Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 19 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Ναι εννοείται πως θα σταματήσουμε το φιλισιν μόλις ξεκινήσουμε τις βιταμίνες,δλδ από βδομάδα .Μέχρι τότε παίρνουμε φιλισιν και μολερς,καλό κάνουν έτσι κ αλλιώς.Θα πω στον γιατρό να μου γράψει και εξετάσεις για βιταμίνες,να δω αν έχω έλλειψη από κάτι. Πάντως κάτι πανάκριβες βιταμίνες που είδα,τύπου ovamax, fertilimax κτλ,φαίνονται πολύ καλές,αλλά η τιμή τους είναι απαγορευτική για εμάς 

      Πωπω λες να μην βοηθήσουν σε τπτ?Διάβασα και εδώ στο φόρουμ διάφορα ποστ και έχει κοπέλες που τις βοήθησαν τα ινοφερτ..τι να πω,μακάρι να με βοηθησουν και μένα,έτσι κ αλλιώς θαύματα δεν περιμένω .Θα παραγγείλω και q10.Αυτο βοηθάει μόνο εμάς η και τους άντρες?

      Ο ενδοκρινολογος έδωσε και στον άντρα μου Q10, ίδια δόση, 400mg/μέρα, της Smile πήραμε και εμείς που είναι σχετικά οικονομικές. Επίσης στην ποιότητα των ωαρίων, σίγουρα σε περίπτωση πολυκυστικων αλλά και χωρίς όπως εγώ, βοηθάει μικρή δόση τύπου glucophage, και ο γυναικολόγος και ο ενδοκρινολογος μου τα σύστησαν, τα έκοψα όταν έμεινα έγκυος γιατί δεν είχα θέμα με το σακχαρο αλλά ο γυναικολόγος μου είχε πει ότι μπορούσα και να τα συνεχίσω.

      Από βιταμίνες μετά τις ακριβές για κάποιο διάστημα έψαξα για πιο οικονομική λύση και πήρα και εγώ τις wellwoman γιατί δεν έχουν ιώδιο που λόγω θυροειδη δεν κάνει και έχουν σχεδόν τα ίδια συστατικά με τις fertilimax κλπ

ανταλλακτικα tefal actifryο καδος και ο αναδευτηρας και το χερουλι


Recommended Posts


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...