Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 minutes ago, Fay_ said:

      Είμαι και μόνη μου δεν έχει γυρίσει ο άντρας μου από τη δουλειά. Έχω δυο εμβρυακια. Λέτε να έχουν πάθει τίποτα και τα δυο; Αχ τι ρωτάω τώρα κι εγω.. που να ξέρετε..τώρα δεν έχω ξανά δει εδώ και ένα τέταρτο κάτι 

      Μην ανησυχείς … κάποιο αγγείο ίσως ;;; Καλύτερα να ξεπλωσεις να μην κανείς κάτι … να είσαι ήρεμη και ξεκούραστη … 

ΝΕΟΣ ΚΑΦΕΣ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ


Recommended Posts

Καλησπερα Γοργινακι!!!εδω ειμαστε....!στο γνωστο ραντεβουδακι!!!τι κανεις?

καλα ειμαι κοριτσάκι μου. γιατί ομως πάλι τα ίδια....? τελος παντων είπαμε για το μονοπάτιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι:lol::lol:

εδώ μπροστά στο τζάκι με το αντράκι μου . μολις ήρθε το αγοράκι μου απο την δουλεία!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 105
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δημοφιλείς ημέρες

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Group φθινοπωρου-χειμωνα! 2011-2012!!!!!!!!!!!!!!storch.jpg

ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ138482.gif

Βασω75- θα μας ανακοινωσει οταν ειναι ετοιμη....πρωτα ο θεος...!!

Αγγελικη-χ-περιμενουμε νεα των εξετασεων!!ολα θα πανε καλα πρωτα ο θεος!!

νικολ-τε -13/1/12 ειναι καναπεδατη!χοριακη 24/1!θα γινει και επισημα μανουλα!με το καλο!!

αρετη 18/8 -ξεκιναει!! με το καλο θα γινει μανουλα στο 2012...εχει παγωτακια!!!

Τινα29 -Εχει ήδη ξεκινησει!θα μας ειδοποιησει πριν την χοριακη!!καλη τυχη!!

Melitta -ειναι σε καλο δρομο....!εχει ξεκινησει ήδη με τις εξετασουλες!!καλη αρχη!

Ιωαννα-Θα επιστρεψω με νεο πλανο προσπαθειας!!καλη τυχη!!!

Μαρα- ειναι καναπεδατη!!με το καλο να μας ανακοινωσει την θετικη χοριακη της!!

Ναφι-οτι και να αποφασισει.....ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ!!!!

Μομεντς-νεος γιατρος,νεα ξεκινημα!!καλη αρχη!!!

Λιανα?οταν ξεκινησει με το καλο θα μας το ανακοινωσει!!!καλυ τυχη!!

Vivoula-ξεκιναει υπερηχους!καλο καναπεδιασμα..!θα γινεις μανουλα!καλη επιτυχια!!!

Γιωτα?κανουμε εξετασουλες και βουρ στην τελευταια και τυχερη προσπαθεια!!με το καλο!

Μvas-ξεκιναει πρωτα ο θεος τελος Ιανουαριου!θελει να γινει μανουλα!καλο ξεκινημα!!!

Λια-?συντομα θα ξεκινησει και θα μας το ανακοινωσει!!καλο ξεκινημα!!

Roze- πρωτα ο θεος θα ξεκινησει με το νεο ετος!μανουλα θα γινει!!!καλη επιτυχια!!

Gorgina- ξεκιναει πρωτα ο Θεος Ιανουαριο!!θα μας ανακοινωσει!!καλη αρχη!!

Αρετουσα80-ειναι μαζι μας!!το 2012 θα πανηγυρισουμε την εγκυμοσυνη μας!με το καλο!

Faii-θα μας ανακοινωσει την προσπαθεια της....εχει παγωτακια!!με το καλο!!

Εβελινα-ξεκιναει πρωτα ο θεος...!μακαρι να ερθει με το καλο!!καλη αρχη!

Αναστασια- θα περιμενουμε νεα της!θελει να γινει μανουλα και θα γινει!με το καλο!

Ρινουλα- ειναι καναπεδατη!θα γινει μανουλα το 2012!!καλοστεριωτα!!

Santa- συντομα θα μας ανακοινωσει το νεο της ξεκινημα!!τυχερο να ειναι!!!

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣmurielle-3.gif

Ροδουλα-ΠΗΤ 7/8/!!

Marxar -ΠΗΤ ?

xristina83 - ΠΗΤ 14/2 κοριτσακι!!!

baby - ΠΗΤ 9/3/12 κοριτσακι!!!

Κριστιμ-ΠΗΤ 22/2/12 αγορακι!!!

Melli-?ακουσαμε καρδουλα.......!

Mxara-?

Χρυσουλακι-?

Stell-?

ΣΙΛΕΝΑ-κατηγορια απο μονη της!........love_kisses-464.gif

11.jpg?w=296&h=170

Κατερινα-Ειναι διδυμομανουλα!!κοριτσακι & αγορακι!!Να της ζησουν!!

Hellen-11/11/11!!Εγινε μανουλα!!!Αγορακι!!!!να της ζησει!

Φιορουλινι-Ειναι μανουλα...αγορακι....!να της ζησει!

Χουχουλινα-Ειναι διδυμομανουλιτσα!!κοριτσακι & αγορακι!!Να της ζησουν

__________________

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω κοριτσακια μου μακαρι να πανε ολα καλα...πολυ θα ηθελα να μεινω στην παρεα σας αλλα εχουμε να παμε μια επισκεψη θα τα πουμε αυριο..ελπιζω να μην σας χασω παλι..φιλακια πολλα καλο βραδυ

Link to comment
Share on other sites

good-luck-comment-015.gif

Ρινουλα !!!ευχομαι αυριο να ειναι η ομορφοτερη μερα της ζωης σου!!με το καλο να μεινουν στην φωλιτσα σου και συντομα να μας ανακοινωσεις μια χοριακη με πολλα πολλα++++++!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σαντα μου,τοσο πολυ κρυο?γιατι κοριτσακι μου δεν ντυθηκες?μεσα στο μαγαζι δεν ειχε ζεστη?ή μηπως παγωσες οταν βγηκες εξω...?και στο σπιτι οταν εφυγες ειχες κλεισει την θερμανση?....εγω εδω βραζω...!βοηθησε και το σιδερωμα σε αυτο...χι!χα!Ομως περασες ομορφα....!αυτο εχει σημασια.!

Link to comment
Share on other sites

--laku-noc--h_large.jpg

Καλο βραδυ κοριτσακια μου!!παω να ετοιμασω φαγητακι για αυριο....!!κοτοπουλακι σουπα......!!θα τα πουμε το πρωι.....!αν δεν ανοιξει θα ανοιξουμε αλλη σελιδουλα.....!χι!χα!να περνατε ομορφα και να χαμογελατε....!τα καλυτερα ειναι μπροστα!!!!!!!!φιλακια στα μουτρακια σας!!!

Link to comment
Share on other sites

χρισουλάκι να προσέχεις!! περιμενουμε τα νεα σου!:tongue:

ιωαννούλα καληνύχτα! κοτόσουπα είχα εγώ σήμερα.!:P τα λεμε στο πρωινό μας ραντεβού

σάντα μου καλό μαγειρεμα κα σε εσένα:tongue:

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΡΟΥΣΑ!!!!

Χρυσουλάκι, όλα καλά θα πάνε... Περιμένουμε νέα "σας"...

Ρινούλα, εύχομαι μια ζεστή ζεστή φωλίτσα για τα μωράκια σου..

Νικόλ, πως πάει;Υπομονή και θα το κάψουμε...

Εγώ κορίτσια περιμένω να περάσει ο καιρός να ξαναμπώ στη διαδικασία. Αρχές Μαρτίου πρώτα ο Θεός. Πάντως μετα τη λαπαροσκόπηση-υστεροσκόπηση έχει αλλάξει εντελώς η ψυχολογία μου.. Φιλιά σε όλες!!!


"Έχω μια αγκαλιά...για σένα την έχω...και πολλά φιλιά σού στέλνω ξανά...που δεν είσαι εδώ ακόμα τ'αντέχω....όμως μην αργείς δε νιώθω καλά..."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ιωάννα, Γοργίνα και Σάντα φιλάκια... Χειμώνας είναι και θα περάσει με αγκαλίτσες...


"Έχω μια αγκαλιά...για σένα την έχω...και πολλά φιλιά σού στέλνω ξανά...που δεν είσαι εδώ ακόμα τ'αντέχω....όμως μην αργείς δε νιώθω καλά..."

Link to comment
Share on other sites

Ιωάννα, Γοργίνα και Σάντα φιλάκια... Χειμώνας είναι και θα περάσει με αγκαλίτσες...

φιλια πολλα κοριτσακι μου και σε εσένα . ελπίζω η ψυχολογία να εχει αλλαξει προς το καλύτερο ..εννοείται:lol: με το καλό κοριτσάκι μου. παρε δύναμη και βουρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ:lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα όμορφες!!!!

Καλε γιατί μας το κλείνουν όλη την ώρα το καφέ μας;;;

χάθηκα το πρωί γιατί έπεσε δουλίτσα...

Σήμερα επιτέλους κατάφερα να γράψω και τα φαρμακακια... Οπότε ανέβηκε και η ψυχολογία μου.. Όπως λέει και η gorgina όλα καλά όλα ανθηρα!!!

Αύριο θα πάρω και το κέντρο για να μου πουν ποτέ να να πάω για τον υπερηχο...

Αχ πλησιάζουν οι μέρες.. Τελειώνουν τα ψέματα!!!

Τι κρύο είναι αυτό;; Από τις 6 έχω ανάψει τέρμα το καλοριφέρ και ακόμα νομίζω ότι το σπίτι είναι κρύο..

Καλό μαγείρεμα στις νοικοκυρουλες!!!


tJYkp3.png
Link to comment
Share on other sites

Με τόσα που γίνονται με γιατρούς και φαρμακοποιούς πραγματικά μάς κόβουν το αίμα για τα φαρμακά μας.. Ευτυχώς πρόλαβες, Εβελίνα.. Με το καλό...


"Έχω μια αγκαλιά...για σένα την έχω...και πολλά φιλιά σού στέλνω ξανά...που δεν είσαι εδώ ακόμα τ'αντέχω....όμως μην αργείς δε νιώθω καλά..."

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα όμορφες!!!!

Καλε γιατί μας το κλείνουν όλη την ώρα το καφέ μας;;;

χάθηκα το πρωί γιατί έπεσε δουλίτσα...

Σήμερα επιτέλους κατάφερα να γράψω και τα φαρμακακια... Οπότε ανέβηκε και η ψυχολογία μου.. Όπως λέει και η gorgina όλα καλά όλα ανθηρα!!!

Αύριο θα πάρω και το κέντρο για να μου πουν ποτέ να να πάω για τον υπερηχο...

Αχ πλησιάζουν οι μέρες.. Τελειώνουν τα ψέματα!!!

Τι κρύο είναι αυτό;; Από τις 6 έχω ανάψει τέρμα το καλοριφέρ και ακόμα νομίζω ότι το σπίτι είναι κρύο..

Καλό μαγείρεμα στις νοικοκυρουλες!!!

εβελινακι .....δια της τριβης παραγεται θερμότηςς........ είπαμε .....ολα καλα ολα ανθηρα:lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...