Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

Cafe Mανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2012


sophie jolie

Recommended Posts

Κοριτσακι καλως ηλθες! εγω δεν ειμαι ακομα στην 8η εβδομαδα, οταν ειδα το μικρουλι μου τελευταια φορα ημουν 7 εβδομαδων κ 3 ημερων αλλα δεν ειμαι κατατοπιστικο παραδειγμα γιατι εμενα ειχε γινει νωριτερα η συλληψη φαντασου ακουσα καρδια στις 6 εβδομαδες μου απο οτι ξερω ειναι αρκετα νωρις. τοτε ηταν 13χιλιοστα

Ο γιατρος σου τι ειπε? Γενικα το να ανχωνεσαι δεν βοηθαει ουτε εσενα ουτε το μωρο σου. Το θεμα ειναι να μεγαλωνει κανονικα το να ειναι μικρουλι δεν μας πειραζει γιατι μπορει να εγινε καθυστερημενη συλληψη! η πορεια του ειναι το σημαντικο! καρδουλα ακουσατε φανταζομαι ε? υπομονη!! ποτε θα ξαναπας?

ναι ναι καρδουλα ακουσαμε πριν 2 εβδομαδες!! σε 1 μηνα θα ξαναπαω που θα κανω και αυχενικη!


BJVqp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 55,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • fouskitsa82

    6607

  • dolphin73

    5860

  • kalliopi poul

    5830

  • εφακη

    4884

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

ναι πρωτη φορα εγκυος! εχω διαβασει πολλες ιστοριες για μωρακια που χαθηκαν και ειναι πολυ κριμα : ((

εγω απο την πρωτη στιγμη που εκανα το τεστ, πιστεψα οτι ολα θα πανε καλα! αισιοδοξια πανω απ'ολα!! δεν προσεχω πολυ βεβαια, βλακειες κανω, αλλα πολλες φορες ξεχναω οτι ειμαι εγκυος!παω σουπερ μαρκετ ,γεμιζω τσαντες και μετα το θυμαμαι και λεω ποιος τα παει τωρα σπιτι??

μακαρι να πανε ολα καλα για ολες μας, θα σας επισκεπτομαι συχνα!!

ευχαριστω

Να τις ξεχάσεις τις σακούλες του σούπερ μάρκετ!!!!!!! Να προσέχεις!!! Δεν θέλει βάρη και πολλές δουλειές στο σπίτι!!!!!


1554962n1w34v73a9.gif Βικτωρία 18-01-2012

9AcEp2.png

nyy2p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοπέλα μου!!! Πως είσαι σήμερα? Εγώ χτές βγήκα λίγο!! Ήθελα να φάω πέννες με 4 τυριά..Τι γκαντεμιά όμως ρε,εντάξει τις πέννες τις έφαγα,αλλά είχε ένα κρύο!!! Φυσούσε και ελπίζω να μην κρύωσα... Κοζάνη βλέπετε...

Έχω μια αγωνία αύριο για την αυχενική.... Η πρώτη απο την παρέα είμαι που θα κάνει?????? Μα μέχρι και στον ύπνο μου είδα τον γιατρό μου να φανταστείτε!! Για διακοπές αύριο,αν θυμηθώ απο το άγχος,θα τον ρωτήσω να μου επιβεβαιώσει το οκ!!

Αυριο η αυχενικη αν θυμαμαι καλα? πωπω περναει ο καιρος ε!!! ολα να πανε τελεια κοριτσαρα μου!!!! Πενες με 4 τυρια??? αφου εχει κ ροκφορ μεσα! μα καλα δεν στο εχει απαγορευσει ο γιατρος σου?

οσον αφορα το κρυο...ζηλευωωωωωω!!! θελω και εγω τοοοοσο πολυ να ελθει το φθινωπορο.... δεν φανταζεστε κοριτσια! δεν ξερω καλοκαιρι κ εγκυμοσυνη δεν μου πολυαρεσει.. εμεις θα παμε στο εξοχικο μας την αλλη εβδομαδα 1η αυγουστου..και δεν εχω ιντερνετ εκει κ πως θα σας μιλαω εεε??


Σ' αγαπω τοσο πολυ...

JGUxp2.png

Link to comment
Share on other sites

MARGO και GGWGW! Τα μωράκια σας περίπου ίδια ήταν στην 7η εβδομάδα της Μαργκο ήταν 1,3 εκατ.(13 χιλιοστά) και της ggwgw 1,5 εκατ. στην 8 εβδομάδα... Μια χαρά είσαι βρε ggwgw μου μην ανησυχείς!!!


1554962n1w34v73a9.gif Βικτωρία 18-01-2012

9AcEp2.png

nyy2p2.png

Link to comment
Share on other sites

Αυριο η αυχενικη αν θυμαμαι καλα? πωπω περναει ο καιρος ε!!! ολα να πανε τελεια κοριτσαρα μου!!!! Πενες με 4 τυρια??? αφου εχει κ ροκφορ μεσα! μα καλα δεν στο εχει απαγορευσει ο γιατρος σου?

οσον αφορα το κρυο...ζηλευωωωωωω!!! θελω και εγω τοοοοσο πολυ να ελθει το φθινωπορο.... δεν φανταζεστε κοριτσια! δεν ξερω καλοκαιρι κ εγκυμοσυνη δεν μου πολυαρεσει.. εμεις θα παμε στο εξοχικο μας την αλλη εβδομαδα 1η αυγουστου..και δεν εχω ιντερνετ εκει κ πως θα σας μιλαω εεε??

Δεν ήξερα ρε για το ροκφόρ......:confused::confused:

Σιγά μην είχε και ροκφόρ...Εμένα 1-2 τυριά μου φάνηκε οτι είχε!! χε χε

Ναι αύριο πρωί η αυχενική!!!! Έχω άγχος τρομερό!!! Ευχαριστώ για τις ευχές κορίτσι!!! Πρωί θα πάω οπότε θα σας ενημερώσω....

Κι εγώ θα φύγω μάλλον εκει κάπου 1η Αυγούστου και μάλλον δεν θα παίζει ιντερνετ επίσης... Με βλέπω σε ιντερνετ καφε!! χα χα


1554962n1w34v73a9.gif Βικτωρία 18-01-2012

9AcEp2.png

nyy2p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

MARGO και GGWGW! Τα μωράκια σας περίπου ίδια ήταν στην 7η εβδομάδα της Μαργκο ήταν 1,3 εκατ.(13 χιλιοστά) και της ggwgw 1,5 εκατ. στην 8 εβδομάδα... Μια χαρά είσαι βρε ggwgw μου μην ανησυχείς!!!

και μενα μια χαρουλα μου φαινεται το μεγεθος της!!!! μην ανχωνεσαι λοιπον ggwgw!!!


Σ' αγαπω τοσο πολυ...

JGUxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν ήξερα ρε για το ροκφόρ......:confused::confused:

Σιγά μην είχε και ροκφόρ...Εμένα 1-2 τυριά μου φάνηκε οτι είχε!! χε χε

Ναι αύριο πρωί η αυχενική!!!! Έχω άγχος τρομερό!!! Ευχαριστώ για τις ευχές κορίτσι!!! Πρωί θα πάω οπότε θα σας ενημερώσω....

Κι εγώ θα φύγω μάλλον εκει κάπου 1η Αυγούστου και μάλλον δεν θα παίζει ιντερνετ επίσης... Με βλέπω σε ιντερνετ καφε!! χα χα

χαχαχααχαχαχαα....φανταζεσαι διακοπουλες ολοι και εμεις σαν τα κολημμενα 16χρονα στο νετ καφε να ποσταρουμε...χαχαχχαχαχχαχαχα θα φαω τρελλο δουλεμα μιλαμε!!!!

που σιγα μην εχει κ νετ καφε στο χωριο μου!!!!!!

κοριτσια τι να μαγειρεψω βαριεμαι θανασιμα.....παλι μακαρονια???:rolleyes::rolleyes:


Σ' αγαπω τοσο πολυ...

JGUxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αυριο η αυχενικη αν θυμαμαι καλα? πωπω περναει ο καιρος ε!!! ολα να πανε τελεια κοριτσαρα μου!!!! Πενες με 4 τυρια??? αφου εχει κ ροκφορ μεσα! μα καλα δεν στο εχει απαγορευσει ο γιατρος σου?

οσον αφορα το κρυο...ζηλευωωωωωω!!! θελω και εγω τοοοοσο πολυ να ελθει το φθινωπορο.... δεν φανταζεστε κοριτσια! δεν ξερω καλοκαιρι κ εγκυμοσυνη δεν μου πολυαρεσει.. εμεις θα παμε στο εξοχικο μας την αλλη εβδομαδα 1η αυγουστου..και δεν εχω ιντερνετ εκει κ πως θα σας μιλαω εεε??

Τι ειπατε τωρα ?πενες με 4 τυρια ?Τρελαθηκα!Θελω και εγω ειναι απο τα αγαπημενα μου.Αλλα προσπαθω να μην τρωω συνεχεια μακαρονια..ειμαι μακαρονου τι να κανουμε?Αν ηταν δυνατον θα ετρωγα καθε μερα αλλα φοβαμαι τωρα με την εγκυμοσυνη.

Και εμεις σκεφτομαστε το εξοχικο αν δεν παμε διακοπες αλλου κ το κακο ειναι πως δεν εχει ιντερνετ...πως θα μαθαινουμε τα νεα ?

Αυχενικη εμεις την Τριτη αλλα θα περιμενουμε τις εντυπωσεις απο την φουσκιτσα ε?

Κοριτσια να σας ρωτησω κατι χαζο?Εχει μεγαλωσει η κοιλια σας?Γιατι εμενα λεω φουσκωσε χαμηλα λιγο αλλα μετα νομιζω σταματησε ..λετε να εγινε τιποτα κακο?Ωστοσο ειχα καποια παραπανω κιλα κ δεν μου φαινεται καθολου η εγκυμοσυνη.Αφηστε που ζυγιστηκα και επεσα μισο κιλο ακομη κατω.Τι γινεται ?Λετε να ανησυχω?

διαβασα σε ενα βιβλιο οτι την 10 εβδομαδα η μητρα ειναι σαν πορτοκαλι κ στην 12 σαν γκρειπφρουτ..Εγω δεν βλεπω γκρειπφρουτ....


ClTwp3.png

zjQ4p3.png

Ο μικρος μας Δημητρης ηρθε στον κοσμο 20-01-2012

Link to comment
Share on other sites

χαχαχααχαχαχαα....φανταζεσαι διακοπουλες ολοι και εμεις σαν τα κολημμενα 16χρονα στο νετ καφε να ποσταρουμε...χαχαχχαχαχχαχαχα θα φαω τρελλο δουλεμα μιλαμε!!!!

που σιγα μην εχει κ νετ καφε στο χωριο μου!!!!!!

χα χα χα !!!! Αν σου την πουν τα 16χρονα πες τους "και lesson τζαμπε"!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Έλα ρε μην το υποτιμάς έτσι το χωριό σου γιατί δηλ?? Πάντως πλάκα πλάκα εγώ θα σκάσω αν δεν μπαίνω να βλέπω τα νέα σας!! Μήπως να πάρουμε ενα internet on the go κάτι? :rolleyes:


1554962n1w34v73a9.gif Βικτωρία 18-01-2012

9AcEp2.png

nyy2p2.png

Link to comment
Share on other sites

Τι ειπατε τωρα ?πενες με 4 τυρια ?Τρελαθηκα!Θελω και εγω ειναι απο τα αγαπημενα μου.Αλλα προσπαθω να μην τρωω συνεχεια μακαρονια..ειμαι μακαρονου τι να κανουμε?Αν ηταν δυνατον θα ετρωγα καθε μερα αλλα φοβαμαι τωρα με την εγκυμοσυνη.

Και εμεις σκεφτομαστε το εξοχικο αν δεν παμε διακοπες αλλου κ το κακο ειναι πως δεν εχει ιντερνετ...πως θα μαθαινουμε τα νεα ?

Αυχενικη εμεις την Τριτη αλλα θα περιμενουμε τις εντυπωσεις απο την φουσκιτσα ε?

Κοριτσια να σας ρωτησω κατι χαζο?Εχει μεγαλωσει η κοιλια σας?Γιατι εμενα λεω φουσκωσε χαμηλα λιγο αλλα μετα νομιζω σταματησε ..λετε να εγινε τιποτα κακο?Ωστοσο ειχα καποια παραπανω κιλα κ δεν μου φαινεται καθολου η εγκυμοσυνη.Αφηστε που ζυγιστηκα και επεσα μισο κιλο ακομη κατω.Τι γινεται ?Λετε να ανησυχω?

διαβασα σε ενα βιβλιο οτι την 10 εβδομαδα η μητρα ειναι σαν πορτοκαλι κ στην 12 σαν γκρειπφρουτ..Εγω δεν βλεπω γκρειπφρουτ....

κοιλια απο το μωρο ειναι νωρις να εχεις αλλα κανουν και αλλα πραγματα κοιλια! καταρχην εξαρταται τι ταση εχεις να πρηζεσαι. εγω οποτε ειχα περιοδο δεν μου εμπαιναν τα ρουχα μου! ειχα αγορασει ενα παντελονι ειδικα για αυτες τις μερες μεγαλυτερο. τωρα που δεν ειμαι ουτε 2 μηνων ειμαι τουμπανο! η κοιλια φαινεται κανονικα. ξερω βεβαια οτι ειναι πρηξιμο κατακρατησεις δυσκοιλιοτητα..ολα αυτα! αλλα ρε κοριτσια ειναι ολη μερα τουμπανο.. κ φυσικα μετα το φαι ειναι ακομη πιο τουμπανο..Δηλαδη που θα φτασει αυτη η κοιλια?

κ εσεις απο νωρις ετσι εισασταν?


Σ' αγαπω τοσο πολυ...

JGUxp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τι ειπατε τωρα ?πενες με 4 τυρια ?Τρελαθηκα!Θελω και εγω ειναι απο τα αγαπημενα μου.Αλλα προσπαθω να μην τρωω συνεχεια μακαρονια..ειμαι μακαρονου τι να κανουμε?Αν ηταν δυνατον θα ετρωγα καθε μερα αλλα φοβαμαι τωρα με την εγκυμοσυνη.

Και εμεις σκεφτομαστε το εξοχικο αν δεν παμε διακοπες αλλου κ το κακο ειναι πως δεν εχει ιντερνετ...πως θα μαθαινουμε τα νεα ?

Αυχενικη εμεις την Τριτη αλλα θα περιμενουμε τις εντυπωσεις απο την φουσκιτσα ε?

Κοριτσια να σας ρωτησω κατι χαζο?Εχει μεγαλωσει η κοιλια σας?Γιατι εμενα λεω φουσκωσε χαμηλα λιγο αλλα μετα νομιζω σταματησε ..λετε να εγινε τιποτα κακο?Ωστοσο ειχα καποια παραπανω κιλα κ δεν μου φαινεται καθολου η εγκυμοσυνη.Αφηστε που ζυγιστηκα και επεσα μισο κιλο ακομη κατω.Τι γινεται ?Λετε να ανησυχω?

διαβασα σε ενα βιβλιο οτι την 10 εβδομαδα η μητρα ειναι σαν πορτοκαλι κ στην 12 σαν γκρειπφρουτ..Εγω δεν βλεπω γκρειπφρουτ....

Γιατί έβλεπες πρίν πορτοκάλι??? Άντε καλέ χαζούλα!!! Εμένα η μάνα μου μου είπε ότι η κοιλιά αρχίζει στην εγκυμοσύνη να φαίνεται απο πιο ψηλά,κάπου εκεί στο στομάχι...και σαν να στρογγυλεύει με το υπόλοιπο μέρος... Τι να πω??

Εμένα μια είναι πιο φουσκωμένη μια όχι... Στον 5ο θα φανεί κοιλιά εγκυμοσύνης ρε!!

Εμείς σήμερα θα φάμε ψητά κρέατα στον πατέρα μου!!! Μια χαρά δεν θα σκεφτώ τι να μαγειρέψω...


1554962n1w34v73a9.gif Βικτωρία 18-01-2012

9AcEp2.png

nyy2p2.png

Link to comment
Share on other sites

καλα εγω θα μπαινω απο το κινητο μου οπως κ στις διακοπες!!! απλα οχι συχνα!

Εννοείς με χρέωση κανονικά?? Και γιατί να μην πάρουμε ένα στικάκι?? Για λίγες μέρες πιο καλά συμφέρει νομίζω....

Τι θα μαγειρέψεις τελικά?????? Έλα Κοζάνη να φάμε κρέατα στους δικούς μου!!! Ξεκίνα.....

:D:D:D


1554962n1w34v73a9.gif Βικτωρία 18-01-2012

9AcEp2.png

nyy2p2.png

Link to comment
Share on other sites

Εννοείς με χρέωση κανονικά?? Και γιατί να μην πάρουμε ένα στικάκι?? Για λίγες μέρες πιο καλά συμφέρει νομίζω....

Τι θα μαγειρέψεις τελικά?????? Έλα Κοζάνη να φάμε κρέατα στους δικούς μου!!! Ξεκίνα.....

:D:D:D

:tongue::P;)

τιποτα δεν θα μαγειρεψω!!!! λεω σημερα να παραγγειλουμε!!! σωστη???


Σ' αγαπω τοσο πολυ...

JGUxp2.png

Link to comment
Share on other sites

:tongue::P;)

τιποτα δεν θα μαγειρεψω!!!! λεω σημερα να παραγγειλουμε!!! σωστη???[/QU

Ολόσωστη!!!!!

Μην παραγγέιλεις πέννες με 4 τυριά έχει ροκφόρ!!! Μου το είπε μια φίλη!!! χε χε χε :D:D:D:D


1554962n1w34v73a9.gif Βικτωρία 18-01-2012

9AcEp2.png

nyy2p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...