι αν το σπίτι σας ήταν σούπερ τακτοποιημένο.....κυκλοφορούν πολλές ιώσεις και κατά την γνώμη μου πάντα, το νεογνό προφυλάσεται καλύτερα έτσι.....

Όσο για το σπίτι μην στενοχωριέσαι, λεχώνα είσαι έλεος! Εγώ προσωπικά χρειαζόμουν τον χρόνο μου στην λοχεία και δεν ήθελα πολλά πολλά με κανέναν.

Από όνειρα δεν ξέρω τίποτα απολύτως......

Αφροδιτακι μου σ'ευχαριστω πολυ για τις ευχες!!!Εννοειτε πως θα του δωσω πολλα φιλακια!!!Τα πατουσακια του δεν παιζονται!!!

Τελικα πηγα στο γιατρο και εχω παθει θλαση στους μυς στην τομη και οτι θα κανει20 μερες για να περασει....:shock::shock::cry::cry::cry:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημέρα!

mamakonstantinou να το χαίρεσαι το μικρούλι σου!ναι συμφωνώ, καλύτερα όχι το πρώτο δίμηνο επισκέψεις στο σπίτι...α κ περαστικά...ξέρω καλά από ράμματα:rolleyes:

4u μπράβο για τη δουλειά και για την ανεβασμένη διάθεση γενικώς:wink:

εγω άφησα μερικές μέρες το σπίτι - και πρέπει επιγόντως να βάλω σκούπα σήμερα- γιατί είχα όλους με ιωσούλα στο σπίτι και έκανα τη νοσοκόμα..τεσπα. θα επανέλθουμε σύντομα, οπότε ολα καλά:D


Wgl2p3.png

kHoQp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ειρήνη πως είναι ο σύζυγος;

Εύχομαι περαστικά σε όλους και καλή ανάρρωση σε όσους συνέρχονται....

Η μέρα σήμερα ξεκίνησε χάλια......πολλά νεύρα έχω (περιμένω περίοδο...) και εξελίχθηκε ακόμη πιο άσχημα επειδή προέκυψε απόλυση συνεργάτιδας μου μετά από 25 χρόνια.......

Το ακόμη ασχημότερο είναι πως όλα τα έντυπα, υπογραφές κτλ τα φορτώθηκα εγώ και όπως καταλαβαίνετε είμαι χάλια ψυχολογικά....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!

Αλλαγές, μεγάλωσε η παρέα και οι οικογένειες! να χαίρεστε τα μωράκια σας!

ωραίες φάσεις είναι αυτές, πολύ όμως!!

Ελπίζω να είστε καλά όλες. Για εσάς που με θυμάστε (ακόμα, ελπίζω... :wink:) τα πράγματα βαίνουν καλώς, προσπαθώ να συμμαζευτώ , ξεκαθαρίζω, δίνω, πετάω, προσπαθώ.

ΑΛΛΑ υπάρχουν και όοολα αυτά που υπάρχει ένα συναισθηματικό δέσιμο να πω, χρηστικότητα καμία όμως. Σας διαβάζω μπας και παρακινηθώ και τα σουτάρω. Δουλειές λίγες, σπίτι οριακά καθαρό, αλλά ο χρόνος λίγος οπότε τι να γίνει!

Σας εύχομαι μία υπέροχη χρονιά και πολλές όμορφες εκπλήξεις. Φιλιά πολλά πολλά!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!!!Τι κανετε???

Εγω κλασικα ποναω και καααααθομαι...

Κορίτσια μου,

Μόλις ανέβασα ένα άρθρο, σχετικά με μία προσθήκη / αλλαγή που έκανα στο σαλόνι μας.

http://easylivingbyirene.blogspot.gr/2015/01/blog-post_25.html

Σας φιλώ όλες! ;)

Ειρηνακη μου καλοριζικος!!!!Ειναι πολυ ομορφος!!!!Μπορεις να μου δωσεις καποιες πληροφοριες,ποσο τον πηρες κτλ,γιατι ψαχνω και εγω ενα μεγαλο καθρεφτη για πανω απο τον μπουφε μου,αλλα θελω κατι οικονομικο και σε country στυλ(αν το γραφω σωστα:rolleyes:)

Θελω να βρω και κουρτινες καποια στιγμη αλλα δεν βρισκω το σχεδιο που θελω...μολις αναρρωσω μαλλον θα παω Αθηνα να ψαξω για υφασμα.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια! τι κανετε? εμεις καλα, την τριτη παω για αμνιο κ δεν σας κρυβω οτι ενα αγχος το εχω! θα ερθει κ η μαμα μου κανα δυο μερες για παρεα κ βοηθεια.

ειρηνη μου για το ονειρο οντως προκειτε για μια δυσαρεστη ειδηση, αλλα παροδικη μαλλον, γιατι σε σωζουν τα μαυρα παπουτσια που ειναι κοντρα στο ονειρο. το πιο πιθανον ειναι το αγχος σου, που σου βγαινει στον υπνο. θεττικη σκεψη! πως ειναι ο αντρας σου?

βουλιτσα περαστηκα σου! πως το επαθες αυτο? μια χαρα το πηρε ο μικρος, ανυπομωνω να δω κ εγω τις αντιδρασεις της! προς το παρον χαιδευει την κοιλια, την φιλαει κ γαργαλαει τον μπεμπη λεει!

μαρακι μου ευχαριστω για τις ευχες! να σαι καλα!!! χαθηκες κ εσυ!!!

καλλιοπακι καλως την! που εισαι βρε ψυχη????!!!

μυρτουλα περαστηκα σε ολους! το σπιτι θα το ξαναφερεις σε σειρα!

αφροδιτακι δυσκολες καταστασεις αυτες, ιδιως οταν εχεις δουλεψει κ με την συναδελφο τοσα χρονια.....υπομονη! με τον αντρα σου κ την δουλεια του τι εγινε?

εγω απο δουλειες τα βασικα μονο, αυριο θα κανω ενα ντου, το εβδομαδιαιο, κ την δευτερα θα φτιαξω 2 φαγητα για τις επομενες μερες.

σας φιλω, να εχουμε ενα καλο σκ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...