Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 23 λεπτά , Fay_ είπε:

      Νομίζω πως κρίνει βάσει ιστορικού για το τι θα κάνει. Ο πλήρης έλεγχος έχω καταλάβει ότι είναι γονιδιακός και δείχνει ετεροζυγωτια ομοζυγωτια. Οι βασικές γονιδιακές νομίζω είναι fv, το γονίδιο προθρομβινης και μια άλλη που δεν την θυμάμαι. Αν τα έχεις κάνει αυτά είσαι οκ νομίζω.. τι να πω έχω μπερδευτεί κ εγω..

      Αυτές που είπες στο πάνω σχόλια μου τις έκανε η οικονομ αυτές που κες τώρα δεν μ θυμίζουν κάτι θα το ψάξω γιατί εκείνη μ έδωσε το οκ πως δεν έχω κάτι 

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλωσήρθατε στο κλαμπ πότε φεύγουμε από δω...;)


Δεν μπορείς να πας πίσω και να κάνεις μια νέα αρχή, αλλα μπορείς να ξεκινήσεις από το παρόν και να κάνεις ένα νέο τέλος. paulocoelho

Link to comment
Share on other sites

Τι κάνετε κορίτσια; Αρχίσατε το πακετάρισμα;

Εμεις δεν εχουμε μάθει τιποτα ακομα!! Είπαν πως μέχρι την Παρασκευή θα μάθουμε.. Απ' οτι φαινεται για πλάκα ελεγα πως θα το μάθω στο μαιευτήριο αλλα τελικά ετσι θα γινει!!Περιττο να σας πω πως αυτή την στιγμή δεν με πολυνοιάζει, την Παρασκευή θα αγκαλιάσω το κοριτσάκι μου και αυτη την στιγμή με νοιάζουν μονο τα κοριτσια μου!!! Το ενα που θα γνωρίσω και το αλλο που θα αποχωριστώ για πεντε μερες!!!!!!!![/QUO TE]

Με το καλό... πως πέρασε ο καιρός..... Είχα να μπω κάτι μήνες.. τότε που είχες μάθει οτι περιμένει κοριτσάκι... ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΝΟ ΕΥΧΟΜΑΙ


EssPp2.png

R9Y0p2.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!ειμαι γυναικα στρατιωτικου μενουμε εδω και ενα χρονο στην κω και δεν βλεπω την ωρα να ερθει του χρονου ελπιζω η μεταθεση να φυγουμε!!!!!!

ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ ΦΩΤΕΙΝΗ...ΩΡΑΙΑ Η ΚΩ?ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ....ΙΣΧΥΕΙ?


2HLfp3.png

u0jzg9m7a.png

Link to comment
Share on other sites

Τι κάνετε κορίτσια; Αρχίσατε το πακετάρισμα;

Εμεις δεν εχουμε μάθει τιποτα ακομα!! Είπαν πως μέχρι την Παρασκευή θα μάθουμε.. Απ' οτι φαινεται για πλάκα ελεγα πως θα το μάθω στο μαιευτήριο αλλα τελικά ετσι θα γινει!!Περιττο να σας πω πως αυτή την στιγμή δεν με πολυνοιάζει, την Παρασκευή θα αγκαλιάσω το κοριτσάκι μου και αυτη την στιγμή με νοιάζουν μονο τα κοριτσια μου!!! Το ενα που θα γνωρίσω και το αλλο που θα αποχωριστώ για πεντε μερες!!!!!!!!

Με το καλό!!! Μαζί θα πρέπει να γεννάμε...


hnnocbegeikn.png

MzaSp3.png

y1hhp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εχει παιδιατρους και πολλους μαλιστα.τωρα αν εννοεις το νοσοκομειο δνε εχω ιδεα γιατι δεν εχω παει ποτε!ο γιος μου παει στον παιδιατρο μονο για εμβολιο δεν εχει αρρωστησει ποτε δοξα το θεο και εινναι ηδη 29 μηνων.σαν νησι εινναι πολυ ωραιο εχει τελειες παραλιες αλλα εγω προτιμω τη στερια!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!!! Τι κάνετε; Δεν έχω προλάβει καθόλου να μπω με τις κοράκλες μου και το πακετάρισμα!!! Το μωρό μου γεννήθηκε μια χαρά, μικρούλα αλλα υγιέστατη, η Μαρινα μου περνάει μια δυσκολη φάση!! Της έπεσαν και πολλα μαζεμένα, εμεινε για πρωτη φορα 3,5 μέρες χωρίς εμένα, ήρθε το μωρό, μετα εφυγε ο μπαμπας της για να μας βρει σπίτι και τωρα ειμαστε μεσα στο πακετάρισμα!! Προς το παρον αρχισε παλι να μας χτυπάει, να μιρλίζει απιστευτα πολύ και να αντιδράει σε όλα!! Την μικρη την εχει δει σαν κουκλα, μια την χτυπάει μια την φιλάει!! Δεν την αφηνει σε ησυχία την έρμη, παει και την ξυπνάει συνέχεια!! Ελπιζω να μπουμε σε μια σειρα και να στρώσουμε!! Εγω ειμαι απίστευτα κουρασμένη αλλα την παλεύω!!! Πήραμε μετάθεση τελικά, φεύγουμε για Ορεστιάδα, το πότε δεν ξέρουμε!! Βρήκαμε σπίτι και τώρα πακετάρουμε τα υπόλοιπα!! Ελπιζω να φύγουμε σύντομα, ώστε να τακτοποιηθούμε και να μπουν τα κορίτσια μου σε μια σειρα!!

Νιόβη υποθέτω πως τώρα είστε μια χαρα και οι δυο σας ε;

Ποντικάκι, σʼευχαριστώ πολύ και εσυ να χαίρεσαι την ανηψιά σου!!

glam με το καλό να αγκαλιάσεις το αγγελούδι σου!!

believe76 σʼευχαριστώ πολύ!!!! J

tangobsession γέννησες; Πως ειστε εσεις; Υγιές και καλοτυχο να είναι το αγγελούδι σου!!

Φωτεινή καλως ήρθες!!

Κορίτσια ξέρει καποια κανενα καλο παιδιάτρο στην Ορεστιάδα; Επίσης θα ήθελα και έναν καλο γυναικολόγο μιας και δεν ξέρω αν θα έχω σαραντήσει όταν θα φυγουμε!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!!! Τι κάνετε; Δεν έχω προλάβει καθόλου να μπω με τις κοράκλες μου και το πακετάρισμα!!! Το μωρό μου γεννήθηκε μια χαρά, μικρούλα αλλα υγιέστατη, η Μαρινα μου περνάει μια δυσκολη φάση!! Της έπεσαν και πολλα μαζεμένα, εμεινε για πρωτη φορα 3,5 μέρες χωρίς εμένα, ήρθε το μωρό, μετα εφυγε ο μπαμπας της για να μας βρει σπίτι και τωρα ειμαστε μεσα στο πακετάρισμα!! Προς το παρον αρχισε παλι να μας χτυπάει, να μιρλίζει απιστευτα πολύ και να αντιδράει σε όλα!! Την μικρη την εχει δει σαν κουκλα, μια την χτυπάει μια την φιλάει!! Δεν την αφηνει σε ησυχία την έρμη, παει και την ξυπνάει συνέχεια!! Ελπιζω να μπουμε σε μια σειρα και να στρώσουμε!! Εγω ειμαι απίστευτα κουρασμένη αλλα την παλεύω!!! Πήραμε μετάθεση τελικά, φεύγουμε για Ορεστιάδα, το πότε δεν ξέρουμε!! Βρήκαμε σπίτι και τώρα πακετάρουμε τα υπόλοιπα!! Ελπιζω να φύγουμε σύντομα, ώστε να τακτοποιηθούμε και να μπουν τα κορίτσια μου σε μια σειρα!!

Νιόβη υποθέτω πως τώρα είστε μια χαρα και οι δυο σας ε;

Ποντικάκι, σʼευχαριστώ πολύ και εσυ να χαίρεσαι την ανηψιά σου!!

glam με το καλό να αγκαλιάσεις το αγγελούδι σου!!

believe76 σʼευχαριστώ πολύ!!!! J

tangobsession γέννησες; Πως ειστε εσεις; Υγιές και καλοτυχο να είναι το αγγελούδι σου!!

Φωτεινή καλως ήρθες!!

Κορίτσια ξέρει καποια κανενα καλο παιδιάτρο στην Ορεστιάδα; Επίσης θα ήθελα και έναν καλο γυναικολόγο μιας και δεν ξέρω αν θα έχω σαραντήσει όταν θα φυγουμε!!

Φιλεναδα μου ερχεσαι? αντε με το καλο!!!!! και παιδιατρο ξερω και γυναικολογο θα σου στειλω πμ οκ? που βρηκατε σπιτι?


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεννάω σε λίγες μέρες... Αγοράκι! Μένουμε Αθήνα. Εύχομαι να μείνουμε δυο χρονάκια ακόμη μέχρι να ξεπεταχτεί ο μικρός. Υπάρχει και περίπτωση να φύγουμε του χρόνου για Έβρο μάλλον. Εσείς που μένετε; Δεν παρακολούθησα τη συζήτηση από την αρχή, γι' αυτό ρωτάω.


hnnocbegeikn.png

MzaSp3.png

y1hhp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ναι ερχόμαστε!!!!! Θα μείνουμε στην Κωνσταντινουπόλεως δυο τετράγωνα πιο κάτω απο το παλιο σπίτι του ανδρα μου.. χαχα.. εντάξει δεν ειναι κέντρο αλλα απο εδω ειναι πολυ καλύτερα!!!! Θα σου στειλω με πμ το τηλεφωνό μου!!

tangobsession με το καλό!! Το πρώτο σας ειναι; Σε ποιο νοσοκομειο γεννάς;


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσαρες τι κανετε?χαθηκαμε...

Για αρχη Mariamg κουκλιτσα να σας ζησει η μπεμπουλα!!!!

Τι καλα που γεννησες κι εσυ!!!ΝΑ ειναι γερη και καλοτυχη!!!

elachl γεια σου κι εσενα κοπελα μου....σε ωραιο νησι εισαι,το δηλωνουμε στις φρουρες προτημησεως.Εχει και συγγενεις ο αντρας μου εκει.

tangobsession με το καλο κι εσυ κοπελα μου καλη λευτερια και με εναν πονο σου ευχομαι!!Να κρατησεις τον μπεμπουλη!!!

Αθηνα ε?

Πωπω δεν ξερω αν θα την παλευα εκει ρε γμτ...πολυ βαβουρα!!

Εμεις ειμαστε στο Κιλκις μια μικρη πολη κοντα στη Θεσσαλονικη.

Δεν ξερω αν θα κατσουμε και του χρονου εγω θα το ηθελα παντως γιατι κι εγω με το καλο και πρωτα ο καλος Θεουλης τον Ιανουαριο γενναω και με βολευει εδω γιατι ειναι σε διπλανη πολη οι δικοι μου και γενικα εχχουμε ολες τις ανεσεις αφου η θεσσαλονικη ειναι 40 λεπτα απο εδω.

Ποντικακι τι κανεις εσυ?????

Οι αλλες οι κοπελες???Ολες καλα???

Ιωαννα περνας καμια βολτα 'η μπα?????

Καιρο εχεις να δωσεις παρον....:)


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

καλημερα απο την ζεστηηηηηηηηη Κω!!!!ειστε καλα κοριτσια?σε οσες γεννησαν ευχομαι να τους ζησουν τα μωρακια τους και να ειναι καλοτυχα.σε οσες γεννανε ευχομαι με ενα πονο και να πανε ολα καλα.καλη δυναμη σε ολες λοιπον.εμεις μαζευουμε μαζευουμε και τελειωμο δεν εχουμε.κουτες παντου.το αλλο σαββατο παμε στο καινουργιο σπιτακι μας.ευτυχως αυτοι που εμεναν πριν το προσεχαν πολυ,ειναι σαν καινουργιο.θα παω να το καθαρισω αυτες τις μερες και το σαββατο η μεγαλη εξοδος!!!κοριτσια να σας ρωτησω κατι...το καινουργιο σπιτι ειχε ανακαινιστη πριν 3χρονια,ειναι σε καλη κατασταση γενικα...λεμε να μην το βαψουμε...εσεις τι λετε γιαυτο?το πιο πιθανο ειναι να μεινουμε 1χρονο ακομη στο νησι,οποτε λεμε να μην μπουμε στην διαδικασια και στα εξοδα για ενα χρονο.θα σαπουνισω βεβαια παντου με χλωρινη αλλα νομιζουμε οτι δεν χρειαζεται βαψιμο...και κατι αλλο να ρωτησω...εχει το σπιτι αιρ κοντισιον και τα φιλτρα τα αλλαξε λεει ο προηγουμενος το μαιο..επειδη δεν ξερουμε απο αυτα,καθε ποτε καθαριζονται ή αλλαζουν τα φιλτρα τους?σας ζαλισα,ε?συγνωμη αλλα εχω πολυ αγχος πιο πολυ για τον μικρο μας,μην παθει κατι...υπερβολικη μαμα???τι να κανω?!!!ααα,και κατι τελευταιο...το σπιτι ειναι στο δευτερο,τι προτεινεται για προστασια στο καγκελα του μπαλκονιου?μεχρι τωρα εχουμε μεινει πρωτο,αλλα ηταν νεογεννητο και ισογειο που μενουμε τωρα και δεν ειχα αυτο το αγχος...και παλι συγνωμη για το μεγαλο κειμενο και ευχαριστω για οσες μου δωσουν τα φωτα τους!!!

Link to comment
Share on other sites

Δεσουλα μην ανησυχεις και πολυ οι αποριες σου λιγο πολυ μας απασχολουν και μας απασχολησαν ολες μας...

Κι εγω θα αλλαξω σπιτι.Κλεισαμε ενα σπιτι που μενει ενας συναδελφος του αντρα μου και παιρνει μεταθεση φετος.

Το σπιτι ειναι βαμμενο απο προπερσυ απο εναν αλλο συναδελφο ειναι δηλαδη τσεκαρισμενο οτι οντως ειναι βαμμενο προσφατα...

Το σπιτι ειναι πεντακαθαρο και προσωπικα δεν σκοπευω να το βαψω παρα μονο το παιδικο δωματιο που θα φιλοξενησει σε λιγο καιρο το νεο μας μελος και θελω να ειναι στα χρωματα που το φανταζομαι και γι'αυτο και μονο θα το βαψω...

Και επειδη κι εμεις οπως εσεις μπορει του χρονου να φυγουμε δεν θα εμπαινα ουτως 'η αλλως στην διαδικασια.

Σχετικα με το μπαλκονι δεν ξερω τι να σου πω...κι εμας στον δευτερο ειναι αλλα δεν σκοπευω να ασφαλισω τα καγκελα γιατι δεν εχουμε αλλο παιδι.Αλλα αυτο που θα μπορουσες να κανεις για την ασφαλεια του μικρου ειναι να βαλεις αυτο το πλαστικο πλεγμα που δεν ξερω πως λεγετε..:rolleyes:

Για το κλιματιστικο κι εμας εχει το σπιτι που θα παμε το οποιο ειναι χαλασμενο και δεν νομιζω να μπω στην διαδικασια να το φτιαξω εγω.

Ειναι δουλεια του σπιτονοικοκυρη...δεν εχω ιδεα καθε ποτε αλλαζουν τα φιλτρα.Μπορεις να ρωτησεις καποιον ειδικο...

Αντε με το καλο να μεινετε στο νεο σας σπιτι...


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω παρα πολυ για τις απαντησεις και το χρονο σου.και εσεις να πατε με το καλο στο νεο σας σπιτι και με το καλο να ερθει στον κοσμο το νεο μελος της οικογενειας σας.ειπε ο αντρας μου θα παει μαζι μενα συναδελφο να βαλουν ενα δυχτι στο μπαλκονι...αντε να δω,γιατι ο μικρος μου ειναι παρα πολυ ζωηρος!!!

κοριτσια ειμαστε πολυ ατυχοι τελικα...εγω μεσα στο καλοκαιρι απο χτες ειμαι κρυωμενη,ο λαιμος μου και η μυτη μου,ειμαι χαλια...και ο αντρας μου ειναι στο κρεβατι με την μεση του...δεν μπορει να κουνησει...το αλλο σαββατο μετακομιζουμε και ειπαμε αυτο το σαβ/κο να μαζεψουμε και να καθαρισουμε το αλλο σπιτι και τελικα τιποτα...οχι τιποτα αλλο,αλλα καθημερινα δουλευω σε ξενοδοχειο μεχρι αργα το απογευμα και προβλεπω μια πολυ πολυ δυσκολη εβδομαδα!!!τι να πω??μας ματιαξανε!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...