Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

Cafe Mανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2012


sophie jolie

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 55,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • fouskitsa82

    6607

  • dolphin73

    5860

  • kalliopi poul

    5830

  • εφακη

    4884

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Εχω βοηθεια κ απο μαμα κ απο πεθερα. Αλλα δεν παυει ολά να περνανε απο μενα.

Κ εμεις ειχαμε κανονισει διακοπουλες μαζι με μια κοινωνικη υποχρεωση, διημερο βεβαια, αλλα δεν ξερω αν θα παμε τελικα. Ειναι για αρχες Σεπτεμβρη.

Η November rain που ειναι? Δεν εμφανιστηκε καθολου. Ελπιζω ολα να ειναι καλα!


8GTIp3.png

as1cHh_uM2B0000MjkyZHw0MDE2NzVkfFRhIG9uZWlyYWtpYSBtb3UhISE.gifline_feet_beg_xbliz34_time_1266814800_text_d4e120efede5e9f1dceae9e120eceff520e5dfede1e920ece1e6df20ece1f220.gif

Link to comment
Share on other sites

Τζα εγω ειμαι εδω! Εβγαλε ο αντρουλης μου βολτα τις μικρες με το καροτσι κ εγω ξαπλωνω.Ασε πριν λιγο εφαγα γκουντις κ παλι πειναω....κλαψ! Τι πραγμα ειναι αυτο! Μετα μπορει να παω μια βολτιτσα στη μαμα μου.


8GTIp3.png

as1cHh_uM2B0000MjkyZHw0MDE2NzVkfFRhIG9uZWlyYWtpYSBtb3UhISE.gifline_feet_beg_xbliz34_time_1266814800_text_d4e120efede5e9f1dceae9e120eceff520e5dfede1e920ece1e6df20ece1f220.gif

Link to comment
Share on other sites

Hello κοριτσακια!Εδω ειμαι δε σας ξεχασα!Ξερετε που βρισκομαι???στη Θασο!!!!! Ω ναι, το τολμησα και ευχομαι να μη μου βγει ξινο!Ηρθαμε απο χθες,απο τη στιγμη που μου σταματησαν τα καφε μετα απο την ψιλοπεριπετεια μου ειπαμε να ξεσκασουμε λιγο γιατι δεν θα βγει χειμωνας ευκολα.Και πηραμε και το μωρακι μας και ηρθαμε.Εγω βεβαια μπανιο δεν κανω,καθομαι εξω και τους κοιταω,ουτε το βραδυ βγαινουμε προς το παρον γιατι δεν θελω να κανω πολλες μετακινησεις.Ειμαστε σα κατι παππουδες με τις γιαγιαδες που κανουν συντηρητικες διακοπες.Να πατε κοριτσακια μου διακοπουλες για να γεμισετε τις μπαταριες σας,γιατι μας περιμενει δυσκολος χειμωνας!Εγω εχω στικακι μαζι μου για το ιντερνετ και κανω μια χαρα τη δουλεια μου,και συμφερει νομιζω.Φουσκιτσα μου αντε σου ευχομαι τα καλυτερα για αυριο,να δεις το πανεμορφο μωρακι σου να σου κουναει το χερακι......να ειναι ολα καλα!Οσο για τον τονο και τον σολωμο που ειχατε αναφερει εγω δεν τα τρωω τωρα,γιατι απαγορευονται,ουτε ροκφορ.Φυλαγε τα ρουχα σου να χεις τα μισα που λενε.Και εδω που ειμαι ειναι πολυ περιορισμενο το μενου μου,το ενα απαγορευεται το αλλο απαγορευεται,ειναι διακοπες αυτες ολο στερησεις?Μα γινεται διακοπες ρε κοριτσια χωρις μπυριτσα?χωρις ουζακι?Ξερετε τι πινω?νερακι!!!αηδια!!! αλλα τι να κανω η ερημη η μανα!!Αχ βρε κοριτσια δεν θα μιλαμε τωρα που θα πατε διακοπες?που θα πατε καλε?


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Hello κοριτσακια!Εδω ειμαι δε σας ξεχασα!Ξερετε που βρισκομαι???στη Θασο!!!!! Ω ναι, το τολμησα και ευχομαι να μη μου βγει ξινο!Ηρθαμε απο χθες,απο τη στιγμη που μου σταματησαν τα καφε μετα απο την ψιλοπεριπετεια μου ειπαμε να ξεσκασουμε λιγο γιατι δεν θα βγει χειμωνας ευκολα.Και πηραμε και το μωρακι μας και ηρθαμε.Εγω βεβαια μπανιο δεν κανω,καθομαι εξω και τους κοιταω,ουτε το βραδυ βγαινουμε προς το παρον γιατι δεν θελω να κανω πολλες μετακινησεις.Ειμαστε σα κατι παππουδες με τις γιαγιαδες που κανουν συντηρητικες διακοπες.Να πατε κοριτσακια μου διακοπουλες για να γεμισετε τις μπαταριες σας,γιατι μας περιμενει δυσκολος χειμωνας!Εγω εχω στικακι μαζι μου για το ιντερνετ και κανω μια χαρα τη δουλεια μου,και συμφερει νομιζω.Φουσκιτσα μου αντε σου ευχομαι τα καλυτερα για αυριο,να δεις το πανεμορφο μωρακι σου να σου κουναει το χερακι......να ειναι ολα καλα!Οσο για τον τονο και τον σολωμο που ειχατε αναφερει εγω δεν τα τρωω τωρα,γιατι απαγορευονται,ουτε ροκφορ.Φυλαγε τα ρουχα σου να χεις τα μισα που λενε.Και εδω που ειμαι ειναι πολυ περιορισμενο το μενου μου,το ενα απαγορευεται το αλλο απαγορευεται,ειναι διακοπες αυτες ολο στερησεις?Μα γινεται διακοπες ρε κοριτσια χωρις μπυριτσα?χωρις ουζακι?Ξερετε τι πινω?νερακι!!!αηδια!!! αλλα τι να κανω η ερημη η μανα!!Αχ βρε κοριτσια δεν θα μιλαμε τωρα που θα πατε διακοπες?που θα πατε καλε?

αστα σε καταλαβαινω απολυτα ημουν διακοπες κ ηθελα και εγω μια μπυριτσα σαν ανθρωπος βρε παιδι μου!! αλλα δεν ηπια...κατι γουλιτσες μονο ξεκλεψα...πολυ ξενερωμα... μετα βεβαια αρχισαν οι ναυτιες οποτε δεν ηθελα κιολας να πιω τιποτα... Και δεν μπορουσα να φαω και σαλατες!!!! ελεος καλοκαιριατικο! σημερα και εγω κοριτσια εφαγα παρα πολυ!!! και δεν εχω παει κ τουαλετα παλι 2 μερες.... χαλια ειμαι σαν γιουβαρλακι!

Φουσκιτσα να πανε ολα τελεια αυριο!!!


Σ' αγαπω τοσο πολυ...

JGUxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Hello κοριτσακια!Εδω ειμαι δε σας ξεχασα!Ξερετε που βρισκομαι???στη Θασο!!!!! Ω ναι, το τολμησα και ευχομαι να μη μου βγει ξινο!Ηρθαμε απο χθες,απο τη στιγμη που μου σταματησαν τα καφε μετα απο την ψιλοπεριπετεια μου ειπαμε να ξεσκασουμε λιγο γιατι δεν θα βγει χειμωνας ευκολα.Και πηραμε και το μωρακι μας και ηρθαμε.Εγω βεβαια μπανιο δεν κανω,καθομαι εξω και τους κοιταω,ουτε το βραδυ βγαινουμε προς το παρον γιατι δεν θελω να κανω πολλες μετακινησεις.Ειμαστε σα κατι παππουδες με τις γιαγιαδες που κανουν συντηρητικες διακοπες.Να πατε κοριτσακια μου διακοπουλες για να γεμισετε τις μπαταριες σας,γιατι μας περιμενει δυσκολος χειμωνας!Εγω εχω στικακι μαζι μου για το ιντερνετ και κανω μια χαρα τη δουλεια μου,και συμφερει νομιζω.Φουσκιτσα μου αντε σου ευχομαι τα καλυτερα για αυριο,να δεις το πανεμορφο μωρακι σου να σου κουναει το χερακι......να ειναι ολα καλα!Οσο για τον τονο και τον σολωμο που ειχατε αναφερει εγω δεν τα τρωω τωρα,γιατι απαγορευονται,ουτε ροκφορ.Φυλαγε τα ρουχα σου να χεις τα μισα που λενε.Και εδω που ειμαι ειναι πολυ περιορισμενο το μενου μου,το ενα απαγορευεται το αλλο απαγορευεται,ειναι διακοπες αυτες ολο στερησεις?Μα γινεται διακοπες ρε κοριτσια χωρις μπυριτσα?χωρις ουζακι?Ξερετε τι πινω?νερακι!!!αηδια!!! αλλα τι να κανω η ερημη η μανα!!Αχ βρε κοριτσια δεν θα μιλαμε τωρα που θα πατε διακοπες?που θα πατε καλε?

Διακοπες??Σουπερ!Ζηλευω πολυ..θα ηθελα λιγο να ξεφυγω κ εγω αλλα προς το παρον δεν μπορουμε..Θα δουμε τις εντολες της γιατρου μες την εβδομαδα...

Και εγω παλι μονο πορτοκαλαδα μπλε πινω για να ξεδωσω απο το νερο..αλλα δεν με πειραζει πολυ γιατι δεν επινα αλκοολ απο πριν.Οσο για φαι δεν ξερω αλλα η ορεξη μου δεν ειναι πολυ καλα.Τρωω λιγο γιατι νομιζω οτι χορτασα με αυτο το λιγο.Δεν σας ειπα?ζυγιστηκα κ εχασα παλι..Τι θα γινει ?Μηπως κατι δεν παει καλα?

Για την τουαλετα προσπαθω με χιλιους τροπους(τροπος του λεγειν) και παω λιγο καθε μερα.Προν το παρον δεν νιωθω δυσφορια τουλαχιστον.

Φουσκιτσα αντε θα αναμενουμε τα νεα σου απο την αυχενικη...Να δω τι με περιμενει την Τριτη!Με το καλο!Φιλακια!


ClTwp3.png

zjQ4p3.png

Ο μικρος μας Δημητρης ηρθε στον κοσμο 20-01-2012

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!!! ειναι καμια εδω????

παλι εγω ειμαι η πιο πρωινη??? κοριτσια απο κιλακια πως πατε? απο ποσα ξεκινησατε κ τωρα ποσα ειστε?

εγω ημουν 63,5 και τωρα ειμαι 64,8!


Σ' αγαπω τοσο πολυ...

JGUxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Hello κοριτσακια!Εδω ειμαι δε σας ξεχασα!Ξερετε που βρισκομαι???στη Θασο!!!!! Ω ναι, το τολμησα και ευχομαι να μη μου βγει ξινο!Ηρθαμε απο χθες,απο τη στιγμη που μου σταματησαν τα καφε μετα απο την ψιλοπεριπετεια μου ειπαμε να ξεσκασουμε λιγο γιατι δεν θα βγει χειμωνας ευκολα.Και πηραμε και το μωρακι μας και ηρθαμε.Εγω βεβαια μπανιο δεν κανω,καθομαι εξω και τους κοιταω,ουτε το βραδυ βγαινουμε προς το παρον γιατι δεν θελω να κανω πολλες μετακινησεις.Ειμαστε σα κατι παππουδες με τις γιαγιαδες που κανουν συντηρητικες διακοπες.Να πατε κοριτσακια μου διακοπουλες για να γεμισετε τις μπαταριες σας,γιατι μας περιμενει δυσκολος χειμωνας!Εγω εχω στικακι μαζι μου για το ιντερνετ και κανω μια χαρα τη δουλεια μου,και συμφερει νομιζω.Φουσκιτσα μου αντε σου ευχομαι τα καλυτερα για αυριο,να δεις το πανεμορφο μωρακι σου να σου κουναει το χερακι......να ειναι ολα καλα!Οσο για τον τονο και τον σολωμο που ειχατε αναφερει εγω δεν τα τρωω τωρα,γιατι απαγορευονται,ουτε ροκφορ.Φυλαγε τα ρουχα σου να χεις τα μισα που λενε.Και εδω που ειμαι ειναι πολυ περιορισμενο το μενου μου,το ενα απαγορευεται το αλλο απαγορευεται,ειναι διακοπες αυτες ολο στερησεις?Μα γινεται διακοπες ρε κοριτσια χωρις μπυριτσα?χωρις ουζακι?Ξερετε τι πινω?νερακι!!!αηδια!!! αλλα τι να κανω η ερημη η μανα!!Αχ βρε κοριτσια δεν θα μιλαμε τωρα που θα πατε διακοπες?που θα πατε καλε?

για πες για το στικακι! ποσο κανει? εχεις λαπτοπ δηλαδη μαζι η στο κινητο?? Αιγινα θα παω στο εξοχικο!


Σ' αγαπω τοσο πολυ...

JGUxp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα!!!!! ειναι καμια εδω????

παλι εγω ειμαι η πιο πρωινη??? κοριτσια απο κιλακια πως πατε? απο ποσα ξεκινησατε κ τωρα ποσα ειστε?

εγω ημουν 63,5 και τωρα ειμαι 64,8!

Καλημερα!!!Οντως εισαι η πιο πρωινη!χαχα!

Εγω ημουν 59,5 οταν ζυγιστηκα περιπου στην 6-7η εβδομαδα.

59 περπει να ημουν πριν.

Εχθες ζυγιστηκα κ ημουν 58!!!

Θα παραμεινω συντονισμενη για να περιμενω την φουσκιτσα....


ClTwp3.png

zjQ4p3.png

Ο μικρος μας Δημητρης ηρθε στον κοσμο 20-01-2012

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!Οντως εισαι η πιο πρωινη!χαχα!

Εγω ημουν 59,5 οταν ζυγιστηκα περιπου στην 6-7η εβδομαδα.

59 περπει να ημουν πριν.

Εχθες ζυγιστηκα κ ημουν 58!!!

Θα παραμεινω συντονισμενη για να περιμενω την φουσκιτσα....

Ελα βρε συ μια χαρα!!! τιποτα δεν εχεις παρει! τι υψος εχεις αν επιτρεπεται? 28 χρονων εισαι αν θυμαμαι καλα? εγω αυτο το πενηντα και εχω να το δω εναμιση χρονο!!!

μα καλα τι ωρα ξυπνατε εσεις εεεεε????


Σ' αγαπω τοσο πολυ...

JGUxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ελα βρε συ μια χαρα!!! τιποτα δεν εχεις παρει! τι υψος εχεις αν επιτρεπεται? 28 χρονων εισαι αν θυμαμαι καλα? εγω αυτο το πενηντα και εχω να το δω εναμιση χρονο!!!

μα καλα τι ωρα ξυπνατε εσεις εεεεε????

Το υψος παιζει μεγαλη σημασια ...βεβαια!Ειμαι αρωμα σε μικρο μπουκαλακι!!!χιχιχι!Ειμαι 1,60 κ σωστα θυμασαι, ειμαι 28 χρονων.

Εσυ νομιζω εισαι ψηλη ε?


ClTwp3.png

zjQ4p3.png

Ο μικρος μας Δημητρης ηρθε στον κοσμο 20-01-2012

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου γειά σας!! Ήρθα!! Λοιπόν,πήγα στο γιατρό 10:15 που είχα ραντεβού και μετά απο 5 λεπτά του τυχαίνει ενα επείγον περιστατικό στην κλινική του με μια επέμβαση και φεύγει... Λέω ωχ...γιατί σήμερα σε μένα?? Είχα τόση αγωνία!!! Τελικά μετά απο 2 ώρες ήρθε και τελικά όλα εντάξει!!!! Ορατό το ρινικό οστό,τα ποδαράκια,τα χεράκια,το στομάχι,το κρανίο,ο εγκέφαλος!!! Όλα τέλεια!! Και το υγρό πίσω στον αυχένα ήταν 1,1mm!!! Το όριο μου είπε του φυσιολογικού πρέπει να είναι κάτω απο 2mm οπότε είμαστε σούπερ!!! Αχ κορίτσια αν δείτε πως φαινόταν το μωράκι.... σαν ανθρωπάκι κανονικό(που κανονικό είναι είπε ο γιατρός).Είχα και ένα μήνα να πάω στο γιατρό και μου φάνηκε πολύ πιο μεγάλο.Τώρα είναι 5,8 εκατοστά!!! Περιμένω την Παρασκευή και τα αποτελέσματα που συνδυάζονται με την αυχενική και βλέπουμε!!


1554962n1w34v73a9.gif Βικτωρία 18-01-2012

9AcEp2.png

nyy2p2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου γειά σας!! Ήρθα!! Λοιπόν,πήγα στο γιατρό 10:15 που είχα ραντεβού και μετά απο 5 λεπτά του τυχαίνει ενα επείγον περιστατικό στην κλινική του με μια επέμβαση και φεύγει... Λέω ωχ...γιατί σήμερα σε μένα?? Είχα τόση αγωνία!!! Τελικά μετά απο 2 ώρες ήρθε και τελικά όλα εντάξει!!!! Ορατό το ρινικό οστό,τα ποδαράκια,τα χεράκια,το στομάχι,το κρανίο,ο εγκέφαλος!!! Όλα τέλεια!! Και το υγρό πίσω στον αυχένα ήταν 1,1mm!!! Το όριο μου είπε του φυσιολογικού πρέπει να είναι κάτω απο 2mm οπότε είμαστε σούπερ!!! Αχ κορίτσια αν δείτε πως φαινόταν το μωράκι.... σαν ανθρωπάκι κανονικό(που κανονικό είναι είπε ο γιατρός).Είχα και ένα μήνα να πάω στο γιατρό και μου φάνηκε πολύ πιο μεγάλο.Τώρα είναι 5,8 εκατοστά!!! Περιμένω την Παρασκευή και τα αποτελέσματα που συνδυάζονται με την αυχενική και βλέπουμε!!

Tελεια νεα ακουω φουσκιτσα μου ε? Μπραβο κοπελα μου με το καλο!Τα αποτελεσματα σου μου φαινονται εξαιρετικα !!Και το papp-a θα βγει μια χαρα κ ολα τελεια!!Αντε τωρα να δουμε πως θα περασει η μερα να παω αυριο το απογευμα κ εγω να δω το πλασματακι μας..Ελπιζω να ειναι καλα!!


ClTwp3.png

zjQ4p3.png

Ο μικρος μας Δημητρης ηρθε στον κοσμο 20-01-2012

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...