Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

Τι κάνετε κορίτσια; Αρχίσατε το πακετάρισμα;

Εμεις δεν εχουμε μάθει τιποτα ακομα!! Είπαν πως μέχρι την Παρασκευή θα μάθουμε.. Απ' οτι φαινεται για πλάκα ελεγα πως θα το μάθω στο μαιευτήριο αλλα τελικά ετσι θα γινει!!Περιττο να σας πω πως αυτή την στιγμή δεν με πολυνοιάζει, την Παρασκευή θα αγκαλιάσω το κοριτσάκι μου και αυτη την στιγμή με νοιάζουν μονο τα κοριτσια μου!!! Το ενα που θα γνωρίσω και το αλλο που θα αποχωριστώ για πεντε μερες!!!!!!!!

Αχ κοπελα μου εφτασε η ωρα....τι καλα....με το καλο να κρατησεις και την μικρουλα σας και μην σε νοιαζει για τις μεταθεσεις...οτι θελει ας γινει!!!

Αντε να περασει ο καιρος και για μας..εχουμε πολυ μελλον....


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλησπερα.του πεζικου κοριτσια βγηκαν.ευτυχως ολα καλα.θα φυγει τελικα με μεταθεση η οικογενεια που μενει στο σπιτι που εχουμε κλεισει,οποτε πιστευω σε καμια 20μερες να μπουμε.ευχομαι σε ολες το καλυτερο.νομιζω βγηκαν και πυροβολικου.μιλαω παντα για αξιωματικους.φιλια.

Link to comment
Share on other sites

mariamg με το καλό να γεννήσεις το κοριτσάκι σου.

Όσον αφορά τη μετάθεση...και περιμένουμε...και περιμένουμε...


Δεν μπορείς να πας πίσω και να κάνεις μια νέα αρχή, αλλα μπορείς να ξεκινήσεις από το παρόν και να κάνεις ένα νέο τέλος. paulocoelho

Link to comment
Share on other sites

ΔΕΣΙ με το καλο να μπειτε στο νεο σας σπιτι καλη μου!!!

Νιοβη μου υπομονη καποια στιγμη θα τις ανακοινωσουν ΑΝ τις ανακοινωσουν δηλαδη!!!Νομιζω πρωτη φορα καθυστερουν τοσο....

Απορω εμεις πως τις μαθαμε τοσο νωρις!!

Τι κανετε κοριτσια μου?

Εχουμε χαθει εντελωωωωως.....αλλα δεν πειραζει ειναι καλοκαιρι και εχουμε εξοδους και βολτες,αδειουλες,διακοπες..ολα τα ωραια!!!!

Να περνατε ολες καλα!!!!

Φιλια πολλα!!


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

Βγήκαν οι μεταθέσεις δυστυχώς παραμένει, άλλο ένα χρόνο χωριστά :-(.

Δεν παλεύετε...τεσπά

Πήραμε άδεια για να πάμε 1 εβδομάδα για μπάνιο (σε δανεικό εξοχικό, πάλι καλά γιατί αλλιώς δεν θα πηγαίναμε καθόλου), αλλά χθες ανέβασα πυρετό κι τη νύχτα η μικρή μου έπαθε γαστρεντερίτιδα. Κι η γκατεμιά συνεχίζεται...


Δεν μπορείς να πας πίσω και να κάνεις μια νέα αρχή, αλλα μπορείς να ξεκινήσεις από το παρόν και να κάνεις ένα νέο τέλος. paulocoelho

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Νιοβη μου περαστικα σας! υπομονη τι αλλο να σου πω θα το περασετε και αυτο.

mariamg εχεις γεννησει λογικα να σου ζησει το μωρακι να ειναι καλοτυχο και γερο!

Εγω σας ειπα που εγινα θειααααααααααααααα!!!! σε μια μπεμπα κουκλαααααααααα!!!! η μπεμπουλα μας οπως τη λεει ο γιος μου ειναι πολυ ησυχο μωρο και με πολυυυυυυυ μαλλι!!


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

Νιοβη μου περαστικα σας! υπομονη τι αλλο να σου πω θα το περασετε και αυτο.

mariamg εχεις γεννησει λογικα να σου ζησει το μωρακι να ειναι καλοτυχο και γερο!

Εγω σας ειπα που εγινα θειααααααααααααααα!!!! σε μια μπεμπα κουκλαααααααααα!!!! η μπεμπουλα μας οπως τη λεει ο γιος μου ειναι πολυ ησυχο μωρο και με πολυυυυυυυ μαλλι!!

ΕΥχαριστώ, τελικά πήγαμε, απλά λιγότερες μέρες.

Να σας ζήσει η μπεμπούλα


Δεν μπορείς να πας πίσω και να κάνεις μια νέα αρχή, αλλα μπορείς να ξεκινήσεις από το παρόν και να κάνεις ένα νέο τέλος. paulocoelho

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια πως ειστε?

ζεστη!!!

να σας ρωτησω αν γνωριζει καποια?

σε ενα μηνα θα γεννησω με καισαρικη σε δημοσιο νοσοκομειο.ειμαι ασφαλισμενη στο ταμειο του στρατου μεσω του αντρα μου.

ξερει καμια ποσο θα πληρωσω περιπου στο νοσοκομειο την καισαρικη?

ξερω οτι θα παρουμε πισω το επιδομα 750 περιπου ευρω αλλα δεν ξερω αν και ποσο πληρωνουμε στο νοσοκομειο.εχει καμια ιδεα?

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σας κοριτσια πως ειστε?

ζεστη!!!

να σας ρωτησω αν γνωριζει καποια?

σε ενα μηνα θα γεννησω με καισαρικη σε δημοσιο νοσοκομειο.ειμαι ασφαλισμενη στο ταμειο του στρατου μεσω του αντρα μου.

ξερει καμια ποσο θα πληρωσω περιπου στο νοσοκομειο την καισαρικη?

ξερω οτι θα παρουμε πισω το επιδομα 750 περιπου ευρω αλλα δεν ξερω αν και ποσο πληρωνουμε στο νοσοκομειο.εχει καμια ιδεα?

ευχαριστω

ΚΟΡΙΤΣΣ ΜΟΥ ΕΓΩ ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΣΤΗΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΚΑΙ ΠΛΗΡΩΣΑ 250 ΕΥΡΩ..ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΡΩΤΗΣΕΙ ΓΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΕΙΤΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΕΙΤΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΕΙΝΑΙ 84 ΕΥΡΩ ΤΗΝ ΜΕΡΑ...


2HLfp3.png

u0jzg9m7a.png

Link to comment
Share on other sites

Καλες διακοπες σε οοοολα τα κοριτσια!

Πεννυ τωρα παω για υπνο,μπηκα να δω κατι και ξανα φευγωωωωω....

Φιλιααααα.......

Κι ενα στον χαμογελαστο μας μπεμπουλη....χαχανουλη!!!!!


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...