Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet είπε:

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

      Σε ευχαριστώ 😍 μακάρι αν και κρατώ μικρό καλάθι....δεν πειράζει..θα ειναι 2-3 μερες δυσκολες μετα θα επανελθω...όπως λέω πάντα έχουμε δικαίωμα να πέσουμε αλλά και υποχρέωση να σηκωθούμε! Αν θέλει ο Θεός θα γίνει!

      • Ευχή 1

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια!!!

και εδω κρυωσε ο καιρος και εχει συννεφια για να δουμε αν θα ερθει και βροχη!

ggeny δικιο εχεις δεν ειναι και τοσο μακρια ποτε δεν ξερεις!:wink:

antianna μην αγχωνεσαι απλα να υπαρχει κατι να φατε, θα τα κανεις αργοτερα και τα πιο δυσκολα φαγητα!να ζεις τις στιγμες με το ζουζουνακι σου γιατι μεγαλωνουν γρηγορα!εγω στο πρωτο αγχωνομουνα πολυ χωρις λογω σε λιγο καιρο που θα ερθει το δευτερο παιδακι μου θα προσπαθησω να ειμαι πιο χαλαρη, τα βασικα... οι δουλειες δεν τελειωνουν ποτε....

σημερα το παιδακι μου θα πει το πρωτο του ποιημα στο νηπιο και θα τραγουδησουν και το αγαπημενο της τραγουδι: "Μαλαματενια λογια στο μαντηλι...."

eviri και ioanna81τι ωραια που θα  καμαρωσετε τα παιδακια σας στην παρελαση!

ΦΩΤΕΙΝΗ763 εννοειται οτι θελετε!

σημερα θα μαγειρεψω μολις σχολασω κατι ευκολο (ελπιζω να γινει ημιαργια)...ταλιατελες με σπανακι και φετα!το παιδακι μου θα φαει στη πεθερα μου οποτε δεν αγχωνομαι, σημερα εχουν γιορτη και δεκα η ωρα που σχολανε  θα την παει ο αντρας μου στο χωριο!

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Καλημέρα στην μαγειροπαρέα!

Βλέπω έχει κίνηση το παρεάκι μας και πολύ χαίρομαι! Εμείς μετακομίσαμε στον νέο μας χώρο. Καλύτερα είναι από άποψη άπλας και φωτός αλλά χειρότερα από θόρυβο. Τέλος πάντων αφού δεν μπορούμε να κάνουμε αλλιώς θα το ανεκτούμε!

Διάβασα τα νέα σας επι τροχάδην και θα σχολιάσω ότι θυμάμαι. Συγγνώμη αν ξεχάσω να σχολιάσω κάτι...

Τζενάκι μου να χάιρεσαι τον γιόκα σου και από εδώ! Διάβασα την παραγγελιά που σου έδωσε για το γλυκό και εντυπωσιάστηκα! Σπάνια παιδιά επιλέγουν τέτοια γλυκά... Μπράβο του! Εύχομαι να περάσετε όμορφα αύριο!

Εβιράκι περαστικά σου! 2,5 εβδομάδες κρεβατωμένη? Φαντάζομαι ζόρι που τράβηξες! Με το καλό να καμαρώσεις αύριο το κοριτσάκι σου στην παρέλαση! Κι εμένα παρελαύνει άυριο η δικίά μου. Είπα κι εγώ του άντρα μου να στρώναμε τα χαλιά μιά και τα δωμάτια είναι φρεσκοβαμμένα αλλά του φαίνεται πολύ νωρίς. Εμένα πάλι όχι...

Φωτεινή θα καμαρώσεις κι εσύ την ζουζούνα σου αύριο ε? Αχ μωρέ μεγαλώνουν και μας χαρίζουν στιγμές συγκίνησης τα παιδάκια μας! Δεν μου έκανε καμία απολύτως εντύπωση που βρέχει κι έχει κρύο στα μέρη σου. Αλλίμονο...

Νινάκι εγώ είμαι στο παρεάκι κοντά 7 χρόνια ... ίσως και 8. Ήμουν έγκυος στον μικρό μου όταν μπήκα στο μαγειροκαφέ μας! Και έκανα πολύ όμορφες φιλίες!

Αφροδίτη εσύ είσαι στην Κρήτη? Σε ποιό μέρος? Έχω έρθει 2 φορές στο νησί και μου άρεσε πάρα πολύ. Να σου ζήσει το παιδάκι σου και με το καλό να έρθει το νέο σας μέλος! Μου αρέσει πολύ το τραγούδι που θα πει η κόρη σου!

Ιωαννάκι πολλά φιλιά και σε σένα! Καλό Σαββατοκύριακο σου εύχομαι να περάσεις! Ο γιόκας σου θα κάνει παρέλαση με την σχολή του Τάε Κβο Ντό? Να τον καμαρώνεις πάντα σου εύχομαι!

.antianna το νινάκι σου είναι μικρούλι και σε χρειάζεται δίπλα του αρκετά. Αργότερα που θα μεγαλώσει θα έχεις κι εσύ περισσότερο χρόνο να μαγειρέψεις πιο περίπλοκα φαγητάκια. Όλα στην ώρα τους, μην αγχώνεσαι!

Κοριτσάκια δεν θυμάμαι κάτι άλλο... συγγνώμη αν ξεχνάω κάτι....

Σας φιλώ!!!!

  • Μου αρέσει 1

1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Αγγελικη2!

Μετακομισατε απο οτι καταλαβα!ωραια!καλοριζικο!ωραιες οι αλλαγες! θα παρελασετε αυριο!τελεια!θα ερθει και εμας η ωρα μας και θα την καμαρωσω και στην παρελαση!προς το παρον θα παμε να την δουμε! Μενω στο Ηρακλειο, ο αντρας μου ειναι απο εδω...εγω ειμαι απο Σητεια εκει μεγαλωσα και εκει μενουν οι γονεις μου!Αλλα ηρθα για σπουδες στο Ηρακλειο και εμεινα για τα καλα!!!εσυ σε ποια μερη πηγες?ειναι ωραια η Κρητη!!!

απο οτι καταλαβα τα περισσοτερα κοριτσια ειναι απο Αθηνα...σωστα?

Link to comment
Share on other sites

Αφροδίτη την πρώτη φορά είχα μείνει Ηράκλειο καθώς σπούδαζε μία φίλη εκεί και με φιλοξένησε. Την δεύτερη φορά που ήρθαμε με τον άντρα μου την γυρίσαμε όλη την Κρήτη. Όντως έχει πολύ όμορφα μέρη! 

  • Μου αρέσει 1

1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια..θα πατε παρελαση αύριο;εγω θέλω αν εχει καλο καιρο..σημερα στον παιδικο τα βαλανε να κανουνε παρελαση χαχα κ οταν ηρθε σπιτι μου ελεγε τον εθνικο υμνο η μικρη

Αφροδιτη ωραιο το Ηρακλειο εχω ερθει πολυ παλια βεβαια..εγω ειμαι απο Τρίκαλα κ εχω μπει στην ομάδα πριν ενα χρόνο σχεδον..αχ θα πει ποιημα τι ωραια...ανυπομονω κ εγω εχουμε καιρο

Τζενη ποτά φτιάχνει η μαμα μου λικερακια...να χαίρεσαι κ τον γιο σου

Εβιρι περαστικά σου..αυτος ο καιρος ειναι ο τι χειροτερο 

Μαγειρικα μπιφτέκια με πατατες μοσχαρι κοκκινιστό με ρύζι κ σημερα μακαρονια με τη σάλτσα που εμεινε απο το.μοσχαρακι

Απο βδομαδα μαλλον θα εχει αδεια ο άντρας μ να τον εκμεταλλευτώ..να στρωσουμε τα χαλια κ να καθαρισουμε..να φτιαξουμε φυσικα κ το δωμάτιο της μικρης

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λιάνα ωραία είναι η Κρήτη έχει πολλά μέρη να πας!στα Τρίκαλα ειχα έρθει πριν 9 χρόνια περίπου!είναι πολύ ωραία!πηγαμε και στα Μετεωρα!η αλήθεια είναι ότι εντυπωσιάστηκα!και εμείς λέμε να πάμε στην παρέλαση αν έχει καλό καιρό!μπράβο η μικρή σου!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια!! Εμεις πηγαμαμε εχθες το πρωι στο allou kidom τη μικρουλα να χαζεψει..κ καλα που πηγαμε το πρωι γιατι μετα χαλασε ο καιρος εβρεχε..

ειχε τη μασα κ τον αρκουδο.Βγαλαμε φωτογραφιουλες μπηκαμε μαζι σε καποια παιχνιδακια γιατι ειναι πολυ μικρουλα..Ωραια ηταν..Πηγε καμια απο εσας?

Σημερα λεμε αφου ειναι ετσι ο καιρος με ηλιο θα ψησουν οι γονεις μου πανσετουλες στα καρβουνα με πατατουλες στο φουρνο κ καμια σαλατουλα..Μπραβο να καμαρωνετε τα παιδακια σας που παρελασαν..θα ερθει κ εμας η δικη μας η σειρα καποια στιγμη με το καλο!!χαχα

καλα να περασετε σημερα κυριακη οτι κ να κανετε!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια.

Πώς πήγαν οι παρελάσεις; Όλοι σχεδόν έκαναν, από ότι διαβάζω. Εμείς απήχαμε εντελώς, καθώς είχαμε εργασίες στο σπίτι και δεν ξεμυτίσαμε, εκτός της Παρασκευής που φάγαμε έξω.

Για να δω τι θα θυμηθώ να σχολιάσω από όσα διάβασα:-D

Εβιράκι πολύ διάστημα ήσουν άρρωστη...άρχισαν οι άτιμες οι ιώσεις και να δούμε πώς θα την παλέψουμε πάλι φέτος. Φαντάζομαι την κοράκλα σου με την παραδοσιακή φορεσιά, πόσο θα κάμαρωνες!

Ιωάννα μετά από κάθε καταιγίδα, έρχεται η ηρεμία... καιρός ήταν πια να ηρεμήσεις και εσύ. Μία χαρά τα φαγητά της μαμάς...κλασσική αξία!

Φωτεινή αν δεν είχαμε δουλειές και εμείς θα στρώναμε χαλιά σήμερα... παρόλο που είχε ήλιο, το απόγευμα προς βράδυ κάνει αρκετό κρύο.

Αφροδίτη έβρεχε σήμερα σε σας έμαθα. Εγώ είμαι από Κρήτη, από τη μεριά της μαμάς και το ίδιο και ο σύζυγος, οπότε την αγαπώ ιδιαίτερα την Κρήτη. Οι γονείς μου είναι κάτω από τον Μάιο και τους περιμένω να γυρίσουν κοντά στα Χριστούγεννα, για αυτό ξέρω και τον καιρό εκεί. Με το καλό να έρθει το νέο μέλος σας. Η παρέα αποτελείται κυρίως από την Αθήνα, εκτός από την Liana και την Φωτεινή. 

Αγγελική τελικά την υπόγα δεν την γλιτώνετε με τίποτα... μπορείς τουλάχιστον να βάλεις στο κομπιούτερ μία φωτογραφία από ωραίο τοπίο, να ξεφεύγει λίγο το μάτι. 

Τζένη να χαίρεσαι το παλικάρι σου! πολύχρονο και ευτυχισμένο. Το ποτό που λες, δεν το έχω ξανακούσει να γίνεται με κρασί... καλό μου ακούγεται. Φαντάζομαι θέλει ξηρό κρασί. Εγώ λικέρ ρόδι που είχα κάνει μία χρονιά, το έκανα με τσικουδιά, καθώς έχω πάντα μπόλικη, αλλά μου βγήκε λίγο δυνατό. Για πες πώς θα γίνει, όταν το κάνεις. 

Από μαγειρικά έκανα κριθαράκι με μανιτάρια, σήμερα φάγαμε στην πεθερά μπριζόλες, ντολμαδάκια με φύλλο για αύριο, χτες μπακαλιάρο, σκορδαλιά και παντζάρια και έφτιαξα μαρμελάδα λωτού, μιας και έχουμε ένα δέντρο γεμάτο λωτούς. Η πεθερά μου έλεγε ότι δεν γίνεται μαρμελάδα από λωτό, αλλά όταν της πήγα ένα βάζο, γούρλωσε... χα χα πλάκα είχε! Έφτιαξα και ένα κέικ με μήλα και πολλές σούπερ τροφές μέσα, δλδ λιναρόσπορο, νιφάδες βρώμης και κανέλα.

Καλή εβδομάδα να έχουμε!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην μαγειροπαρέα και καλή εβδομάδα!

Είχαμε ένα γεμάτο Σαββατοκύριακο με παρελάσεις και επισκέψεις σε συγγενικά σπίτια. Το Σάββατο καμάρωσα για τελευταία φορά το κοριτσάκι μου στην παρέλαση με το σχολείο. 3η Λυκείου φέτος και δεν μπορώ να το πιστέψω πως πέρασαν έτσι γρήγορα τα χρόνια! Την Κυριακή είχαμε πάει στον ξάδερφο του άντρα μου που ψήσανε κρεατικά. Ωραία ήταν... Κατά τα άλλα το Σαββατοκύριακο πέρασε με τις κλασικές δουλειές του σπιτιού σκούπισμα - ξεσκόνισμα και φυσικά σιδέρωμα.... μην ξεχνιόμαστε!

Στα μαγειρικά μας τώρα.... Το Σάββατο το μεσημέρι είχαν έρθει και οι γονείς μου και είχα φτιάξει ρολό στον φούρνο με πατάτες, κλέφτικο σε σακούλα που το άφησα να σιγοψήνεται όσο εμείς είμασταν στην παρέλαση. Εφτιαξα και ρυζάκι και ντοματοσαλάτα και φάγαμε. Την Κυριακή όπως σας είπα φάγαμε στον ξάδερφο του άντρα μου. Είχε ψήσει μπριζόλες και κοτομπέικον. Για συνοδευτικά είχε φτιάξει η γυναίκα του μανιτάρια αλά κρεμ, σπετσοφάι, σαλατούλα λάχανο και ντομάτα. Είχε επίσης τζατζίκι, τυροκαυτερή και ρώσικη. Για σήμερα έχω φτιάξει φακές.

Μαγειροπαρεάκι σας αφήνω για την ώρα ..... φιλιά!

  • Μου αρέσει 1

1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!

Nina - Tom ναι εβρεχε χθες εδω!ευχαριστω πολυ!οποτε θα ερχεστε συχνα Κρητη!εμενα μενει ο αδερφος μου με την οικογενεια του Αθηνα αλλα δεν ανεβαινουμε συχνα!κατεβαινουν αυτοι καθε χρονο το καλοκαιρι για διακοπες!ωραια τα φαγητα σου!

Το Σαββατο ειχε πολυ καλο καιρο εδω και πηγαμε στην παρελαση την κορη μου και μετα για φαγητο εξω!Την Κυριακη φαγαμε στης πεθερας μου βραστο προβατο με μακαρονια και και βοδινο στιφαδο(ο πεθερος μου μαγειρεψε)!Σημερα φασολακια χαντρες με πατατουλα και καροτακι!

θελω λιγο χρονο αλλα θα σας μαθω σιγα σιγα!:-D

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα και καλή εβδομάδα!

Πως τα περάσατε το ΣΚ; Εμεις όμορφα, οικογενειακά, πηγαμε και σε παρτυ μας. Το Σαββατο το πρωί πηγαμε στην παρελαση να δουμε το γιο. Ευτυχως εκεινη την ωρα είχε ήλιο. 20 λεπτά μετα ξεκινησε η βροχή. Στο τσακ προλάβαμε. 

Αγγελική όντως περνάνε τα άτιμα τα χρόνια. Πως τα παει το αστερι σου; Εχει άγχος; Μια χαρα βλέπω περασατε. Πως τα καταφερνετε και ψήνετε καθε ΣΚ; Γιατι δεν στελνετε κατι προς τα εδω;

Αφροδίτη εγω μια φορα έχω έρθει Κρητη ένα τριημερο πριν πολλά χρονια οπότε η γνωμη μου δεν μετραει. Καλοπεράσατε βλέπω κι εσεις.

Αντιαννα θα ερθει κι η δικη σας η σειρα. Εμεις που ειμαστε σε μικρο μερος παρελαυνουν ακομα και τα νηπιακια οπότε καταλαβαινεις απο νωρις στα βασανα. Μπραβο που περασατε ωραια. Πρεπει να της αρεσει της μικρης σου η Μασα κι ο αρκουδος.

Νινα το ειδα το κεικ σου. Σου το εχω ξαναπει μου αρεσει που πειραματιζεσαι εγω δεν τολμω πολλά πολλά.

Μαγειρικα το Σαββατο ειχαμε ψαροσουπα για τον αντρα μου γιατι του λειπει το ψαρι και την Κυριακή φτιαξαμε κρεατοπιτα αλλά ήταν αποτυχια γιατι ο πατερας μου δεν πηρε το σωστο κρεας. Κι ειχαμε πει και σε μια φιλη μας να ερθει να φαει και στενοχωρηθηκα. Ευτυχως η κοπέλα δεν παρεξηγει. Εφτιαξα κι αλλα φαγητα για να παρει ο αντρας μου μαζι και προετοιμασα και για μεσοβδομαδα. Για σημερα εχει μεινει κρεατοπιτα αλλά δεν ξερω ποιος θα φαει τελικα. 

Φιλια

  • Μου αρέσει 1

ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites

Αφροδίτη μην αγχώνεσαι... όντως θα μας μάθεις με τον καιρό....

Φωτεινή καμάρωσες το αγοράκι σου ε? Ευτυχώς που προλάβατε! Πάντως και σήμερα ενώ άκουσα χτες σε όλα τα δελτία ότι στην Αττική θα είχαμε ήλιο, τελικά έχει συννεφιά και μάλιστα ώρες ώρες αρκετά βαριά! Αυτό το Σαββατοκύριακο δεν ψήσαμε εμείς... δώσαμε αλλού την πάσα!!!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Καλό μεσημέρι μαγειροπαρέακι!

Παστίτσιο έχει το μενού μας σήμερα. Είχα μπόλικο κιμά μαγειρεμένο στην κατάψυξη και χτες το απόγευμα που γύρισα σπίτι έβρασα μακαρονάκια, έφτιαξα και την μπεσαμέλ και έτοιμο το φαγητάκι μας. Βέβαια είχα χρόνο γιατί ο μικρός μου δεν είχε σχεδόν τίποτα να κάνει στο σπίτι από μαθήματα. Αλλιώς θα τρώγαμε μακαρόνια με κιμά...

Τι περίεργος καιρός βρε παιδιά.... η κόρη μου είναι συναχωμένη 2 μέρες τώρα. Σήμερα έβαλα του μικρού φανελάκι μέσα από την μπλούζα γιατί βγάζει την ζακέτα με το που θα πατήσει το πόδι του στο σχολείο. Μπας και γλυτώσουμε τίποτα...

Φιλάκια σε όλο το μαγειροπαρεάκι μας! 

  • Μου αρέσει 1

1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Καλό μεσημερι κοριτσια!

το μενού μας για σημερα ειχε ψαράκι στο φούρνο με λαχανικά και πατατουλα για την κόρη μου, σπανακορυζο για εμάς και εφτιαξα και κατι ωραια κρουσανακια τα οποια τα γεμισα με μερεντα, μαρμελαδα φραουλα και μαρμελαδα βερικοκο...ειναι πολυ ωραια και για κολατσιο στο σχολείο!

Αγγελικη και εμενα το ιδιο κανει η κορη μου της φοραω ζακετακι και ενα μπουφανακι, βγαζουμε το μπουφανακι και της λεω την ζακετουλα μην την βγαλεις γιατι κανει κρυο...αλλα οταν παμε να την παρουμε την εχει βγάλει..και εμενα βηχει απο την Κυριακη ελπιζω να μην χειροτερεψει...

Φωτεινη μην στεναχωριεσαι για τετοια πραγματα, καμια φορα συμβαινουν και αυτα σημασια εχει η διαθεση και η καλη παρεα!

φιλακια πολλα!:-D

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλό μήνα!

Αχ αυτο το ντυσιμο στα παιδια... Η δικια μου λεει οτι κρυωνει το πρωι και σκάει το μεσημερι. Εφαρμοζω τη μεθοδο κρεμμυδι, βαζοντας μπλουζιτσα, ζακετουλα, μπουφαν για να βγαζει αναλογα με τις συνθηκες. Ο μικρος ευτυχως ειναι πιο ευκολος.

Αφροδιτη ελπίζω να μη χειροτερεψει η μικρη σου! Με σφολιατα εφτιαξες τα κρουασανακια;

Αγγελικη κι εμενα η κορη αυτην την εβδομαδα δεν έχει κατι ιδιαιτερο στο σπιτι. Ασχετο αλλα επειδη ειναι στην ιδια ταξη τα παιδια μας, πως σου φαινονται τα μαθηματικά ως βιβλιο; Εμενα λίγο ανάποδο να σου πω την αλήθεια αλλά δεν της σχολιαζω τιποτα.

Εμεις χτες ειχαμε κριθαρακι με κιμα που ηταν έτοιμος στην καταψυξη. Αυτο το φαγητο ηταν να μην το δοκιμάσουν. Τωρα το προτιμουν κι απο παστιτσιο. Για σημερα σπανακορυζο.

Φιλια


ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...