Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2012


Ειρήνη

Recommended Posts

πωπωωωωω.....YOTOU....αχχχχχ,τις μας κανεις!!!!Φαινονται ΠΕΝΤΑΝΟΣΤΙΜΑ!!!!!Καλοφαγωτα και απο μενα!!!

marianna88 μου,εχεις φτιαξει ενα υπεροχο δεντρο!Απ'οτι καταλαβα ολα τα στολιδια ειναι χειροποιητα!Και μπραβο σου!Ειναι ξεχωριστο!

Η φωτογραφια δε,ακρως εντυπωσιακη!Μπραβο στην αδερφη σου!!!!!


Qilcp2.pngkB3Gp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πωπωωωωω.....YOTOU....αχχχχχ,τις μας κανεις!!!!Φαινονται ΠΕΝΤΑΝΟΣΤΙΜΑ!!!!!Καλοφαγωτα και απο μενα!!!

ωχ εισαι κ εγκυουλα:oops:!!! ελπιζω να εχεις προχειρα γλυκα κοντα σου!:tongue:

ευχαριστω πολυ!!!

ευχαριστω σταυρουλιτσα μου! ναι πολυ καλυτερα, μου εφτιαξε κ πρωινο σημερα! (εχω γενεθλια)

Link to comment
Share on other sites

Μιας και ολοκλήρωσα τα γλυκά των Χριστουγέννων (εκκρεμεί μόνο το γλυκό που θα πάω στο γιορτινό τραπέζι) σας τα βάζω συγκεντρωτικά

http://apospitimeagapi.blogspot.gr/2012/12/blog-post_21.html

Βρε Ειρηνάκι, λείπεις και αραχνιάσαμε...


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

Μιας και ολοκλήρωσα τα γλυκά των Χριστουγέννων (εκκρεμεί μόνο το γλυκό που θα πάω στο γιορτινό τραπέζι) σας τα βάζω συγκεντρωτικά

http://apospitimeagapi.blogspot.gr/2012/12/blog-post_21.html

Βρε Ειρηνάκι, λείπεις και αραχνιάσαμε...

Πόσο σ' ευχαριστώ που με αναζήτησες... πόσο σ' ευχαριστώ!!!

Δουλεύω σαν τρελή και ενώ μπαίνω και σας διαβάζω... {είστε το κόλλημά μου! :tongue: } αλλά δεν προλαβαίνω να σας γράφω όλα αυτά τα υπέροχα που μ αρέσουν όλα αυτά τα υπέροχα που δημιουργείτε..... :|

Σας φιλώ γλυκά!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα ξωτικά!!!

Και αντίστροφα ο χρόνος μετράει...

Υπέροχα όλα!

Οι στολισμοί,τα γλυκάκια σας,οι ονειρεμένες φωτογραφίες που ανεβάζετε!

Εφτιαξα κι εγω το προηγούμενο Σ/Κ τα γλυκά μου,μελομακάρονα και μπισκοτάκια με κουπ πατ,καθώς και μπισκοτάκια βουτύρου.Δεν έχουν μείνει παρά ελάχιστα.

Στο τσακ είμαι να φτιάξω κι άλλα,αλλά σκέφτομαι τη ζυγαριά που ανεβαίνει επικίνδυνα!

Καλές γιορτές σε όλες εύχομαι!Υγεία και αγάπη στα σπιτικά σας!

Link to comment
Share on other sites

Μιας και ολοκλήρωσα τα γλυκά των Χριστουγέννων (εκκρεμεί μόνο το γλυκό που θα πάω στο γιορτινό τραπέζι) σας τα βάζω συγκεντρωτικά

http://apospitimeagapi.blogspot.gr/2012/12/blog-post_21.html

Αχ... τί θα σας κάνω κάθε πρωί που με πιάνει η υπογλυκαιμία μου με αυτά που βάζετε;;;; εεεεε;;;;; Τί υπέροχα πράγματα είναι αυτά;;; Μπράβο κοριτσάκι, και του χρόνου περισσότερα για να φέρεις και σε εμάς ;)

Link to comment
Share on other sites

χαιρομαι που σας αρεσαν οι φωτογραφιες μου! :mrgreen:

Μιας και ολοκλήρωσα τα γλυκά των Χριστουγέννων (εκκρεμεί μόνο το γλυκό που θα πάω στο γιορτινό τραπέζι) σας τα βάζω συγκεντρωτικά

http://apospitimeagapi.blogspot.gr/2012/12/blog-post_21.html

Βρε Ειρηνάκι, λείπεις και αραχνιάσαμε...

αχ, τι καλα! ειδικα με τις καριοκες, με ξελιγωσες, τους εχω αδυναμια! και του χρονου!

οσο για την ειρηνη, ενα εχω να πω: καλα να 'ναι που εχει δουλιτσα και μπραβο, αλλα πραγματικα φαινεται οτι καποια λειπει! μπαινω καθε 2 μερες και βρισκω μονο 1 σελιδα! ντροπη! :tongue: (καλοπροαιρετα το λεω ειρηνακι! μη με βαρεσεις! :tongue: )


bgJGm7.pngHRPJm7.png7u3pm7.png
Link to comment
Share on other sites

σας βαζω κι αλλες φωτο απο τη διακοσμηση μας (τελευταια και καταιδρωμενη ειμαι χαχα!)

στο σαλονι:

DSCN2262_zps969fe445.jpg

DSCN2263_zpsfc388588.jpg

αυτο το λατρεεεεευω!

DSCN2267_zps1e33e213.jpg

DSCN2271_zps8a99b0d9.jpg

στο παραθυρο του σαλονιου:

phpsaTHcVAM_zpsbd8e13c0.jpg

αγαπημενο διακοσμητικο, διπλα στην εισοδο:

phpQUqj1bAM_zpsc89fe422.jpg

στην κουζινα λιγο πιο πανω απο το νεροχυτη:

DSCN2284_zps9cfc5c85.jpg

και ενα "δεντρακι" που σας ειχα δειξει και παλιοτερα σκετο, το διακοσμησαμε επιτελους:

phpwkF7cBAM_zps1939bf39.jpg

phpw33zi7AM_zps9ef0f1a0.jpg


bgJGm7.pngHRPJm7.png7u3pm7.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Επιτέλους, μετά από μία εβδομάδα με 10ωρα και 12ώρα στην δουλειά..... ήρθε και η άδεια μου!

Με χαρά σας παρουσιάζω ό,τι άλλο έκανα στο σπίτι και δεν προλάβαινα να ανεβάσω...

Δεντράκι στο παιδικό δωμάτιο

pb300016.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Link to comment
Share on other sites

το καλυτερο σας το αφησα για το τελος :twisted:

στην κρεβατοκαμαρα μας:

DSCN2293_zps43c765bd.jpg

phpJ1noPJAM_zpscf468b60.jpg

phpxVvnqoAM_zps2ad4086a.jpg

θα βγαλω και λιγες ακομα μολις μπορεσω απο το υπολοιπο σπιτι ;)

:shock::shock::shock::shock:....πλακα κανεις!!!!Τι τελειοοοοοοοοοοοο που ειναι????Μπραβο βρε κοπελα μου!!!!Θελω να μου πεις εντυπωσεις συζηγου!!!Γιατι ναι μεν ειναι εορταστικο,ειναι ομως και τοσο ρομαντικοοοο!


Qilcp2.pngkB3Gp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αυτά είναι 2 πραγματάκια που έχω κρατήσει από τα παιδικά μου χρόνια. Τα είχαν φέρει οι γονείς μου από Ν.Υόρκη όταν ήμουν 2 ετών....και από τότε δεν τα έχω αποχωριστεί ποτέ.

Ο Αγ. Βασίλης είναι από αυτούς που έχουν μέσα κουδουνάκια.

pb300027h.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Link to comment
Share on other sites

ΑΦΡΟΔΙΤΑΚΙ μου καλη αδεια να εχεις!Παρα πολυ ομορφο το δεντρακι!Το στολιδι στην κορυφη ειναι υπεροχο!Μου αρεσε παρα πολυ!

YOTOU μου,την επομενη κιολας μερα εκανα κι γω μελομακαρονα!!!!!Τοσο τα λιγουρευτηκα!!!!!!!!!!Χαχαχαχαχα!

Ειρήνη μου καλο κουραγιο με τη δουλεια!!!Υπεροχες οι φωτογραφιες που ανεβασες!!!!Ευχομαι να ξεκουραστεις λιγακι τωρα στις γιορτες βρε κοπελα μου!


Qilcp2.pngkB3Gp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...