Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 6 minutes ago, Blue Velvet said:

      Σ' ευχαριστώ πολύ ❤️ Εύχομαι να έχουμε και οι δυο θετικά αποτελέσματα 🥰Εσύ έβαλες ένα η δύο? Σκέφτεσαι να κάνεις κάνα τεστ από αύριο ή θα περιμένεις τη χοριακη?

      Έβαλα ένα λόγω ηλικίας 38 μ είπαν λόγω υψηλού κινδύνου θα βακω ένα 5 ΑΑ. Μ το χαρακτήρισαν άριστο τώρα ο θεός ξέρει ! Αχ μακάρι να τα λέμε τα ευχάριστα μαζί ! Εσυ ;;;

Cafe Mανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2012


sophie jolie

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 55,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • fouskitsa82

    6607

  • dolphin73

    5860

  • kalliopi poul

    5830

  • εφακη

    4884

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Μόνο φολικο οξύ παίρνω εγώ... Τώρα απο Δευτέρα μπορεί να με "μπουκώσει" και με τίποτα ακόμα. Άντε να δω πόσο μεγάλωσε επιτέλους το νινάκι μου!!! Γλυκές μου δεν έχουμε συζητήσει ποτέ... Η κοιλίτσα σας μεγάλωσε καθόλου???????

Μακαρι να ημουνα στη θεση σου, κ@λο δε θα ειχα βαλει μεσα!Εμενα η κοιλιτσα μου(ο Θεος να την κανει κοιλιτσα,κοιλαρα ναι)εχει μια ταση να ειναι φουσκωμενη.Βεβαια δεν ειχε προλαβει να μαζευτει καλα απο την πρωτη γεννα,αλλα μοιαζω σα να ειμαι 4 μηνων εγκυος!


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μακαρι να ημουνα στη θεση σου, κ@λο δε θα ειχα βαλει μεσα!Εμενα η κοιλιτσα μου(ο Θεος να την κανει κοιλιτσα,κοιλαρα ναι)εχει μια ταση να ειναι φουσκωμενη.Βεβαια δεν ειχε προλαβει να μαζευτει καλα απο την πρωτη γεννα,αλλα μοιαζω σα να ειμαι 4 μηνων εγκυος![/QUO

cppap3.png


1554962n1w34v73a9.gif Βικτωρία 18-01-2012

9AcEp2.png

nyy2p2.png

Link to comment
Share on other sites

Μακαρι να ημουνα στη θεση σου, κ@λο δε θα ειχα βαλει μεσα!Εμενα η κοιλιτσα μου(ο Θεος να την κανει κοιλιτσα,κοιλαρα ναι)εχει μια ταση να ειναι φουσκωμενη.Βεβαια δεν ειχε προλαβει να μαζευτει καλα απο την πρωτη γεννα,αλλα μοιαζω σα να ειμαι 4 μηνων εγκυος!

Αχ δεν γίνεται να σου πω τι θα γράψεις γιατι με το που πάω να στο στείλω μου το μετατρέπει σαν εικόνα!!!!


1554962n1w34v73a9.gif Βικτωρία 18-01-2012

9AcEp2.png

nyy2p2.png

Link to comment
Share on other sites

Μακαρι να ημουνα στη θεση σου, κ@λο δε θα ειχα βαλει μεσα!Εμενα η κοιλιτσα μου(ο Θεος να την κανει κοιλιτσα,κοιλαρα ναι)εχει μια ταση να ειναι φουσκωμενη.Βεβαια δεν ειχε προλαβει να μαζευτει καλα απο την πρωτη γεννα,αλλα μοιαζω σα να ειμαι 4 μηνων εγκυος!

Κι εμένα φαίνεται η κοιλίτσα μου! Κάποιες μέρες είναι πιο φουσκωμένη νομίζω... Δες λίγο και το τελευταίο εισερχόμενο....:rolleyes:


1554962n1w34v73a9.gif Βικτωρία 18-01-2012

9AcEp2.png

nyy2p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ δεν γίνεται να σου πω τι θα γράψεις γιατι με το που πάω να στο στείλω μου το μετατρέπει σαν εικόνα!!!!

Φουσκιτσα παταω πρωτα προεπισκοπηση και μου λεει οτι ειναι μεγαλο το κειμενο δεν θελει πανω απο 1000 χαρακτηρες,κατι τετοιο.Καταλαβες?


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites

Φουσκιτσα παταω πρωτα προεπισκοπηση και μου λεει οτι ειναι μεγαλο το κειμενο δεν θελει πανω απο 1000 χαρακτηρες,κατι τετοιο.Καταλαβες?

Σου έβγαλε κανονικά γράμματα σε αυτο που σου έστειλα να κάνεις αντιγραφή?? Τι 1000 χαρακτήρες καλε?? :confused::confused: Στο μεγάλο πλαισιο δεν το βάζεις?


1554962n1w34v73a9.gif Βικτωρία 18-01-2012

9AcEp2.png

nyy2p2.png

Link to comment
Share on other sites

Σου έβγαλε κανονικά γράμματα σε αυτο που σου έστειλα να κάνεις αντιγραφή?? Τι 1000 χαρακτήρες καλε?? :confused::confused: Στο μεγάλο πλαισιο δεν το βάζεις?

Εκανα αντιγραφη εικονας σε αυτο που εστειλες πηγα στον πινακα ελεγχου,μετα επεξεργασια υπογραφης,κατι τετοιο,μετα μεσα στον πινακα που γραφουμε εκανα επικολληση,βγηκε το τικερακι και μετα κατεβηκα κατω που λεει προεπισκοπηση,το πατησα και μου εβγαλε μηνυμα οτι εχω κανει κατι λαθος........


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites

φουσκιτσα μη με βαρεσεις αλλα που να το αντιγραψω?

εκει στο μεγάλο πλαίσιο. Μέσα στην επεξεργασία υπιγραφής!!! :D:D:D:D Τι πλάκα έχουμε Χριστέ μου!!!


1554962n1w34v73a9.gif Βικτωρία 18-01-2012

9AcEp2.png

nyy2p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Hello!

Αααααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Θα ερχόμουν εκεί αλλιώς αν δεν γινόταν!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D

Αντε έτσι να πάρεις κι εσύ μορφή!!!


1554962n1w34v73a9.gif Βικτωρία 18-01-2012

9AcEp2.png

nyy2p2.png

Link to comment
Share on other sites

φουσκιτσα εισαι καταπληκτικη!ευχαριστωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

Παρακαλώ!!!! Μα δεν ήταν στο χέρι του!!! Σου αρέσει??


1554962n1w34v73a9.gif Βικτωρία 18-01-2012

9AcEp2.png

nyy2p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...