Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Καφέ-πότε θα γίνω επιτέλους μανούλα?


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 36,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Αννα25

    4896

  • geni

    3291

  • adnihor

    3238

  • παπακι4501

    3137

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα και καλοριζικο το νεο καφε,μακαρι να ειναι και γουρλιδικο.

Τζουλι μου καλωσορισες στην παρεα και σου ευχομαι τα καλυτερα,κοπελα μου.

Ανδριανη μου,οσον αφορα το ποσο διαρκει η υστεροσκοπηση,δεν υπαρχει σαφη απαντηση.Εξαρταται απο το τι θα αντιμετωπισει ο γιατρος στην πορεια,εμενα π.χ. κρατησε λιγοτερο απο 30 λεπτα,γιατι ηταν συμφυσεις.

Ευχομαι να πανε ολα καλα για την αδερφουλα σου,να τις δωσεις τις καλυτερες ευχες μας.

Κουφετακι μου ποσο δικιο εχεις,τελικα ηταν επικοδομητικο το χθεσινο σκηνικο.Να την χαιρεσαι την κορακλα σου,ειναι αξιο τεκνο σου,κουκλα μου,την καμαρωσα.

Μαριαεφη μου να του τα πεις ενα χερακι του αφεντικου κι ολα θα πανε μια χαρα κοπελα μου,μην ανησυχεις,αυτη τη στιγμη προεχεις εσυ και το φασολακι σου.

Ερη μου θα σε μαλωσω,με ρεγουλα οι δουλειες,μην κουραζεσαι.....

Eλενη μολις ειδα το μειλ,πως μεγαλωσαν τα χαιρεσαι αγαπη,αντε ανυπομονω να ερθει το καλοκαιρι να σας δω απο κοντα........

Μηλιτσα μου τι ειδα θα χαθεις παλι για λιγο,δεν πειραζει δε χανομαστε εμεις,να προσεχεις τον εαυτο σου και να περνας καλα,φιλακια.


OPYIp3.png

vez3p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Απο αγαπη βρε σε μαλωνουμε,πρεπει να προσεχεις κοριτσι μου,εντακει;Ναι ναι θα βρεθουμε,επιτελους και πολυ το χαιρομαι.:P

Ax...... πόσο ζηλεύω!!!!!!

Κρίμα που είμαι μακρυά......:(\

Καλημέρα xanp!


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά είμαστε αν και πολύ κουρασμένη...Χθες είχαμε πάει κούνιες και κάτσαμε 4 ώρες!!!!Παίζαμε μπάλα, κυνηγητό, τσουλήθρες νομίζω ούτε όταν ήμουν μικρή δεν έπαιζα τόσο στις κούνιες...

Αντίστροφη μέτρηση ε;;;;Δεν λέω τίποτα μόνο θετική ενέργεια για το καλύτερο για σένα!!!!

Ερη πότε είσαι ιούλιο;;;


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ερη μου γιατι δεν κανονιζετε κι οι Αθηναιες,ενα καφεδακι,απο κοντα;

Από ότι έχω καταλάβει εμείς εδώ μένουμε στις τέσσερις άκρες της Αθήνας....!!!Πιο γρήγορα θα φτάναμε Θεσσαλονίκη με το αεροπλάνο...Ωραία θα ήταν όμως....'Ισως να το καταφέρουμε και εμείς κάποια στιγμή!!!!


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...