Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

ΝΕΟΣ ΚΑΦΕΣ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 105
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δημοφιλείς ημέρες

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

Βρε καλως το κοριτσακι!!δεν ξερω τι γινεται!!καλυτερα...αλλαξα και τον τιτλο!!χι!χα!πως τα περασες?

ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ.

ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΗΡΘΑ.ΩΡΑΙΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ.ΚΟΚΑΛΩΣΑ ΑΠ ΤΟ ΚΡΥΟ.Π Ο Λ Υ Κ Ρ Υ Ο!!!!:confused::confused::confused:

ΣΙΔΕΡΩΣΕΣ????ΕΓΩ ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΑ ΞΕΠΕΤΑΞΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ.ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΜΟΝΟ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑ.ΨΑΡΑΚΙ ΘΑ ΨΗΣΩ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι!!!ευτυχως!!αυριο μετα το γραφειο θα παω για το μαλλακι!!και δεν θελω να αφησω δουλιτσες στο σπιτι....!ασε που θελω να τον ξεμοναχιασω αυριο !!!θα του κλεισω ραντεβουδακι!!πραγματικα εχει πολυ κρυο εξω.....αλλα ειναι καιρος για δυο.....!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσακια μου τι εγινε? ποιος ματιασε το καφε μας/ Μολις σας βρισκω σας χανω παλι!Τελος παντων οτι κ να μας κανουν εμεις θα βρισκομαστε παντα..gorgina k nikol σας ευχαριστω για τα μηνυματα κ την ενημερωση πολυ με συγκινησατε που με σκεφτηκατε..

Εγω στον γιατρο δεν πηγα ακομη θα παω την Παρασκευη..εχω τρελη αγωνια κ φοβαμαι πολυ..φοβαμαι μην τελειωσει εδω..

προσπαθω να ειμαι αισιοδοξη αλλα με περνει κ απο κατω..παντως το στηθος συνεχιζει να ειναι τουμπανο κ εχω εντονες καουρες το απογευμα σαν να μην χωνευω το φαγητο δεν ξερω αν αυτα ειναι σημαδια πως ολα πανε καλα γιατι περνω κ τα utrogestan οποτε το στηθος μπορει να ειναι απο κει

Προλαβα να διαβασω για τα ευχαριστα του καφε μας ..τα κοριτσακια μας που ξεκινανε κ ειμαι σιγουρη πως ολα θα πανε καλα κ επισης για τα μωρακια μας τον μαχητη της φιορουλινι κ τα κουκλακια της χουχουλινας κ πολυ χαρηκα..σας φιλω γλυκα ολες

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Χρυσουλακι μου,δεν υπαρχει περιπτωση να χαθουμε!!τυχερη μανουλα,πιστεψετο εισαι εγκυουλα!!θα περιμενουμε να ακουσουμε χτυπους την Παρασκευη..τικ-τακ-τικ!!φιλακια ....!!!ευχομαι μεσα απο την καρδια μου,οτι καλυτερο!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσακια μου τι εγινε? ποιος ματιασε το καφε μας/ Μολις σας βρισκω σας χανω παλι!Τελος παντων οτι κ να μας κανουν εμεις θα βρισκομαστε παντα..gorgina k nikol σας ευχαριστω για τα μηνυματα κ την ενημερωση πολυ με συγκινησατε που με σκεφτηκατε..

Εγω στον γιατρο δεν πηγα ακομη θα παω την Παρασκευη..εχω τρελη αγωνια κ φοβαμαι πολυ..φοβαμαι μην τελειωσει εδω..

προσπαθω να ειμαι αισιοδοξη αλλα με περνει κ απο κατω..παντως το στηθος συνεχιζει να ειναι τουμπανο κ εχω εντονες καουρες το απογευμα σαν να μην χωνευω το φαγητο δεν ξερω αν αυτα ειναι σημαδια πως ολα πανε καλα γιατι περνω κ τα utrogestan οποτε το στηθος μπορει να ειναι απο κει

Προλαβα να διαβασω για τα ευχαριστα του καφε μας ..τα κοριτσακια μας που ξεκινανε κ ειμαι σιγουρη πως ολα θα πανε καλα κ επισης για τα μωρακια μας τον μαχητη της φιορουλινι κ τα κουκλακια της χουχουλινας κ πολυ χαρηκα..σας φιλω γλυκα ολες

χρισουλακι μου τι κανειςςςςςςςςςςς? ειχαμε αγωνία γιατί δεν ξέραμε αν εχεις παει στο γιατρό!! αντε κοριτσακι μου λιγη υπομονή, και να δεις οτι ολα θα πανε μια χαρά .φιλάκιαααααααααα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...