• Ποιός είναι συνεδεμένος τώρα; (δείτε όλη την λίστα)

bouboukakia

Με το καλό και...επίσημα!

11 δημοσιεύσεις σε αυτό το θέμα

Πριν λίγο καιρό ένα μωράκι ήρθε πρόωρα στον κόσμο και οι γονείς του το εγκατέλειψαν την ίδια μέρα. Αυτό έμελλε να είναι το μωρό των φίλων μας, που θα του προσφέρουν ένα σπιτικό με πολλή αγάπη και πολύ...γέλιο, καθότι τυγχάνουν ζευγάρι με απίστευτο χιούμορ. Ενόψει της οριστικής απόφασης, που αναμένεται σύντομα, τους εύχομαι με το καλό να γίνει και...επίσημο με τη βούλα του δικαστηρίου. Να χαίρεστε το αεικίνητο, όπως λέτε, ζουζούνι σας και να είναι γερό κι ευτυχισμένο.

να ειναι γερό και να το χαίρονται οι φίλοι σας! Μπράβο τους που θα δώσουν αγάπη σε αυτό το μωρακι

Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Καλα δεν εχω λογια,καταρχην αξιζουν πολλα συγχαρητηρια οι φιλοι σας,γιατι ειναι κατι που δεν θα το εκανε ο καθενας.Θα ειναι ενα πολυ τυχερο μωρακι να ειναι γεροι και να το χαιρονται.

OPYIp3.png

vez3p2.png

Να το χαίρονται,πάντα ευτυχία,γέλια,χαρές και ευημερία στο σπιτικό τους...

Τους αξίζουν συγχαρητήρια....

cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Είμαι πολύ χαρούμενη, οριστικοποιήθηκαν τα πράγματα και είχαμε και βάφτιση εχθές:P Αφού το νινάκι είναι δικό τους, είχαν πλέον το δικαίωμα να το βαφτίσουν! Είναι πολύ δεμένη οικογένεια και όταν βρισκόμαστε όλοι μαζί είναι καταπληκτικά, γιατί τους άξιζε αυτό το μωρό!

Μου έκαναν εντύπωση τα δικά μου, που δεν ήξερα πώς ήθελε η κοπέλα να τους μιλήσουμε και δεν είχα προλάβει να τα προετοιμάσω. Δε ρώτησαν τίποτα, ρίχτηκαν με τα μούτρα στο παιχνίδι:D

Να χαιρονται το νεοφωτιστο μωρακι τους και να΄ναι παντα μια αγαπημενη οικογενεια! Και γεροι πανω απο ολα!

age.png age.png

Να τους ζήσει το αγγελούδι...είμαι σίγουρη πως θα είναι τέλειοι γονείς...Ο θεός ξέρει τι κάνει και το μωράκι πήγε στην οικογένεια που θα έπρεπε να ανήκει!!!

yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

ax!πολυ συγκινηθηκα!να χαιρονται οι φιλοι σου το μωρακι τους!να ναι γεροι να το μεγαλωσουν και να τους φερει πολλες πολλες χαρες στην ζωη τους!

921477wc2fyvv2y2.gif

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα