Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 15 λεπτά , Alex@ είπε:

      Ξερω πως γινεται τις πρωτες μερες αλλα ειπα να κανω μια απελπιδα προσπάθεια..... Θα το δεχτούν άραγε να την κάνω ταυτόχρονα με την διαδικασία ετ;

      Ευχαριστώ για την απάντηση! Από το διαγνωστικό μου ειπανε πως οι ακτινολογοι αρνούνται να κάνουν στο 2ο 15νθημερο....

      Οπότε δεν ξέρω αν έχει σημασία να τον ρωτήσω  

      Δεν έχεις πρόβλημα, άλλωστε θα γίνει πριν την ετ. Απλά κλείσε ραντεβού να προλάβεις.

ποίες πάμε για σπερματέγχυση?


Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα, Stardust σε ευχαριστώ για το μήνυμα. Απορρώ γιατί μας έκλεισαν, τέλος πάντων, θα τα λέμε από εδώ!

Να σαι καλά Μαράκι!! Μας βρήκες κ εσυ!! :D:D:D


[sIGPIC][/sIGPIC]

Of all the rights of women, the greatest is to be a mother.-Lin Yutang

Σας περιμένουμε καρδούλες μου..!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 16,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • mina pa

    2105

  • tinkerbell!24

    1859

  • Evangeliapan

    1689

  • Sissy2012

    1391

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ντρεπομαι να παω στο μικροβιολογικο που πηγαινω συνηθως.. 2 χοριακες αρνητικες.. Αν παω κ για τριτη κ ειναι αρνητικη δεν γουσταρω τα σχολια κ να με λυπουνται!! Δουλευουν κ καποιοι γνωστοι μου μεσα εκει κ δεν θελω καθολου να σκεφτομαι οτι με κουτσομπολευουν! Απο την αλλη η μικροβιολογος μου ειναι παρα πολυ καλη κ της εχω πολυ εμπιστοσυνη.. Τι να κανω δεν ξερω!!

Μην ανησυχείς θα είναι χαρούμενα τα νέα! Εξάλου πρέπει να γεμίσει η λίστα εγκυούλες μην το ξεχνάς!!!


Το μικρό μας θαυματάκι!!!

b3Yvp3.png

Ζουζουνάκι μου ήρθες στη ζωή μας!!!

[/url]q1T2p2.png

Link to comment
Share on other sites

Mπααααααα, μην το λες. Άσε, θα δούμε!...

Θετικά θα είναι τα αποτελέσματα... τόσες το εύχονται είναι δυνατό να είναι κάτι διαφορετικό?

Προσπάθησε να χαλαρώσεις και όλα θα έρθουν.


Το μικρό μας θαυματάκι!!!

b3Yvp3.png

Ζουζουνάκι μου ήρθες στη ζωή μας!!!

[/url]q1T2p2.png

Link to comment
Share on other sites

Θετικά θα είναι τα αποτελέσματα... τόσες το εύχονται είναι δυνατό να είναι κάτι διαφορετικό?

Προσπάθησε να χαλαρώσεις και όλα θα έρθουν.

Eυχαριστώ κουκλίτσα μου! Πότε ο πρώτος υπέρηχος με το καλό?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ντρεπομαι να παω στο μικροβιολογικο που πηγαινω συνηθως.. 2 χοριακες αρνητικες.. Αν παω κ για τριτη κ ειναι αρνητικη δεν γουσταρω τα σχολια κ να με λυπουνται!! Δουλευουν κ καποιοι γνωστοι μου μεσα εκει κ δεν θελω καθολου να σκεφτομαι οτι με κουτσομπολευουν! Απο την αλλη η μικροβιολογος μου ειναι παρα πολυ καλη κ της εχω πολυ εμπιστοσυνη.. Τι να κανω δεν ξερω!!

Μπορείς απλά να τους γράψεις, αν εσύ όμως δεν νιώθεις καλά γιατί δεν πας κάπου αλλού π.χ. Βιοιατρική ή κάποιο άλλο αξιόπιστο διαγνωστικό κέντρο; Αν και θα είναι ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΕΤΙΚΗ αυτήν την φορά.


DZwvp2.png

tt1908cc.aspx

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια ευχαριστώ πολύ που με καλέσατε. Και πάνω που είχα βολευτεί στο προηγούμενο χώρο μας. Άντε και την Δευτέρα αναμένουμε δύο μεγάλες χοριακές. Είπαμε να γεμίζει η λίστα μας εγκυούλες.


DZwvp2.png

tt1908cc.aspx

Link to comment
Share on other sites

καλά αποτελέσματα για όσες περιμένουν αύριο νομίζω είναι η maria papa & Nikol? Stardust & Skybeam την Δευτέρα περιμένουμε σίγουρα τεράστιες χοριακές, ο μήνας ξεκίνησε με θετικά αποτελέσματα και έτσι θα κυλήσει, εμείς με τον σύζυγο προσπαθούμε μόνοι μας και αποτελέσματα σε δύο βδομάδες περίπου..

καλό βράδυ σε όλες πολύ χάρηκα που σας βρήκα :-)


xoH6p3.png

1hQVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κορίτσια ευχαριστώ για την πρόσκληση!!!

πρώτη μου μέρα σήμερα με κλομιφαίνη και είμαι πολύ χαρούμενη που ξεκινάω....

Καλημέρα!!!

Καλή επιτυχία!!

ναι περιμένουμε αποτελέσματα από τις κοπέλες!!

ελπίζω να βρήκαν και αυτές αυτό το θέμα για να μας ενημερώσουν!!:P:p:p


1533345xcnw09g7xt.gif

κι αν είναι αργά, δεν είναι αργά για Θαύματα

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλημερα!!! μολις σας βρηκα μετα απο πολυ κοπο (γιατι ειμαι ασχετη με αυτα) μου ηρθε να βαλω τα κλαματα λεω μολις βρηκα καινουργιες φιλεσ να τις χασω...???:P:p:p:p:p:p:p:p

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στα όμορφα κορίτσια!! Σιγά μην τους κάνουμε τη χάρη και χαθούμε!! Μας κλείσανε αυτοί? Θα λυσσάμε αλλού εμεις!! :lol: :lol: :lol:

Καλληηηηηηηη που είσαι πάλι ρε παιδί??


[sIGPIC][/sIGPIC]

Of all the rights of women, the greatest is to be a mother.-Lin Yutang

Σας περιμένουμε καρδούλες μου..!!

Link to comment
Share on other sites

Eυχαριστώ κουκλίτσα μου! Πότε ο πρώτος υπέρηχος με το καλό?

Εμείς είδαμε χθες το μωρό για πρώτη φορά!!! Δηλαδή ποιο μωρό ... το σάκο!

Φαίνεται ότι όλα είναι καλά... την άλλη βδομάδα θα ξαναπάμε να δούμε και την καρδούλα!!!

Άντε κορίτσια με το καλό να έχουμε καλά νέα σήμερα!


Το μικρό μας θαυματάκι!!!

b3Yvp3.png

Ζουζουνάκι μου ήρθες στη ζωή μας!!!

[/url]q1T2p2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλημερα!!! μολις σας βρηκα μετα απο πολυ κοπο (γιατι ειμαι ασχετη με αυτα) μου ηρθε να βαλω τα κλαματα λεω μολις βρηκα καινουργιες φιλεσ να τις χασω...???:P:p:p:p:p:p:p:p

ελπίζω να το βρουν όλες οι κοπελίτσες το θέμα μας..και να μην τις χάσουμε!!!

νομίζω πρέπει να ειδοποιηθήκαν όλες!!


1533345xcnw09g7xt.gif

κι αν είναι αργά, δεν είναι αργά για Θαύματα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...