Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Nima21 είπε:

      Και εγώ την Πέμπτη η πρώτη μου προσπαθεια! Εχεις τπτ συμπτωματα; Εγω σχεδον τπτ.. και παει να με παρει απο κατω , αλλα προσπαθώ να το μην το σκέφτομαι...κατι ψιλοπονακια περιοδου και λιγο πρησμενο στηθος..

      Καλή μας επιτυχία!! 😍

      Καλησπέρα κορίτσι μου.Μην ψάχνεις για σύμπτωματα.Τα συμπτώματα της περιόδου μοιάζουν με της εγκυμοσύνης.Ειναι τόσα πολλά τα φάρμακα που τα περισσότερα είναι από εκεί.Σου εύχομαι καλή επιτυχία 🙏❤️🙏

Καφέ-πότε θα γίνω επιτέλους μανούλα?


Recommended Posts

ελενη μου παρακαλαει να παω στο σπιτι της να μεινω εγω δεν παω θελω να ειμαι μονη μου με τον αντρουλη μου κ με προσεχει πολυ κ τα κρεατακια μου εχω κοτοπουλακια,αρνακια,μπριζολιτσες τα αυγα μου το λαδι μου ποτε δεν εχω ψωνισει τιποτε απο αυτα.μενω εκει γαιτι ειναι επαρχια κ μετα το σεισμο δεν υπαρχουν σπιτι για ενοικιαση


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 36,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Αννα25

    4896

  • geni

    3291

  • adnihor

    3238

  • παπακι4501

    3137

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ρε μαρια εφι καλα λεει το κουφετακι τοσο παιδευτηκες για να μεινεις

εγω στην δευτερη εγκυμοσυνη ειχα τρομερους πονους διπλωνομουν κ ολα πηγαιναν καλα μολις σταματησαν οι πονοι εγινε οτι εγινε.οταν λοιπον πονουσα μου ειχε πει η πεθερα μου οτι κ αυτη σε μια απο τις εγκυμοσυνες της ειχε τρομερους πονους κ ο γιατρος της εδωσε κατι σταλες κ σταματησαν οι πονοι εγω βεβαια δεν πηρα τον γιατρο γιατι φοβομουν οτι θα με κοροιδεψει επειδη ανυσηχουσα πολυ


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

κουφετακι να το βαλω στο γκουγκλ να δω "αεροζολ με δονηση", αχ τι κριμα δεν το εχουν σκεφτει ακομα να το κανουν!!! αραγε τι κανουν οι ανοργασμικες/οι ολου του κοσμου??? κυκλοφορουν σε φορουμς και προσπαθουν να εκνευρισουν τον κόσμο??? Τι κριμα βρε παιδι μου, παρασιτα εντελως...

2697769cqjngedde4.gif000202F7.gif

sig.asp?img=ad1


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ακουσε με λιγο!!θα δεις τι ειναι για σενα ποιο σημαντικο τωρα η δουλεια δεν χανετε ετσι ευκολα και στον ιδιωτικο τομεα να εισαι ειναι παρανομη η απολυση.και ποτε δεν τελιωνουν οι υποχρεωσεις προς σε αυτην.ξεκινα περνε αδειες επαπιλουμενης ή δεν ξερω τι αλλο και κατσε ξαπλα μεχρι να κλεισεις τον τριτο μηνα.δες στο λιγο ποιο εξω απο το τι σου προσφερει η δουλεια ή τι προσφερεις εσυ.και στην τελικη αν εισαι καλυτερα σε λιγους μηνες ξαναπας πρεπει να καταλαβεις οτι ολα πρεπει να μπουν σε 2η μοιρα τωρα.προσεχε λιγο και μην νιωθεις ενοχες γτ θελεις να φερεις στον κοσμο ενα μωρακι.το χω ζηση αυτο με μια φιλη μου σε καταλαβαινω πως νιωθεις τωρα γι αυτο σου τα λεω ετσι.

δεν φοβαμαι για τωρα αλλα για μετα την γεννα φυσικα...

ο αντρας μου ειναι καθετος στο να παρω αδεια...

εχω και το ιστορικο και ειναι φοβισμενος....'

την αλλη βδομαδα θα παω στο γιατρο και θα το συζητησω μαζι του.

παντως εχεις δικιο ενα μωρο ειναι πιο σημαντικο απο μια δουλεια που μαλιστα δεν σε πληρωνει και στην ωρα της...σημειωση ουτε δωρο Πασχα δεν εχω παρει

Link to comment
Share on other sites

χαχαχχα ελενη σημερα μου λεει το πρωι πηγαινε πανω στο κομπιουτερ θα βαλω εγω φαι με εμαθε πλεον κανω γρηγορα τις δουλειες κ τρεχω σφαιρα στον υπολογιστη


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ρε μαρια εφι καλα λεει το κουφετακι τοσο παιδευτηκες για να μεινεις

εγω στην δευτερη εγκυμοσυνη ειχα τρομερους πονους διπλωνομουν κ ολα πηγαιναν καλα μολις σταματησαν οι πονοι εγινε οτι εγινε.οταν λοιπον πονουσα μου ειχε πει η πεθερα μου οτι κ αυτη σε μια απο τις εγκυμοσυνες της ειχε τρομερους πονους κ ο γιατρος της εδωσε κατι σταλες κ σταματησαν οι πονοι εγω βεβαια δεν πηρα τον γιατρο γιατι φοβομουν οτι θα με κοροιδεψει επειδη ανυσηχουσα πολυ

ετσι ειναι ανδριαννα πολυ παιδευτηκα και σε αυτο που εχασα...

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχα έλεος βρε κουφετάκι, που πας και τα βρίσκεις πια!!! χαχαχαχαχαχ κατσαριδες δεν θελω να δειξω στα παιδια πως θα σκοτωνουν, τις φοβαμαι και το καλο που εχουν τα διαμερισματα είναι ότι δεν βλεπεις πολλες από δαυτες... στα εξιμιση χρονια που μενουμε εδώ να εχω δει πέντε κατσαρίδες... (χτυπα ξύλο Παναγία μου, ποτέ να μην ξαναδώ)!!!!

Link to comment
Share on other sites

γιαυτο μαριαεφι καλιτερα σπιτακι σου να εισαι ηρεμη κ οταν με το καλο γεννησεις βλεπουμε τι θα κανουμε με τις δουλειες

καληνυχτα ΜΗΤΕΡΑ!!!!


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κορες πρεπει να την κανω, εχω τον συζυγο και με γυροφερνει, ήρθε η ώρα λοιπόν!!!

Τα λεμε το πρωί, πολλά φιλιά κόρες...

φιλια βγαινω κι εχω για να δω μμμμμ εχω λιγοτερο απο 5 ωρες υπνου μπουαχαχαχαχ

δεν φοβαμαι για τωρα αλλα για μετα την γεννα φυσικα...

ο αντρας μου ειναι καθετος στο να παρω αδεια...

εχω και το ιστορικο και ειναι φοβισμενος....'

την αλλη βδομαδα θα παω στο γιατρο και θα το συζητησω μαζι του.

παντως εχεις δικιο ενα μωρο ειναι πιο σημαντικο απο μια δουλεια που μαλιστα δεν σε πληρωνει και στην ωρα της...σημειωση ουτε δωρο Πασχα δεν εχω παρει

καλα μην με συνχυζεις βραδιατικα ακου ακομη δεν πηρες το πασχαλιατικο καλα θα το παρεις μαζι με το καλοκαιρινο.....αντε κοριτσι μου το μωρο και τα ματια σου.καλο βραδυ!!για σε ολες και καλημερα στα πρωινα κοριτσακια κισσακι μου ματσ

921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια πριν ερθω στην αδερφη μου ηρθα σε επαφη αλλα δεν εμεινα πολυ ωρα ξαπλα μονο 20 λεπτα φτανει λετε?συνηθως καθομαι 3-4 ωρες


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ετσι ειναι ανδριαννα πολυ παιδευτηκα και σε αυτο που εχασα...

για αυτο λοιπον δεν αξιζει τον κόπο καμμια δουλεια και κανενα αφεντικό... από τωρα και μεχρι να παει το παιδί ενος έτος δεν μπορεί να σε απολυσει κι αν το κανει θα πρεπει να σε πληρωσει για όλο αυτο το διαστημα... οποτε κοιτα το παιδάκι σου, κάτσε και ξεκουράσου και γραφτους ολους... εσυ ξερεις τι πίκρα πήρες κι αν αξιζει αυτό προκειμενου μην χασεις την δουλεια...

Link to comment
Share on other sites

γιαυτο μαριαεφι καλιτερα σπιτακι σου να εισαι ηρεμη κ οταν με το καλο γεννησεις βλεπουμε τι θα κανουμε με τις δουλειες

καληνυχτα ΜΗΤΕΡΑ!!!!

καλο βραδυ κοριτσαρα!!!αυριο πεμπτη και μεθαυριο παρασκευη ναιιιιι!!!και μετα σαβ/ριακο ναιιιιιιιιιιιιιιιιι


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια πριν ερθω στην αδερφη μου ηρθα σε επαφη αλλα δεν εμεινα πολυ ωρα ξαπλα μονο 20 λεπτα φτανει λετε?συνηθως καθομαι 3-4 ωρες

3-4 ώρες??? καλά μαρή και γκαβα να ήταν θα ειχαν φτασει μεχρι το λαρυγγι!!! για όνομα του Θεού... Ελπίζω τουλαχιστον να έρχεται η πεθερά να σε ξεσκονίζει τόσες ώρες ανασκελα...

Καληνυχτες και καλό ξημερωμα, ουρλιαζει ο άλλος...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...