Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Νοεμβριου 2013


polixenh

Recommended Posts

Συγχαρητηρια!!! :D:D:D Δεν ειναι τελειο να διανυεις την 20η εβδομαδα;;;; εγω το σκεφτομουν συνεχεια την προηγουμενη εβδομαδα!!! Φτασαμε στα μισα!!!! :P:p:p

Αν η εγκυμοσύνη είναι 280 μέρες, εσύ ψες ήσουνα ακριβώς στη μέση. Στις 140 μέρες! Ορόσημο! (και για το φούσκωμα)

Πώς πάει η ξάπλα;


PVxKp2.png

MrMwp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Αν η εγκυμοσύνη είναι 280 μέρες, εσύ ψες ήσουνα ακριβώς στη μέση. Στις 140 μέρες! Ορόσημο! (και για το φούσκωμα)

Πώς πάει η ξάπλα;

παω να παει;;; Ξ-ΑΑΑΑΑΑΑ-Π-Λ-Α!! :tongue:


ZViCp3.png

bEQ4p2.png

Link to comment
Share on other sites

Άστα... σε καταλαβαίνω απόλυτα.... εγώ πέρασα 2 μήνες ξάπλα με το πόδι... εξού και τελικά το νινί :-). Τι να κάνω όλη μέρα η κακομοίρα για να περάσει η μέρα μου... δεν είχα επιλογή χαχαχα


kPAZp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Άστα... σε καταλαβαίνω απόλυτα.... εγώ πέρασα 2 μήνες ξάπλα με το πόδι... εξού και τελικά το νινί :-). Τι να κάνω όλη μέρα η κακομοίρα για να περάσει η μέρα μου... δεν είχα επιλογή χαχαχα

Δημιουργική απασχόληση χαχαχαχαχα


PVxKp2.png

MrMwp2.png

Link to comment
Share on other sites

Άστα... σε καταλαβαίνω απόλυτα.... εγώ πέρασα 2 μήνες ξάπλα με το πόδι... εξού και τελικά το νινί :-). Τι να κάνω όλη μέρα η κακομοίρα για να περάσει η μέρα μου... δεν είχα επιλογή χαχαχα

ηθελα να κανω like αλλα δεν εχω τετοιασ επιλογη εδω!!! σε καλο σου βγηκε η ατυχια με το ποδι!!!

ειχαμε πανηγυρι χθες εδω και ειαν καλτσακια για μωρακια! το πιο μικρο ζευγαρι θα κανει στο μωρακι μου οταν θα ειναι 6 μηνων :rolleyes: πηρα ενα ετσι για να το χαζευω... ποσο μικρο μπορει να ειναι... αντε να κανω την β επιπεδου να αρχισω τα ψωνια...

ντρεπομαι που θα το πω αλλα εχει διαλειξει και καμια αλλη μπομπονιερες για τη βαφτιση του μωρου της???


s6Xpp2.png

Ff7Lp2.png

Link to comment
Share on other sites

μπομπονιερες...?????εεε μαλλον η μονη εισαι!χιχιχι!εμεις τα εχουμε παραγγειλει ολα κουνια σιφινιερα καροτσι και την προικα!!αλλα θα τα φερουν σπιτι αρχες νοεμβρη!!εχουμε και αλλα πραγματα βεβαια αλλα σιγα σιγα

Link to comment
Share on other sites

ηθελα να κανω like αλλα δεν εχω τετοιασ επιλογη εδω!!! σε καλο σου βγηκε η ατυχια με το ποδι!!!

ειχαμε πανηγυρι χθες εδω και ειαν καλτσακια για μωρακια! το πιο μικρο ζευγαρι θα κανει στο μωρακι μου οταν θα ειναι 6 μηνων :rolleyes: πηρα ενα ετσι για να το χαζευω... ποσο μικρο μπορει να ειναι... αντε να κανω την β επιπεδου να αρχισω τα ψωνια...

ντρεπομαι που θα το πω αλλα εχει διαλειξει και καμια αλλη μπομπονιερες για τη βαφτιση του μωρου της???

Πάντως εγώ γέλασα με τη μπομπονιέρα :-)... αλλά γιατί όχι δικό σου είναι το μωρό μπορείς να κάνεις όσα σχέδια θέλεις!!!

Εγώ έχω ήδη αρχίσει να σκέφτομαι αλλαγές στο σπίτι... Στο τέλος μου φαίνεται δεν θα αντέξω και θα βάλω από τώρα το πάρκο στην κουζίνα :?

Όσο για τα καλτάκια μην το λες... Η αδελφή μου είχε πάρει κάτι πολύ μικρά καλτσάκια που τελικά δεν έμπαιναν στο μωρό ούτε όταν γεννήθηκε... βρήκαν με ποδάρες :-)


kPAZp2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας γεια σας!!

Κοριτσάκι μου μη φοβάσαι την αμνιο!εγω θα την έκανα αν χρειαζόταν μονο και μονο για να ξέρω τι συμβαίνει και να μην με φάει το άγχος!αμνιο δε θα κανα σε προχωρημένη εγκυμοσύνη μονο!!

Οι άλλες ολες καλα διαβάζω και χαίρομαι!!εμεις ήρθαμε Λευκαδα!πηραμε το οκ τη Δευτέρα απ το γιατρο για μετακίνηση και ήρθαμε χωρις δεύτερη σκέψη γιατι ειναι περίοδος αεριδων για windsurf!για μένα δεν εχει διαφορα ιδιαίτερη!απ το ενα Σπιτι ήρθα στο αλλο!και έρχεται κόσμος και μου κανει παρέα!καλα ειναι!παιρνουμε τον αέρα μας!σημερα είχα ενα βάρος χαμηλα και τα χρειάστηκα ειναι η αλήθεια...αλλα μου παν πως ειναι η μήτρα και ειναι φυσιολογικό...τι να πω!;

Γλυκεριτσα πρόσοψη καλο μου με τη μετακόμιση!εγω με την τελευταία έβγαλα κηλη στη μέση!!εσυ έχεις μπεμπε!!προσοχη!! :)


Μάιος 2012, 1η Ivf : Βιοχημικη

Νοεμβριος 2012, 2η Ivf : Αρνητικη

Μάρτιος 2013, 3η Ivf : +++++:D

MKF0p3.png[/urlK2Ccp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Α!!!!προχτες μας έστειλαν το πρώτο μας δωράκι το οποίο ειναι και το πρώτο μας πραγματάκια γενικα!εγω θ άργησω πολυ να ψωνισω νομίζω,θες φταίει που δεν το χω συνειδητοποιήσει ακομη;! Ισως...


Μάιος 2012, 1η Ivf : Βιοχημικη

Νοεμβριος 2012, 2η Ivf : Αρνητικη

Μάρτιος 2013, 3η Ivf : +++++:D

MKF0p3.png[/urlK2Ccp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Γελάω με τις μπομπονιέρες και εγώ. Μόνο τον νονό διάλεξα η αλήθεια είναι. Κουνια και καρότσι θα κλείσω όταν θα ειμαι στον 6ο, δηλαδή τον Αύγουστο που έχει και εκπτώσεις! Τα πρωτα ψώνια μάλλον θα τα κάνω μετα τις 15 με 20 ιουλιου!ΛΛέμε να πάμε Jumbo να δούμε τι παίζει γιατί εχω να πάω 3 χρόνια. Μετά θα ψωνίσω και από τα αλλά καταστήματα στις επιπτώσεις. Θέλουμε να κάνουμε και τα χαρτιά για το γάμο μέχρι τις 20 Ιουλίου ωστε μέχρι τον δεκαπενταύγουστο να παντρευτούμε γιατί μετα γεννάει και η κουνιαδα μου και θα φύγουν. Εχω να ψάξω και για βέρες. Όλα τα λεφτά θα φύγουν μαζί. Μακάρι να υπήρχε σταθερή δουλειά και θα έκανα το καλύτερο για το μπεμπακι μου. Τώρα θα κάνω το καλύτερο με αυτα που διαθέτω.


US9jp2.png

333568w4bz5e9yge.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες!

Α!!!!προχτες μας έστειλαν το πρώτο μας δωράκι το οποίο ειναι και το πρώτο μας πραγματάκια γενικα!εγω θ άργησω πολυ να ψωνισω νομίζω,θες φταίει που δεν το χω συνειδητοποιήσει ακομη;! Ισως...

Πάντως κι εγώ δεν έχω ψωνίσει τίποτα. Μέτα τις διακοπές του Αυγούστου....

Αν και μετά την β' επιπέδου, λέω να αρχίσω τις βόλτες στα μαγαζιά.....

Καλημέρα!

Γελάω με τις μπομπονιέρες και εγώ. Μόνο τον νονό διάλεξα η αλήθεια είναι. Κουνια και καρότσι θα κλείσω όταν θα ειμαι στον 6ο, δηλαδή τον Αύγουστο που έχει και εκπτώσεις! Τα πρωτα ψώνια μάλλον θα τα κάνω μετα τις 15 με 20 ιουλιου!ΛΛέμε να πάμε Jumbo να δούμε τι παίζει γιατί εχω να πάω 3 χρόνια. Μετά θα ψωνίσω και από τα αλλά καταστήματα στις επιπτώσεις. Θέλουμε να κάνουμε και τα χαρτιά για το γάμο μέχρι τις 20 Ιουλίου ωστε μέχρι τον δεκαπενταύγουστο να παντρευτούμε γιατί μετα γεννάει και η κουνιαδα μου και θα φύγουν. Εχω να ψάξω και για βέρες. Όλα τα λεφτά θα φύγουν μαζί. Μακάρι να υπήρχε σταθερή δουλειά και θα έκανα το καλύτερο για το μπεμπακι μου. Τώρα θα κάνω το καλύτερο με αυτα που διαθέτω.

Μη στεναχωριέσαι για τα λεφτά.

Καλός γονιός δεν είσαι επειδή έχεις ακριβή κούνια για το μωρό ;)


PVxKp2.png

MrMwp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσουδια, δυσκολη νυχτα για μας χτες μιας και ξεσπασε μεγαλη πυρκαγια στην περιοχη μας και ημασταν σε αναμμενα καρβουνα ολη τη νυχτα!!! ασχημο πραγμα ρε παιδι μου να καινε τον τοπο σου!! :cry:

ηθελα να κανω like αλλα δεν εχω τετοιασ επιλογη εδω!!! σε καλο σου βγηκε η ατυχια με το ποδι!!!

ειχαμε πανηγυρι χθες εδω και ειαν καλτσακια για μωρακια! το πιο μικρο ζευγαρι θα κανει στο μωρακι μου οταν θα ειναι 6 μηνων :rolleyes: πηρα ενα ετσι για να το χαζευω... ποσο μικρο μπορει να ειναι... αντε να κανω την β επιπεδου να αρχισω τα ψωνια...

ντρεπομαι που θα το πω αλλα εχει διαλειξει και καμια αλλη μπομπονιερες για τη βαφτιση του μωρου της???

ΕΓΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!!! :D:D:D Για την ακριβεια τα εχω ολα ετοιμα (στο μυαλο μου) για τη γαμο-βαφτιση του χρονου!!! :D:D:D:D:D

μπομπονιερες, στολισμος, νυφικο (το εχω ηδη αγορασει:tongue:), βαπτιστικα, μενου κτλ κτλ κτλ!!


ZViCp3.png

bEQ4p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...