Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Mανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2012


sophie jolie

Recommended Posts

geia s koritsia egw ematha oti eimai eguos prin liges meres me ena polu periergo tropo

mazi me afantasto pureto kai aperioristo emeto. malon abrio tha paw sto giarto kai tha mathw poso eimai akrivos exw polu agonia ka as exw 2 paidaki akoma. esus apo emetous pes ta pigenete?

Καλως ηρθες στην παρεα! Ευχομαι μια τελεια εγκυμοσυνη! εγω απο εμετους, δεν ξερω αν εχεις διαβασει, κανω καθε μερα 2-3, αλλα το θεμα ειναι οτι οοοοοοολη μερα εχω αναγουλα κ ταση για εμετο... πολυ αηδια μιλαμε!!!!


Σ' αγαπω τοσο πολυ...

JGUxp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 55,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • fouskitsa82

    6607

  • dolphin73

    5860

  • kalliopi poul

    5830

  • εφακη

    4884

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Γιατί καλέ να την ρουφήξεις?? χα χα:P Οι φίλοι που θα βγείτε αύριο ξέρουν για την εγκυμοσύνη??

εκτος απο την κολλητη μου οι αλλοι δεν το ξερουν!!!! να δω τι θα βρω να πω παλι!!!


Σ' αγαπω τοσο πολυ...

JGUxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ετσι οπως το ειπες φουσκιτσα.''ΘΑΥΜΑ''. Ετσι το αποκαλω και εγω.Παρολο που ειχα δυσκολη εγκυμοσυνη δεν αφησα να περασει πολυς καιρος για να αναρρωσω και ηθελα να το ξαναζησω αυτο το ''θαυμα''.Θα με θυμηθεις.Σου ευχομαι οτι καλυτερο να το παθεις.Και εσυ και ολα τα κοριτσια με το θαυματακι σας στην αγκαλια σας!

Μακαρι κοπελα μου!!! αχ τι τελεια που εχεις ηδη παιδακι!!! εμενα θα ειναι το πρωτο μου αν και ειμαι η πιο μεγαλη ηλικιακα... θα ειχαμε ξεκινησει νωριτερα προσπαθειες αλλα ερχοντουσαν ολο προβληματα και τις αναβαλαμε! κ τωρα εφτασα τα 35 και ξεκιναω!!! ενταξει δεν ειμαι και πολυυυυ μεγαλη αλλα επειδη θα ηθελα να κανω 2 παιδια ελπιζω να μπορεσω...

Εχτες ριξαμε και εναν φοβερο καυγα με τον συζηγο και σημερα εχω στραβοξυπνησει... ειναι καμια εδω???


Σ' αγαπω τοσο πολυ...

JGUxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειχα οντως μυτερη κοιλια και εκανα αγορακι.Δεν ξερω μπορει να ειναι και τυχαια ολα αυτα.Αντε καλη βολτα φουσκιτσα, κανε και για μας μια γυρα!!!

Εμενα η σημερινη μου παρασπονδια θα ειναι να φαω πατατακια.Εδωσα στον αντρα μου παραγγελια και ηδη βρισκεται στο ψιλικατζιδικο(ηθελε και αυτος να φαει,δεν πηγε μονο για εμενα.)Πατατακια με ριγανη!!!!!!!!!μιαμ μιαμ μιαμ,μα που ειναι?γιατι αργει????????????Λες να την κοπανησε?Δεν με αντεξε λεει αλλο και το 'σκασε!

Συγνωμη κοριτσακι μου αλλα εμενα ο γυναικολογος μου εχει απαγορευσει την ριγανη σε μεγαλες ποσοτητες (τι ποσοτητες εννοει αραγε?) λεει οτι κανει συσπασεις στη μητρα! βεβαια τα πατατακια νομιζω εχουν γευση ριγανης οχι φυσικη ριγανη! εγω παντως την αποφευγω...

α για πειτε...εσεις τονο κ σολωμο τρωτε? κ γι αυτα μου ειπε οχι.. λογω υψηλα επιπεδα υδραργυρου..

μα μονο εγω ξυπνησα πρωι?? ελατε ρε κοριτσια να πιουμε καφε!


Σ' αγαπω τοσο πολυ...

JGUxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Τζα!!!!

Εγω το εσκασα για λιγο, πηγα στης μαμας μου με τις μικρες!

Σοφη χαιρομαι που ειμαστε συνάδελφοι! Εγω δε το βλέπω να πηγαινω απο Σεπτεμβρη, γιατι ειχα τμηματα γ λυκειου οποτε δεν μπορω να αφησω τα παιδια στα μεσα της χρονια.

Θα γεννησω με καισαρικη λογω προηγουμενης καισαρικης.

Η κοιλια μου ειναι πρησμενη υπερβολικα. Αν κ ειχε μαζευτει απο την γεννα ειναι επιρρεπης στο ξεχειλωμα μάλλον :tongue:.

Κ εγω ειχα πολυ μυτερη κοιλια, ολοι μου ελεγαν αγοράκι....κ τους έλεγα διδυμα κοριτσια:shock::shock::shock:. Βεβαια απο τον 5ο με θεωρουσαν ετοιμογενη στο ιατρειο οι υπολοιπες στην αναμονη (ηταν κ η μοναδικη μου έξοδος)

Μια συμβουλη....οσες νιωθετε καλά να βγαινετε, χαρειτε την εγκυμοσυνη! Οσες παλι εχουμε θεματάκια λιγο μαζεμενες να περάσει το 1ο τριμηνο!

ποσο εισαι εσυ τωρα αγαπη? βαλε το τικερακι σου να βλεπουμε!


Σ' αγαπω τοσο πολυ...

JGUxp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

να 'μαστε κι εμεις, μαμα και σπορακι!!!!πως εισαστε?εγω εχω τουμπανιασει απιστευτα!!!θα πρεπει να το πω στη δουλεια οπωσδηποτε αυτη την εβδομαδα!!!μαλλον την τριτη θα παμε να ακουσουμε καρδουλα!!!

εμεις ειμαστε στα ιδια!!! και εσυ τουμπανο ε? εγω που δεν θελω να το πω στη δουλεια ιδιως.... ηθελα να το πω μετα τον 3ο αλλα δεν θα με αφησεις η κοιλια μου!!! (και οι αναγουλες)

ολες εχετε παιδακια??? τι τελεια!!! εγω δεν φτανει που απο την παρεα μου μονο εγω παντρευτηκα, δεν εχω και παιδακια στον περιγυρο γενικα!!! μονο ενα ζευγαρι φιλοι μας αλλα οχι κολλητοι εχουν κοριτσακι...ειμαι εντελως ασχετη ομως!!!

κ δεν εχω και μανουλα πλεον να με βοηθησει...αχ....


Σ' αγαπω τοσο πολυ...

JGUxp2.png

Link to comment
Share on other sites

ποσο εισαι εσυ τωρα αγαπη? βαλε το τικερακι σου να βλεπουμε!

Margo δεν ξερω ποσο ειμαι ακριβως. Θα παω στο γιατρο κ μετα θα βαλω τικερ. Γιατι μου εξαφανιστηκε το τικερ απο τα μωράκια μου...δεν ξερω!

Τι νεα? Πως τα πατε?


8GTIp3.png

as1cHh_uM2B0000MjkyZHw0MDE2NzVkfFRhIG9uZWlyYWtpYSBtb3UhISE.gifline_feet_beg_xbliz34_time_1266814800_text_d4e120efede5e9f1dceae9e120eceff520e5dfede1e920ece1e6df20ece1f220.gif

Link to comment
Share on other sites

εμεις ειμαστε στα ιδια!!! και εσυ τουμπανο ε? εγω που δεν θελω να το πω στη δουλεια ιδιως.... ηθελα να το πω μετα τον 3ο αλλα δεν θα με αφησεις η κοιλια μου!!! (και οι αναγουλες)

ολες εχετε παιδακια??? τι τελεια!!! εγω δεν φτανει που απο την παρεα μου μονο εγω παντρευτηκα, δεν εχω και παιδακια στον περιγυρο γενικα!!! μονο ενα ζευγαρι φιλοι μας αλλα οχι κολλητοι εχουν κοριτσακι...ειμαι εντελως ασχετη ομως!!!

κ δεν εχω και μανουλα πλεον να με βοηθησει...αχ....

Μην αγχωνεσαι πως δε θα τα καταφερεις. Σιγουρα αν ηταν η μανουλα σου τα πραγματα θα ηταν λιγο πιο ευκολα, ομως ρε παιδι μου ειναι κατι σαν ενστικτο κ τα καταφερνουμε.

Κ εγω στον περιγυρο μου δεν εχω ουτε μια φιλη παντρεμενη...ειμαι η μονη.Τεσπα οταν οι αλλες θα κλειστουν μεσα αργοτερα, εμεις θα τριγυρναμε αφου θα εχουν ξεπαιδαρεψει.

Καλά θα ειναι να κανεις κ 2ο. Ειναι ωραια τα μωράκια, βεβαια να υπαρχει κ οικ. δυνατοτητα για να μεγαλώσουν.


8GTIp3.png

as1cHh_uM2B0000MjkyZHw0MDE2NzVkfFRhIG9uZWlyYWtpYSBtb3UhISE.gifline_feet_beg_xbliz34_time_1266814800_text_d4e120efede5e9f1dceae9e120eceff520e5dfede1e920ece1e6df20ece1f220.gif

Link to comment
Share on other sites

Μακαρι κοπελα μου!!! αχ τι τελεια που εχεις ηδη παιδακι!!! εμενα θα ειναι το πρωτο μου αν και ειμαι η πιο μεγαλη ηλικιακα... θα ειχαμε ξεκινησει νωριτερα προσπαθειες αλλα ερχοντουσαν ολο προβληματα και τις αναβαλαμε! κ τωρα εφτασα τα 35 και ξεκιναω!!! ενταξει δεν ειμαι και πολυυυυ μεγαλη αλλα επειδη θα ηθελα να κανω 2 παιδια ελπιζω να μπορεσω...

Εχτες ριξαμε και εναν φοβερο καυγα με τον συζηγο και σημερα εχω στραβοξυπνησει... ειναι καμια εδω???

Καλημεραααααααα!(αν μπορω να το πω μιας και ειναι 2 το μεσημερι).

Ουτε εχω ξυπνησα καλα σημερα...Επεσα αργα,ξυπνησα στις 5 ,ξαγρυπνησα μεχρι τις 9 κ μετα ξεκινησαν να χτυπανε τα τηλεφωνα..Βεβαια σε ολα αυτα εφταιξε κ ο αντρας μου αρα τα ακουσε...Αστα να δεις χαλια θα παει η μερα μες την γκρινια.

Παντως 35 δεν μου φαινεσαι κ πολυυυυ μεγαλη.Αλλοι κανουν παιδια στα 40.Τι να πω και εγω ειμαι 28 χρονων κ ειμαι η πρωτη απο τις φιλες μου που παντρευτηκα κ τωρα περιμενουμε κ παιδακι.Δεν μπορω να πω εχουμε μεγαλωσει πολλα ανηψια κ μαλλον καποια ιδεα την εχω ...Ειμαι σιγουρη οτι η αρχη θα ειναι δυσκολη αλλα θα τα καταφερουμε κ θα μαθουμε κ εμεις οι πρωταρες ε?:D


ClTwp3.png

zjQ4p3.png

Ο μικρος μας Δημητρης ηρθε στον κοσμο 20-01-2012

Link to comment
Share on other sites

Αγάπες μου,γειά και από μένα! Εγώ σήμερα είπα να παω λαικη...τι το θελα όμως! Από τον κόσμο και την βαβούρα μου ήρθε μια ζαλαδα περιποιημενη! Πρώτη μου φορα!

Κι εγώ κορίτσια,από τις φίλες μόνο εγώ είμαι παντρεμένη κ σε ενδιαφερουσα!

Margo,εμένα ο γιατρός μου είπε να τρώω λιπαρά ψάρια κ ο σωλομος απ'ότι ξέρω είναι από τα καλύτερα με ω3 λιπαρά. Και για τη ρίγανη δεν εχω ακούσει κάτι.


1554962n1w34v73a9.gif Βικτωρία 18-01-2012

9AcEp2.png

nyy2p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημεραααααααα!(αν μπορω να το πω μιας και ειναι 2 το μεσημερι).

Ουτε εχω ξυπνησα καλα σημερα...Επεσα αργα,ξυπνησα στις 5 ,ξαγρυπνησα μεχρι τις 9 κ μετα ξεκινησαν να χτυπανε τα τηλεφωνα..Βεβαια σε ολα αυτα εφταιξε κ ο αντρας μου αρα τα ακουσε...Αστα να δεις χαλια θα παει η μερα μες την γκρινια.

Παντως 35 δεν μου φαινεσαι κ πολυυυυ μεγαλη.Αλλοι κανουν παιδια στα 40.Τι να πω και εγω ειμαι 28 χρονων κ ειμαι η πρωτη απο τις φιλες μου που παντρευτηκα κ τωρα περιμενουμε κ παιδακι.Δεν μπορω να πω εχουμε μεγαλωσει πολλα ανηψια κ μαλλον καποια ιδεα την εχω ...Ειμαι σιγουρη οτι η αρχη θα ειναι δυσκολη αλλα θα τα καταφερουμε κ θα μαθουμε κ εμεις οι πρωταρες ε?:D

Άντε λίγο έμεινε ακόμα για να παμε στο γιατρό ε? Εγώ εχω να παω και σχεδόν ένα μήνα,οπότε το μωρό μας ελπίζω να μεγάλωσε!

Η εμπειρία είναι έμφυτη σε όλες τις μανούλες νομίζω... Ε,όπως όλες κι εμείς!


1554962n1w34v73a9.gif Βικτωρία 18-01-2012

9AcEp2.png

nyy2p2.png

Link to comment
Share on other sites

Άντε λίγο έμεινε ακόμα για να παμε στο γιατρό ε? Εγώ εχω να παω και σχεδόν ένα μήνα,οπότε το μωρό μας ελπίζω να μεγάλωσε!

Η εμπειρία είναι έμφυτη σε όλες τις μανούλες νομίζω... Ε,όπως όλες κι εμείς!

Ναι κοντευουμε...!Εγω εχω να παω 2 εβδομαδες κ μου φαινεται βουνο...!


ClTwp3.png

zjQ4p3.png

Ο μικρος μας Δημητρης ηρθε στον κοσμο 20-01-2012

Link to comment
Share on other sites

Αγάπες μου,γειά και από μένα! Εγώ σήμερα είπα να παω λαικη...τι το θελα όμως! Από τον κόσμο και την βαβούρα μου ήρθε μια ζαλαδα περιποιημενη! Πρώτη μου φορα!

Κι εγώ κορίτσια,από τις φίλες μόνο εγώ είμαι παντρεμένη κ σε ενδιαφερουσα!

Margo,εμένα ο γιατρός μου είπε να τρώω λιπαρά ψάρια κ ο σωλομος απ'ότι ξέρω είναι από τα καλύτερα με ω3 λιπαρά. Και για τη ρίγανη δεν εχω ακούσει κάτι.

επειδη ομως ζει σε βαθεια νερα εχει υψηλες ποσοτητες υδραργυρου...οποτε αραια να τρως!!! εμενα με ξετρελαινει καπνιστος σολωμος με κρεμα γαλακτος κ φρεσκο κρεμμυδακι με πενες!!! μιαμμμμ...

ειχα παει για μπανιο αλλα δεν ηταν κ πολυ ωραια...ασε που μου φανηκε κ λιγο βρωμικα...αλλα δεν εντεξα την ζεστη κ μπηκα...:-(:sad:


Σ' αγαπω τοσο πολυ...

JGUxp2.png

Link to comment
Share on other sites

επειδη ομως ζει σε βαθεια νερα εχει υψηλες ποσοτητες υδραργυρου...οποτε αραια να τρως!!! εμενα με ξετρελαινει καπνιστος σολωμος με κρεμα γαλακτος κ φρεσκο κρεμμυδακι με πενες!!! μιαμμμμ...

ειχα παει για μπανιο αλλα δεν ηταν κ πολυ ωραια...ασε που μου φανηκε κ λιγο βρωμικα...αλλα δεν εντεξα την ζεστη κ μπηκα...:-(:sad:

Εγώ δεν έχω ρωτήσει ακόμα αν μπορώ να μπω στη θάλασσα,έτσι κι αλλιώς δεν έχω εδώ κοντά μια πρόχειρη...!!

Τώρα που είπες για πένες μου άνοιξες την όρεξη για μακαρόνια... Όσο για τον σολομό δεν τον τρώω οπότε εντάξει...!!Όλο goodys λιγουρεύομαι και μακαρόνια αλλά ποτέ δεν τυχαίνει να τρώω κάτι απο αυτά!!Σήμερα κάτι θα φάω όμως τέτοιο...

Μα που είναι και αυτός ο άντρας μου να έρθει??? Πεινάωωωωωω.....

Margo απορώ δεν σε ανακάτεψε η θάλασσα???


1554962n1w34v73a9.gif Βικτωρία 18-01-2012

9AcEp2.png

nyy2p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...