Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Νοεμβριου 2013


polixenh

Recommended Posts

polixeni τελεια το αντρακι σου..ξεκουραση τωρα και ποιος σε πιανει μετα!!

summer δεν ξερω κατι για την περιδεση..ευχομαι ομως να πανε ολα καλα και αυτη τη φορα να το κρατησεις αγκαλια το θαυματακι σου!!


cy09p3.png

Elehp2.pngdYzip2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα,

Έχθες είδα τα βιντεάκια της πατσουρου. Πραγματικά είναι καταπληκτική. Και μου άρεσε που δεν ήταν όλα θεωρία, αλλά μίλαγε και από προσωπική εμπειρία. Είναι βασικό να ξέρεις γιατί μιλάς. Δείτε τα οπωσδήποτε. Εκεί που τα έβλεπα ήρθε και ο άνδρας μου και άκουσε.... που είναι καλό να γνωρίζει και εκεινός :-)


kPAZp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

Έχθες είδα τα βιντεάκια της πατσουρου. Πραγματικά είναι καταπληκτική. Και μου άρεσε που δεν ήταν όλα θεωρία, αλλά μίλαγε και από προσωπική εμπειρία. Είναι βασικό να ξέρεις γιατί μιλάς. Δείτε τα οπωσδήποτε. Εκεί που τα έβλεπα ήρθε και ο άνδρας μου και άκουσε.... που είναι καλό να γνωρίζει και εκεινός :-)

καλημέρα κορίτσια ??πως πάει εγώ είμαι πολύ χαρούμενη διότι μολις έχασα μισό κιλό ακόμη!!!

και εγω στην ιδια φαση ημουν μολις τα ειδα!θα αγοράσω και το βιβλίο της σύντομα!!εχω γινει φαν...χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλημερα, ευχομαι ολες οι μανουλες να ειστε καλα!

Εχω παρει και εγω τα βιβλια της Πατσουρου, τα οποια με βοηθησαν πολυ κατα τη διαρκεια του θηλασμου. Εξισου με βοηθησε και ο Παιδιατρος μου που ειναι πιστοποιημενος συμβουλος θηλασμου.Ειναι και αυτο σημαντικο, επιλεξτε γιατρο που θα σας υποστηριξει στο θηλασμο διοτι εγω στην κλινικη επειδη ο δικος μου ελειπε ειχα μια αλλη η οποια ενω με εβλεπε πρωτομανα, να το εχω το μωρο απο τη στιγμη που γεννηθηκε εως οτου να βγω επανω μου να θηλαζει (δεν το εδωσα καθολου στις μαιες) αυτη οταν θα εβγαινα μου εγραψε γαλα να αγορασω!!!Ειναι πολλα τα λεφτα απο τις εταιρειες....

Α και κλεινοντας να γραψω οτι ο γιος μου ειναι 3 ετων και 2 μηνων και οχι ακομη δεν εχει παρει τιποτα εκτος απο λιγο ντεπον σιροπακι οταν τον πονουσαν τα δοντακια του!!!Μπορει να ειναι και τυχαιο...μπορει και οχι....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα τσουπριτσες;;; Τι κανετε;;; Εγω πριν απο λιγο ξυπνησα, κατεβηκα στον κατω οροφο, αραξα στον καναπε και βλεπω παιδικα :tongue::tongue::tongue:

Σας ευχαριστω ολες για τις συμβουλες και το ενδιαφερον σας!!!!! Εγω τωρα ξαπλα!!!!! :D:D:D καλο παιζακι!!


ZViCp3.png

bEQ4p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα τσουπριτσες;;; Τι κανετε;;; Εγω πριν απο λιγο ξυπνησα, κατεβηκα στον κατω οροφο, αραξα στον καναπε και βλεπω παιδικα :tongue::tongue::tongue:

Σας ευχαριστω ολες για τις συμβουλες και το ενδιαφερον σας!!!!! Εγω τωρα ξαπλα!!!!! :D:D:D καλο παιζακι!!

Ξεμωράθηκες από τώρα; :tongue:

Καλημερούδια!


PVxKp2.png

MrMwp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια και απο μενα!

πολυξενη ετσι, ξεκουρασου τωρα που μπορεις :-ρ

Ιωαννα ειχες αναφερει ενα βιβλιο για το θηλασμο, Πατουρου η πατσουρου

μπορεις να μου το ξαναπεις γιατι ενδιαφερομαι να το αγορασω??

Θα κανετε τιποτα το 3ημερο?

Εμεις θα παμε στο Ελαφονησι, αγαπημενος μας προορισμος τα 4 τελευταια χρονια!


nmDWp2.png

qeGop3.png

WWTqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ξεμωράθηκες από τώρα; :tongue:

Καλημερούδια!

:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Καλημερα κοριτσια και απο μενα!

πολυξενη ετσι, ξεκουρασου τωρα που μπορεις :-ρ

Ιωαννα ειχες αναφερει ενα βιβλιο για το θηλασμο, Πατουρου η πατσουρου

μπορεις να μου το ξαναπεις γιατι ενδιαφερομαι να το αγορασω??

Θα κανετε τιποτα το 3ημερο?

Εμεις θα παμε στο Ελαφονησι, αγαπημενος μας προορισμος τα 4 τελευταια χρονια!

εμεις περιμενουμε τον (θειο μου) αδερφο της μαμας μου με την οικογενεια του απο το Βανκουβερ, εχω να τους δω απο 12 χρονων και ερχονται Ελλαδα την Κυριακη οποτε θα εχουμε δυνατες συγκινησεις! Καταλαβαινεις!! :D


ZViCp3.png

bEQ4p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Θα κανετε τιποτα το 3ημερο?

Εμεις θα παμε στο Ελαφονησι, αγαπημενος μας προορισμος τα 4 τελευταια χρονια!

Εμείς θα φύγουμε αύριο για Καλαμάτα.

Super είναι το Ελαφονήσι!!!!


age.png

preg.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Εμείς θα φύγουμε αύριο για Καλαμάτα.

Super είναι το Ελαφονήσι!!!!

Καλαματα θα κανουμε τις καλοκαιρινες μας διακοπες, σε ενα μερος λιγο εξω, στις κιτριες! ειναι οι κουμπαροι μας απο καλαματα και παμε συχνα - μας αρεσει πολυ και η πολη και τα περίχωρα:D


nmDWp2.png

qeGop3.png

WWTqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...