Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 ώρες πρίν, Faith22 είπε:

      😳Πόσο λυπάμαι.Εσύ από τι έχασες το μωράκι σου?Η ξαδέρφη μου θρόμβωση στον ομφάλιο λώρο περιμένουμε κ τα αποτελέσματα της νεκροψίας βέβαια αλλά μάλλον αυτό ήταν.

      Ακριβώς αυτό που είπες,θύμωσε η μαία κ ο γιατρός,μου έστειλε να με μαλώσει.

      Α να σου πω... καλύτερα μου φαίνεται που δεν θα μπεις στο χώρο των χοριακων,πολύ αγχωτικό κομμάτι κ αυτό.

      Και εγώ κάποια θρόμβωση έπαθα και δεν αιματονωταν καλά το μωρό στη δεξιά πλευρά. Μέχρι τότε είχα κάνει β επιπέδου και ντοπλερ και κανένας γιατρός δεν είχε δει τίποτα (πχ είχε ένα νεφρό). Επίσης έκανα αντιπηκτικες τις οποίες είχα σταματήσει στο ενδιάμεσο για κανένα δίμηνο. Η ξαδέρφη σου έκανε; Η γενετιστρια μου είπε ότι και όλο το διάστημα να έκανα, αν ήταν να το παθω, θα το πάθαινα. Ήταν η πρώτη εξωσωματική και είχα θετικό τεστ. Έχουν περάσει 2 χρόνια και σε όλες τις επόμενες προσπαθεις, τίποτα!ας ελπίσουμε να συμβεί μες το 24!! Με το καλό τα διδυμακια σου!!γερά και καλότυχα να είναι ❤️❤️

2o τρίμηνο και άγχος


Nefelh1

Recommended Posts

αχ κοριτσακια μου ειμαι πολυ αγχωμενη μακαρι το β επιπεδου να παει καλα.εσυ νεφελακι μου τουλαχιστον σχεδον σου το εκανε.ολα ηταν καλα.εμενα αραγε θα ειναι?


ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΙΣ 21/5/2010 ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mara-76

    1673

  • _mpoumpou_

    1185

  • rosebaby

    1055

  • Nefelh1

    742

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πλησιαζει η πεμπτη για το β επιπεδου και ειμαι μεσα στο αγχος ρε δημητρουλα.ολα μεχρι τωρα πηγαν πολυ καλα φοβαμαι μη στραβωσει τιποτα


ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΙΣ 21/5/2010 ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πλησιαζει η πεμπτη για το β επιπεδου και ειμαι μεσα στο αγχος ρε δημητρουλα.ολα μεχρι τωρα πηγαν πολυ καλα φοβαμαι μη στραβωσει τιποτα[/quote

Αχ Ζωή μου σε καταλαβαίνω που αγχώνεσαι, αλλά και τι μπορούμε να κάνουμε. Και εμένα που μου την έκανε, πάλι τρέμω. Οχι τόσο για την εξέταση όπως έχω ξαναπεί, το μόνιμο άγχος μου είναι να είναι καλά η καρδούλα του. Με το που δούμε ότι χτυπάει μετά ηρεμώ. Και εγώ όσο δεν το νιώθω, αρχίζω και τρελαίνομαι.

Υπομονή μέχρι την Πέμπτη και κάνε καμία προσευχούλα για το παιδάκι σου. Τι να σου πω και εγώ που είμαι στην ίδια κατάσταση με εσένα. Να δεις όμως που όλα θα πάνε καλά.

Ευτηχώς ήρθε η δασκάλα μας. Δήμητρα πραγματικά μου έλειψες, όπως και το smoutsaki μου λείπει ακόμη.

Link to comment
Share on other sites

πλησιαζει η πεμπτη για το β επιπεδου και ειμαι μεσα στο αγχος ρε δημητρουλα.ολα μεχρι τωρα πηγαν πολυ καλα φοβαμαι μη στραβωσει τιποτα

μην αγχωνεσαι βρε μηπως με το αγχος κανεις και κανενα καλο??ΟΧΙ!

οποτε ?να δεις που ολα θα ειναι μια χαρα!!!!σπανια βρισκουν κατι εκτος αν υπαρχει κληρονομικοτητα η αν η μαμα ειναι σε μεγαλη ηλικια.απλως προληπτικα το κανουν σε ολες!αντεεε κ αγχωνεται κ το μπεμπε ετσιιιιιιι ..ολα τα αισθανονται μη νομιζεις!

νεφελακιιιι τι κανειιιιιις???ολα οκ???σε ποια εβδ εισαι τωρα?


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

καθε βραδυ προσευχομαι νεφελακι!αφηστε καπως ειμαι τωρα.με ποναει το στομαχι η πλατη εχω δυσπνοια.χαλια.και σημερα με τσιμπαει και η καρδια μεσα μεσα:confused:


ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΙΣ 21/5/2010 ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ..

Link to comment
Share on other sites

αχ ρε δημητρουλα με πιανει και ο φοβος μη παθω τιποτα ..προχτες ζαλιστηκα στη δουλεια και τωρα φοβαμαι μη λιποθυμησω και ειμαι μονη μου..εχω πολλες φοβιες ανεκαθεν και τωρα με την εγκυμοσυνη αη καλααα


ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΙΣ 21/5/2010 ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


οσες φορες εχω μετρηθει στο γιατρο 11-12 η μεγαλη και 6-7 η μικρη .δεν ζαλιστηκα παρα πολυ αλλα τωρα φοβαμαι μη το ξαναπαθω και δεν εινι εκει στη δουλεια ο αντρας μου


ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΙΣ 21/5/2010 ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ..

Link to comment
Share on other sites

κ να νιωσεις οτι ζαλισεσαι απλα ξαπλωνεις με τα ποδια ψηλα κ πινεις κανενα χυμο η τρως κ κατι γλυκο η αλμυρο.

μην ανησυχεις δε λιποθιμας ετσι ευκολα;)

εγω ειχα πιεση 9 με 5....9 με 4.5 ολο ετσι πηγαινε..και στεκομουν ορθια:tongue::tongue:

Επεξεργάστηκαν by Dimitra83

Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

Δημητρουλα που ησουνα βρεεεε!!!! Μας ελειψε η δασκαλα και η επιστημονας μας... Καλως μας ηρθες.η αλλη τρελομαμα η σμουτς που ειναι??

Κοριτσια μου αυριο παω να κανω την 2η προσπαθεια για το εμβρυοκαρδιογραφημα, καντε μια ευχουλα παλι για μας, και μετα εχουμε την Β επιπεδου την αλλη εβδομαδα.

Οι εξετασεις αιματος που καναμε βγηκανε ολες οκ.

Κοριτσια παω να περπατησω λιγο για να εχει αυριο καλη θεση το μωρο θα σας μιλησω πιο μετα Ζωουλα μην αγχωνεσαι δεν εχεις κανεναν λογο Κοριτσια φιλακια σε ολες και ειδικα στην δασκαλα μας

Επεξεργάστηκαν by fifi73
Link to comment
Share on other sites

φιφη μου ευχομαι ολα να ειναι καλα και το πιστευω πως θα ειναι!!!η σμουτσ ειχε προβλημα δε μπορουσε να ενεργοποιησει το λογαριασμο εδω.της εξηγησα τι να κανει ελπιζω να πιασει!!!


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...