Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , Eflenew είπε:

      Αν δε σου ειναι κόπος ναι...σε ευχαριστώ. Δε κρατήθηκα έκανα τώρα το απόγευμα το Predictor early...αχνη γραμμη και αυτό αλλά πιο αξιοπρεπή...αχνη όμως....έπρεπε να πάρω κανονικό που δείχνει πάνω από 25 εκεί θα καταλάβαινα που βρίσκομαι...

      Εγώ και τα 2 early...clearblue early και predictor early.  Έχεις βάλει έμβρυα 3 ημερών ή 5?

      Αχ τι τέλεια νέα!!!! Μπράβο κορίτσι μου❤️

      Την ανέβασα,αυτό είναι από την Τετάρτη,δλδ μια εβδομάδα από την εμβρυομεταφορά.Εσενα είναι πιο έντονο? Μπορείς να το ανεβάσεις?

Cafe Mανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2012


sophie jolie

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 55,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • fouskitsa82

    6607

  • dolphin73

    5860

  • kalliopi poul

    5830

  • εφακη

    4884

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Ω ναι!ω ναι! Καλε που ειναι οι αλλες?Σουρτουκευουν?

Έλα ντε?? Αχ τώρα είδα οτι το τικερακι σου είναι ίδιο με της sophie... Δεν πειράζει... Εσένα είναι ξανθό το μωρό!! χα χα:tongue:

Εσύ έχεις κι άλλο παιδάκι?? Και απο που είσαι είπαμε??


1554962n1w34v73a9.gif Βικτωρία 18-01-2012

9AcEp2.png

nyy2p2.png

Link to comment
Share on other sites

Για ιδιωτικο νασοκομειο δεν ειναι πολλα,εκει παιζουν οι τιμες.Να φανταστω οτι δεν βαζεις μεσα την αμοιβη του γιατρου.........

μαζι με την αμοιβη του μου ειπε τοσα αν παω στο οικονομικο δωματιο...(βεβαια βγαινουν 3400 κ γενικα νομιζω θα παει παραπανω...):confused:

καλα τι γελιο εριξε βρε κοριτσια με το τικερακι!!! χχαχαχαχαχαχαχαχα!!!! Μπραβο που το βαλατε και εμενα μου ειχε βγει το λαδι! εγω χαλια παλι ειμαι με τρομερη ναυτια ολη μερα...αλλα μιλαμε χαλια...


Σ' αγαπω τοσο πολυ...

JGUxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Οσον αφορα τις εξοδους...στη δουλεια πηγαινω μονο! ειναι και ο καυσωνας δεν βοηθαει καθολου στις μετακινησεις... Δεν εχω και ορεξη να βγω ειδικα βραδι. Με πιανει και νυστα απο νωρις και ξαπλωνω κατα τις 11μιση. αυριο λεμε να παμε με κατι φιλους για φαγητο το βραδι νωρις! αν δεν τα βγαλω πανω στο τραπεζι καλα θα ειναι...δεν εχω και πολυ ορεξη...

εμενα η κοιλια μου ειναι πρησμενη σε τρελλο σημειο κοριτσια.. δεν μπορω να την ρουφηξω καν!!


Σ' αγαπω τοσο πολυ...

JGUxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Έλα ντε?? Αχ τώρα είδα οτι το τικερακι σου είναι ίδιο με της sophie... Δεν πειράζει... Εσένα είναι ξανθό το μωρό!! χα χα:tongue:

Εσύ έχεις κι άλλο παιδάκι?? Και απο που είσαι είπαμε??

Eνα αγορακι 8 μηνων σκετο λουκουμακι!Απο Αθηνα,αλλα μενουμε εδω και ενα χρονο Αλεξανδρουπολη,λογω μεταθεσης(στρατιωτικοι και οι 2).Μεγαλη επιτυχια!


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Οσον αφορα τις εξοδους...στη δουλεια πηγαινω μονο! ειναι και ο καυσωνας δεν βοηθαει καθολου στις μετακινησεις... Δεν εχω και ορεξη να βγω ειδικα βραδι. Με πιανει και νυστα απο νωρις και ξαπλωνω κατα τις 11μιση. αυριο λεμε να παμε με κατι φιλους για φαγητο το βραδι νωρις! αν δεν τα βγαλω πανω στο τραπεζι καλα θα ειναι...δεν εχω και πολυ ορεξη...

εμενα η κοιλια μου ειναι πρησμενη σε τρελλο σημειο κοριτσια.. δεν μπορω να την ρουφηξω καν!!

Γιατί καλέ να την ρουφήξεις?? χα χα:P Οι φίλοι που θα βγείτε αύριο ξέρουν για την εγκυμοσύνη??


1554962n1w34v73a9.gif Βικτωρία 18-01-2012

9AcEp2.png

nyy2p2.png

Link to comment
Share on other sites

Eνα αγορακι 8 μηνων σκετο λουκουμακι!Απο Αθηνα,αλλα μενουμε εδω και ενα χρονο Αλεξανδρουπολη,λογω μεταθεσης(στρατιωτικοι και οι 2).Μεγαλη επιτυχια!

8 μηνών??? Αχ τι γλυκό!!! Στα καλύτερά του είναι ο μικρός τώρα ε? Αντε να νιώσουμε κι εμείς το θαύμα αυτο!!!! :)


1554962n1w34v73a9.gif Βικτωρία 18-01-2012

9AcEp2.png

nyy2p2.png

Link to comment
Share on other sites

εμενα η κοιλια μου ειναι πρησμενη σε τρελλο σημειο κοριτσια.. δεν μπορω να την ρουφηξω καν!!

Εγω οταν ημουνα 5μιση μηνων ειχα μια κοιλια σαν ετοιμογεννη,αφου μια κοπελα που ητανε 7 μηνων με ρωτησε στον μηνα σου εισαι?και εγω απο ντροπη της ειπα ναι!καλα καταλαβα μου ειπε!που να ξερε οτι ειχα μπροστα μου 4 μηνες περιπου.και τωρα τα ιδια χαλια.αλλα ουτε εγω ρουφαω την κοιλια.Απλα φοραω κατι ρηχτα φορεματακια και απο μεσα...........η απολυτη χαλαρωση!!!


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites

Και τώρα που λέμε και για εξόδους... σας ανακοινώνω λοιπόν ότι θα βγω μια βόλτα!!! Ο άντρας μου επέμενε... Κανονίστε να μην χάσω κάτι σημαντικό ε??


1554962n1w34v73a9.gif Βικτωρία 18-01-2012

9AcEp2.png

nyy2p2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγω οταν ημουνα 5μιση μηνων ειχα μια κοιλια σαν ετοιμογεννη,αφου μια κοπελα που ητανε 7 μηνων με ρωτησε στον μηνα σου εισαι?και εγω απο ντροπη της ειπα ναι!καλα καταλαβα μου ειπε!που να ξερε οτι ειχα μπροστα μου 4 μηνες περιπου.και τωρα τα ιδια χαλια.αλλα ουτε εγω ρουφαω την κοιλια.Απλα φοραω κατι ρηχτα φορεματακια και απο μεσα...........η απολυτη χαλαρωση!!!

Λένε ότι αν έχεις μεγάλη κοιλιά πιο μυτερή δηλ απο το κανονικό έχεις αγόρι! Λές κι εσυ να έχεις πάλι αγόρι αλλά κι εμείς που έχουμε κάτι κοιλιές τούμπανο??:D:D


1554962n1w34v73a9.gif Βικτωρία 18-01-2012

9AcEp2.png

nyy2p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


8 μηνών??? Αχ τι γλυκό!!! Στα καλύτερά του είναι ο μικρός τώρα ε? Αντε να νιώσουμε κι εμείς το θαύμα αυτο!!!! :)

Ετσι οπως το ειπες φουσκιτσα.''ΘΑΥΜΑ''. Ετσι το αποκαλω και εγω.Παρολο που ειχα δυσκολη εγκυμοσυνη δεν αφησα να περασει πολυς καιρος για να αναρρωσω και ηθελα να το ξαναζησω αυτο το ''θαυμα''.Θα με θυμηθεις.Σου ευχομαι οτι καλυτερο να το παθεις.Και εσυ και ολα τα κοριτσια με το θαυματακι σας στην αγκαλια σας!


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites

Λένε ότι αν έχεις μεγάλη κοιλιά πιο μυτερή δηλ απο το κανονικό έχεις αγόρι! Λές κι εσυ να έχεις πάλι αγόρι αλλά κι εμείς που έχουμε κάτι κοιλιές τούμπανο??:D:D

Εγω ειχα οντως μυτερη κοιλια και εκανα αγορακι.Δεν ξερω μπορει να ειναι και τυχαια ολα αυτα.Αντε καλη βολτα φουσκιτσα, κανε και για μας μια γυρα!!!

Εμενα η σημερινη μου παρασπονδια θα ειναι να φαω πατατακια.Εδωσα στον αντρα μου παραγγελια και ηδη βρισκεται στο ψιλικατζιδικο(ηθελε και αυτος να φαει,δεν πηγε μονο για εμενα.)Πατατακια με ριγανη!!!!!!!!!μιαμ μιαμ μιαμ,μα που ειναι?γιατι αργει????????????Λες να την κοπανησε?Δεν με αντεξε λεει αλλο και το 'σκασε!


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites

Τζα!!!!

Εγω το εσκασα για λιγο, πηγα στης μαμας μου με τις μικρες!

Σοφη χαιρομαι που ειμαστε συνάδελφοι! Εγω δε το βλέπω να πηγαινω απο Σεπτεμβρη, γιατι ειχα τμηματα γ λυκειου οποτε δεν μπορω να αφησω τα παιδια στα μεσα της χρονια.

Θα γεννησω με καισαρικη λογω προηγουμενης καισαρικης.

Η κοιλια μου ειναι πρησμενη υπερβολικα. Αν κ ειχε μαζευτει απο την γεννα ειναι επιρρεπης στο ξεχειλωμα μάλλον :tongue:.

Κ εγω ειχα πολυ μυτερη κοιλια, ολοι μου ελεγαν αγοράκι....κ τους έλεγα διδυμα κοριτσια:shock::shock::shock:. Βεβαια απο τον 5ο με θεωρουσαν ετοιμογενη στο ιατρειο οι υπολοιπες στην αναμονη (ηταν κ η μοναδικη μου έξοδος)

Μια συμβουλη....οσες νιωθετε καλά να βγαινετε, χαρειτε την εγκυμοσυνη! Οσες παλι εχουμε θεματάκια λιγο μαζεμενες να περάσει το 1ο τριμηνο!


8GTIp3.png

as1cHh_uM2B0000MjkyZHw0MDE2NzVkfFRhIG9uZWlyYWtpYSBtb3UhISE.gifline_feet_beg_xbliz34_time_1266814800_text_d4e120efede5e9f1dceae9e120eceff520e5dfede1e920ece1e6df20ece1f220.gif

Link to comment
Share on other sites

Πολλα παιρνεις κοπελα μου απο τοσο νωρις!ειχες κανει προγεννητικο ελεγχο και ειδες κατι ή ξεκινησες τα χαπια πριν δεις τα αποτελεσματα?μαγνησιο γιατι περνεις?

Eδω κ χρονια εχω προβλημα με το σιδηρο γι'αυτο κ μου το εδωσε απο την αρχη.Και η φερριτινη μου ειναι πολυ χαμηλη.Επισης το φολικο ειναι βιταμινη που βοηθαει την αναπτυξη του εμβρυου.

Για το μαγνησιο κ το ασβεστιο δεν θυμαμαι γιατι μου το εδωσε αλλα κ η διατροφη μου στην αρχη ηταν χαλια.Δεν ετρωγα τιποτα απο τις ανακατωσουρες.


ClTwp3.png

zjQ4p3.png

Ο μικρος μας Δημητρης ηρθε στον κοσμο 20-01-2012

Link to comment
Share on other sites

να 'μαστε κι εμεις, μαμα και σπορακι!!!!πως εισαστε?εγω εχω τουμπανιασει απιστευτα!!!θα πρεπει να το πω στη δουλεια οπωσδηποτε αυτη την εβδομαδα!!!μαλλον την τριτη θα παμε να ακουσουμε καρδουλα!!!


BDPcp3.pngUvJVp3.pngEBX2p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...