Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Οπότε απ' όσο καταλαβαίνω,αυτό μπορεί να συμβεί και με τον προεμφυτευτικο.Να είναι ένα έμβρυο τσεκαρισμενο υγιές και κατά τη διαίρεση να προκύψει κάποια ανωμαλία..άρα είναι τελείως θέμα τύχης..

      Προεμφυτευτικός γίνεται συνήθως σε βλαστοκυστες όπου έχουν γίνει οι διαιρέσεις και βλέπει το έμβρυο για χρωμοσωμικες ανωμαλίες. Από εκεί και πέρα η φύση αποβάλει όσα έμβρυα δεν είναι καλά, κάποιες φορές όμως (ελάχιστες ευτυχώς) καταφέρνουν και προχωράνε. Αυτά ή χάνονται στις πρώτες εβδομάδες της κύησης ή γεννούνται με τα προβλήματα που ξέρουμε. Εσυ είχες ένα υγιές έμβρυο στα τέσσερα, στατιστικά πολύ καλά. Είσαι σε πολύ φυσιολογικά πλαίσια. Δεν μπορεί όλο τα έμβρυα να είναι καλά. Μην αγχώνεσαι, απλά μην αφήσεις πολύ τον καιρό να περάσει!

ΝΕΟΣ ΚΑΦΕΣ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 105
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δημοφιλείς ημέρες

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα νικολ.:P πως εισαι?

ιωαννακι σημερα θα γινεις θεα!!!!!!αυτα ειναιιιιι.............:P

giorginaki πολυ θα γουσταρα να πιναμε χαλαρααααα το καφεδακι παρεουλα μπροστα στο τζακακι!!!!!αχ πολυ μ'αρεσει...:P


an1cOLO0g410000MTk0cGh8MjUzMTg1MTBkbGF8eW91ciB0ZXh0.gif
Link to comment
Share on other sites

Νικολ,τι κανεις?καλε μου,εχω ραντεβουδακι με τον αντρουλη μου το βραδυ!!γιατι νομιζεις σιδερωνα ολο το απογευμα?γιατι μες την νυχτα εφτιαχνα κοτοσουπα για το μεσημερι?......για να εχω ελευθερες ωρες....!χι!χα!

Link to comment
Share on other sites

αααααααααααααααααα πονηρη ιωαννα!!!

καλημερα βασουλα!

καλα ειμαι,καθισιο κ αγιος ο θεος!βαρεθηκα ειναι η αληθεια,αλλα ειναι για καλο σκοπο!ειπα αυτη τη φορα να μη βγω καθολου εξω κ να μην κανω σχεδον τπτ....μπας κ πιασει


ποσο ακομα πρεπει να πονεσουμε για το αυτονοητο?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βασουλα μου και εγω τρελαινομαι για τζακι....!!αλλα το δικο μου ειναι ενεργειακο και μου βγαινει η Παναγια να καθαρισω το τζαμι του....!οπως βλεπεις εχει και τα αρνητικα του.....!στο εξοχικο ομως ειναι παραδοσιακο και το ευχαριστιεμαι περισσοτερο.....!ειναι παρεα οπως και να το κανεις...γιαυτο και το αναβουμε καθε μερα.....!φτιαχνει ατμοσφαιρα!!τυχερο Γοργινακι εσυ το ευχαριστιεσαι ολη την μερα....!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα νικολ.:P πως εισαι?

ιωαννακι σημερα θα γινεις θεα!!!!!!αυτα ειναιιιιι.............:P

giorginaki πολυ θα γουσταρα να πιναμε χαλαρααααα το καφεδακι παρεουλα μπροστα στο τζακακι!!!!!αχ πολυ μ'αρεσει...:P

τελειααααααααααα θα ηταν!! :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Νικολ , μια χαρα εισαι μεσα....!τι να κανεις εξω?κανει πολυ κρυο και βλεπεις φατσες λυπημενες!οποτε?κατσε μεσα....που εχεις και καλο σκοπο!!ολα θα πανε καλα......τα μωρακια ερχονται....!

Link to comment
Share on other sites

και δε μου λες ιωαννακι,πατε ξεχοριστα στο ραντεβου?για πες λεπτομερειες!!!!!

εγω εχω τζακι στο πατρικο μου και τωρα που εφυγα μου λειπει το ατιμο:(

Νικολ μου με την δουλεια τι εγινε


an1cOLO0g410000MTk0cGh8MjUzMTg1MTBkbGF8eW91ciB0ZXh0.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αααα,για εξω ειναι το ραντεβου???μ αρεσει!!!

βασουλα τελικα ηταν απλο,μου εδωσαν αδεια απο το κεντρο για ολες τις ημερες κ ολα ενταξει.εγω νομιζα οτι δε δικαιουμαστε αδεια για εξωσ ,αλλα τελικα εκανα λαθος...


ποσο ακομα πρεπει να πονεσουμε για το αυτονοητο?

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστουμε,Γοργινακι!!πες οτι τον πινουμε ήδη μαζι...χι!χα!Βασουλα,και βεβαια ξεχωριστα σε σημειο που εχουμε συμφωνησει,διαφορετικα δεν εχει ουσια....!ειπαμε ειναι ραντεβου......!χι!χα!για αναθερμανση σχεσεων....!με την προσπαθεια υπαρχει απομονωση και χρειαζεται....!(πονηρο μυαλο)!!!χα!χα!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστουμε,Γοργινακι!!πες οτι τον πινουμε ήδη μαζι...χι!χα!Βασουλα,και βεβαια ξεχωριστα σε σημειο που εχουμε συμφωνησει,διαφορετικα δεν εχει ουσια....!ειπαμε ειναι ραντεβου......!χι!χα!για αναθερμανση σχεσεων....!με την προσπαθεια υπαρχει απομονωση και χρειαζεται....!(πονηρο μυαλο)!!!χα!χα!

εισαι τελικα πονηρο θηλικο!!!!!!σου βγαζω το καπελο:lol::lol::lol::lol:


an1cOLO0g410000MTk0cGh8MjUzMTg1MTBkbGF8eW91ciB0ZXh0.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...