Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      σήμερα εχω ελαφρώς πονάκια κοιλιτσα κ μέση! αλλά ισα ενόχληση! με πιάνουν 1 φορά τη βδομάδα , πίνω ένα ντεπονακι κ περνάει! το πρωί βέβαια ξύπνησα με τόση ενέργεια που ήθελα να βγω κ έξω…. 🙄 αύριο εχω το ντοπλερ και αν είναι όλα οκ και μας επιτρέψει ο γιατρός θα κάτσουμε με τον άντρα μ  1 ωριτσα  έξω για φαγητό … 

      Όλα οκ θα είναι και θα πάτε για το φαγητό σας!!!! 🥰

      πρίν από 48 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Ναι,είναι αυτής της φιλοσοφίας ο γιατρός μου.Και μετά την πρώτη αποτυχημένη προσπάθεια,είχαμε αφήσει κενό ένα μήνα και μετά προσπάθησα ξανά. Μακάρι να πετύχει αυτή τη φορά ❤️

      Συγχαρητήρια και για τη χοριακη! Είναι σούπερ ❤️ 🥰 Με το καλό μια τελειομηνη,γλυκιά εγκυμοσύνη 🥰 

      Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! 🥰Το ξέρεις και συ ότι περιμένω να δω χοριακη την Τετάρτη....είναι σημαντική...

      Μπράβο τον γιατρό σου που σκέφτεται το καλυτερο για σενα και μπράβο και σένα που τον εμπιστεύεσαι τόσο! Ειναι πολύ σημαντικό. Και μένα ο γιατρός μου είναι πρώτα άνθρωπος και μετά και άριστος  γιατρός και νιώθω πολλή ασφάλεια. Έχω γνωρισει στα τόσα χρόνια πολλούς γιατρούς εξωσωματικέης, 2 ξεχωρίζω μονο!! 

      • Μου αρέσει 1

Cafe Ιανουάριος 2010


CoffeeMaker

Recommended Posts

ναι την Κυριακή στην γιορτή της μητέρας(και στα γενέθλια του μπαμπά μου) μπαίνω στον μήνα μου!!!

Ακόμα δεν το έχω συνειδητοποιήσει....αν και καθημερινά προετοιμάζω τον Γιάννο για τον ερχομό της αδερφής του....έχουμε μάθει τι θα της λέμε όταν κλαίει,όταν θα την κοιμίζουμε,τραγουδάκι τύπου κουπεπέ κτλ...ρίχνω πολύ γελιο γατί ο παπαγάλος τα μαθαίνει αλλά δε ξέρω κατά πόσο έχει καταλάβει τι τον περιμένει...


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ELKARAK

    4200

  • ΣΤΕΓΙΑ

    2873

  • Lorreta

    2395

  • keli

    1839

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Αχ μωρέ ψυχή μου ο Γιαγκούκος!!!! Είναι καλό παιδάκι και πιστεύω πως δε θα έχεις πρόβλημα, θα την προσέχει, όπως κάνει και με τη μαμά του, ε;;)

Εμάς δε μας βλέπω για άλλο παιδάκι τουλάχιστον προς το παρόν, αλλά αν κρίνω από το ότι όταν η βαφτιστήρα μου τολμήσει να με αγκαλιάσει, ο δικός μου δίνει τα ρέστα του, παίρνει όσκαρ πρώτου αντρικού στο ουρλιαχτό και το καραγκιοζιλίκι!!!

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχχαχαχ άντε βρε ζήλειες?

Εμένα λόγω πολλών ανιψιών και πολλών αγκαλιών τα έχει συνηθίσει......αν και αν έχω αγκαλιά κάποιο πάντα καταλήγω να κρατάω 2!!!

όντως είναι καλό παιδάκι και πιστεύω θα τα πάμε καλά....δεν αργεί η στιγμή.....

πιστεύω πως θα μας σώσει καιο θηλασμός...είδομεν....

εγώ πάντως σου εύχομαι ένα δεύτερο αν και καταλαβαίνω πως είναι δύσκολοι οι καιροί....


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι ναι, είναι ζηλιάρης, ή μάλλον sorry, ζουλιάρης και αχόρταγος, να πεις πως στερείται αγκαλιάς; απλά είναι φαταούλας!!!!!!

Αλήθεια βρε θηρίο τον θηλάζεις ακόμα;

Υ.Γ. Διόρθωσις, μόλις είδα το τικεράκι. Έλα βρε Στελλίτσα!!!!!!!! μπράβο, τί λες τώρα!!!! Ναι αλλά πώς θα γίνει με τη μπεμπούλα;

Link to comment
Share on other sites

αχ μωρέ τα αντράκια μας...δεν έχουν άλλα μάτια εκτός από την μανουλα.....μέχρι να βρούν αυτή την κάποια να τους ξελογιάσει...χαχαχχαχαχαχ

ναι θηλάζει πρωί βράδυ αν και θα ήθελε να είναι συνδεδεμένος 24 ώρες!!!!


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγώ είχα διαβάσει στο παρεντς για το ταντεμ και μάλιστα τότεεεε στην αρχή με τον Γιάννο είχα ποστάρει πως ζήλευα τις περιγραφές...τελικά καλύτερα να μασάς παρά να μιλάς!!!χαχαχαχ


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Α, ώστε έτσι λέγετε! Όσο για το άλλο ούτε λόγος!!!!! Λογικά θα πρέπει να έχεις σταματήσει και τη δουλειά τώρα, φαντάζομαι. Η ώρα η καλή Στελλίτσα, με το καλό η Σταχτοπούτα σας να συμπληρώσει τη χαρά σας.

Σε φιλώ, καληνύχτα και ελπίζω να ξαναπούμε σύντομα!!!

Link to comment
Share on other sites

να είσαι καλά.....

ναι δεν πηγαίνουμε πλέον στο μαγαζί θέλει ΠΑΡΚΟ!!!!

Καληνύχτα ,πολλά πολλά φιλάκια και να τα ξαναπούμε...


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Tι κάνετε κορίτσια;;

Στελλίτσα ετοίμασες βαλίτσα;;

Λορεττάκι όλα καλά; Πότε θα έχεις νέα για το αν 'πέτυχε' το εγχείρημα;; Σου εύχομαι ολόψυχα να πάνε όλα καλά!!

Τα υπόλοιπα κορίτσια τι κάνουν;;


PCqNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΓΕια σας απο μένα...

τελικά απο αυτά που σας έγραψα δεν έγινε τιποτα!!!!

Πηγαμε για εργοθεραπεία και ο Αργύρης δεν ήθελε καθόλου. Δε μου άρεσε και μένα το μέρος να πω την αλήθεια και τελικά βρήκα ένα άλλο που είναι σαν παιδότοπος και έχουμε ραντεβού τη δευτερα.

Πήγα στο ραντεβού για τη σπερματέγχυση και ο γιατρός μου είπε οτι είναι νωρίς για να κάνω και ας προσπαθήσουμε και μεσα στο καλοκαίρι και βλέπουμε απο σεπτέμβριο. Δε ΄βρίσκει το λόγο να μπουμε στη διαδικασία γιατί όλα είναι καλά και είμαστε οκ.

Σπιτι δε ψάχνω γιατί δεν έχω όρεξη.

Αχ κοριτσάκια μου δεν είμαι στα καλά μου. Με τον αργύρη ζορίζομαι πολυ. Στεναχωριε΄μαι που δε μιλάει και επίσης τον έχουν πιάσει διαφορες στραβομάρες όπως με το φαί. Του σταμάτησα τα αλεσμένα (ω ναι του έδινα μέχρι τώρα) και δε τρώει σχεδόν καθόλου μεσημεριανό. Μερικές φορές νιώθω κακή μαμά και εξαντλημένη.

Ξέρω οτι πρέπει να χαλαρώσω αλλά δε τα καταφέρνω.

Όμως μη σας κουράζω με τις γκρίνιες μου

ΣΤελλίτσα μου μπήκες στο μήνα σου ε;;;;

Και μεις γίναμε θείοι προχθές. Ο αδερφός του άντρα μου έκαναν τα δίδυμάκια. Ζουνε στο εξωτερικό και τα είδαμε μόνο απο φωτο...είναι τελεια και μοιάζουν του αργυράκου μας...

σας φιλώ όλες

ελπίζω την επόμενη φορά να είμαι κάπως καλύτερα

σμουτς


jXj1p2.png?DWVm7y7O
Link to comment
Share on other sites

Λορεττάκι μου αν σε κάνει να νοιώθεις καλύτερα, και εγώ έχω ζοριστεί αρκετά τις τελευταίες μέρες με τα δύο μικρά! Παίζω ΟΛΗ ΜΕΡΑ με την μικρή αλλά και πάλι δεν είναι αρκετό...εντωμεταξύ κάτι έχει πάθει και ξυπνάει από τις 6 κάθε πρωί και πάει να κόψει και το μεσημεριανό ύπνο και σε συνδυσμό με τα ξενύχτια που ρίχνω για το μωρό.....καταλαβαίνετε!! (Μαρινάκι αν έχεις κανένα τιπ πολύ θα ήθελα να το ακούσω!)

Καλά συγνώμη αλλά αφού ο γιατρός ήταν αντίθετος γιατι σας άφησε να κλείσετε ραντεβού για σπερματέγχυση; Δηλαδή και μόνο η ψυχολογική προετοιμασία.....


PCqNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κι από μένα!

Λορέτα μου όλα γίνονται για κάποιο λόγο, πιστεύω ότι το Καλοκαιράκι που θα χαλαρώσετε λίγο θα έρθει το μπεμπέ από μόνο του! Τα terrible two τα έχετε ακουστά? Ε αυτά περνάνε τα παιδάκια μας και μας εξουθενώνουν! Για πες μας εντυπώσεις από το χώρο που θα πάτε για εργοθεραπεία. Αλήθεια για λογοθεραπεία δε θα πηγαίνατε ή πάνε πακέτο? Για το φαγητό, δε μπορώ να σου πω και πολλά, έπρεπε να κοπούν πια τα αλεσμένα, θα περάσει τη φάση του ο Αργυράκος και θα αρχίσει από μόνος του να τρώει περισσότερο.

Χριστίνα μου, τι να σου πω, κράτα γερά! Είναι πολύ δύσκολο να είσαι όλη μέρα μόνη σου με δύο μικρά και μεγαλώνοντας και το 2ο και τα δύο σε χρειάζονται συνέχεια, αρχίζουν και οι ζήλειες και είναι λίγο ζόρι. Υποτίθεται από όταν γίνεται και το 2ο δύο φτιάχνουν τα πράγματα,εκτός αν έχεις ένα παιδί σαν τη Μαριαλένα οπότε δε στο εγγυώμαι!:tongue:

Εμείς είχαμε την Κυριακή ένα ατύχημα με τη μικρή που ευτυχώς δεν εξελίχτηκε σε κάτι σοβαρότερο. Χοροπηδούσαν με το Γιώργο στο κρεβάτι μου (παρόλο που τους έλεγα να μην το κάνουν) και εγώ ήμουν δίπλα και έκανα κάτι δουλίτσες. Άκουσα ένα γκντουπ και γέμισε αίματα η μικρή, στόμα, μύτη χαμός. Εγώ πανικοβλήθηκα και το μόνο που κατάφερα ήταν να φωνάξω τον πατέρα της που ανέλαβε ενώ εγώ ήμουν στα όρια να λιποθυμήσω. Μετά από κάμποση ώρα, με πολύ αιμοραγία τελικά σταμάτησε, αλλά συνέχισε ουσιαστικά για 24 ώρες να ματώνει. Μιλήσαμε με τη γιατρό και είπε να την παρακολουθήσουμε για ένα 24ωρο. Τέσπα δόξα τω Θεώ όλα πήγαν καλά, αλλά τελικά τα βλαστάρια μας είναι τελείως απρόβλεπτα...


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου όπως βλέπετε έχουν ξεκινήσει σιγά σιγά οι αυπνιες δεν βολευοναι πουθενά πια και έχω και καουρες :( ..Λορρετα μου τώρα το καλοκαίρι ποθ θα χαλαρωσετε θα έρθει και το μπεμπακη μην ανησυχείς απο την στιγμή που σου το λέει και ο γιατρός..στελιτσα δεν πιστεύω να γεννησες ε;;Χριστίνα υπομονή είναι μικρουλης ο Μπεμπης ακόμα σιγά σιγά θα μπείτε δε προγταμμα..ειρήνη ΕΣΥ που έχεις χαθει καλε;;;;συγχωρηστε με αν ξεχναω καμία αλλα μπαίνω απο Κινητο και δεν τα θυμάμαι όλα...αλήθεια με το θέμα της πάνες πως τα πάτε;;εμείς την έχουμε κόψει και την φοράνε Μόνο στον ύπνο πια..νουνου τι βλέπουν τα μπιρμπιλωτα ματακια μου;;;είσαι έγκυουλα;;με το καλοοο!!!!!


:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...