Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Μέχρι πόσα κιλά είναι υγιές να πάρουμε? Μιλώ για ένα μωρό όχι για δίδυμα.

      Εγώ σε αυτή την εμβρυομεταφορα τα πήρα τα utrogestan από το στόμα και μου έφεραν τρελή θολούρα και ζάλη...δυσκολεύομουν πολύ στη δουλειά...σε παλιότερες φορές δε με είχαν επηρεάσει τόσο. Παρολαυτα τα προτιμω απο το στομα ...κολπικα βάζω vasclor και cyclacur και με αγχώνει...και γιατι πεφτουν καποιες φορες αρα δε ξέρω αν απορροφάται όλο και μαζεύει η περιοχή vasclor μετά από πολλές μέρες, δεν απορροφάται όλη και είναι μια μόνιμη υγρασία στην περιοχή που ευνοεί την ανάπτυξη μυκητων...καπου το διαβασα. ..δε ξερω αν ισχυει 100%. Άρα παρολη τη θολούρα αν μπορούσα θσ τα έπαιρνα όλα από στόμα.. 

      Όλα να σου πάνε καλά!!! Να πάρεις μια τεράστια χοριακη!!!! 🙏

      Και εγω το ζόρι στη δουλειά σκεφτόμουν και είπα να το αποφύγω! Αφού το διαχειρίζεσαι μπράβο! Δεν έχεις κ άδικο για την απορρόφηση, αλλα τη δουλίτσα του ελπίζω να την κάνει έστω και έτσι!! 

      Αχ σε ευχαριστώ πολύ!! Ανταποδίδω την υπέροχη ευχή!! Να είναι η τυχερή σου!! 😍

      πρίν από 30 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Δεν τις  έκανα σήμερα αυτές,μόνο ΑΜΗ έκανα.Παιζουν ρόλο αυτές λες?

      Εγώ έχω μόνο ένα εμβρυακι ακόμα.. ευτυχώς που έχω την κορούλα μου,νιώθω πως δεν θα μπορέσω να κάνω άλλο παιδί..δεν αισθάνομαι καθόλου καλά,δεν ξέρω 

      Εγω απο τη μοναδικη ωοληψια που εκανα και εύχομαι να είναι και η τελευταία (με καλη ΑΜΗ για την ηλικια μου) καταλαβα αυτο που ακουγα και ακουω τοσο καιρο! Δεν θελουμε πολλα, αλλα λιγα και ποιοτικά! Να χαιρεσαι το παιδακι σου και να εχεις θετικη σκεψη! Μπορει και αυτο το εμβρυακι να ειναι το τυχερο και στο ευχομαι!!!

      • Ευχή 1

Ψάχνω ΒΙΒΛΙΑ παιδικά των ΤΡΙΒΙΖΑ ΖΑΡΑΜΠΟΥΚΑ ΚΡΙΕΖΗ ή και άλλα!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

Κατά προτίμηση προσχολικής ηλικίας (είμαστε 2 ετών).

Αν έχετε να μου προτείνετε κάτι που πραγματικά άρεσε στα μικρά σας, παρακαλώ!

Καλησπερα εμενα στο μικρο μου αρεσε πολυ αυτη η σειρα με τον παππου Δημητρη ειναι ολα 10 βιβλιαρακια απο εκδοσεις ακριτα

1.ενας περιπατος με τον παππου Δημητρη

2.το ψεμα και η συγγνωμη

3.εγω ο πρωτος και οι αλλοι

4.στην εκκλησια με τον παππου και τη γιαγια

5 εγω ο πρωτος και οι αλλοι

6 παππου εγω πια δεν φοβαμαι

7 η μαμα γενναει

8 το καντηλακι

9 οταν στο δρομο περπατω

10 διακοπες στο νησι του παππου και της γιαγιας

Link to comment
Share on other sites

Για την ηλικία αυτή πολύ καλά είναι και τα βιβλιαράκια με τις περιπέτειες του Λούκουλου (Ο Λούκουλος τρώει παπαρούνες, Ο Λούκουλος τρώει μπαλόνια κτλ.) του Ευγένιου Τριβιζά, εκδόσεις Κέδρος. Ο γιος μου είναι 4 και ακόμα τα διαβάζουμε. Καλησπέρα είπα?:tongue:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...