Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχεις δίκιο,ίσως γι αυτό έβγαιναν τα τεστ αχνά θετικά.Ειναι πολύ ψυχοφθόρο,δεν ξέρω πως να νιώσω..Δεν ξερω καν γιατί πχ μια χοριακη είναι χαμηλή ενώ είναι εντός ορίων,τι είναι αυτό που την καθορίζει?Προσπαθώ να το πιστέψω και να πάω την Κυριακή με θετικές σκέψεις,αν και προς το παρόν τρέμω απ' το άγχος 

      Έγινε αργά η εμφύτευση … συμβαίνει … μην ανησυχείς άδικα ! Ο θεός μαζί σου ! Να ριναι ευλογημένο ! Όλα καλα θα πάνε εχε πίστη ! 

      • Μου αρέσει 1

ποίες πάμε για σπερματέγχυση?


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 16,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • mina pa

    2105

  • tinkerbell!24

    1859

  • Evangeliapan

    1689

  • Sissy2012

    1391

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Να είστε καλά κοπελάρες μου!! Εύχομαι όλα να πάνε καλά για όλες μας!

Δεν το βαζουμε κατω...συνεχιζουμε...ο,τι και να λεμε οταν απογοητευομαστε οταν ερθει εκεινη η ευλογημενη η ωρα ξεχνιουνται ολα...ανασκουμπωνομαστε και συνεχιζουμε...ευχομαι να απολαυσεις το καλοκαιρι σου και ολα να σου ερθουν κατευχην!

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω Ευαγγελια μου.. Αυτο εχω σκοπο να κανω, γιατι μεχρι τωρα δεν εχω καταλαβει καθολου καλοκαιρι κ μου την εχει δωσει τελειως!! Εσυ σε τι φαση βρισκεσαι;


[sIGPIC][/sIGPIC]

Of all the rights of women, the greatest is to be a mother.-Lin Yutang

Σας περιμένουμε καρδούλες μου..!!

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω Ευαγγελια μου.. Αυτο εχω σκοπο να κανω, γιατι μεχρι τωρα δεν εχω καταλαβει καθολου καλοκαιρι κ μου την εχει δωσει τελειως!! Εσυ σε τι φαση βρισκεσαι;

Εγω σημερα μετα τον γιατρο πηγα και εκανα τις βουτιες μου δεν αντεξα αλλη πιεση...Δευτερα παλι υπερηχο και αν συνεχισει να μεγαλωνει το ενδομητριο θα κανουμε την σπερματεγχυση...Ευελπιστω τουλαχιστον...Εχει ο Θεος !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγω σημερα μετα τον γιατρο πηγα και εκανα τις βουτιες μου δεν αντεξα αλλη πιεση...Δευτερα παλι υπερηχο και αν συνεχισει να μεγαλωνει το ενδομητριο θα κανουμε την σπερματεγχυση...Ευελπιστω τουλαχιστον...Εχει ο Θεος !!!

Mε το καλό, οι βουτιές δεν επηρεάζουν πουθενά...

Κορίτσια πλησιάζουν οι μέρες και η αγωνία μου είναι μεγάλη... ώς τον ουρανό! Αύριο 28η μέρα του κύκλου, αν δεν αδιαθετήσω θα το τραβήξω ώς την Τρίτη-Τετάρτη για τη χοριακή (έχω κύκλο 30-31 ημερών).

Τι τραβάμε ρε γμτο, τα έχω παίξει!:(

Link to comment
Share on other sites

Mε το καλό, οι βουτιές δεν επηρεάζουν πουθενά...

Κορίτσια πλησιάζουν οι μέρες και η αγωνία μου είναι μεγάλη... ώς τον ουρανό! Αύριο 28η μέρα του κύκλου, αν δεν αδιαθετήσω θα το τραβήξω ώς την Τρίτη-Τετάρτη για τη χοριακή (έχω κύκλο 30-31 ημερών).

Τι τραβάμε ρε γμτο, τα έχω παίξει!:(

Το ξερω γιαυτο και το εκμεταλλευτηκα :tongue:

Καλη αναμονη με ευχαριστα αποτελεσματα και μονο!Αυτος ο μηνας αποδειχτηκε πολυ γονιμος παντως.Περα απο τις φιλες που μεινανε εγγυουλες εδω,με οποια φιλη-γνωστη μιλησω για εγκυμοσυνη ακουω...ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ?:-P

Ειλικρινα παντως ευχομαι να εχεις ευχαριστα αποτελεσματα και την αγωνια σου την συμμεριζομαστε ολες!

Link to comment
Share on other sites

Ειλικρινα παντως ευχομαι να εχεις ευχαριστα αποτελεσματα και την αγωνια σου την συμμεριζομαστε ολες!

To ξέρω, αυτό είναι το μόνο σίγουρο, ειλικρινά δεν έχω καμιά αμφιβολία!.. Είστε οι μόνες που ξέρετε και οι μόνες που αντιλαμβάνεστε. Από φίλους δεν το ξέρει κανείς. Στον μπαμπά μου το είπα μόνο χτες το βράδυ, τόσες μέρες μετά...

Αχ, βρε κορίτσια, τα καλύτερα για όλες μας, να τελειώνει αυτή η αγωνία και να μαζευόμαστε με τα μπεμπέ να τα συζητάμε!:D

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια. Απόψε ανακάλυψα αυτό το φόρουμ, πολύ χρήσιμο για να μοιραζόμαστε το άγχος μας για τα παιδάκια που θέλουμε να κάνουμε...

Με λένε Κατερίνα, 33 ετών, είμαι σε φάση 3ης σπερματεγχυσης τώρα, οι προηγούμενες 2 πριν από 2 χρόνια. Δοκιμάζουμε καινούργια γυναικολογο αυτήν τη φορά, διαφορετική μέθοδο (serpafar & ενέσεις μέρα παρά μέρα), γύρω στα 4 ωοθυλάκια φαίνονται έτοιμα, τη Δευτέρα θα μάθουμε και την ημερομηνία της σπερματέγχυσης.

Καλή τύχη σε όλες μας!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια. Απόψε ανακάλυψα αυτό το φόρουμ, πολύ χρήσιμο για να μοιραζόμαστε το άγχος μας για τα παιδάκια που θέλουμε να κάνουμε...

Με λένε Κατερίνα, 33 ετών, είμαι σε φάση 3ης σπερματεγχυσης τώρα, οι προηγούμενες 2 πριν από 2 χρόνια. Δοκιμάζουμε καινούργια γυναικολογο αυτήν τη φορά, διαφορετική μέθοδο (serpafar & ενέσεις μέρα παρά μέρα), γύρω στα 4 ωοθυλάκια φαίνονται έτοιμα, τη Δευτέρα θα μάθουμε και την ημερομηνία της σπερματέγχυσης.

Καλή τύχη σε όλες μας!

Καλημέρα!!Καλοσώρισες!!Καλή επιτυχία!!!

Skybeam 14 μέρες μετά τη σπερματέγχυση θα ξέρεις!!Δεν έχει σημασία ο κύκλος σε αυτή τη φάση!

κοριτσάρες σήμερα είναι μια πολύ ωραία, ηλίολουστη μέρα!!

Να τη χαρούμε όλες όσο μπορούμε..

χωρίς να σκεφτόμαστε..!!


1533345xcnw09g7xt.gif

κι αν είναι αργά, δεν είναι αργά για Θαύματα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγω σημερα μετα τον γιατρο πηγα και εκανα τις βουτιες μου δεν αντεξα αλλη πιεση...Δευτερα παλι υπερηχο και αν συνεχισει να μεγαλωνει το ενδομητριο θα κανουμε την σπερματεγχυση...Ευελπιστω τουλαχιστον...Εχει ο Θεος !!!

Ευαγγελία θα την κάνεις αυτη τη φορά τη σπερματέγχυση μην ανησυχεις!! Και θα πάνε κ όλα καλά!! Κάνε καμια βουτιά τώρα γιατί του χρόνου με το μωρό αγκαλιά δύσκολα τα πράγματα!! :D:D:D:D


[sIGPIC][/sIGPIC]

Of all the rights of women, the greatest is to be a mother.-Lin Yutang

Σας περιμένουμε καρδούλες μου..!!

Link to comment
Share on other sites

Mε το καλό, οι βουτιές δεν επηρεάζουν πουθενά...

Κορίτσια πλησιάζουν οι μέρες και η αγωνία μου είναι μεγάλη... ώς τον ουρανό! Αύριο 28η μέρα του κύκλου, αν δεν αδιαθετήσω θα το τραβήξω ώς την Τρίτη-Τετάρτη για τη χοριακή (έχω κύκλο 30-31 ημερών).

Τι τραβάμε ρε γμτο, τα έχω παίξει!:(

Θα συμφωνήσω με την tinkerbell.. 14 μέρες μετα τη σπερματέγχυση μπορείς να ξέρεις!! Αν θες ομως να περιμένεις, ακόμα καλύτερα!! Ειλικρινα σου εύχομαι ότι καλύτερο.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Of all the rights of women, the greatest is to be a mother.-Lin Yutang

Σας περιμένουμε καρδούλες μου..!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια. Απόψε ανακάλυψα αυτό το φόρουμ, πολύ χρήσιμο για να μοιραζόμαστε το άγχος μας για τα παιδάκια που θέλουμε να κάνουμε...

Με λένε Κατερίνα, 33 ετών, είμαι σε φάση 3ης σπερματεγχυσης τώρα, οι προηγούμενες 2 πριν από 2 χρόνια. Δοκιμάζουμε καινούργια γυναικολογο αυτήν τη φορά, διαφορετική μέθοδο (serpafar & ενέσεις μέρα παρά μέρα), γύρω στα 4 ωοθυλάκια φαίνονται έτοιμα, τη Δευτέρα θα μάθουμε και την ημερομηνία της σπερματέγχυσης.

Καλή τύχη σε όλες μας!

Καλη σου επιτυχιά Κατερίνα!! Εμείς θα είμαστε εδώ να τα λέμε και να σε εμψυχώνουμε!!:D:D


[sIGPIC][/sIGPIC]

Of all the rights of women, the greatest is to be a mother.-Lin Yutang

Σας περιμένουμε καρδούλες μου..!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια. Απόψε ανακάλυψα αυτό το φόρουμ, πολύ χρήσιμο για να μοιραζόμαστε το άγχος μας για τα παιδάκια που θέλουμε να κάνουμε...

Με λένε Κατερίνα, 33 ετών, είμαι σε φάση 3ης σπερματεγχυσης τώρα, οι προηγούμενες 2 πριν από 2 χρόνια. Δοκιμάζουμε καινούργια γυναικολογο αυτήν τη φορά, διαφορετική μέθοδο (serpafar & ενέσεις μέρα παρά μέρα), γύρω στα 4 ωοθυλάκια φαίνονται έτοιμα, τη Δευτέρα θα μάθουμε και την ημερομηνία της σπερματέγχυσης.

Καλή τύχη σε όλες μας!

καλημέρα! καλή επιτυχία σου εύχομαι, να πάνε όλα καλά;)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια. Απόψε ανακάλυψα αυτό το φόρουμ, πολύ χρήσιμο για να μοιραζόμαστε το άγχος μας για τα παιδάκια που θέλουμε να κάνουμε...

Με λένε Κατερίνα, 33 ετών, είμαι σε φάση 3ης σπερματεγχυσης τώρα, οι προηγούμενες 2 πριν από 2 χρόνια. Δοκιμάζουμε καινούργια γυναικολογο αυτήν τη φορά, διαφορετική μέθοδο (serpafar & ενέσεις μέρα παρά μέρα), γύρω στα 4 ωοθυλάκια φαίνονται έτοιμα, τη Δευτέρα θα μάθουμε και την ημερομηνία της σπερματέγχυσης.

Καλή τύχη σε όλες μας!

Kαλημερα!Καλως ορισες!Καλη επιτυχια! :)

Ολες την ιδια αγωνια περναμε και ακομα και αυτο που σου φαινεται υπερβολικο μολις το μοιραστεις εδω θα ανακαλυψεις ποσες απο μας το εχουμε βιωσει,ειτε ειναι συναισθηματα,ειτε αγχος,ενθουσιασμος,στεναχωρια....

Απο τις προηγουμενες δυο να υποθεσω δεν ειχατε καλο αποτελεσμα και γι'αυτο αλλαξατε και γυναικολογο?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...