Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

παχυ ενδομητριο


Recommended Posts

πρίν από 20 λεπτά , linaa είπε:

Πρεπει να πας για χοριακη αυριο ναι. Κ πρεπει να ξερεις για να αρχισεις κ να προσεχεις κυριως τα σαλατικα η το φαγητο απεξω ειναι επικυνδινα γιαυτο καλητερα να μαθεις.

Ξερω οτι εχεις δικιο απολυτο,αλλα δεν θελω να δω μια αρνητικη απαντηση ακομα για αυτο εχω βαλει οριο την Παρασκευη. Ειναι μαλλον η ψευδαισθηση οτι κατι καλο μπορει να γινει εκτος αν δεν αντεξω αλλο λογω εξαψεων και τρελαθω καμια μερα και παω νωριτερα..αλλα νομιζω θα περιμενω..βρε,λετε να περναω προωρη εμμηνοπαυση;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 13 λεπτά , xristina86 είπε:

Ξερω οτι εχεις δικιο απολυτο,αλλα δεν θελω να δω μια αρνητικη απαντηση ακομα για αυτο εχω βαλει οριο την Παρασκευη. Ειναι μαλλον η ψευδαισθηση οτι κατι καλο μπορει να γινει εκτος αν δεν αντεξω αλλο λογω εξαψεων και τρελαθω καμια μερα και παω νωριτερα..αλλα νομιζω θα περιμενω..βρε,λετε να περναω προωρη εμμηνοπαυση;

Να σου πω κι εγώ θα σου έλεγα αφού έχεις ήδη καθυστέρηση να κάνεις έστω ένα τεστ ώστε εάν είναι αρνητικό (που το απευχόμαστε) να ψάξεις γιατί δεν σου ήρθε περίοδος. 

ΥΓ. Πώς θα κρατηθείς ως την Παρασκευή, πες μου! Χαχα!

Πόσο χρόνων είσαι κορίτσι μου για να έχεις πρόωρη εμμηνόπαυση; Μη χειρότερα!:?


kUuJp3.pnghOAep3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Koulouri είπε:

Να σου πω κι εγώ θα σου έλεγα αφού έχεις ήδη καθυστέρηση να κάνεις έστω ένα τεστ ώστε εάν είναι αρνητικό (που το απευχόμαστε) να ψάξεις γιατί δεν σου ήρθε περίοδος. 

ΥΓ. Πώς θα κρατηθείς ως την Παρασκευή, πες μου! Χαχα!

Πόσο χρόνων είσαι κορίτσι μου για να έχεις πρόωρη εμμηνόπαυση; Μη χειρότερα!:?

Η ψυχουλα μου το ξερει...χαχαχαχαχα..τα τεστ δεν τα εμπιστευομαι ειχα κανει στον γιο μου κι ειχε βγει αρνητικο κι ημουν 5 εβδομαδων..31 ειμαι αλλα με εμενα ολα ειναι πιθανα...χαχαχαχαχαχα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω κάνε μια χοριακη ή ένα τεστακι από.καποια.φαση αν είσαι έγκυος είναι κάποια πράγματα που πρέπει να προσέχεις και να παρακολουθείς οπότε είναι καλό να ξέρεις να ηρεμήσει και το μυαλό σου

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, rozoulini είπε:

Θα συμφωνήσω κάνε μια χοριακη ή ένα τεστακι από.καποια.φαση αν είσαι έγκυος είναι κάποια πράγματα που πρέπει να προσέχεις και να παρακολουθείς οπότε είναι καλό να ξέρεις να ηρεμήσει και το μυαλό σου

Θα κανω σιγουρα αλλα θα αφησω 4 μερουλες ακομα μηπως γλιτωσω την ψυχρολουσια της εξετασης..ευχαριστω πολυ κοριτσια για το ενδιαφερον και τις συμβουλες σας

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια θα τρελαθω,πριν δυο ωρες πηγα τουαλετα και στο σκουπισμα ειδα αιμα,λεω ωραια ηρθε θα ηρεμησω,βαζω σερβιετα και χαλαρωνω. Παω μετα απο μιση ωρα ξανα να δω τι γινεται κι ουτε σταγονιτσα σαν να ηταν της φαντασιας μου..τι μου συμβαινει,οι ορμονες μου εχουν χτυπησει κοκκινο δεν την παλευω αλλο!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , xristina86 είπε:

Κοριτσια θα τρελαθω,πριν δυο ωρες πηγα τουαλετα και στο σκουπισμα ειδα αιμα,λεω ωραια ηρθε θα ηρεμησω,βαζω σερβιετα και χαλαρωνω. Παω μετα απο μιση ωρα ξανα να δω τι γινεται κι ουτε σταγονιτσα σαν να ηταν της φαντασιας μου..τι μου συμβαινει,οι ορμονες μου εχουν χτυπησει κοκκινο δεν την παλευω αλλο!!!

Παιδι μου γιατι δεν κανεις τεστ ταμα το εχεις???? Το αιμα ειναι κ εγκυμοσυνη το ξερεις?? Μπορει να χρειαζεσε προγεστερονη.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Ναι κοπέλα μου κάνε ένα τεστ είπαμε υπάρχουν πολλά που πρέπει να λάβεις υπόψη αν είσαι έγκυος 

Τώρα κιόλας .αν οντως χρειάζεσαι και προγεστερόνη μπορεί να θες και άμεσα.ειναι και το φολικό που δίνουν για κάποιο καιρό

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , xristina86 είπε:

Κοριτσια θα τρελαθω,πριν δυο ωρες πηγα τουαλετα και στο σκουπισμα ειδα αιμα,λεω ωραια ηρθε θα ηρεμησω,βαζω σερβιετα και χαλαρωνω. Παω μετα απο μιση ωρα ξανα να δω τι γινεται κι ουτε σταγονιτσα σαν να ηταν της φαντασιας μου..τι μου συμβαινει,οι ορμονες μου εχουν χτυπησει κοκκινο δεν την παλευω αλλο!!!

γεια σου χριστινα...τα κοριτσια εχουν δικιο...πρεπει να κανεις ενα τεστ αν δεν κατεβει το αιμα μεχρι αυριο το πρωι.τουλαχιστον εχεις ενα θερμομετρο να δεις τη θερμοκρασια σου?


6penp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σε ευχαριστω πολυ..δεν ξερω αν θα ειναι τον επομενο μηνα αλλα επειδη ο αντρας μου το θελει παρα πολυ και στενοχωρηθηκε σημερα,σιγουρα θα αρχισω πιο εντατικες προσπαθειες και ελπιζω να ερθει συντομα. Σας ευχομαι σε ολες οτι καλυτερο...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...