Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

ΝΕΟΣ ΚΑΦΕΣ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ


Recommended Posts

μπράβο ροδούλα μου.! και του χρονου να το επαναλάβετε με ενα μπεμπάκι παραπάνω στο οικογενειακό τραπέζι:lol:

Και ενα και δύο μπεμπακια

μακαρι να ξεπερασει και η αδερφη μου καποια προβληματακια υγειας που απεκτησε απο την 1η εγκυμοσυνη και να κανει ενα ακομα παιδακι!

στο φεις εχεις λουλουδακια ή ακανα καποια αλλη φιλη;;;


το κοριτσάκι μας

029ed13ffd.png

το αγορακι μας

event.png

Θεε μου σε ευχαριστω...................

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 105
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δημοφιλείς ημέρες

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Και ενα και δύο μπεμπακια

μακαρι να ξεπερασει και η αδερφη μου καποια προβληματακια υγειας που απεκτησε απο την 1η εγκυμοσυνη και να κανει ενα ακομα παιδακι!

στο φεις εχεις λουλουδακια ή ακανα καποια αλλη φιλη;;;

κοριτσάκι μου έιμαστε ήδη φίλεςςςςςςςς. σου είχα στήλει μήνυμα για την αλλαγή του καφέ:lol::lol::lol: ε καποιο αλλο κοριτσάκι θα έκανες!!!

Link to comment
Share on other sites

Και ενα και δύο μπεμπακια

μακαρι να ξεπερασει και η αδερφη μου καποια προβληματακια υγειας που απεκτησε απο την 1η εγκυμοσυνη και να κανει ενα ακομα παιδακι!

στο φεις εχεις λουλουδακια ή ακανα καποια αλλη φιλη;;;

ευχομαι μεσα απο την καρδιά μου να είναι καλά η αδελφούλα σου και πρώτα ο θεός να κάνει και 2ο παιδάκι . και 1 και 2 και 3 και όσα θέλετεε:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

ηρθα κι εγωω!!!

καλε πηραν χαμπαρι οτι θελουμε να αλλαξουμε την ονομασια του καφε και μας εκαναν το χατηρι:tongue:

χρυσουλακι ολα τελεια θα πανε!!!!μην αγχωνεσαι και δεν κανει:Pμε το καλο..:P

ροδουλιτσα χαιρομαι που περασατε ομορφα!και συγχαρητηρια στη μαμα σου:P

μαλι μου με το καλο να περασει ο καιρος και να μπεις δυναμικα στον αγωνα!!!:P

ιωαννακι μου πολυ σε χαιρομαι με αυτα τα..ραντεβου!!!:P:p

ρινουλα καλη επιτυχια για αυριο,περιμενουμε τα ευχαριστα..ελπιζω σε αυτο το καφε,χιχιχι!!!!!

φιλακια σε ολες,παω να στεγνωσω μαλλακι .ονειρα γλυκα:P:p


an1cOLO0g410000MTk0cGh8MjUzMTg1MTBkbGF8eW91ciB0ZXh0.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

thumbnailcael2n1w.jpg?w=470Kαλημερα κοριτσαρες μου!!Ρινουλα,καλοστεριωτα να ειναι στην φωλιτσα σου!!συντομα θα εισαι και επισημα μανουλα!!Φαιη,περιμενουμε νεα σου!!Χριστινακι,κανενα νεο απο το μετωπο?χι!χα!Χαπυ,που εισαι?Ναφι,ακομα μας ψαχνεις?Ονειρουλα τα φιλια μου !Βιβουλα ,περιμενουμε νεα !εδω ειμαστε.....!!Μια μεγαλη αγκαλια στην Φιορουλομανουλα,στην Χουχου μας και στα μωρακια τους!Εβελινακι, καλη αρχη.....και φυσικα τελειομηνη εγκυμοσυνη!Μαλι μου,ο καιρος περναει πολυ γρηγορα και τωρα με καθαρο τοπιο?ολα θα πανε τελειαααα......!!!Γλυκες καλημερες στις φρεσκοεγκυουλες και στα καναπεδατα κοριτσακια μας!!Επισης ντυθειτε καλα,εχει παγωνια....!ομως ο καιρος θα φτιαξει με λιγες βροχουλες για το Σαβ/κο!!καλο πρωινο ξυπνημα......σας περιμενω.....!!ματς-μουτς!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερααα κυριες μου!!!!!

ξυπνησατε?

ιωαννακι το πρωινο φτιαξε...:Pαν δεν μυρησει καφες δεν εμφανιζοντε!τι κανεις κοριτσι μου σημερα?

Ρινουλα καλοστερειωτα να ειναι!!!!!:P

τι αλλο περιμενουμε σημερα?:rolleyes:

φιλακια σε ολες!βρε κοριτσια πολυ παγωνια εχει,μπρρρρρρρρρ


an1cOLO0g410000MTk0cGh8MjUzMTg1MTBkbGF8eW91ciB0ZXh0.gif
Link to comment
Share on other sites

14062.gif

καλημέρα καλημερα σε όλα τα κοριτσάκιααααααααααα!!

Ιωαννούλα πρωινούλα , τι μου κανεις?

Ρινούλα καλή εμβρυομεταφορά κοριτσάκι μου γιά σήμερα, καλοστέριωτα τα μωράκια σου.

φιορουλίνι και χουχουλινομανουλίτσα φιλιά στα αστεράκια σας

Φιλάκια πολλα στις μανούλες , στις μέλλουσες μανούλες, στις καναπεδάτες μας,στις κεντήστρες μας, και σε αυτές που θα ξεκινήσουνν το κεντηματάκι, μα και σε όλες τις υπολοιπες μια γλυκιά καλημερα

Link to comment
Share on other sites

Καλημερααα κυριες μου!!!!!

ξυπνησατε?

ιωαννακι το πρωινο φτιαξε...:Pαν δεν μυρησει καφες δεν εμφανιζοντε!τι κανεις κοριτσι μου σημερα?

Ρινουλα καλοστερειωτα να ειναι!!!!!:P

τι αλλο περιμενουμε σημερα?:rolleyes:

φιλακια σε ολες!βρε κοριτσια πολυ παγωνια εχει,μπρρρρρρρρρ

καλημέρα βασουλίνι μουυυυυυυυυυ. :-P

η ιωαννα μας έχει καλομάθει με τα ομορφα πρωινά της:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημέρα βασουλίνι μουυυυυυυυυυ. :-P

η ιωαννα μας έχει καλομάθει με τα ομορφα πρωινά της:lol::lol:

καλημερα ομορφια μου!!!:P

ατιμες συνηθειες,δεν κοβοντε ευκολα και την πατησε τωρα το Ιωαννακι!!!:Pεσυ πως εισαι?αν καθηστερω να απαντω να ξερετε οτι εχω δουλεια


an1cOLO0g410000MTk0cGh8MjUzMTg1MTBkbGF8eW91ciB0ZXh0.gif
Link to comment
Share on other sites

καλημερα ομορφια μου!!!:P

ατιμες συνηθειες,δεν κοβοντε ευκολα και την πατησε τωρα το Ιωαννακι!!!:Pεσυ πως εισαι?αν καθηστερω να απαντω να ξερετε οτι εχω δουλεια

καλα είμαι κοριτσάκι μου. εγώ εδώ στο σπιτάκι μου, τώρα θα αναψω και το τζακάκι, μια χαρούλα εχω και ωραία παρεούλα (εσάς) τι καλύτερο!

εχετε στήλει μηνυματάκια σε ναφούλα , χάπυ για την αλλαγή του καφέ? εγώ εστειλα σε καποια κοριτσάκια.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...